Концерн Хлібпром

Концерн Хлібпром

VN:D [1.9.22_1171]

«Концерн Хлібпром» — одне з найбільших підприємств українського ринку хліба.

Отзывы о работе в Концерн Хлібпром, зарплаты

1. 18 апреля 2024

На цьому підприємстві головним інженером виробницта працює Олексій прізвище,а звати Роман.Дуже невихована люина.А спеціаліст безтолковий,і без поняття у своій роботі.Довелось мені там працювати і бачити все на власні очі.Якось Олексій Роман дав вказівку слюсарям,встановити зворотній клапан.Слюсарі і головний енергетик,бачачи усю ситуацію,і маючи досвід у цій роботі переконували пана Олексія Романа,що ефекту від встановлення цього зворотнього клапену небуде.Пан Олексій Роман криком настояв на всановленні,і хлопці встановили цей клапан.Через певний період часу виявилось,що він дійсно там непотрібен.І Олексій Роман знову дає вказівку його зняти.У двох словах доречне прислівя,що краще з мудрим загубити,а ніж з дурним знайти.

2. 5 марта 2024

Дуже не рекомендую! Менеджмент компанії дуже слабенький. Один перед одним корчать начальство, а насправді збір дуже посередніх людей та спеціалістів. Якщо не хочете загубити час в відстаючій компанії то навіть не суньтеся туди, а краще обминати 10 тою дорогою. Етика спілкування в компанії відсутня повністю, всі один одного намагаються понизити та образити… рівень обласного малого підприємства в глибокому селі … нещирі та заносчиві , хоча зарплати там 3 копійки, але люди собі щось видумують про свій статус та престиж … одним словом колгосп

3. 28 декабря 2023

Ніби і непогана компанія. Але ці дитячі тести мене здивували. (Хоча була не на одній великій компанії на співбесіді, але такого ідіотизму ще не бачила ))))Потім ще одні, ще якісь незрозумілі вимоги. Склалось враження, що на вакансію вже давно є своя людина, а конкурс на посаду — лише показуха. Може добре, що так склалось. Бо пошукавши відгуки,все стало на свої місця. Виявляється не лише я обурена.
    Через такі процедури відбору скоро в компанії будуть працювати не спеціалісти, а психологічні портрети)))))))

4. 24 декабря 2023

Після стажування на хлібпромі, у людини стався нервовий зрив! Через не відповідне ставлення, приниження та введення в оману людьми, котрі повинні були просто напросто передати робочі процеси та ввести в курс обовʼязків! Дуже безвідповідальні люди, а також люди без моральних орієнтирів, яким принизити людину вважається абсолютно нормальним! Бажаю вам відплати по повній. Впевнена, що матиму сили вилізти з цього психологічного пригнічення та забуду все найближчим часом, як страшний сон! Будьте обережні , щоб потім не прийшлось довго реанімуватися!

5. 23 декабря 2023

Беруть на роботу, нічого не пояснюють, не озвучують вимог та обовʼязків, а далі починають принижувати та знущатися, доводячи людей до критичного стану, у цей непростий час, а тим паче , що до них намагаються достукатись, але в нікуди, не ті люди, які через свою обмеженість не розуміють всю глибину своїх поступків! Та ціну, яку хтось платить за такий найм! Це просто жах! Я про відділ маркетингу та його відповідальних! Досі не можу прийти в себе від стажування та спілкування! А тим більше усвідомлюючи рівень людей, котрі типу призначені твоїм керівником! Такого скотства ще не зустрічала! Бажаю вам отримати те що посіяли, зловити свого бумеранга! Позор, приниження та знущання !

6. 21 декабря 2023

Відділ маркетингу повний застой! Якщо ви щось бачили в житті, маєте гарний корпоративний досвід то не суйтеся туди ні якому разі. Все дуже примітивно, на рівні якоїсь задрипаної шарашкіної контори! Немає ні робочих процесів, зрозумілих, ні завдань ні комунікації. Все як в старих радянських підприємствах! Нормальні працівники втікають звідти аж бігом!!!

7. 20 декабря 2023

Хочу написати про свій досвід, можливо комусь стане в нагоді, особливо якщо розглядатимете відділ маркетингу , а тут аж 2 ваканції на сьогодні. Отже, якщо ви плануєте піти працювати на Хлібпром у відділ маркетингу, одразу майте на увазі, що ніхто вам нічого не пояснюватиме, щодо процесів у компанії. Але це і не дивно, бо їх чітко визначених та сформованих не існує у цій компанії, а я точно маю з чим порівнювати, це такі компанії, як Нестле, Люфтганза та власний туристичний бізнес! Працює у маркетингу чудо, яке їздить майже по 2 години в одну сторону на роботу і додому, от те чудо і каламутить усю роботу цього сектору та не дає йому розвиватися. Так як в принципів у чуда, яке до того як туди випадково попасти, після роботи секретуткою, може лише у своєму недорозвиненому сільському манері все виконувати та проектувати, бо бачення чи досвіду чи навиків воно не має, а ще й воно навіть і спілкується позорно, як в колгоспі, це триндець. Отже це чудо з незрозумілою чолкою , манерою розмови та поняттями і управляє по суті усіма у цьому відділі, хоча воно далеко не займає відповідної позиції. Просто, як часто буває у примітивненьких людей без кругозору, воображає дуже про себе та свої досягнення, але якби не коханець , який її просуває ( службовий роман так би мовити, не палитиму кантору, бо розумію що у людини є жінка, яка можливо про це прочитає, а я сама жертва таких жінок, причому як в дитинстві так і уже у своєму сімейному житті, тому ненавиджу їх особливо сильно), то мабуть би не мала такого впливу в компанії! А ще чудо «керівник» мітить на місце своїх вищестоячих, яких надіється скоро звільнять, особливо основного керівника відділу маркетингу, яка є дуже професійною людиною , на мій погляд! Про негативний досвід та людей, які на мою думку не відповідають займаним посадам пишу без імен! Але є й дуже позитивні та професійні люди в компанії, це керівник відділу маркетингу, яка не бачить усього цього бо знаходиться в Києві , це бренд менеджер по кондитерці , яке чудо юдо «зробило такою», я так і не зрозуміла цього вкиду)), а ще це дівчата з лабораторій , це керівники виробництв та складів, технологи заводів, інноваційний відділ та дизайнери, відділ постачання та ейчари!Професіоналів однозначно більше! А життя все перемелює і кожен отримує свій потрібний досвід! Тому намагаюсь бути вдячною і за такий неоднозначний досвід!

8. 8 декабря 2023

15 років в Хлібпромі Коту під х… :
    Вероніка, вразив Ваш відгук)) думав що там цих дурничок (тваринки,тести і інша дурня) вже не має -але Уви )) Коли Хлібпром в 12 році почав розвалюватись,то через ті дебільні тести пустили всіх практично працівників адмін.апарату і ТОП Менеджерів. І Ті люди які фактично сколотили цю Компанію з ноля і вивели на над.прибутки по висновкам тестів виявились не придатними до подальшої роботи)) Грубо кажучи — розумними ефективними дурнями )) яким в лоб сказали ПРОЩАВАЙТЕ ви нам більше не потрібні і нічого особистого » ТЕСТИ «)) Тому вони зараз замість 23 заводів мають 4. Ви нічого не втратили просто стали інструментом в руках профілактичних заходів над тими хто працює щоб показати їм типу ти от працюєш а ми на твоє місце шукаємо людину. Нехай Вам щастить- де де а в Хлібпромі Ви зараз нічого для себе доброго не знайдете.

Підтверджую повністю!!! Якщо їм важливі більш результати тестів ( які можна зробити ідеально ), аніж професійні якості, то хай всю роботу роблять їхні психологи))) від інженерної та бухгалтерської роботи до прибиральниці. ))).

9. 28 сентября 2023

10. 29 июля 2023

Ходила на співбесіду у дану компанію на вакансію хіміка-аналітика. Перший етап з HR: заповнення анкети і виконання психологічних тестів🤡 (типу намалювати уявних тварин і т.п.). Дуже дивно, але най буде. Добре поспілкувалась з завідуючей лабораторією і ведучим хіміком-аналітиком, було видно, що я їм сподобалась. Повернулась назад до hr в мені сказали, що передзвонять протягом декількох днів. Перезвонили, але через два тижні🤡 типу приходьте беріть направлення на мед огляд. Коли брала це направлення мене запитали чи можу я виконати ще тести, я погодилась і вони мені скинули їх на пошту. А також сказали, що поки не проходити медогляд і вони перезвонять, коли мене погодять з головним керівником. Ще зауважили, що все буде добре, я дуже сподобалась лабораторії і не погоджують тільки тих, хто має судимість (а я не маю).
    Я прийшла додому, відкрила ці тести і там їх була просто купа.Штук 5 різних, але окей я пройшла і надіслала, витратила години 3-4 свого часу.
    І знаєте що? Через 2 тижні вони мені подзвонили, сказали, що не беруть мене на роботу🤷‍♀️ Не пояснили навіть причину і швидко скинули виклик. Коли я намагалась передзовнити, щоб дізнатися причину відмови — мене тупо ігнорували))
    Окрім того, за всю роботу вони хотіли платити 11,5к. Це просто мізерні кошти зараз у Львові, я погодилась, бо зовсім туго було з роботою і слава Богу я не попала в цю компанію. Вже більше року бачу, як в них висить вакансія хіміка-аналітика і постійно змінюються HR.

Загалом цінуйте себе, читайте відгуки і не йдіть працювати в сумнівні компанії🌸

11. 29 июня 2023

підтверджую.ПЛИННІСТЬ НЕЙМОВІРНА.
    Політика зокрема ТЕХНІЧНОЇ ДИРЕКЦІЇ Хлібпромуу Львові(триває роки,не місяці)-у час випробувального терміну скористатись відсутністю досвіду І після НЕвиконання поставленої задачі запропоувати гірші умови.
    Психологічний прийомчик.

12. 21 марта 2023

Рома завалив роботу Львівського заводу. І типу крутий операційний. Рома, іди на завод і виводь завод з ями, не ганяй шарі в офісі з великорозумним виглядом

13. 11 марта 2023

А співбесіди- це щось настільки архаїчне, тести з минулого століття.. ейчари з гіперзавищеною самооцінкою. Жах. персонал для них сміття.
    Ойойой, як тільки Кулиничі побудують завод, зливайте воду, панове

14. 20 февраля 2023

Саме не долуге керівництво яке вимагає повної віддачі а відплата зневага до людей і приниження
    Приземліться з хмар шановні

15. 15 ноября 2022

Працював там з 2000 по 2012 ….. нічого не помінялось))

16. 6 октября 2022

На хлібзаводі 5 транспортному відділі керівником відбувається покривання бездіяльності певних осіб :
    Івана Ч., та Ігоря Д..
    Які халатно відносяться , до своїх посадових обов’язків, і колег по роботі, що призводить до жахливої роботи цілого відділу. ( Бардак )
    В робочий час , займаються непрямими посадовими обов’язками, своїми справами, хамлять КА.
    Прошу керівництво Хлібпрома , вплинути на конкретних осіб даного відділу.
    Дякую

17. 7 июля 2022

@Гость, дивно, працюю декілька років, жодного разу не було затримки по зарплаті

18. 2 июня 2022

Не робота а жахіття підприємство мало того що платить невелику зарплату але щей умудряється перевести частину її в сіру для ухиляння від сплати податків та обманути людей оскільки контролю ніякого немає

19. 19 апреля 2022

@Інкогніто, дійсно так є. Там взагалі звільняють керівників різного рівня на раз два. Без попереджень та пояснень. Адекватних керівників одиниці. Директора зверхні, ліцемірні, людей за людей не вважають. Сидять за дверима з замками і навіть не попадеш до них. Жах…

20. 11 декабря 2021

Не робота а жах, затримують заробітною плату ще й обдурюють

21. 6 июля 2021

Це просто ЖАХ?до людей відносяться як до скота.умови праці жахливі а заробітна плата для бомжів.не рекомендую в цьому пеклі працювати.Всім Добра!!!!

22. 8 мая 2021

Ретельно прочитавши всі відгуки, я сумнівалась чи варто влаштовуватись туди працювати.
    Однак, пропрацювавши сумлінно аж цілий місяць на посаді рекрутера, я можу сказати одне — мої сумніви були не безпідставними, а коментарі в негативну сторону — правдивими.
    Так, те, що там колектив дружній — це частково лише правда.
    Чому частково? Зразу стає видно хто є хто, коли ти перестаєш бути їм вигідним. Появляються вигадані слухи і т.п. не в вашу користь. (не зголошуйтесь на такі смішні провокації, це ще один з видів абсурду, що вони вигадують).
    Я працювала на офісній посаді, виконувала всі завдання, дійсно любила свою роботу, поки через місяць мене не поставили перед фактом, що звільняють.
    Причина нікому, здається, що навіть їм самим незрозуміла. Тобто коли їм зручно, вони причину самі знайдуть та придумують, а у вас в трудовій буде записаний дуже короткий термін.
    З вакансією рекрутера в них чітко продумана схема, набирати на місяць і звільняти.
    Гадаю, так у них заведено і з іншими вакансіями, адже плинність неймовірна.
    Не ведіться на цю компанію, там вас використають, підішлють своїх же людей, своїх посадять або тих, хто проплатив. Особливо не варто туди звертатись дійсно розумним та амбіційним людям.
    Думайте не 100 разів, а 1000 перед тим, як стати наївною жертвою цього Хлібпрому.
    Дуже прикро, що вони так поводяться з хорошими працівниками.

1. 21 июня 2016

Лише недавно я закінчила університет, і як типовий студент була у пошуку роботи, коли зустріла на work.ua вакансію від концерну Хлібпром — вони шукали аналітика. Це було приблизно в березні 2016 року, в цей час я працювала в іншій компанії і з певних причин вирішила змінити поле діяльності. На моє резюме відразу відреагували працівники HR, домовились про співбесіду. Їздила я в цю контору певно разів 3, а так як місцерозташування їх по вул.Хлібній (район Пасічної,Метро), я кілька разів відпрошувалась з роботи, щоб потрапити до них. Відбір включав кілька етапів і ці етапи постійно продовжувались,то їм психологічні тести пройди, то аналітичне завдання в екселі, то в них змінилась обсатновка і їм вже не потрібно аналітика, але готові запропонувати іншу вакансію (фахівець з оцінки та розвитку персоналу), то ще раз пройди мільйон тестів, то ще завдання в екселі. Після численних завдань, я нарешті підійшла і мені запропонували роботу. І тепер кульмінація. Пятниця, я розповідаю своєму керівництву про своє звільнення, хоч робота в Хлібпромі не була основною причиною звільнення, але про нову роботу я звичайно ж розповідаю керівнику, який з полегшеним зітхненням розуміє, що я можливо найшла щось краще по спеціальності, Хлібпром обіцяє ввечері надіслати офіційний джоб офер з деталями та окладом, все йде по плану. В суботу (тоді якраз субота була роб день,відпрацьовували) звонить мені баришня з Хлібпрому і каже знаєте, ми вирішили шукати більш досвідчену людину на дану посаду, до побачення. Я все розумію, можливо, я як випускниця не має достатньо великого досвіду, але дівчатонька, вас що затьмарило, коли ви мені запропонували роботу? все, точно, ви нам підходите, так, говоріть керівництву, чи підходить вам зарплата. Попередньо я мала досвід роботи у міжнародній компанії, і тепер мала можливість зрівняти засади роботи нашої місцевої компанії. Прикро, що нам так бракує професіоналізму і коректності. Через пів місяця до мене знову зателефонували з Хлібпрому, сказали, що в них відновилась вакансія аналітика, і мені знову треба пройти ще якісь психологічні тести. Я мягко висловила свою думку про їх роботу і вирішила не повязувати свою карєру з такими «професіоналами». Не знаю, можливо, працівники цієї компанії і задоволені своєю роботою і ставленням до них, можливо, моє враження сформувалось на основі кількох «неопридільонних» з HR, щастя вам та процвітання! Але памятайте, що люди — це основна цінність і потенціал розвитку, а не обєкт вашої неадекватної поведінки. У мене все.

2. 15 августа 2016

@Яна,
    Шановний кандидат!

Дякуємо за інтерес до нашої компанії та бажання нам допомогти стати кращими.
    Наша компанія у своїй практиці підбору працівників керується принципом оцінки багатьох факторів. Ми прагнемо залучати фахівця на таку роботу, де людина зможе якнайкраще застосувати свої знання, навички й особистісні здібності і потенціал. Лише кілька рівневі завдання, аналіз рекомендацій дають можливість якісно проаналізувати кандидата, не помилитись та забезпечити ефективну роботу та розвиток майбутнього члена команди.
    Ми ще раз Вам дякуємо за приділений час нашому конкурсу, переможцем по якому в цьому випадку стала інша людина. Бажаємо Вам успіху у майбутній професії та позитивних емоцій!

Добавьте зарплату в компании Концерн Хлібпром

Добавить отзыв о работодателе Концерн Хлібпром

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Концерн Хлібпром?