Гранд-Тойс

Гранд-Тойс

Компания «Grand Toys» — это один из крупнейших, динамично развивающихся, дистрибьюторов в Украине.

Отзывы о работе в Гранд-Тойс, зарплаты

18 июня 2018

Работаю более 3 лет. Рабочий график меня устраивает, зарплата нормальная, коллектив хороший, дружный, начальство вполне адекватное

2. Ирина
    15 июня 2018

В компанії хороший колектив, який складається в основному з молоді. Адекватні і хороші керівники, що так важливо! Взагалі стабільна компанія, яка постійно зростає і розвивається.

8 июня 2018

Мені завжди говорили, що у мене талант викликати розташування людей і що мені потрібно обов’язково працювати в сфері послуг. Але мене особисто завжди привертали продажі. Тому я і вирішила на останньому курсі університету шукати роботу в цій сфері. Походила на співбесіди без досвіду понад рік не хто не бере. А ось в ГТ мені запропонували почати з менеджера торгового залу, підучити асортимент і потім перейти, і я на пару з подружкою погодилася. Попрацювали ми півроку приблизно і тепер і я і вона в офісі працюємо, правда в різних відділах. Не хочу хвалитися, але роботою я задоволена. Може я ще зелена і не розбалувана. Не всі солодко звичайно є і труднощі, робочі моменти так всюди. Я особисто за штрафи, мене це дисциплінує. Звичайно якщо ЧП і попередити начальство — то не штрафують за запізнення, тільки якщо це систематично на третій раз! Ну так мені пояснили я не потрапляла в таку ситуацію.

4 июня 2018

В компанії добре платять і графік норм. Роботи завжди багато але я думаю всюди так. Коли шукала роботу тут була найвища зарплата, в інших місцях пропонували на порядок менше. Працювати можна, ніяких особливо не напружуючись і преса немає, якщо ти кваліфікований фахівець. Звичайно якщо нічого не робити або робити погано, то так скрізь буде некомфортно і штрафи.

1 июня 2018

Супер атмосфера в коллективе, все процессы налажены более-менее адекватно. Это не большая компания, а, скорее, дружеский уютный междусобойчик, в котором каждый знает свое дело и место. Все честно и открыто.

30 мая 2018

Дуже дружний колектив, багато красивих дівчат працює в даній компанії, що є плюсом для будь-якого чоловіка)))))

29 мая 2018

Дуже дружний і веселий колектив, завжди можна звернутися за порадою і тобі допоможуть. Немає максимума в заробітку, як працюєш так і отримуєш. Є навчання на всіх етапах роботи, просто так ніхто не кине «в поле» без необхідних навичок, завжди є вищестоящий керівник, у якого можна запитати як і що робити, 100% отримаєш відповідь. Спочатку бувало важко, але все вирішується)

26 мая 2018

Новая система мотивации действительно крутая, построение системы оплаты труда на основе KPI мне кажется это лучшее что может быть для продажника! Когда расчет заработной платы происходит на основании учета показателей эффективности сотрудника и его базового заработка сразу становится понятно сколько и за что ты получишь. Я в восторге от нашей грамотной и успешной команды)))))

9. Марина
    24 мая 2018

Компанія «Grand Toys» виступила спонсором на фестивалі «Дружин юних пожежних»
    В Рівненському міському палаці культури «Текстильник», відбувся 23 фестиваль «Дружин юних пожежних». Компанія «GrandToys» вже вкотре виступила одним зі спонсорів цього заходу. http://gtoys.com.ua/ Організаторами захоплюючого і корисного для школярів дійства традиційно виступили Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та Управління освіти Рівненського міськвиконкому. Фестиваль відвідав директор «GrandToys» з розвитку представництва в місті Рівне, Мельничук Роман Петрович, який і вручав цінні подарунки переможцям. Цього сезону за першість змагалися 8 найкращих команд-фіналістів. Діти змагалися у конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Гриби, ягоди» та «Медичний».
    Під час проведення найулюбленішого конкурсу глядачів «Домашнього завдання» у всіх виступах команди демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Найголовнішим лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби. Несподіванкою для журі цього року стало те, що майже у кожному виступі команд була своя родзинка: одна команда використовувала акробатичні елементи, інша – уривки з популярних телепрограм. Всі команди були напрочуд оригінальними та творчими.
    Членам журі довелося чимало посперечатися, визначаючи переможців. Судити було важко, адже і творчі задуми учасників були на високому рівні.
    У підсумку за рішенням суддівської колегії переможцем міських змагань стала команда ЗОШ №23, друге місце посіла команда ЗОШ №25, а третє місце виборола команда Рівненськоїспеціалізованоїшколи»Центр надії». В ході фестивалю також була проведена виставка дитячих малюнків на протипожежну тематику та нагородження кращих учасників.

Переможці та усі учасники міського етапу були нагороджені кубками, грамотами, призами та солодкими подарунками, від спонсорів та меценатів фестивалю.
    Наша компанія завжди рада підтримувати та заохочувати активну молодь нашого міста, отож, учасники отримали від «GrandToys» сувеніри у вигляді фірмових чашок, а також твістери, шашки, шахи, дартс та багато іншого. Дякуємо організаторам за запрошення, а учасникам за гарний настрій!

23 мая 2018

Так, нововведень вистачає … більше все зрозуміліше і прозорішим стало. Якщо чесно, я поміняла багато робіт. Плюс-мінус всюди все однаково, тут навіть краще. Я в компанії відносно недавно. Вже встигла потоваришувати з колективом. Офіс нормальний. Колеги дружні.

22 мая 2018

В компанії працюю вже більше року. За весь час роботи ніяких проблем не виникало. Зарплату платять, колектив дружний і що не менш важливо завжди готовий допомогти. Якщо ти знаєш чого хочеш, то в цій компанії можна дуже добре себе проявити, все залежить тільки від тебе самого. Цілеспрямованим тут завжди раді.

21 мая 2018

В компанії «Гранд тойс» працюю більше двох років. До кризи працював в іншій сфері, після втрати роботи прийшов сюди. Спасибі адміністрації та колегам за підтримку в перші тижні. Мене прикріпили до досвідченого співробітника, який вчив мене всім премудростям, адміністрація особливо не пресувала за невеликі недоробки. Через пару місяців освоївся, став відчувати себе впевнено. Робота влаштовує, зрозуміло за що отримуєш зарплату. Зміни в компанії, думаю йдуть на користь компанії.

20 мая 2018

Хороший колектив, цікаві завдання, перспектива швидкого кар’єрного росту, можливість проявити себе, зручне місце розташування офісу

14. Співробітник
    18 мая 2018

Чи дійсно менеджеру з продажу легко продати 6−7 клієнтам в день? Чи це обов’язкова норма?Якщо не виконаєш,то чи є штрафи, звільнення? Скільки часу навчають? І яку максимальну суму вдавалося заробити?

Добрий день, менеджерам з продажів впровадили нову круту мотивацію на 15 тис. грн. 6-7 клієнтів робити не складно так як база тепла, обов’язкової норми немає, за це штрафу немає. За нормами є 30 дзвінків на день, але це і так мінімум в середньому я роблю 50 дзвінків. Навчають стільки, скільки потрібно.

17 мая 2018

17 мая 2018

Підкажіть які умови роботи менеджера з продажу? ЗП, робота в офісі чи на складі і т.д, які особливості? Всім дякую!

Добрий день, менеджер з продажу працює в офісі. 5-ти денний роб. тиждень, з 8:30 − 18:00, обідня перерва з 13:00 -14:00. Їдальня через дорогу, дуже зручно, поряд парковка. Три рази в неділю збори. В обов’язки входить робота з існуючою клієнтською базою, один раз на місяць з’їздити у відрядження з метою відвідати існуючих клієнтів та напрацювати нових. ЗП- 7000 грн + % от продаж. Крім ставки та бонусу є додаткова премія за перше, друге та третє місце для тих хто по ексклюзивним групам товару робить найбільші продажі. Виплата зп два рази в місяць. Умови праці цілком нормальні, багато залежить від самої людини и результатів. Колектив у нас дружній тут нічого не кажеш. Коли я тільки вийшла на роботу, мене навчав так скажем куратор, в біді не босим)

16 мая 2018

15 июня 2017

на счет штрафов, кто скажет что то?

штрафуют за опоздания, невыполнения планов и недостачи на складе

2. Вадим
    16 октября 2017

Зарплата высокая, платят вовремя, в компании есть карьерный рост, претензий у меня нет, всем рекомендую!

Комплектовщик 1
Менеджер закупок 1
Менеджер по заказам 2
Оператор 1С 3
Сборщик 3
Старший оператор 1С 2

Добавьте зарплату в компании Гранд-Тойс

Добавить отзыв о работодателе Гранд-Тойс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гранд-Тойс?