SELECT*

SELECT*

SELECT* – професійна команда фахівців із підбору персоналу, що здійснює пошук талантів в Україні, Європі та США.

Отзывы о работе в SELECT*, зарплаты

1. 17 марта 2021

«компанія зарекомендувала, має репутацію» — ну звичайно, а за рахунок цецбезплатної безплатної робочої сили, які як ті корейці працюють за копійки. А ще деякі рекрутери ще ті язикаті хвеськи і лижуть всьому керівництву, як Надія Д. Вискочка номер один. Це в компанії вітається. Це ідеальне місце роботи, хто любить пліткувати, лити грязь, і обсуждати. Тоді ви і підніметесь по кар’єрі і буде гарна плата. Удачі в цьому

2. 19 октября 2020

Працював в компанії протягом 3 років, тому впевнено можу сказати, що SELECT* одна з кращих агенцій для тих, хто прагне розвиватися або тільки починає свій шлях в сфері сорсингу/рекрутингу.
    Серед основних переваг компанії: обширна навчальна база (що є гарантією для подальшого професійного росту), доступ до недешевих інструментів рекрутингу (які не в кожній великій IT-компанії навіть є), а також цікаві проекти різного рівня складності з топовими IT-компаніями України та світу.
    Категорично не погоджуюсь з критичністю попередніх коментарів, хоча, з іншої сторони, розумію, що сфера професійного рекрутингу відносно нова в Україні й не кожному така робота підходить. В будь-якому разі як менеджмент, так і колектив компанії допомогли мені легко та швидко адаптуватись на початковому етапі та навчили багатьом основам рекрутингу.
    Досвід, який я здобув в SELECT*, вважаю безцінним, і щиро їм за це вдячний. Успіху вам на процвітання!

P.S. Корпоратив з вами був наразі одним з найкращих у моєму житті)

3. 8 октября 2020

Також працювала у цій компанії, не можу сказати про неї настільки критичних речей. Є моменти, які мені досі здаються не зовсім коректними, але це все залежало від специфіки роботи.

Я мала як дуже важкі вакансії, так і, в принципі, нормальної складності. Бонуси було важко отримати, у зв’язку із не коректно поставленими цифрами для мого відділу. Можливість генерувати таку кількість хороших кандидатів у мене не було, так як багато з них були не зовсім «адекватні» люди.

Загалом у мене хороше враження про компанію, але я розумію, що такого плану робота не є моїм варіантом.

Успіху і хороших працівників вам!

4. 6 октября 2020

Компанія SELECT* працює вже понад чотири роки. За цей час ми отримали відмінну репутацію у клієнтів та серед працівників. Ми створили дійсно комфортні офісні умови та забезпечили для наших працівників умови для професійного та фінансового зростання.
    Рекрутинг — відносно новий вид зайнятості в Україні. Не існує окремого освітнього напрямку присвяченого підготовці фахівців з найму персоналу. Тому всі працівники без попереднього досвіду в рекрутингу проходять довше стажування-навчання (яке оплачується) ніж у деяких інших компаніях.
    Також це ще й сервісний бізнес, а отже, він досить залежний від зовнішніх факторів.
    У березні цього року, ми як і багато інших сервісних компаній опинилися в умовах карантину та невизначеності. Об’єми замовлень впали, а ясності щодо подальшої роботи не було. Ми не могли спрогнозувати, наскільки довгою буде криза, а тому запропонували співробітникам два варіанти подальшої роботи: 1) Продовжити працювати без гарантії, що через 2 місяці нам не доведеться провести часткові скорочення 2) Звільнення з компенсацією у розмірі двомісячної зарплати.
    Частина співробітників обрала варіант №2.
    Це було складне рішення для нас, але воно було необхідне щоб зберегти компанію в умовах ситуації що склалася.

5. 8 апреля 2020

Надіюсь у вас борги будуть і компанія закриється. Це за то що від початку зп від 3 тис в місяць до 6 тис виросла в 2019. Пора відплачувати. На працівниках економили — тепер розплачуйтесь

6. 6 апреля 2020

Працювала там у свій час. Шкода людей, які працювали там не один рік і яких просто викинули з початком карантину.
    Co — founder компанії замість того ,щоб вихвалятися грошовими вкладами у Промприлад та благодійними внесками на боротьбу з коронавірусом , краще б створив «фінансову подушку » для працівників компанії у таких форс- мажорних випадках, замість того , щоб просто їх звільняти.
    Щодо самого менеджменту, то він ой який незрозумілий. Цілих три місяці випробовуваного періоду. Бонусна система побудована для того ,щоб бонуси були від сили у одного-двох людей.
    Я бачила там людей , які дійсно фанатіють від своєї роботи, і які є професіоналами в сорсингу і рекрутингу. Їм я бажаю знайти набагато кращу компанію!

7. 5 апреля 2020

2 зарплати наперед — і уйо нах. Фист компанія думає за працівників. Куліси.. Занавес.. аплодисменти

8. 3 апреля 2020

Допродавались? Продажники хрєнові.. «наша компанія сама-сама». Тепер люди побачать справжню суть. Звільняєте всіх підряд.

9. 30 марта 2020

Люди, якщо ви дурні — то йдіть в селект. будете за печенькі і бонуси робити. Самі придумують дибільні правила нічим не обгрунтовані

10. 26 марта 2020

Жахлива компанія. Незрозумілий менеджмент. Порушують всі права. 3 місяці випробувальний -і куди податкова і держпраці дивиться? Надіюсь одного дня вони заплатять всі штрафи по закону по повній бо на робітниках наживаються, люди які працюють пару років — сидять на пару тисяч гривень. Але завдань на одного вішають як на 5 людей. Шо сказати — не ведіться на цей лохотрон

Добавьте зарплату в компании SELECT*

Добавить отзыв о работодателе SELECT*

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании SELECT*?