Отзывы о работодателях Строительство

Місто комфорту

Будівництво багатоквартирних житлових будинків у Львові. Продаж квартир в збудованих об’єктах.

DimDom

Будівельна СУПЕР — фірма DimDom регіонального значення, яка успішно працює на ринку приватного будівництва більше 18 років , безперервно росте як «на дріжджях». Ми будуємо величезні особняки, ексклюзивні котеджі . Займаємося продажем своєї нерухомості. Проводимо капітальний і дизайнерський ремонт приміщень .

Євроімекс-інвест

Підприємство займається будівництво і експлуатацією доріг, виробництвом асфальтобетонну. Наша компанія швидко розвивається і масштабується тому питання найму кваліфікованого персоналу актуальне для нас постійно. Ми раді бачити в нашій команді людей готових розвиватися та йти до мети разом з нами. Основний принцип — це якість та високий рівень організації на кожному етапі. Якщо ви розділяєте нашу […]

Аспіт

Проєктування та будівництво теплоенергетичних систем

Ehvert

Ehvert is a leading design firm that specializes in complex facilities. We design and model complex facilities (building construction projects) in Canada for financial institutions, telecommunications companies, government and other public and private sectors. Our commitment to innovation drives the company to provide excellent services to all our clients.

ІНТОРГ 100

Dniprobud

Будівельна компанія DNIPROBUD пропонує якісне надійне будівництво будинків і котеджів від етапу проєктування будинку до фінішних робіт, включаючи супутні організаційні роботи, такі як комплексний юридичний супровід процесу від покупки земельної ділянки до реєстрації будинку та введення об’єкта в експлуатацію. За 20 років існування компанії було збудовано та здано понад 100 житлових будинків та котеджів, а […]

Перша віконна майстерня

Компанія «Перша віконна майстерня» є офіційним представником заводу пластикових конструкцій «Дарвін» В України працює понад 10 років Основна діяльність компанії сервісне обслуговування металопластикових вікон, встановлення та заміна конструкцій, заміна склопакетів, москітних сіток, фурнітури, підвіконь, укосів та багато іншого. Компанія орієнтована на якісне обслуговування своїх клієнтів, надання гарантій після виконання робіт Дружній колектив, активні корпоративи та […]

Декодер Групп

Декодер — Строительная компания в Одессе Сферой деятельности нашей компании является весь разноплановый спектр строительных и отделочных работ, услуги по проектированию и декоративному оформлению. Квалифицированные строители готовы возвести здание любого уровня сложности, защищенное гарантией качества и безопасности. Наша компания будет рада предложить эксклюзивный авторский дизайн интерьера и воплотить в жизнь креативные идеи клиентов.

Алкив УА

Компанія «Алкив УА», лідер у галузі крупно-оптової торгівлі будівельними та внутрішніми матеріалами.

УК Експертиза

Компанія проводить експертизу проектної документації будівництва усіх класів наслідків (відповідальності) СС1-СС3.

ЕТАЛОН-БУД, БМФ

Будівництво доріг та автострад, поточний, капітальний ремонт дорожнього покриття, надання послуг оренди будівельної техніки.

Інженерно Монтажна Компанія

Проектно-монтажна організація, яка виконує проектні та будівельно-монтажні роботи будь-якої ступені складності по электрозабезпеченню об’єктів.

Центральна Енергетична Будівельна Компанія

ТОВ «Центральна Енергетична Будівельна Компанія» стабільно та швидко розвивається молода компанія в галузі енергетики. Компанія включає в себе такі роботи як, електромонтажні роботи, установка та монтаж обладнання, будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій, виробництво електрообладнання. За короткий період своєї діяльності компанія показала себе, як високоякісний спеціаліст своєї справи. Наша основна задача — виконання робіт якісно та […]

АВК.Топ.Метал

ЗВАРНІ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ З «ЧОРНОГО» МЕТАЛУ І НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ Нержавіюча сталь — сучасний, зручний та багатофункціональний матеріал, що дає безмежні можливості для творчості архітекторів та дизайнерів. Використовуючи в роботі нержавіючу сталь з різноманітними поверхнями та нержавіючу трубу, можна досягти оптимального результату при оформленні громадських та приватних приміщень.

Техтар

Строительная компания , которая имеет свой мобильный комплекс (завод) по производству бескаркасных сооружений(зерновые хранилища,овощехранилища,логистические центры,спортивные арены,конные манежи и т.д..) За 2012 год наша компания построила около 20 000м2 площадей по всей Украине.

Укрбудякість

ТОВ «УкрБудЯкість» выполняет проектные и монтажные работы по созданию систем отопления, вентиляции и кондиционирования, а так же строительство объектов коммерческой недвижимости

Світ Тепла

Світ Тепла — найбільший імпортер сталевих радіаторів, що має повний товарний портфель систем опалення та розвинену дилерську мережу по Україні. 18 років ми імпортуємо товари з Італії, Німеччини, Польщі, Словаччини та Туреччини. Ми націлені на роботу лише з великими клієнтами — дилерами та забудовниками.

Техподдержка Фасилити Менеджмент

Компания: ООО «Техподдержка Фасилити Менеджмент» — компания, специализирующаяся на техническом обслуживании зданий, а также ремонте и строительстве коммерческих объектов. Свою деятельность компания начала в 2009 году и на сегодняшний день мы работаем во всех областях Украины, предоставляя своим клиентам полный спектр услуг по монтажу, ремонту и обслуживанию любых инженерных систем и не только. Услуги генерального […]

Одеське шляхо-будівельне управління

Компания предоставляет услуги транспортного строительства.