Socar

Socar

SOCAR Украина — продажа нефтепродуктов оптом и в розницу.

Отзывы о работе в Socar, зарплаты

2 декабря 2019

А вы думаете за какие откаты Вдовиченко себе губы и сиськи делает!))))))

2. Костян
    14 ноября 2019

Працював довгий час на одній із станцій Київського регіону.
    1.З.П. виплачують вчасно,вся на карту банка (навіть графік на стенді витить із датами виплати на цілий рік)
    2.Забезпечення формою — жахливе. Якщо ти прийшов на роботу не в той час ,коли замовляють спецформу — то тобі видадуть Б.У.- 100%. А нова замовляється раз в 6-7 місяців. Молодші оператори не забезпечені новим взуттям. Тобто видають не дезінфіковані спецвзуття.
    3.Стандарти компанії. Тут можна довго розписувати, щось нормально (відносно) і можливо звикнути. А щось малоадекватне і потрібно через сильну волю миритися. Наприклад, до 10.00 не можна відходити з роб.місця покурити(можна змиритися), правило одного-відійти пообідати тільки одна людина зі зміни (через волю себе стримував). Та ще багато інших правил (навіть шикування працівників на ранковий інстуктаж прописано).
    4. Графік виходу на зміну. Забутьте слово *графік* — його впринципі не має. Виходиш на зміну на день, а на роботі кажуть ,що ти сьогодні на сутки. Або після суток в 14-15 годині телефонує нач.АЗС і в добровільно-примусовому порядку інформує про зміну на ніч (і це після суток). Або графік день\сутки і так на не визначений час. Це надзвичайно важко, і при цьому в тебе обов»язково повинне бути привітне лице і нормальний настрій. Єдиний плюс такого графіку — з.п. — літом(2019року) в мене було до 25 тис. грн. при графіку сутки через сутки.
    5. Премія. Так, це складає половину виплат від роботодавця. Ріжеться вона тільки на думку нач.АЗС і мінімально на 20%. Запізнився на зміну-автограф на наказ про депреміювання. Анкета таємного покупця не 100%? Мінус 20-100 % премії.Вирішив поїсти ,а в кімнаті персоналу ще хтось є?! Став автограф. Провтикав щось зробити?! Автограф в відомості. Але це на 100 відсотків залежить від нач.АЗС, на щось може закрити очі, а може і за дрібницю прикопатися.
    6. Інше. Якщо на твою зміну приїхала Контрольно Ревізійна Інспекція (КРІ) можна морально готуватися до авторгафа. Їхня задача знайти якийсь провтик. Була навіть ситуація коли КРІ нічого не змогли знайти (в них чек-лист) — то член КРІ підкидав на полку з товаром протермінованим товаром. Нічого доказати зміна не змогла.
    7. Попадоси на касі. Якщо (не дай Б-г) на колонці відбулося змішування палива в баку авто — то пістолетчик з касиром скидаються грошима на СТО. Навіть якщо відбулося з вини водія. НІХТО НІЧОГО не зможе доказати. І це сумно , бо вартість робіт на СТО + евакуатор шалена. Була сумна історія в нас. Грошей ,звісно, ніхто не поверне.
    Ситуацій всіх і не згадаю, але вони вимагали посилено і дуже швидко думати і вирішувати. Інколи з фінансовими втратами з нашої сторони.
    8. Інвентаризація. Проводиться раз в місяць. Перед цим кожну зміну товарознавець видає групи товарів які потрібно порахувати. А якщо магазин великий, то це затягується на багато годин. Потім, в день інвентури(не важливо вихідний,після нічної зміни,чи інші твої плани) , збирається весь колектив АЗС і дораховують позиції; генприбирання; збори на яких нач.АЗС толкає промову. Така подія може тривати до 6-8 годин. Єдина радість що за них платять твою ставку погодинно.
    Заключення. Загалом це гарне місце старту для кар»єри, досвіду. Якщо вам трапиться гарний колектив ,то навіть нестабільний графік,придирання керівництва та інші події не буде так сильно угнітати.
    Я радий що мені потрапився саме такий(так, текучість кадрів сильно, але є ті хто затримався)і я з ними працював в радість.
    Якщо хочете отримати знання\гроші взамін вашій сильній віддачі — вам сюда, на SOCAR/

29 октября 2019

Недавно пришлось попасть на собеседование в офис Сокара(Черкассы). Думала, что будет все так же круто, как на заправках, но не тут то было. Офис в спальном районе в подъезде жилого дома , я еле нашла! Вход через балкон по какой-то ржавой арматуре, на окнах решетки, как в тюряге. В середине -какие-то лабиринты коридоров с кучей ящиков, бумаги…Короче, стремное местечко…Не знаю, платят ли по факту то, что озвучивают, но офис -реально жесть!!

7 июля 2016

Уважаемые руководители Socar, за такие зарплаты вы должны быть довольны и тем, что люди вообще работаю в вашей компании. На данный момент, писталетчик зарабатывает около 100 долларов в месяц, вы считаете это нормальным? За такие гроши вы хотите, что бы все летали вокруг клиентов на «крыльях счастья», улыбались…. может еще каждому жопу подтереть???? На других АЗК в штате есть и дворник, который отвечает за чистоту, за покраску и т.д. у вас есть писталетчики и касири. Также вы говорите, что они чаевые имеют, это уже не ваше дело, они их чесно заработалипо мнению каждого клиента. Также эти фото отчеты с видео наблюдения, «Облокотился на ПРК», так пусть сами попробуют выстоять на ногах смену. «Клиент сам вставил писталет в бак», и что у него руки отсохли? Беда большая. Есть клиенты, которые приезжают ночью, ты чем-то занят и не увидел когда он приехал, бежишь к нему, клиент говорит, что он сам может заправить но после того как ему обьясняешь, что здесь такие правила они просто в шоке….
    Дам вам совет, относитесь к работникам как к людям а не как Разноробочему скоту……

2. Андрей
    26 октября 2014

сотрудник :
    если у вас есть куда уйти-уходитею

Работаю уже 2 года — если хочешь работать, а не воровать и отлынивать, то работа для тебя. Идиотов и «хитросделанных» здесь не любят, такие долго не работают — сами отсеиваются или увольняют :)

Кассир 2
Повар 2
Старший кассир 3

Добавьте зарплату в компании Socar

Добавить отзыв о работодателе Socar

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Socar?