TEXTILE HYGGE

TEXTILE HYGGE

Постільна білизна із сатину від Українського виробника

Отзывы о работе в TEXTILE HYGGE, зарплаты

1. 3 апреля 2024

Проходила кучу этапов собеседований,которые можно было провести за один день в течении часа..политика компании по подбору тумач как по мне..ощущение вроде устраиваешься менеджером по работе а диамантами…
    HR-позитивная и вроде адекватная,но вторая…не знаю кто она,тимлид или рекрутер …просто неадекватная мадам…у человека нет вообще никаких мыслей и понятий в голове о «тактике»..Увидев меня на собеседовании в кепке-остановила собеседования и задала очень «ТАКТИЧНЫЙ» вопрос-«Почему вы в кепке?!!!» с таким недовольным лицом,вроде я в нижнем белье сижу…человеку чуждо вообще понятия спорта,этики,чисто офисный планктон ленивый…Когда я сказала что это мешает моим знаниям или ответам?она ответила ну конечно…Вы же на собеседовании,а не на прогулке…Настолько тупой и глупый аргумент..человек не предполагает что я могу быть больной например,у меня что то волосами-главное при всех поставить меня в неловкое положение ..Когда я сказала что не вижу проблемы в кепке,но могу пойти снять ее,потому как только с прогулки с собакой,она ответила «звісна ж ідіть,у вас був час підгатуваться до співбесіди і свої плани зпланувать»Не хотела мешать другим девочкам,потому как было желание ответить-извините,но ваше приглашение на следующий этап собеседования -пришел мне сегодня утром за 2 часа до собеса…Как я могла все «спланировать» досконально,я же не во время работы не завершила свои дела,я у вас пока еще не работаю,и слава Богу!
    К слову про замечания,интересно то что,девушка была там на всех этапах собеседования-с таким сараем на голове-вроде только проснулась…но почему то никто не обратил внимания на ее «внешний вид»
    Из смешного-на уровне ответов «кандидатов» я явно не уступала не по ответам,не по опыту..смешно что в компании личные притензии кого-то решают кому давать работу кому нет!Вообщем,единственное жалко потраченные часы на них-если бы увидела эти отзывы раньше-давно помахала бы рукой

2. 20 января 2024

Проходила в них співбесіду, яку розтягнули на декілька днів, які у висновку я даремно на них витратила.
    Керівник не тактовний,
    задавали досить дивні питання, які мало стосуються роботи. Були зауваження до дівчини, що у неї камера не статична і це їй буде заважати,хоча їй це аж ніяк не заважало.
    Hr приємна дівчинка, проте дивно було спочатку почути як наголосили на тому, що досвід обов’язковий, а згодом сказали що шукають співробітників яких хочуть навчати з 0.
    В мене є досвід про який вони писали у вакансії, проте на другому етапі співбесіди керівник попросив мене вийти, мовляв мені у них буде важко, і мій досвід їм не підходить, проте виникає питання,я розказувала про свій досвід ще до того як мене запросили на перший етап співбесіди, і до мене претензій не було, пройшов 1 етап, запросили на 2, і аж тоді сказали що це їм не підходить, навіщо витрачати стільки часу як і свого, так і мого? а на рахунок важко, а де зараз легко? на якій роботі легко?
    Ще було зауваження від керівника що я не впевнено говорю, вибачте, але всі ми люди, всі ми хвилюємся, і навіть якщо йому так здалося, це аж ніяк не стосується моїх навичок, і того як я вмію виконувати свою роботу.
    Вони дуже повільні, і те що вони розділяють співбесіду на етапи, можна помістити максимум в годину часу, навіщо так розтягувати я не розумію.
    Повторюю слова які вже тут писали і з якими я згідна » Дуже дивні працедавці, адекватність яких під сумнівом.»

3. 13 января 2024

HR тупа як пробка. Як вона взагалі може приймати на роботу когось. Дивлячись коментарі, дуже рада, що не пішла працювати до них 😀

Ще й і знижку пропонують тим хто не пройшов, маркетинг — рівень 👎😅
    Смішно!

4. 6 декабря 2023

Абсолютно не квалифицированные специалисты , Рекрутера видимо нашли на улице, Рекрутер не умеет проводить собеседования, а история про «вы не улыбаетесь у меня нет настроения продолжать» вообще смех ахахаха. Девочки надо подсобраться с мыслями.

5. 25 октября 2023

Не оформлюють офіційно, брешуть про оплачуване стажування, тому майте на увазі.
    По суті маєте впарювати за скриптами лажово відшиту постільну за високою ціною.

6. 28 сентября 2023

Не тратьте час, вас візьмуть дай боже на місяць, вашу самооцінку занизять, скажуть що ви бездарні, і керівниці постійно щось не те, придирається до всього. Голодні ігри або як вашу психіку зламати в крах.Не рекомендую! Ні товар ні роботу в них

7. 20 мая 2023

Не тратьте свій час
    Мені здається у власника фетіш або травма із дитинства, через яку він кожний тиждень збирає людей в зумі і проводить їм співбесіду із безліччю неадекватних зауважень у не тактичному тоні, тим саме возвеличує та розхвалює себе.
    Вакансія «менеджер в інстаграм» відкрита ще із кінця січня і обновлюється кожний тиждень.
    Думаєте за 4 місяця не можна було знайти людину? Чи компанія розвивається так швидко?

8. 4 мая 2023

Також саме сьогодні проходила співбесіду на вакансію помічник менеджера в інстаграм в цю компанію!
    Керівник в досить грубій формі закінчував розмову з кандидатами на різні вакансії!і це у період війни,коли всі люди потребують допомоги та працевлаштування!!!
    Дивний керівник і достатньо дивна компанія!
    Не рекомендую!
    Не витрачайте свій час на розмову з ними!

9. 27 марта 2023

Проходила співбесіду в цій компанії

Перфекціоністи ще ті, зібрали на співбесіді 10 кандидатів і до кожного були не дуже доречні зауваження, то камера нерівно стоїть, то криво сидите, то невнятна вимова у кандидата, одну дівчинку вигнали через те що вона подивилась у бік під час співбесіди
    Дуже дивний роботодавець, і як я бачу що вакансія відкрита уже місяць, та вакансію обновляють 1 раз в декілька днів
    Вакансія: менеджер в інстаграм за 12 000 грн)

10. 21 февраля 2023

У компанії не працював, намагався пройти співбесіду.
    Працедавці запізнились на початок співбесіди, хоча самі призначили час.
    Зробили досить дивне зауваження щодо якості відео і самовільно припинили розмову, без обговорення безпосередньо можливої співпраці.
    Дуже дивні працедавці, адекватність яких під сумнівом.
    Не рекомендую.

Добавьте зарплату в компании TEXTILE HYGGE

Добавить отзыв о работодателе TEXTILE HYGGE

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании TEXTILE HYGGE?