Socar

Socar

SOCAR Украина — продажа нефтепродуктов оптом и в розницу.

Отзывы о работе в Socar, зарплаты

1. Сергій
    3 апреля 2020

Є плюси є мінуси, длямене плюсів було більше тому що в мому відділі дуже адекватне керівництво.
    З.П. платять вчасно але не підвищують, що і стало причиною мого звільнення.

2. SOCAR
    16 марта 2020

@Аноним, Вітаємо! Дякуємо Вам за бажання стати частиною нашої команди. Просимо вибачення за можливі незручності, в зв’язку з очікуванням відповіді!
    Так, дійсно, процес підбору на деякі посади потребує виконання тестових завдань, а обробка отриманих відповідей потребує часу та уваги, при цьому результати виконання завдань, дозволяють максимально об’єктивно оцінити професійні компетенції пошукача. В процесі виконання завдання кожен пошукач отримує додатковий досвід, у нього є можливість краще зрозуміти зони відповідальності та співставити їх своїм можливостям, а у разі втрати зацікавленості, у будь — який час відмовитись від виконання завдання.
    В процесі підбору, ми ретельно вивчаємо та аналізуємо досвід та професійні навички пошукача. За результатами проведених інтерв’ю та знайомства з професійними навичками пошукачів, посаду отримує кандидат, чий досвід та професійна майстерність найбільше відповідали вимогам компанії.

Бажаємо успіху.

3. Venny
    11 марта 2020

Днище… И «коллектив» и сама работа.

7 марта 2020

гость :
    За последнее время Сокар из солидной компании превратился в контору, в которой заправляют кумовья, друзья и любовницы. Работать они не хотят, да и не умеют. При этом регулярно учат других работе, о которой не имеют ни малейшего понятия. Они разводят склоки и собирают сплетни. Бросаясь фразами «я тебя уволю», «пиши заявление», «незаменимых у нас нет», они забывают, что действительно хороших специалистов найти крайне тяжело, а еще тяжелее- вырастить. В итоге из-за всего этого ушли десятки настоящих профессионалов, многие из них перешли к конкурентам…Фирма разваливается на глазах. И если в ближайшие сроки высшее руководство не займется проверками и не изменит такую кадровую политику, то количество АЗС Сокар начнет стремительно сокращаться.

Это в любой укркомпании сейчас так, десятки тысяч получают только начальники и их любовницы. Если знаете компанию, где не так и отрытый прозрачный набор, напишите пожалуйста.

5. Аноним
    6 марта 2020

Не рекомендую виконувати тестові та інші завдання для даного роботодавця і як місце роботи.
    Був на співбесіді, в кінці жовтня, у відділ маркетингу. Перший етап пройшов, надалі попрохали виконати перелік завдань, чесно кажучи, досить трудоємкі та часозатратні. Виконав завдання в більшій мірі — відправив. Виконання сподобалось, попрохали здійснити ще презентацію на 1 пункт, виконав тільки частину презентації, оскільки була підозра що презентація не для оцінки знань. Мою кандидатуру погодили з з.п. 23500 грн (посада маркетинговий аналітик) і hr повідомив що керівник погодив, і перелік документів які необхідно відпривить на пошту, а керівник повернеться з відрядження і остаточно узгодить всі деталі, на що я відповів що згоден, але вже дочекаюсь остаточного підтвердження перш ніж подавати документи. В результаті на протязі тижня ні дзвінка, ані повідомлення. Я написав, потім перетелефонував, без відповіді. Я не став чекати з моря погоди і продовжив пошук, і через кілька днів мені перетелефонували та сповістили що розглядають ще 1 кандидата на посаду старшого аналітика, і це при тому що мені вже погодили прийом на роботу. Відповідно я пояснив що ніякий нормальний роботадавець так не робить і що вони витратили більше тижня мого часу, оскільки я був впевнений що прийнятий.

2 декабря 2019

А вы думаете за какие откаты Вдовиченко себе губы и сиськи делает!))))))

7. Костян
    14 ноября 2019

Працював довгий час на одній із станцій Київського регіону.
    1.З.П. виплачують вчасно,вся на карту банка (навіть графік на стенді витить із датами виплати на цілий рік)
    2.Забезпечення формою — жахливе. Якщо ти прийшов на роботу не в той час ,коли замовляють спецформу — то тобі видадуть Б.У.- 100%. А нова замовляється раз в 6-7 місяців. Молодші оператори не забезпечені новим взуттям. Тобто видають не дезінфіковані спецвзуття.
    3.Стандарти компанії. Тут можна довго розписувати, щось нормально (відносно) і можливо звикнути. А щось малоадекватне і потрібно через сильну волю миритися. Наприклад, до 10.00 не можна відходити з роб.місця покурити(можна змиритися), правило одного-відійти пообідати тільки одна людина зі зміни (через волю себе стримував). Та ще багато інших правил (навіть шикування працівників на ранковий інстуктаж прописано).
    4. Графік виходу на зміну. Забутьте слово *графік* — його впринципі не має. Виходиш на зміну на день, а на роботі кажуть ,що ти сьогодні на сутки. Або після суток в 14-15 годині телефонує нач.АЗС і в добровільно-примусовому порядку інформує про зміну на ніч (і це після суток). Або графік день\сутки і так на не визначений час. Це надзвичайно важко, і при цьому в тебе обов»язково повинне бути привітне лице і нормальний настрій. Єдиний плюс такого графіку — з.п. — літом(2019року) в мене було до 25 тис. грн. при графіку сутки через сутки.
    5. Премія. Так, це складає половину виплат від роботодавця. Ріжеться вона тільки на думку нач.АЗС і мінімально на 20%. Запізнився на зміну-автограф на наказ про депреміювання. Анкета таємного покупця не 100%? Мінус 20-100 % премії.Вирішив поїсти ,а в кімнаті персоналу ще хтось є?! Став автограф. Провтикав щось зробити?! Автограф в відомості. Але це на 100 відсотків залежить від нач.АЗС, на щось може закрити очі, а може і за дрібницю прикопатися.
    6. Інше. Якщо на твою зміну приїхала Контрольно Ревізійна Інспекція (КРІ) можна морально готуватися до авторгафа. Їхня задача знайти якийсь провтик. Була навіть ситуація коли КРІ нічого не змогли знайти (в них чек-лист) — то член КРІ підкидав на полку з товаром протермінованим товаром. Нічого доказати зміна не змогла.
    7. Попадоси на касі. Якщо (не дай Б-г) на колонці відбулося змішування палива в баку авто — то пістолетчик з касиром скидаються грошима на СТО. Навіть якщо відбулося з вини водія. НІХТО НІЧОГО не зможе доказати. І це сумно , бо вартість робіт на СТО + евакуатор шалена. Була сумна історія в нас. Грошей ,звісно, ніхто не поверне.
    Ситуацій всіх і не згадаю, але вони вимагали посилено і дуже швидко думати і вирішувати. Інколи з фінансовими втратами з нашої сторони.
    8. Інвентаризація. Проводиться раз в місяць. Перед цим кожну зміну товарознавець видає групи товарів які потрібно порахувати. А якщо магазин великий, то це затягується на багато годин. Потім, в день інвентури(не важливо вихідний,після нічної зміни,чи інші твої плани) , збирається весь колектив АЗС і дораховують позиції; генприбирання; збори на яких нач.АЗС толкає промову. Така подія може тривати до 6-8 годин. Єдина радість що за них платять твою ставку погодинно.
    Заключення. Загалом це гарне місце старту для кар»єри, досвіду. Якщо вам трапиться гарний колектив ,то навіть нестабільний графік,придирання керівництва та інші події не буде так сильно угнітати.
    Я радий що мені потрапився саме такий(так, текучість кадрів сильно, але є ті хто затримався)і я з ними працював в радість.
    Якщо хочете отримати знання\гроші взамін вашій сильній віддачі — вам сюда, на SOCAR/

29 октября 2019

Недавно пришлось попасть на собеседование в офис Сокара(Черкассы). Думала, что будет все так же круто, как на заправках, но не тут то было. Офис в спальном районе в подъезде жилого дома , я еле нашла! Вход через балкон по какой-то ржавой арматуре, на окнах решетки, как в тюряге. В середине -какие-то лабиринты коридоров с кучей ящиков, бумаги…Короче, стремное местечко…Не знаю, платят ли по факту то, что озвучивают, но офис -реально жесть!!

7 июля 2016

Уважаемые руководители Socar, за такие зарплаты вы должны быть довольны и тем, что люди вообще работаю в вашей компании. На данный момент, писталетчик зарабатывает около 100 долларов в месяц, вы считаете это нормальным? За такие гроши вы хотите, что бы все летали вокруг клиентов на «крыльях счастья», улыбались…. может еще каждому жопу подтереть???? На других АЗК в штате есть и дворник, который отвечает за чистоту, за покраску и т.д. у вас есть писталетчики и касири. Также вы говорите, что они чаевые имеют, это уже не ваше дело, они их чесно заработалипо мнению каждого клиента. Также эти фото отчеты с видео наблюдения, «Облокотился на ПРК», так пусть сами попробуют выстоять на ногах смену. «Клиент сам вставил писталет в бак», и что у него руки отсохли? Беда большая. Есть клиенты, которые приезжают ночью, ты чем-то занят и не увидел когда он приехал, бежишь к нему, клиент говорит, что он сам может заправить но после того как ему обьясняешь, что здесь такие правила они просто в шоке….
    Дам вам совет, относитесь к работникам как к людям а не как Разноробочему скоту……

2. Андрей
    26 октября 2014

сотрудник :
    если у вас есть куда уйти-уходитею

Работаю уже 2 года — если хочешь работать, а не воровать и отлынивать, то работа для тебя. Идиотов и «хитросделанных» здесь не любят, такие долго не работают — сами отсеиваются или увольняют :)

Аналитик по маркетингу 1
Повар 2
Старший кассир 3

Добавьте зарплату в компании Socar

Добавить отзыв о работодателе Socar

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Socar?