СБС-ИНВЕСТ

СБС-ИНВЕСТ

ТОВ «СБС-ІНВЕСТ» є одним із найбільших виробників сухих будівельних сумішей торгових марок «Profline NEW» та «СБС».

Отзывы о работе в СБС-ИНВЕСТ, зарплаты

1. 26 ноября 2021

Шо можно казати про фірму , яка за 15-20 років роботи як була нікому не відома із своїм продуктом — так і залишилась . Нікому іх суміши будівельні не потрібні. Тількі і можуть шо сипати товар під замовлення в чужі мішки. доля на на ринку — мізер . Зараплата — офіцйна — мінімалка. Прав у співробітника — 0 ! Сидять в арендованому доміку на окраїні міста та надувають щокі.

2. 17 ноября 2021

В этой конторе -не знают слово «планирование» деятельности предприятия. Все хаотично: и производство продукции, и организация продаж, и финплан и прием новых людей. Постоянная нехватка денег, нервотрепка. Не рекомендую тратить на это время.

3. 30 мая 2021

как только у тебя будет успешная сделка
    тебе сразу с нее срежут 3/4 премии
    уж найдут к чему прикопаться.

4. 26 февраля 2021

есть желание бесплатно потрепать себе нервы — это сюда

5. 5 сентября 2020

коллектив офиса — серпентарий змеюшник

6. 30 августа 2020

Гнила компанія, непрофесійне керівництво, немає ніякого плану розвитку… обманюють працівників. Пропрацював два тижні і мені сказали що я вільний і нічого не заплатили.. Не звертайте уваги на пусті обіцянки і балачки з сторони керівництва компанії… Компанія повне дно….

7. 18 августа 2020

згадую з жахом той час коли працювала на цій конторі

8. 2 августа 2020

Коротенько так- заработать там ничего не заработаешь

9. 24 февраля 2020

Суб’єктивно. Фірма, де управління відбувається дуже хаотично і на емоціях. Два директора — і дві точки зору. Обіцянка — не завжди — виконання обіцяного. Працювати тут не просто.

10. 1 февраля 2020

наобещают много
    дадут 0

11. 13 мая 2019

Приходи и узнаешь что ноутбук это роскошь для менеджера
    телефон -тоже приноси свой.
    Премию задерживают на полгода или не платят .
    Шефы это боги что могут квасить и не ходить на работу неделями.
    Работать будешь за минималку 4000 грн — остальное будешь клянчить.

Менеджер 1
Офисный сотрудник 1

Добавьте зарплату в компании СБС-ИНВЕСТ

Добавить отзыв о работодателе СБС-ИНВЕСТ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании СБС-ИНВЕСТ?