Pollardi Fashion Group

Pollardi Fashion Group

Сегодня Pollardi Fashion Group это более 300 профессионалов в своем деле, которые создают уникальную свадебную одежду таких брендов: POLLARDI, IDA TOREZ и DARIA KARLOZI.

Отзывы о работе в Pollardi Fashion Group, зарплаты

1. 14 марта 2024

Привіт.
    Нормальна, сучасна, демократична компанія. Власник, людяний. Плітками займається той, хто не хоче заробляти. Бувають випадки, що приходять в компанію космонавти і не в ті країни відправляють сукні, але і на це власник закриває очі. Саме головне, що нам за пошив платять.

2. 2 марта 2024

@Гость, мда, оце то роботодавець! Посоромились би. Я би звернулась в поліцію за таке. Василь хай би так і зробив.

3. 2 марта 2024

@Василь, вас оштрафували за загублену сукню яка згодом знайшлася але сумніваюся що копманія вибачилася і повернула вам суму штрафу.якось так…

4. 29 января 2024

Стажувалась на технолога есперементального цеху. Мені спочатку не сказали яка буде заробітня платня — уточнити потрібно. До цього я працювала вже в швейній промисловості, але не на посаді технолога. Я вирішила постажуватись, раптом що буде досвід. Прийшла, цілий день мені тупо дали читати технологічні карти. На наступний день озвучили зп- 9.000 грн. Якось маловато як для технолога, 9-18+субота.
    Я знаюсь на технологіях і на прохання вже пробувати розробляти карти сказали знову цілий день читати. Ледь не лусла голова вже від того читання. Маєш обов‘язково сидіти з 9-18 і читати. Насторожило, що на безкоштовному стажування на прохання піти раніше на годину мені тупо відмовили.
    На виробництві ходять слухи про затримку зп в цілий місяць, постійний потік.

5. 5 декабря 2023

@Гость, категорично не погоджуюся. Працюю на компанії вже кілька місяців. «п’яту точку» власникам не «лижу» як то кажуть. Нормальні умови для праці, нормальний керівник, часто входить в становище та розуміє різні життєві ситуації. Головне гарно виконувати свою роботу — і буде вам щастя)))

6. 28 ноября 2023

@Еля, информация не соответствует действительности, поскольку единственным директором на предприятии является мужчина и никакой женщины учредительницы на предприятии нет

7. 18 октября 2023

Пропрацював 2 місяці на Pollardi комплектувальником-пакувальником плать. Ну як пакувальником, часто вантажником(рулони,ящики,пакети…). Колектив в загальному не поганий. Керівництво повне дно, від головного до безпосередьного управляючого(Діма здоров). Про підлеглих не дбають взагалі. Піклування 0%. Тупо ставлення як до рабів. За 1 рік змінилось більше 5-и комплектувальників! Плинність кадрів загалом висока, включаючи швачок.
    Ну на кінець коли звільнявся оштрафували на 4тис грн(зарплата 11тис).

8. 6 июля 2023

@Еля
    так, ви точно кажете.
    Працюють там щасливо тільки ті, хто добре лиже п’яту точку власникам.
    Для тих, хто хоче просто працювати і не приймати участі в склоках і скандалах — то пекло. Бо в ті склоки і скандали хочете-не хочете Вас втягнуть а тоді ще й вину перекладуть на вас.
    Як кажуть, ніколи не помиляється той, хто нічого не робить, а хто везе, того й поганяють.

9. 6 июля 2023

Вся компания — просто обман, начиная с головы, то есть с учредителей. Учредительница постоянно орёт и матерится, будто сотрудники пришли не работать в компанию, а мыть полы у неё дома. Учредитель не может определиться, что ему нужно и на предприятии, и в жизни. Так как на предприятии много женщин, то он предпочитает не быть «третейским судом», не найти рациональное зерно и вынести решение, а дождаться, пока женщины сами переругаются и решат, чья же «взяла». Он думает, что тогда он останется для всех «хорошеньким». Но на самом деле он полный идиот, не понимающий ничего ни в бизнесе, ни в жизни. Он лжёт всем, и сотрудникам и партнёрам. Работать там могут только те, кто не может найти себя больше нигде, у кого не хватает мозгов либо опыта для работы в адекватной компании. Добрый Вам совет — обходите стороной этот дурдом, если Вы себя цените.

10. 27 декабря 2022

Робота у цій компанії — суцільний обман і брехня. Власники вважають своїх працівників особистими рабами і ставляться відповідно. Швей офіційно не оформляють, або тримають у відпустці за власний рахунок.

11. 14 декабря 2022

Запросили на співбесіду. Приїхала, співбесіда тривала 6 хв, так як і в попереднього коментатора — питання суто по резюме. Сказали, що людина, яка буде вчити поки на лікарняному, як вийде — подзвонять та дадуть зворотній зв‘язок. Дзвінка не поступило. Шановні, якщо ви знаєте наперед, що не збираєтесь брати людину на роботу — не витрачайте її час.

12. 13 апреля 2022

Привіт)
    Подзвонили, запросили на співбесіду. При зустрічі, онлайн не проводять. Гаразд, приїжджаю. Співбесіда тривала е більше 5 хвилин, питання звучали такі, на які є відповіді в моєму резюме — суто організаційні.
    Вкінці жінка, яка проводила співбесіду, каже, що можемо почати зі стажування з менеджером. Гаразд, погоджуюсь. Каже, тільки не завтра і не післязавтра, бо її не буде і щось іще. Каже, я передзвоню, скажу точний час на п’ятницю (це через 2 дні від дня співбесіди). Погоджуюсь, йду, і навіть не розумію, що то була оновлена, більш детальна версія «Ми Вам зателефонуємо». Дзвінок, ясна річ, не стався

13. 20 февраля 2020

Всім привіт! Компанія варта уваги!?
    Які умови пропонує роботодавець та яка атмосфера в коллективах?
    Кожен ваш відгук буде дуже корисним для всіх зацікавлених.

Бухгалтер 1
Кладовщик 1
Комплектовщик 2
Менеджер 1
Швея 1

Добавьте зарплату в компании Pollardi Fashion Group

Добавить отзыв о работодателе Pollardi Fashion Group

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Pollardi Fashion Group?