Юнекс банк

Юнекс банк

UnexBank — універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року.

Отзывы о работе в Юнекс банк, зарплаты

1. 14 декабря 2023

Якщо вам пропонують роботу в цьому банку , будьте дуже обережними , і задавайте максимум запитань , щоб розуміти з ким Ви маєте справу . Запропонували роботу, на керівну посаду під проект онлайн кредитуваня, співбесіду розбили на 3 етапи, на 1му витягнули максимум інфи про процесс кредитування онлайн, після якого дали завдання описати весь процес онлайн кредитування з додатком Технічним Завдання для айті , під реалізацію для скора, після чого знову назначили 3й етап співбесіди на якому вже запитували як розробити мотиваційну систему , і пропали на 2 дні , поки я особисто не настояв на відповіді щодо рішення по працевлаштуванню де було тупо відмовлено без пояснення причин. Враженя таке — що з тебе витягнули максмум інфо, як звичайні шахраї, якщо плануєте там працювати , думайте як себе з ними поводити.

2. 8 мая 2023

Слово «розчарування» не перадає і половини того, що тут відбувається. Технічне забезпечення — на межі зубожіння, офіс — царство ковралинового пилу; мат. зебезпечення працівників — б/у файли і ручки за власний рахунок. Про підвищення з/п смішно говорити вслух, бо народ починає ржати з того, чого практично не існує…Нагрузка? Цього через край. Вмри але зроби. І зроби так, щоб і швидко і правильно і вчасно і без зайвих запитань. Час покаже, можливо це все зміниться на краще, але наразі,ця фін установа розчаровує…

3. 1 июля 2022

Коли люди пишуть лозунги для своїх компаній, вони прагнуть щонайкраще охарактеризувати себе. Так ось, слоган цього «банку»: «люди мають значення», не зовсім вірний. Більш коректно написати: «люди НЕ мають значення» і в даному випадку, це найкраща їх характеристика по відношенню до співробітників. Люди — просто черговий ресурс, який можна замінити і викинути, як непотріб. Ось і вся політика

4. 22 марта 2022

У зв`язку з займаними посадами громадянами країни агрессора, що проводять підривну діяльність щодо діяльності самого банку, а саме Карчажкін О. та Боровов І. на чолі та за підтримки Голови Правління Івана Світека займаються діяльністю із звільненням працівників, скороченням заробітних плат, змушенням працівників без їхньої згоди, йти у відпустку за власні рахунки, що у свою чергу призводить до зубожіння співробітників банку та передусім громадян України, у цей скрутний для нашої країни.

Слава Україні!
    Смерть Ворогам!

1. 13 июля 2021

Работаю почти 4 года, но после того как банк купили Соросятники, работать стало просто невыносимо. Планы сумасшедшие, на бонусах и премиях кидают. Глава правления — Иван Свитек жуткий скряга, зарплата у уборщицы на отделении до 700грн. в месяц, поднять хотя бы до 1000 не реально. Отделения закрывают, главный офис перевозят с Подола в спальный район, лишь бы подешевле. Банк превращается в дешёвую финансовую фирмочку. (Кстати они наняли специального сотрудника писать тут и на других сайтах положительные комменты)

2. 5 августа 2020

Работаю 5 лет. Коллектив очень дружный, девчонок правда много. Заработная плата — как всегда нужно больше. Читала ниже комментарии — просто смешно и грустно, что люди такие гадости пишут. Рекомендую Банк — хороший, люди отзывчивые, условие нормальные.

Ведущий экономист 1
Главный специалист 1
Главный экономист 1
Директор департамента 1
Кредитный аналитик 1

Добавьте зарплату в компании Юнекс банк

Добавить отзыв о работодателе Юнекс банк

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Юнекс банк?