ЖИВИЙ ХЛІБ УКРАЇНИ

Отзывы о работе в ЖИВИЙ ХЛІБ УКРАЇНИ, зарплаты

1. 2 июня 2021

Це брехло напозичало грошей у кого тільки можно і не повертає

2. 28 февраля 2021

Директор Палагнюк Володимир Святославович, не оформляє працівників офіційно а також не виплачує заробленну заробітну плату. Займається випіканням хлібом, на підприємстві повна антисанітарія. Якщо Ви купляєте Печерський хліб то знайте що він спочатку випікається на брудній печі, потім його ложуть на підлогу по якій ходить зміна працівників а потім у брудні ящики. Потім на прилавок магазину. А потім на Ваш стіл і приємного Вам апетиту.

3. 10 февраля 2021

ТОВ «Живий хліб України» Директор — Палагнюк В.С. Взагалі хотів би звернутись у відповідні органи. Де наша поліція, + налога. Робітники не оформленні на даному підприємстві. Працюють у 2 зміни (з них одна зміна в нічний час). На пекарні безлад, якщо Ви купляєте даний хліб забудьте за санітарію. Каналізацією чути вже на 1.5 метри. Підприємство розташоване у селі Печера Вінницької області. Я працюю на підприємстві заборгованість по заробітній платі 2 місяці, у водіїв чув заборгованість один місяць. Підприємство розташоване в селі, а в селі як такої роботи не має, ось нас тут за рабів і мають.

4. 28 марта 2017

Я був партнером цього неадеквата .Згоден зі всім — брехун , підлий негідник

5. 28 марта 2017

Був партнером цього брехуна , вже майже рік винен кошти за сировину . Трубку не бере

6. 28 марта 2017

Власник Володимир Палагнюк найбрихливіша людина — директор роботодавець . Надурив неодного працівника та партнера. Ця істота підла та ница , дивлячись в очі тільки бреше. Як роботодавець не вміє організувати трудовий процес .

7. 10 декабря 2016

ТОВ "ЖИВИЙ ХЛІБ УКРАЇНИ" Директор-Палагнюк Володимир Святославович. Працюючи в цій компанії забудьте про заробіну плату! Вам ніхто не збирається її виплачувати,годують обіцянками про завтра та на наступному тиждні.Схема проста,Ви працюєте до тих пір поки самі не кидаєте роботу через не виплату заробітної плати,на ваше місце беруть нову людину яка так само як і Ви працює безкоштовно.Годують обіцянками про офіційне працевлаштування,але це лише обіцянки. Якщо Вам подобається працювати безкоштовно,тоді ця компанія для Вас!

Добавьте зарплату в компании ЖИВИЙ ХЛІБ УКРАЇНИ

Добавить отзыв о работодателе ЖИВИЙ ХЛІБ УКРАЇНИ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЖИВИЙ ХЛІБ УКРАЇНИ?