Yakaboo

Отзывы о работе в Yakaboo, зарплаты

1. 24 апреля 2024

Шикшакшок…така компанія, а процеси досі на бумажках розписані,в колцентрі нема сіеремки, нема налагоджених процесів, керівник лізе у всі процеси при цьому в низ нічого не шарить. Сидять старі співробітники з зп три копійки і закатують очі — тобто наставництва не існує зовсім. Якщо ви такі круті,то що ви тут сидите.
    Карочє, не раджу…крім зіпсованих нервів — ніякого досвіду.

2. 23 февраля 2024

Перед війною проходив співбесіду на посаду фотографа. Слава Богу, що керівництву щось не сподобалося. Бо згадую розмови на співбесіді і розумію, що не було б там толку. Довелося дуже довго чекати в офісі коли зі мною зможуть поговорити, за що навіть формально не вибачилися.

3. 22 января 2024

Був нещодавно на спевбесіді і дійсно погоджуюсь з попередніми коментарями .Дійсно вела бесіду лише Ганна російською при тому, що я відповідав українською .Поцікавився хто керівник цієї компанії .Керує пані Безугла -:пані Безугла то ви ще мабуть і (БЕЗМОЗГА): Виж ніби- то просвітницька організація , з якою метою ви підбираєте таких людей.Ви просвітницька організація чи як?🤣Цікаво на,що дивляться власники цієї компанії .Скоріше за все ,що власники і не цікавляться нічим, коли керують там такі як Безугла і безмозглі .

4. 19 января 2024

Компанія дно, вибачте, але інших слів немає. ХТО обирає керівників кол-центру? По кумівству?? Взяли одну Катю — хамовита непрофесійна жінка, яка взагалі не тямила у керівницітві. Звільнили- взяли нову Анну- ще гірше: мало того що кацапською мовою, спілкування хамовське, обовʼязків навішали — всі співробітники звільняються. Не розумію такого ні відношення , ні «професіоналізму», тому звільнилась.

5. 19 января 2024

Я працювала у цій компаній у відділенні кол-центру.Нещодавно звільнилася за власним бажанням.Нестало бажання працювати, старатися після приходу нової керівниці Ганни.Такого хамства як від неї я ніде не зустрічала.Непрофесійне і некоректне ставлення до працівників мене здивувало .Дуже не приємно -не змогла терпіти хамства …Цікаво хто і за якими критеріями відбирає на такі посади таких недолугих .Як у таку пристижну компанію потрапляють такі непрофесіонали .Ще й до того принципово розмовляє кацапською мовою.Гидко від цієї принциповості.

6. 18 января 2024

Позвонили, дуже сильно розпитували про досвід ( це на оператора кол центру 😂), запитала про зарплату — 12 тис…ну який дурень зараз буде працювати за такі кошти? Послала їх ..

7. 26 сентября 2023

Досвід роботи тут не можу назвати найкращим, дуже стерта межа обов’язків оператора служби підтримки, овертайми та додаткові обов’язки вітаються — премією і не пахне.
    Її тут взагалі не існує, відсутність ділового зв’язку між відділами.
    Плюси : чудовий колектив кц з яким приємно працювати, у котрого приємно вчитися.
    Мінуси : хамуватий керівник, безліч обов’язків, що не входять до переліку, кумовство, відсутність премій, овертайми, довгі безглузді наради.

8. 22 июля 2023

Я працювала в цій компанії в коллцентрі оператором не один рік.
    Та після того, як звільнився керівник Юлія призначили Катерину.
    Молода керівниця коллцентру Катерина хамовита, розмовляє ворожою мовою( кацапів), не цінує професіональних співробітників та налагоджений роками колектив.
    Щодо заробітньої плати — дійсно не відповідає заявленому коефіцієнту( та щей при таких навантаженнях)
    В колоцентрі один плюс- це дівчата, за якими я дуже сумую. Дівчати ви найкращі.Тримайтесь!!!

9. 10 июля 2023

Я працювала в кц більше 3х років і все було чудово до того моменту, поки на посаду керівника не прийшла Катерина. До того в нас були чудові директорки- Юлія і Тетяна, яких я безмежно поважала. А оце непорозуміння, яке прийшло на зміну — чистий жах. Вже хтось написав відгук про неї — повністтю погоджуюсь.
    Я любила Якабу всім серцем, але під керівництвом Катерини мені працювати було просто огидно. Тому й звільнилася.

10. 10 июля 2023

Має досвід роботи в цій компанії.
    Почну з позитиву — колектив. Дійсно люди нормальні, якщо ти новенький тобі допоможуть і пояснять, і повторять, навіть незважаючи на високу завантаженість. На цьому все.
    Як можна на співбесіді оголошувати один рівень заробітної плати, а фактично ВИ отримаєте в 3 рази менше !!!!!
    Люди, за такі гроші в нинішній час ніхто у Вас працювати не буде.
    Ви просто брехуни!!! Тому і вакансія у Вас висить місяцями. Конкурента заробітна плата, ага-ага.
    Фахівець з обробки викликів дуже потрібна людина
    ну да, ну да.
    Якби Вам була потрібна людина, то Ви б платили по-людськи.
    І так, роботи дійсно вистачає, ВИ відпрацюєте все як годиться, на що Вам просто плюнуть в очі.
    Гарний розвод.
    І так, дійсно, люди, які давно працюють масово звільняються.
    Це свідчить про те, що в компанії є проблеми, які ніхто не бажає вирішувати.
    Прийдуть нові, який ох як гарно облапошать.
    І будуть вони ходити довго і нудно, один за одним.
    НЕ витрачайте свій час, проходьте повз, повірте моємі гіркому досвіду.
    А здавалося б, приємно буде працювати в гарній компанії, з таким класним продуктом як книги.
    Ех, не сталося як гадалося — репутація даної компанії то все мильна бульбашка і я не про скандал з сексистськими висловлюванням Богдана, а про рівень зарплатні, умови роботи та керівництво.Повторю ще раз, колектив просто топчик — дівчата вогонь.

11. 7 июля 2023

Чудова компанія, була.. вдячна за роботу і досвід. Середовище та атмосфера відділу КЦ зіпсувалась з приходом нового керівника. З моменту назначення керівника звільнився майже весь відділ і всім начхати чому відбувається масове звільнення ( йдуть люди, які працювали від 3х років + нові працівники затримуються на 2-3 місяці, а звільнятись вимушені зі скандалом)
    У компанії багато неналагоджених процесів, на роботі ти маєш придумати велосипед, щоб виконати щось елементарне. Якщо ти не кидаєшся це вирішувати чи намагаєшся вирішити це з допомогою іншого відділу, у якого на це є тех.ресурси, то «ты не хочешь работать».
    Єдиний плюс — керівник намагається вирішити неполадки в роботі компанії, збої в системах та недоліки процесів, за що велика молодець. Але це є і мінусом « — хватаючись за все одночасно і тягнути абсолютно всі питання, які не має вирішувати керівник — затягує основні проблемні моменти відділу.
    КОЖНОГО дня наради по 1-1,5 годині, з яких хвилин 20 вирішуються дійсно проблемні питання, решта часу — балачки про проблеми компанії/кур’єрів/ і т.д. Навіщо ця інформація операторам?
    Керівник не відповідає вимогам даної посади, навички ділової комунікації відсутні, через що виникали постійні конфлікти, а потім обговорення між колегами.
    До того ж, у керівника немає розуміння процесів в середині компанії та відділу, що нормально, якщо ти нова людина і тільки дізнаєшся, АЛЕ ненормально обесцінювати роботу підлеглого, на основі лиш особистого уявлення, як працює система, не розбираюсь конкретно в ситуації.
    Мати антисимпатії — це
    окей, не окей ними керуватися та негативно впливати на середовище підлеглих.
    Відсутність оплати за
    додаткову працю- допомогти комусь це
    окей, а питаня стоїть в тому чи не стає це новим обов’язком. Коли керівника попросила чітко розділити обов’язки хоча б для розуміння, які задачі брати в роботу — відповідь була «В компании нет четких разделений(2,5 роки перед цим були) і «ты должна выполнять все задачи и поручения руководителя».
    Це нормально взагалі? ( Про те, що керівник говорить російською мовою в книжковій компанії, яка має на меті пропагувати читання в країні та Європі — взагалі мовчу).
    З/п значно підвищилась тільки помічниці «на побігеньках», яка допомогла влитися у компанію та процеси. Усім іншим повідомили «у компанії немає ресурсів», при тому що обов’язків ВЖЕ додалось. Відповідно також помічниці можна не виходити в офіс в назначені для роботи в офісі дні, а іншим співробітникам «якщо ти не працював в офісі один день- то маєш вийти в інший». Це здається, кумівством можна назвати?)

12. 30 июня 2023

Проработал в Якабу два дня автокурьером. Был вынужден уволиться, потому что не успевал вовремя развозить заказы, которые мне давали. К интернет магазину никаких притензий нет. Начиная с оформления в офисе и потом работе по доставке на Кирилловской 160 было нормальное отношение, просто работа не для меня.Менеджер Николай(к сожалению, незнаю фамилии),который составляет маршрут доставок все доходчиво объясняет за что ему благодарность. Доставок много, так что если не боитесь работы, хорошо знаете город, а это самое главное в этой работе,можно в этом интернет магазине работать.P.S.За два отработанных дня получил деньги на карточку в полном объеме.

13. 18 июня 2023

Почему никто на пишет, что ЗП то черная. Мало того, что ее уровень ниже по рынку, так ещё и показывают только минималку.

Как черная? Владелец Якабу сейчас директор госпредприятия «Энергетическая компания Украины». Это недопустимо!

14. 18 июня 2023

Жахлива компанія. Нікому не раджу витрачати свій час. Зарплата меньше середнього, усі робочі інструменти із 2000х, нічого нормально не працює, постійні проблеми, на які усім начхати.

Якабу — треш.

15. 7 марта 2023

Впечатления после общения с представителями hr-отдела остались негативными, поэтому отказался общаться дальше. Собеседуют не компетентные люди, которые даже не читали резюме и не удосужились посмотреть чем кандидат занимался до этого, и как итог глупые вопросы не по теме. Врут о том, что вся зп белая.

16. 7 августа 2022

Нікому не рекомендую, навіть ворогу не порадиш. На жаль. Не дивлячись на те, що це продавець такого товару — як книги!

У компанії корп культура совка та 90х, начальство погрожує, шантажує, аб‘юзерські відносини.

Перед війною і навіть після початку війни не зробили жодного мітингу у компанї для підтримки.

Якщо виникнуть сумніви, то подивіться у лінкедині, що жодна нормальна людина там не пропрацювала навіть і рік, усі просто розуміють це дно, яке там твориться.

З плюсів може тільки що — є дійсно нормальні люди у компанії, але і ті вимушені йти; офіс у центрі; знижки на книжки.

17. 14 января 2022

Работал на складе в Святопетровском. Плюсы:
    — чистый, теплый, светлый склад. Есть несколько нормальных, адекватных сотрудников.

Минусы:
    — маленькая зарплата
    — каждый сам за себя
    — начальство — такое себе что-то…
    — Дима Царенко, руководитель никакой

Есть несколько неадекватов на складе — Женя (старший смены) и парочка на ПК — Андрей и Алексей

18. 27 декабря 2021

19. 14 ноября 2021

с.Святопетровское.Белогародская 20 Склад якабу.Начальство сотрудников не считают за людей, дружного колектива нет, все заряженые по больше заработать и плевать им друг на друга.

20. 20 января 2021

Это был ад
    Моя первая работа:
    12 часов 2/2 дня, было оговорено, но никто не сказал что работать буду за двоих:
    -стандартные обязанности ресепшиониста встречать клиентов которые приходят за самовывозом а также всех гостей; отвечать на письма и телефонные звонки;
    -быть офис менеджером офиса;
    -быть полноценным оператором колл-центра(заявлено как подстраховка если не справляются ребята а щвонки идут), но на деле ты должен отвечать на равных а свою работу выполнять как бы между.
    2014 год, только сейчас подумала что стоило написать раньше отзыв
    Субординации нет так как сотрудники КЦ меняются часто

Помню еще ребята со склада говорили что у них нет кондиционеров на складе, признаться честно ощущение что отбирали не по навыкам и умениям, а потому насколько ты терпеливый и не будешь требовать хороших условий работы:/
    Отдельное спасибо Насте ейчару что помогала

21. 26 июня 2018

Класный колектив, адекватное начальство. работал на складе, работы многа, хоть не скушно. зарплату медленно но поднимают. график можна выбрать, есть кухня, тренажерка, душ, кофе
    очень многа работы. наваливает многа товара, передохнуть иногда нельзя

22. 28 марта 2018

Отличная компания.

Контакт-центр превращается во вторую семью. Порой, даже отработав смену, ещё задерживаешься, и не из-за работы, а из-за коллектива, настолько хорошие отношения внутри команды.

ЗП всегда вовремя, и с каждым месяцем, чувствуя свой профессиональный рост, ощущается и рост оплаты труда.

Руководитель контакт-центра — золотой человек. Старается делать всё, чтобы подчиненные ощущали себя комфортно. Это наставник, друг и брат, в котором можно быть уверенным на все 100, это лидер, который будет вести вас за собой и никогда не бросит.

23. 7 марта 2018

Самая жлобская компания по уровню зарплаты на рынке труда.

24. 22 января 2018

Какие то интересные ребята, сами назначили собеседования, когда пришёл оказалось что уже взяли человека на эту должность. Ехал через пол Киева, неужели тяжело предупредить заранее!!!

25. 12 декабря 2017

Не платят зарплату, берут на работу, через неделю не подходишь и не платят. Не идите работать на компанию, которая кидает даже комплектовщиков заказов. На зарплату кидают многих сотрудников.

1. 22 января 2018

2. 26 июня 2018

очень многа работы. наваливает многа товара, передохнуть иногда нельзя

Оператор call-center 1
Оператор call-centre 1
Оператор call-центра 1

Добавьте зарплату в компании Yakaboo

Добавить отзыв о работодателе Yakaboo

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Yakaboo?