Гранд-Тойс

Гранд-Тойс

Компания «Grand Toys» — это один из крупнейших, динамично развивающихся, дистрибьюторов в Украине.

Отзывы о работе в Гранд-Тойс, зарплаты

1. менеджер
    6 августа 2018

Чудова позитивна компанія, великий дружній колектив

Позитивна компанія була тоді, коли був відділ персоналу і Наталя Романівна.Завжди віталися
    Галина. Іванка і Надя. Та й Чирва,коли була в наших рядах, то несла позитив. Тепер у Чирви можливо проблеми з зором, а може корона голову душить.. Надія Ковальчук чомусь також не бачить людей, чи простий менеджер для її високості пусте місце?

3 августа 2018

Комфортні умови, дружний колектив, справедлива зарплата, так як є фіксована погодинна ставка +% від продажів (+ показники). Є можливість добре заробити при бажанні.

3 августа 2018

@Гость, На жаль, чи на радість, але Трачук уже не тут.

27 июля 2018

Прізвища людей, які створили історію гранда: Криловець, Асканова, Коптюх, Костючек, Корнелюк, Безрідний. Хочеться додати сюди прізвища Трачука і Янковського, але незрозуміло чому ви ще там…

26 июля 2018

Чудова позитивна компанія, великий дружній колектив

19 июля 2018

Компанія дуже хороша, перед тим, як потрапити, змінив велику кількість місць роботи. А в цій компанії працюю майже 2 роки. Про неї можна дійсно сказати «динамічно розвивається» і в даному випадку це не буде гучним висловом, так як ця фірма була створена практично з 0, сьогодні вже зайняла міцну нішу на ринку дистрибуції іграшок. В цьому і є інтерес роботи в Гранд Тойс, так як постійно відчуваєш себе причетним до розвитку фірми, зарплата зростає разом з доходами компанії, тому всі співробітники відчувають особисту зацікавленість. Відразу стає цікавіше працювати.

17 июля 2018

З усіх моїх робіт дана компанія є найбільш динамічною і розвиваючою. У ній просто неможливо не вчитися. Дуже величезний потік інформації, як за професійними моментам, так і по організації часу, пріоритетів, вмінню вирішувати і відстоювати свої рішення. Рекомендую всім, хто хоче працювати, а не просто отримувати свою зарплату.

13 июля 2018

Робота сподобалася не з першого дня, для того щоб все зрозуміти і адаптуватися довелося пропрацювати тиждень, тепер я задоволена що залишилася. Зарплата без затримок, дітям іграшки купую по знижці.

10 июля 2018

Молодий колектив, цікаво працювати, є розвиток, керівництво будує великі плани і постійно поліпшує умови. Поки-що це краща моя робота.

10. Марина
    2 июля 2018

Фестиваль Рівненські пироги у Рівному – «підрум’янити» допоміг Grand Toys!
    Хто ще не чув, то «Рівненські пироги» — це фестиваль, який спрямований на благодійність дітям. Проходив він у Рівненському парку «Хімік», організатори проекту залучили до участі у фестивалі відомих майстрів різних ремесл з усієї Рівненщини.
    Програма свята була досить насичена: тут вам і майстер-класи з ужиткового мистецтва, з декорування, гончарства, ткацтва, виготовлення свічок, техніки масажу та навіть приготування страв.
    Дітям також не доводилось нудьгувати – їм організовували художні майстер-класи, демонстрували вироби своїми руками, а найбільше їм сподобався концерт місцевих музикантів та перегляд фільму.
    Коли надійшла пропозиція долучитись до благодійності у рамках такого масштабного проекту, власник найбільшої гуртівні дитячих іграшок «Grand Toys», не вагаючись, відразу погодився. Сам Дмитро Ковальов, не зважаючи на постійну завантаженість у роботі генеральним директором завжди знаходить час для свого маленького синочка, віддаючи йому свою любов, турботу і робить усе можливе для його безхмарного майбутнього.
    Про здорове і щасливе майбутнє мріють і дітки, заради яких організоване свято. Дітки з різними хворобами тепер хоч на трішки забути про свої недуги. Grand Toys допоміг їм різноманітними іграшками, серед яких: розмальовки, набори для квілінгу, канцелярія, крейда, пензлики та багато іншого.
    А хворий на рак 3-річний Рустамчик тепер має цікаву та захоплюючу настільну гру, яка точно допоможе якомога швидше одужати.
    Не стійте осторонь проблем нашого майбутнього!

11. Колега
    30 июня 2018

Испытательный срок прошел быстро, зарплату выплачивали вовремя. Нормальные отношения с руководством. Чистый приятный офіс.

Підтримую, так офіс прибирається, кабінети миються кожний день кругом чисто.А от із кранами аврал,щоб помити руки треба іти на інший поверх, або приходиш в туалет, а там темно.Чомусь до цього немає нікому діла.

29 июня 2018

26 июня 2018

Доброго дня. Хочу залишити відгук про компанії в якій працюю
    досить давно і з упевненістю можу відзначити дуже дружній і згуртований
    колектив, на роботу йду із задоволенням. Іграшки — це моя стихія я люблю цю
    продукцію, напевно з цього приводу я тут і працюю. Компанія дуже ретельно підбирає персонал. Є всі умови для роботи, працюй, заробляй і буде тобі щастя. Перспективи заробити — є. Навчання: є. Колектив: великий, з ким подружився, з ким-то не склалося. Ось така робота.

14. Марина
    25 июня 2018

Grand Toys – партнер благодійного заходу
    Як відомо, щороку в перший сонячний день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день є певним закликом для дорослих, щоб відчути потреби своїх дітей та надати особливу увагу тим, кому не вистачає теплого і лагідного слова, тим, хто з певних причин залишився без опіки близьких та рідних.
    Цього року 3 червня з 15.00 год у м. Рівне проходила святкова подія, присвячена дітям. Організатори заходу ГО «ЗДЖ «Берегиня» влаштували їм справжню казку. Програма передбачала цікаві розваги, флешмоби з розіграшами подарунків, розваги з клоуном та фокусником, творчі майстер-класи, аквагрими, музичні виконання, цікаві змагання з пожежниками, ярмарок смаколиків, а наприкінці – показ мультфільму під відкритим небом.
    Діти з радістю розважались, веселились, сміялись від щирої душі і хоч на деякий час змогли поринути у чарівний світ, світ дружби та взаємодопомоги, а найголовніше туди, де їх люблять та приділяють увагу.
    Найбільший дистриб’ютор дитячих іграшок в Україні «Grand Toys» з радістю став партнером такого світлого заходу та надав допомогу дітям. Тепер вони зможуть сповна насолодитись літнім відпочинком і досхочу награтись зі своїми друзями, адже отримали безліч іграшок. Серед них: різні види та кольори м’ячів, скакалки, рибалки для басейну, вітрячки, пісочні набори, бадмінтон, запускалки, мильні бульбашки – усе, що забезпечує спортивне дозвілля, хороший настрій та підтримує здоровий спосіб життя.
    Тож допомагайте малюкам, які цього потребують, любіть і цінуйте своїх, адже вони – наше майбутнє і наша світла надія!

18 июня 2018

Работаю более 3 лет. Рабочий график меня устраивает, зарплата нормальная, коллектив хороший, дружный, начальство вполне адекватное

16. Ирина
    15 июня 2018

В компанії хороший колектив, який складається в основному з молоді. Адекватні і хороші керівники, що так важливо! Взагалі стабільна компанія, яка постійно зростає і розвивається.

8 июня 2018

Мені завжди говорили, що у мене талант викликати розташування людей і що мені потрібно обов’язково працювати в сфері послуг. Але мене особисто завжди привертали продажі. Тому я і вирішила на останньому курсі університету шукати роботу в цій сфері. Походила на співбесіди без досвіду понад рік не хто не бере. А ось в ГТ мені запропонували почати з менеджера торгового залу, підучити асортимент і потім перейти, і я на пару з подружкою погодилася. Попрацювали ми півроку приблизно і тепер і я і вона в офісі працюємо, правда в різних відділах. Не хочу хвалитися, але роботою я задоволена. Може я ще зелена і не розбалувана. Не всі солодко звичайно є і труднощі, робочі моменти так всюди. Я особисто за штрафи, мене це дисциплінує. Звичайно якщо ЧП і попередити начальство — то не штрафують за запізнення, тільки якщо це систематично на третій раз! Ну так мені пояснили я не потрапляла в таку ситуацію.

4 июня 2018

В компанії добре платять і графік норм. Роботи завжди багато але я думаю всюди так. Коли шукала роботу тут була найвища зарплата, в інших місцях пропонували на порядок менше. Працювати можна, ніяких особливо не напружуючись і преса немає, якщо ти кваліфікований фахівець. Звичайно якщо нічого не робити або робити погано, то так скрізь буде некомфортно і штрафи.

1 июня 2018

Супер атмосфера в коллективе, все процессы налажены более-менее адекватно. Это не большая компания, а, скорее, дружеский уютный междусобойчик, в котором каждый знает свое дело и место. Все честно и открыто.

30 мая 2018

Дуже дружний колектив, багато красивих дівчат працює в даній компанії, що є плюсом для будь-якого чоловіка)))))

29 мая 2018

Дуже дружний і веселий колектив, завжди можна звернутися за порадою і тобі допоможуть. Немає максимума в заробітку, як працюєш так і отримуєш. Є навчання на всіх етапах роботи, просто так ніхто не кине «в поле» без необхідних навичок, завжди є вищестоящий керівник, у якого можна запитати як і що робити, 100% отримаєш відповідь. Спочатку бувало важко, але все вирішується)

26 мая 2018

Новая система мотивации действительно крутая, построение системы оплаты труда на основе KPI мне кажется это лучшее что может быть для продажника! Когда расчет заработной платы происходит на основании учета показателей эффективности сотрудника и его базового заработка сразу становится понятно сколько и за что ты получишь. Я в восторге от нашей грамотной и успешной команды)))))

23. Марина
    24 мая 2018

Компанія «Grand Toys» виступила спонсором на фестивалі «Дружин юних пожежних»
    В Рівненському міському палаці культури «Текстильник», відбувся 23 фестиваль «Дружин юних пожежних». Компанія «GrandToys» вже вкотре виступила одним зі спонсорів цього заходу. http://gtoys.com.ua/ Організаторами захоплюючого і корисного для школярів дійства традиційно виступили Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та Управління освіти Рівненського міськвиконкому. Фестиваль відвідав директор «GrandToys» з розвитку представництва в місті Рівне, Мельничук Роман Петрович, який і вручав цінні подарунки переможцям. Цього сезону за першість змагалися 8 найкращих команд-фіналістів. Діти змагалися у конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Гриби, ягоди» та «Медичний».
    Під час проведення найулюбленішого конкурсу глядачів «Домашнього завдання» у всіх виступах команди демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Найголовнішим лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби. Несподіванкою для журі цього року стало те, що майже у кожному виступі команд була своя родзинка: одна команда використовувала акробатичні елементи, інша – уривки з популярних телепрограм. Всі команди були напрочуд оригінальними та творчими.
    Членам журі довелося чимало посперечатися, визначаючи переможців. Судити було важко, адже і творчі задуми учасників були на високому рівні.
    У підсумку за рішенням суддівської колегії переможцем міських змагань стала команда ЗОШ №23, друге місце посіла команда ЗОШ №25, а третє місце виборола команда Рівненськоїспеціалізованоїшколи»Центр надії». В ході фестивалю також була проведена виставка дитячих малюнків на протипожежну тематику та нагородження кращих учасників.

Переможці та усі учасники міського етапу були нагороджені кубками, грамотами, призами та солодкими подарунками, від спонсорів та меценатів фестивалю.
    Наша компанія завжди рада підтримувати та заохочувати активну молодь нашого міста, отож, учасники отримали від «GrandToys» сувеніри у вигляді фірмових чашок, а також твістери, шашки, шахи, дартс та багато іншого. Дякуємо організаторам за запрошення, а учасникам за гарний настрій!

23 мая 2018

Так, нововведень вистачає … більше все зрозуміліше і прозорішим стало. Якщо чесно, я поміняла багато робіт. Плюс-мінус всюди все однаково, тут навіть краще. Я в компанії відносно недавно. Вже встигла потоваришувати з колективом. Офіс нормальний. Колеги дружні.

22 мая 2018

В компанії працюю вже більше року. За весь час роботи ніяких проблем не виникало. Зарплату платять, колектив дружний і що не менш важливо завжди готовий допомогти. Якщо ти знаєш чого хочеш, то в цій компанії можна дуже добре себе проявити, все залежить тільки від тебе самого. Цілеспрямованим тут завжди раді.

21 мая 2018

В компанії «Гранд тойс» працюю більше двох років. До кризи працював в іншій сфері, після втрати роботи прийшов сюди. Спасибі адміністрації та колегам за підтримку в перші тижні. Мене прикріпили до досвідченого співробітника, який вчив мене всім премудростям, адміністрація особливо не пресувала за невеликі недоробки. Через пару місяців освоївся, став відчувати себе впевнено. Робота влаштовує, зрозуміло за що отримуєш зарплату. Зміни в компанії, думаю йдуть на користь компанії.

20 мая 2018

Хороший колектив, цікаві завдання, перспектива швидкого кар’єрного росту, можливість проявити себе, зручне місце розташування офісу

28. Співробітник
    18 мая 2018

Чи дійсно менеджеру з продажу легко продати 6−7 клієнтам в день? Чи це обов’язкова норма?Якщо не виконаєш,то чи є штрафи, звільнення? Скільки часу навчають? І яку максимальну суму вдавалося заробити?

Добрий день, менеджерам з продажів впровадили нову круту мотивацію на 15 тис. грн. 6-7 клієнтів робити не складно так як база тепла, обов’язкової норми немає, за це штрафу немає. За нормами є 30 дзвінків на день, але це і так мінімум в середньому я роблю 50 дзвінків. Навчають стільки, скільки потрібно.

17 мая 2018

17 мая 2018

Підкажіть які умови роботи менеджера з продажу? ЗП, робота в офісі чи на складі і т.д, які особливості? Всім дякую!

Добрий день, менеджер з продажу працює в офісі. 5-ти денний роб. тиждень, з 8:30 − 18:00, обідня перерва з 13:00 -14:00. Їдальня через дорогу, дуже зручно, поряд парковка. Три рази в неділю збори. В обов’язки входить робота з існуючою клієнтською базою, один раз на місяць з’їздити у відрядження з метою відвідати існуючих клієнтів та напрацювати нових. ЗП- 7000 грн + % от продаж. Крім ставки та бонусу є додаткова премія за перше, друге та третє місце для тих хто по ексклюзивним групам товару робить найбільші продажі. Виплата зп два рази в місяць. Умови праці цілком нормальні, багато залежить від самої людини и результатів. Колектив у нас дружній тут нічого не кажеш. Коли я тільки вийшла на роботу, мене навчав так скажем куратор, в біді не босим)

16 мая 2018

15 июня 2017

на счет штрафов, кто скажет что то?

штрафуют за опоздания, невыполнения планов и недостачи на складе

2. Вадим
    16 октября 2017

Зарплата высокая, платят вовремя, в компании есть карьерный рост, претензий у меня нет, всем рекомендую!

Комплектовщик 1
Менеджер закупок 1
Менеджер по заказам 2
Оператор 1С 3
Сборщик 3
Старший оператор 1С 2

Добавьте зарплату в компании Гранд-Тойс

Добавить отзыв о работодателе Гранд-Тойс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гранд-Тойс?