Гранд-Тойс

Гранд-Тойс

Компания «Grand Toys» — это один из крупнейших, динамично развивающихся, дистрибьюторов в Украине.

Отзывы о работе в Гранд-Тойс, зарплаты

1. 4 ноября 2023

@Гость, здравствуйте! можете мне написать по номеру телефону в вайбер +38066****806 я хочу узнать все детали и наконец то посадить этого чувака. Они сейчас находятся в Варшаве (Польша) и у них компания не зарегистрированная , а за это могут быть проблемы и депортация и тогда Д пойдет как все на фронт

2. 30 апреля 2021

А що з Костєй?

3. 30 марта 2021

Ольга :
    @Гость, @Гость,
    День добрый! Подскажите, пожалуйста, где находится склад.
    Мы — обманутые поставщики, с мая 2019 года ни денег, ни возврата товара, ни ответа на звонки.
    Все документы на руках, открыто уголовное дело. Все же надеюсь разойтись по-тихому.
    Благодарю за любую информацию.

Текстильная фабрика Алекс МВ, тм Homefort г. Одесса тел. 067 72 110 73

4. 30 марта 2021

@Ольга, як з Вами зв’язатися ?

Текстильная фабрика Алекс МВ, тм Homefort г. Одесса тел. 067 72 110 73

5. 30 марта 2021

@Гость, @Ольга,

Не подписалась, сделаю это здесь.
    Текстильная фабрика Алекс МВ, тм Homefort г. Одесса
    тел. 067 72 110 73

6. 3 марта 2021

@Ольга, як з Вами зв’язатися ?

7. 30 января 2021

Люди, ви що зовсім здуріли робити на цих бариг за копійки. Краще їдьте вже за кордон та сама тяжка робота оплата в тричі більше навіть поляки так не знущаються хоть будете мати пристойну зарплатню. Текучість кадрів аж заворожує в них ніхто робить не хоче приходять тільки на певний період. В відділі кадрів аж піна з рота виноситься де робив раніше скільки часу чи є закордоний паспорт?. Вони вже давно розуміють що нікому не потрібніі виживають виключно за рахунок нових кадрів та штрафів. Оголошення на роботу весить у них роками. Пильнуйте себе та бережить близьких)

8. 10 декабря 2020

Повезло звільнитись самому а не як завжди всіх «просять піти», і радий що не втратив більше часу ще в гт, і доречі хто сумнівається то денді захід то бувший гт і директор там дергун який в дімона працював, його поставила одеса замість афериста діми, і імперіюHR знаю, там тільки пафосний ремонт був і то не довго бо ні наташа ні її падружкі ніфіга не шарять і підбору працівників, а себе позиціонують як професіонали в цьому ділі.
    доречі після звільнення багатьох працівників зустрічав в місті і з перших уст знаю про ситуацію вже в денді-захід, та сама шарашкіна кантора де не цінують працівників і постійні штрафи і обман.
    одне шкода хорошу людину Костю Ф. впрягався за таких гнилих людей ,надіюсь в нього все буде ок ,ну і одне дякую гт що багатьох і хороших людей там знайшов,які правда давно вже позвільнялись)

1. 15 июня 2017

на счет штрафов, кто скажет что то?

штрафуют за опоздания, невыполнения планов и недостачи на складе

2. 3 августа 2018

Комфортні умови, дружний колектив, справедлива зарплата, так як є фіксована погодинна ставка +% від продажів (+ показники). Є можливість добре заробити при бажанні.

Добавьте зарплату в компании Гранд-Тойс

Добавить отзыв о работодателе Гранд-Тойс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гранд-Тойс?