Технопласт

Технопласт

ТзОВ фірма ТЕХНОПЛАСТ є офіційним імпортером таких відомих європейських брендів в Україні як Caradon Stelrad та Armatura.

Отзывы о работе в Технопласт, зарплаты

1. 23 июня 2018

Не працював в цій компанії, але проходив в ній найдивнішу співбесіду в моєму житті. Запросили мене на співбесіду на посаду менеджера із закупівель. Прийшов в призначену годину. Провели мене в приміщення, де вже було біля 15 осіб. Роздали всім ручки і анкети і прийшов їхній рекрутер Богдан Сливинський. Всі по черзі, крім пари слів про себе відповідали йому на одне питання — для чого нам гроші. Десь на протязі години був цей цирк, заповняли анкети такі, як би ми влаштовувалися в Верховну Раду. І тільки в кінці співбесіди HR оголовив умови роботи, від яких складно відмовитися: кандидати, які проходять всі етапи конкурсу, працевлаштовуються на випробувальний період 1-1,5 місяці за мінімалку, якщо здають багаточислені іспити, отримують казкову зарплату 7000 грн(!). Якщо лишившихся кандидатів більше, ніж вакансій, то працевлаштовують на іншу посаду яка є (може прибиральники знадобляться). Тому лишив собі анкету, розпрощався і пішов звідти. Рекрутер себе поводить, ніби він набирає топ-менеджмент в Газпром. Так що, майбутні претенденти, добре зважте, чи приходити туди.

Добавьте зарплату в компании Технопласт

Добавить отзыв о работодателе Технопласт

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Технопласт?