Socar

Socar

SOCAR Украина — продажа нефтепродуктов оптом и в розницу.

Отзывы о работе в Socar, зарплаты

1. 17 апреля 2024

Коротко про роботу на Сокар
    Етап співбесіди – вміють все гарно розказати, прибільшити, в т.ч. про зарплату, насправді даремна трата часу, оминайте їх, надто високі вимоги на ту зо пропонують і не дають ЗП.
    Отже, все ж таки обираю СОКАР, спробую, а раптом все так як розказують.
    Одним словом Азербайджанська компанія – із Українськими ЖЛОБАМИ.
    Етап стажування – сама практика,в процесі цього на протязі певного відведеного часу (5-7, може 10 днів) здавання тестів (спеціальний сайт для працівників), із цього і починається весь негатив. Здається більш аніж 2 роки триває кацапська навала на Україну (війна), тести на даному сайті на російські мові, змоги вибрати українську мову для проходження певного модуля немає, бо зрештою на українську їх ще не переклали. відмовитись також неможеш, оскільки не здавши тести не отримаєш преміальних коштів. Із слів колег, неодноразово звертались із цією проблемою, вирішення нема – навчайтесь російською. Окрім цього ви повинні, бажано в свій від роботи час проходити кожні 2-3 місяці онлайн тренінги, не проходити неможливо – оскільки є наказ, а не виконуючи наказ – мінус премія.
    Сама робота і оплата праці – космічно високі вимоги до всього. потрібно із всіма вітатися фірмовою фразою, посміхатися, подавати каву і все решту клієнту під ніс. Є така річ як таємний покупець, а це означає гроші є на дурниці – на зарплату простих працівників немає. Щодо зарплати – коли було останнє підняття її, з тих хто працює назвати дати не можуть. Нє, підняття відбулось, з квітня 2024, але не без найо***. Ставку, а вірніше погод дину оплату піднімають, а з премії, яка і так мізер – забирають частину, виходить те що було до того, або і менше – знов наї****во.
    Колись тут платили за понаднормові напрацьовані години подвійну оплату, згідно законодавства в кінці кожного місяця. Тепер платитимуть раз в квартал, такі тут собі придумали правила – потрібно ж на комусь економити.
    Ще є така штука тут, як систематичне виявлення будь яких порушень з боку працівників, оператором по відео нагляду. На це тут також гроші є – на зарплату простим працівникам коштів немає. Тут можуть зняти із тебе премію, за те що кришку на каву чи чай, закрив 2 рази одною і тою ж поліетиленовою рукавичкою, бо вбачають порушення санітарних норм. Чи не так стояв, не так дивився на клієнта і т. д.
    Писати про мінуси можна багато і довго.
    Маєте багато часу – Вам сюди. Якщо Ви цінуєте свій час, оминайте і остерігайтесь даної компанії.

2. 27 октября 2023

Вакансии ТМ от Сокар — обязательное требование это наличие собственного авто. Чурки настолько жмоты, что даже машину для термена купить не могут. Ахаха!

3. 3 апреля 2023

Працюю в компанії 3 рік.До війни все було чудово,з/п відповідала всім вимогам компанії. Потім щось почали мудрувати,вигадувати якісь нові нарахування.Вже півроку годують обіцянками про якісь зміни.Плачуться,що одна з найдорощих заправок не має грошей щоб виплачувати з/п.Зате на рекламу блогерам завжди знайдуть.
    Найбільш не зрозумілим для мене є те,навіщо веладати стільки сил в навчання персоналу щоб в кінці віддати цінних працівників конкурентам?
    Як каже начальство»щось не подобається,звільняйтесь»??‍♀️
    Я була кращої думки про вас,Сокар

4. 16 ноября 2022

Все кто когда-либо, говорил и писал, что на сокаре к персоналу отношение не очень, не работал на вог!

5. 2 ноября 2022

працюю не перший рік, впринципі непогані умови та колектив, не вистачає трохи уваги з боку вищого керівництва в плані відзнак.

6. 3 сентября 2022

Довольно долгое время проработала в офисе компании Сокар. Устроившись на работу, необходимо пройти тесты на знания истории Азербайджана и прочее, ознакомиться с десятками нормативных документов, касающихся проф. обязанностей, много бюрократии. Все по регламенту, серьезно и солидно. С виду, на первый взгляд.
    Вопреки расхожему мнению зарплаты здесь вовсе небольшие, ближе к низким, высокие только у руководства и «нужных» людей, под которые и новые должности открываются, и оклад увеличивается. В принципе отношение к персоналу требовательное в части соблюдения регламентов и индифферентное в части ценности как сотрудника, участника команды. Руководство в первую очередь беспокоится о своём комфорте и всяческих благах. Особо ярко это проявилось с началом войны. Компания посчитала вполне приемлемым выплачивать зарплату по непонятной градации: кому-то по полной ставке, некоторым 0,5, 0,25, а кому-то и вовсе на протяжении всего времени не платить ни гроша (писали каждый месяц заявления на свой счёт по причине ковида, без претензий к компании). При чем это могли быть сотрудники из одного отдела и равной квалификации. Были и такие, которым и вовсе не повезло — их просто уволили по причине «оптимизации». При всем при этом напоказ, для медиа, Сокар, Азербайджан, заботливо выделял материальную помощь в рамках благотворительности, своих же сотрудников оставив без средств к существованию. Недостойное и непорядочное поведение компании с претензией на люкс-сегмент и владеющей самыми «престижными» АЗС в стране . В общем очень неприятное послевкусие осталось от этой невкусной «конфеты» лишь с красивой обвёрткой.
    P.S. И да, на территории Украины видеть Сокар не хотелось бы, есть более достойные нефтяные компании, а этот «кораблик» пусть идёт вслед за русским.

7. 28 декабря 2021

Хорошо что не читал ранее отзывы как о работодателе, наверное тогда бы и не решился работать в Сокар. Возможно раньше действительно отношение к сотрудникам было не очень, но сейчас такого точно нет. В целом все адекватно, конечно бывают разные запары, но это так везде. Так что как работодатель меня вполне устраивает. Заработная плата привлекательная.

8. 23 декабря 2021

Дякую, що в молодому віці дали мені шанс проявити себе і напрацювати необхідні навики роботи з людьми. Мені дійсно подобається на Сокарі, та й, чесно кажучу, в нас прекрасний колектив, як і контингент клієнтів. Тому

9. 16 декабря 2021

Компания в целом гуд, условия хорошие, может хотелось бы чтоб чаще меняли форму, но это не критично, если за ней минимально следить. Из минусов — сложно продвинуться по карьерной лестнице, поскольку из-за хороших условий, среди среднего и высшего звена низкая текучка кадров и места насижены. ПРидется либо очень хорошо стараться, либо должно повезти. Точку светить не буду, поскольку еще тут работаю))

10. 9 декабря 2021

Как работодатель — хорошая компания, лично у нас был адекватный коллектив и особых проблем не возникало. ЗП хорошие по рынку, есть премии, выплачиваются всегда вовремя, ни разу не было отсрочек. Вполне допускаю что на каждой точке и области могут быть свои нюансы, но мне повезло.

11. 26 июня 2020

Не рекомендую всем кто ценит свой опыт и время. Унылая компания во всех отношениях.

12. 3 апреля 2020

Є плюси є мінуси, длямене плюсів було більше тому що в мому відділі дуже адекватне керівництво.
    З.П. платять вчасно але не підвищують, що і стало причиною мого звільнення.

13. 16 марта 2020

@Аноним, Вітаємо! Дякуємо Вам за бажання стати частиною нашої команди. Просимо вибачення за можливі незручності, в зв’язку з очікуванням відповіді!
    Так, дійсно, процес підбору на деякі посади потребує виконання тестових завдань, а обробка отриманих відповідей потребує часу та уваги, при цьому результати виконання завдань, дозволяють максимально об’єктивно оцінити професійні компетенції пошукача. В процесі виконання завдання кожен пошукач отримує додатковий досвід, у нього є можливість краще зрозуміти зони відповідальності та співставити їх своїм можливостям, а у разі втрати зацікавленості, у будь — який час відмовитись від виконання завдання.
    В процесі підбору, ми ретельно вивчаємо та аналізуємо досвід та професійні навички пошукача. За результатами проведених інтерв’ю та знайомства з професійними навичками пошукачів, посаду отримує кандидат, чий досвід та професійна майстерність найбільше відповідали вимогам компанії.

Бажаємо успіху.

14. 11 марта 2020

Днище… И «коллектив» и сама работа.

15. 7 марта 2020

гость :
    За последнее время Сокар из солидной компании превратился в контору, в которой заправляют кумовья, друзья и любовницы. Работать они не хотят, да и не умеют. При этом регулярно учат других работе, о которой не имеют ни малейшего понятия. Они разводят склоки и собирают сплетни. Бросаясь фразами «я тебя уволю», «пиши заявление», «незаменимых у нас нет», они забывают, что действительно хороших специалистов найти крайне тяжело, а еще тяжелее- вырастить. В итоге из-за всего этого ушли десятки настоящих профессионалов, многие из них перешли к конкурентам…Фирма разваливается на глазах. И если в ближайшие сроки высшее руководство не займется проверками и не изменит такую кадровую политику, то количество АЗС Сокар начнет стремительно сокращаться.

Это в любой укркомпании сейчас так, десятки тысяч получают только начальники и их любовницы. Если знаете компанию, где не так и отрытый прозрачный набор, напишите пожалуйста.

16. 6 марта 2020

Не рекомендую виконувати тестові та інші завдання для даного роботодавця і як місце роботи.
    Був на співбесіді, в кінці жовтня, у відділ маркетингу. Перший етап пройшов, надалі попрохали виконати перелік завдань, чесно кажучи, досить трудоємкі та часозатратні. Виконав завдання в більшій мірі — відправив. Виконання сподобалось, попрохали здійснити ще презентацію на 1 пункт, виконав тільки частину презентації, оскільки була підозра що презентація не для оцінки знань. Мою кандидатуру погодили з з.п. 23500 грн (посада маркетинговий аналітик) і hr повідомив що керівник погодив, і перелік документів які необхідно відпривить на пошту, а керівник повернеться з відрядження і остаточно узгодить всі деталі, на що я відповів що згоден, але вже дочекаюсь остаточного підтвердження перш ніж подавати документи. В результаті на протязі тижня ні дзвінка, ані повідомлення. Я написав, потім перетелефонував, без відповіді. Я не став чекати з моря погоди і продовжив пошук, і через кілька днів мені перетелефонували та сповістили що розглядають ще 1 кандидата на посаду старшого аналітика, і це при тому що мені вже погодили прийом на роботу. Відповідно я пояснив що ніякий нормальний роботадавець так не робить і що вони витратили більше тижня мого часу, оскільки я був впевнений що прийнятий.

17. 2 декабря 2019

А вы думаете за какие откаты Вдовиченко себе губы и сиськи делает!))))))

18. 14 ноября 2019

Працював довгий час на одній із станцій Київського регіону.
    1.З.П. виплачують вчасно,вся на карту банка (навіть графік на стенді витить із датами виплати на цілий рік)
    2.Забезпечення формою — жахливе. Якщо ти прийшов на роботу не в той час ,коли замовляють спецформу — то тобі видадуть Б.У.- 100%. А нова замовляється раз в 6-7 місяців. Молодші оператори не забезпечені новим взуттям. Тобто видають не дезінфіковані спецвзуття.
    3.Стандарти компанії. Тут можна довго розписувати, щось нормально (відносно) і можливо звикнути. А щось малоадекватне і потрібно через сильну волю миритися. Наприклад, до 10.00 не можна відходити з роб.місця покурити(можна змиритися), правило одного-відійти пообідати тільки одна людина зі зміни (через волю себе стримував). Та ще багато інших правил (навіть шикування працівників на ранковий інстуктаж прописано).
    4. Графік виходу на зміну. Забутьте слово *графік* — його впринципі не має. Виходиш на зміну на день, а на роботі кажуть ,що ти сьогодні на сутки. Або після суток в 14-15 годині телефонує нач.АЗС і в добровільно-примусовому порядку інформує про зміну на ніч (і це після суток). Або графік день\сутки і так на не визначений час. Це надзвичайно важко, і при цьому в тебе обов»язково повинне бути привітне лице і нормальний настрій. Єдиний плюс такого графіку — з.п. — літом(2019року) в мене було до 25 тис. грн. при графіку сутки через сутки.
    5. Премія. Так, це складає половину виплат від роботодавця. Ріжеться вона тільки на думку нач.АЗС і мінімально на 20%. Запізнився на зміну-автограф на наказ про депреміювання. Анкета таємного покупця не 100%? Мінус 20-100 % премії.Вирішив поїсти ,а в кімнаті персоналу ще хтось є?! Став автограф. Провтикав щось зробити?! Автограф в відомості. Але це на 100 відсотків залежить від нач.АЗС, на щось може закрити очі, а може і за дрібницю прикопатися.
    6. Інше. Якщо на твою зміну приїхала Контрольно Ревізійна Інспекція (КРІ) можна морально готуватися до авторгафа. Їхня задача знайти якийсь провтик. Була навіть ситуація коли КРІ нічого не змогли знайти (в них чек-лист) — то член КРІ підкидав на полку з товаром протермінованим товаром. Нічого доказати зміна не змогла.
    7. Попадоси на касі. Якщо (не дай Б-г) на колонці відбулося змішування палива в баку авто — то пістолетчик з касиром скидаються грошима на СТО. Навіть якщо відбулося з вини водія. НІХТО НІЧОГО не зможе доказати. І це сумно , бо вартість робіт на СТО + евакуатор шалена. Була сумна історія в нас. Грошей ,звісно, ніхто не поверне.
    Ситуацій всіх і не згадаю, але вони вимагали посилено і дуже швидко думати і вирішувати. Інколи з фінансовими втратами з нашої сторони.
    8. Інвентаризація. Проводиться раз в місяць. Перед цим кожну зміну товарознавець видає групи товарів які потрібно порахувати. А якщо магазин великий, то це затягується на багато годин. Потім, в день інвентури(не важливо вихідний,після нічної зміни,чи інші твої плани) , збирається весь колектив АЗС і дораховують позиції; генприбирання; збори на яких нач.АЗС толкає промову. Така подія може тривати до 6-8 годин. Єдина радість що за них платять твою ставку погодинно.
    Заключення. Загалом це гарне місце старту для кар»єри, досвіду. Якщо вам трапиться гарний колектив ,то навіть нестабільний графік,придирання керівництва та інші події не буде так сильно угнітати.
    Я радий що мені потрапився саме такий(так, текучість кадрів сильно, але є ті хто затримався)і я з ними працював в радість.
    Якщо хочете отримати знання\гроші взамін вашій сильній віддачі — вам сюда, на SOCAR/

19. 29 октября 2019

Недавно пришлось попасть на собеседование в офис Сокара(Черкассы). Думала, что будет все так же круто, как на заправках, но не тут то было. Офис в спальном районе в подъезде жилого дома , я еле нашла! Вход через балкон по какой-то ржавой арматуре, на окнах решетки, как в тюряге. В середине -какие-то лабиринты коридоров с кучей ящиков, бумаги…Короче, стремное местечко…Не знаю, платят ли по факту то, что озвучивают, но офис -реально жесть!!

1. 7 июля 2016

Уважаемые руководители Socar, за такие зарплаты вы должны быть довольны и тем, что люди вообще работаю в вашей компании. На данный момент, писталетчик зарабатывает около 100 долларов в месяц, вы считаете это нормальным? За такие гроши вы хотите, что бы все летали вокруг клиентов на «крыльях счастья», улыбались…. может еще каждому жопу подтереть???? На других АЗК в штате есть и дворник, который отвечает за чистоту, за покраску и т.д. у вас есть писталетчики и касири. Также вы говорите, что они чаевые имеют, это уже не ваше дело, они их чесно заработалипо мнению каждого клиента. Также эти фото отчеты с видео наблюдения, «Облокотился на ПРК», так пусть сами попробуют выстоять на ногах смену. «Клиент сам вставил писталет в бак», и что у него руки отсохли? Беда большая. Есть клиенты, которые приезжают ночью, ты чем-то занят и не увидел когда он приехал, бежишь к нему, клиент говорит, что он сам может заправить но после того как ему обьясняешь, что здесь такие правила они просто в шоке….
    Дам вам совет, относитесь к работникам как к людям а не как Разноробочему скоту……

2. 26 октября 2014

сотрудник :
    если у вас есть куда уйти-уходитею

Работаю уже 2 года — если хочешь работать, а не воровать и отлынивать, то работа для тебя. Идиотов и «хитросделанных» здесь не любят, такие долго не работают — сами отсеиваются или увольняют :)

Аналитик по маркетингу 1
Начальник АЗК 1
Пистолетчик 1
Старший кассир 1
Уборщица 1

Добавьте зарплату в компании Socar

Добавить отзыв о работодателе Socar

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Socar?