LaStick Group (ЛАСТИК ГРУПП)

LaStick Group (ЛАСТИК ГРУПП)

LaStick is a young, passionate and dynamic team of professionals. Regardless of we are a new word in the international HR business, LaStick has gained a stable reputation of reliable and responsible partner.

Отзывы о работе в LaStick Group (ЛАСТИК ГРУПП), зарплаты

1. 16 октября 2020

Рекомендую рекрутера Анну з компанії LASTICK, вона допомогла мені знайти роботу в отелі Hyatt в Катарі. Компанія працює честно, всі домовленності виконані вчасно. Була одна неочікувана ситуація в аеропорту в Дохі. Водій, який мав мене зустрічати в аеропорту, приїхав з запізненням, тому що була пробка. І я чека 2 години його в аеропорту, але мене попередили про це.
    В мене дуже дружній колектив, з вересня минулого року я був 2 раза у відпустці, і до корона кризи навіть в Азії.
    Я розумію, що всім людям не вгодиш, але хочу сказати до кандидатів цінуйте роботу менеджерів, які вам шукають роботу, адже від них залежить ваше майбутнє на ближайший рік.
    Дякую Анні. Дуже чуйна і відповідальна людина. Рекомендую фірму, мрії становляться реальністю.

2. 12 октября 2020

Огромное спасибо команде LASTICK!! Узнала случайно от подруги, но не пожалела. Ребята всегда с удовольствием отвечают на все интересующие вопросы и с радостью во всем помогают! Рассказала многим друзьям и сама планирую в будущем еще сотрудничать!) Спасибо Вам за Вашу работу и профеесианализм!)

3. 6 октября 2020

Мене попросили написати відгук, хоча я давно зверталася в компанію в далекому 2017)))

Я рекомендую друзям і всім своїм знайомим, якщо запитують фірму по працевлаштуванню в арабські країни, однозначно LASTICK. В компанії дійсно працюють професіонали свого діла, я дуже вдячна Анні. Я працюю зараз в ресторані Buldozer Group в Дубаї, я тут вже три роки.
    Все супер, за 3 роки я отримала промоушин від офіціанта до супервайзера ресторана. Я дуже багато всього навчилася працюючи в ресторанній сфері в ДУбаї і порозумілася з іншими національностями у мене є серед коле індуси, філіпінці, киргизи, казахи і навіть індонезійці . В часи карантину було складно, тому що не було туристів, але компанія мені платила зарплату, і я не помилилась в виборі компанії.
    Всім рекомендую вчити добре англійську мову, чим краще ви її знаєте тим більше у вас можливостей в Дубаї і будьте готові до труднощів, які ви легко зможете подолати, якщо ви приїхали будувати кар’эру в Дубаї.

4. 30 сентября 2020

Я також залишу свій відгук про те, як я потрапила в Доху на роботу. Я звернулася до компанії минулої осені з прохання знайти мені роботу в ресторані в Дубаї, після перших інтерв’ю зрозуміла, що хочу в Катар.
    Менеджер Ксенія допомогла мені підготуватися до співбесіди, я дуже нервувала постійно на камеру.
    Ксенія мені подзвонила і говорить нарешті отримала мій робочий контракт в Катар в компанію Аура Hospitality.
    Оформлення візи зайняло три тижні. Потім пришли авіа-квитки, я летіла Qatar Airways.З першого дня в Дохі, я зрозуміла, що я прилетіла сюди не тільки заради грошей. Люди і оточення на першому місці, у мене дуже багато друзів і гостинність країни мене дуже вразив. Так, дійсно влада турбується про те, щоб бути кращою країною. Вцілому мені подобається Доха, правда влітку трохи спекотно, але цим літом, ми часто ходили на пляж і не було такої спеки.
    Дякую Ксенії і компанії за таку можливість працювати і жити в Катарі…))

5. 12 сентября 2020

Спасибо большое команде Lastick Group за осуществление мечты!
    Все очень вежливые, внимательные , всегда ответят на любые вопросы.
    Отдельное спасибо Софии, Валерии и Анне.

1. 16 октября 2020

Добавьте зарплату в компании LaStick Group (ЛАСТИК ГРУПП)

Добавить отзыв о работодателе LaStick Group (ЛАСТИК ГРУПП)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании LaStick Group (ЛАСТИК ГРУПП)?