Отзывы о работодателях Лубны

Елеваторні системи

Наша компанія виступає надійним та стабільним виробником елеваторного обладнання для багатьох великих та малих аграрних підприємств України. Серед наших клієнтів є великі фермерські елеватори, заводи з виробництва хлібопродуктів, цукрові заводи, підприємства з переробки зерна, насіннєві заводи. Наші партнери: Carlo Gavazzi, Schneider Electric, CAMOZZI, HARDOX, NTN, SKF, Kale, SNR, SIEMENS, NSK та інші.

Кондфест

Компанія Кондфест займається виготовленням кондитерських виробів.

ТРАНС-ЛОГІСТИКА-МТС

Компанія «Транс – Логістика – МТС» — це 10 років ефективної логістичної системи в Україні, більш ніж 500 одиниць автотранспорту та експедиторська робота, яка щорічно націлена на перевезення близько 1,5 мільйонів тон сільськогосподарської продукції до всіх куточків України.

ПП ЛУБНЫМАШ

Завод «ЛУБНЫМАШ» имеет многолетнюю историю и на сегодняшний день признан одним из ведущих предприятий по проектированию и изготовлению оборудования для зерна и зернопродуктов.

Ювелирная фабрика Диамант