ЗІОН Marketing

ЗІОН Marketing

Рекламное агентство полного цикла, работаем на рынке web-разработки и интернет-маркетинга.

Отзывы о работе в ЗІОН Marketing, зарплаты

1. 22 января 2023

Схоже, у Сашка Банзая-Зіона справи дійсно кепські, якщо вирішив спробувати виправдатися тут. Але вийшло ще гірше — визнав, що невдаха та пройдисвіт, бо завалив бізнес (і не один?) і не розрахувався з людьми за роботу. Як можна після такого ще пропонувати послуги (будь-які) для інших компаній? Думаю, Бердичів може обійтися без таких «стратегій», навіть безкоштовно.

До речі, до адміністрації vnutri.org теж звертався, щоб видалили відгуки? ))

До відома пана Банзая: банкрутство — це не виправдання не виплачувати заробітну платню. Коли створюєш організацію та наймаєш команду, як би там не було, ти несеш повну відповідальність за цих людей, в тому числі і фінансову. Як мінімум, тому, що ти керуєш, кажеш, що їм робити, а вони виконують. І якщо мудрий, то створюєш резервний фонд для розрахунку, навіть, якщо бізнес збанкрутував.

Не треба розповідати, що “не вийшов в плюс і тд, тому і не заплатив”. Суми заборгованостей були не великі, тому гроші можна було дістати. Передбачаю, що у випадку невдачі, оплачувати за роботу і не планувалося, оскільки “ви тут київські усі афігєвші!”. І не треба тут тикати свій номер телефону — коли пробували вибити з Сашка Банзая-Зіона свої копійки, то додзвонитися було в край важко.
    І на останок: бачу хтось написав про партію Шарія… Якщо правда, то виходить, що Сашко на стільки невдаха, що його навіть в партію зрадників не беруть :’D

Пане Олександре, сподіваюся ви зрозуміли свої минулі помилки і більше не будете їх повторювати, бо такий шлейф негативу дуже важко виправити. Продовжуйте створювати “кращу версію себе”, але не коштом інших.

2. 18 июня 2021

Значит так, диреХтур. Матом ты будешь на свиней в родном колхозе орать, а не на сотрудников. Таких как ты колхозных бизнесменов-гастролёров в Киеве хоть пятой точкой жуй. И все они, как правило, в столице долго не задерживаются, особенно с таким отношением как у тебя и с твоими псевдо «маркетинговыми» ходами.
    Так что? Начальничек, чьё слово «много значит», обделался? Вернулся в родной Бердичев, где клоунады в горсовете устраиваешь и ногами двери в учебные заведения ломаешь. Выскочка.
    И хватит всем врать, что ты — лидер ячейки Партии Шария. Уже проверено, что никаким главой ты не являешься, а метаешься из полит-силы в полит-силу, где тебя не берут, потому как давно знают кто ты такой.
    Позорище.

3. 22 июня 2020

@Гендольф Серый, Привіт Гендольф, круто ховатися за фейковим нікнеймом і писати різні нісенітниці. Я Олександр Красовський або B@NZ@i!! І не приховую цього! Кажу власну думку — відкрито! Правда, я працював і в Хмельницькому, і в Києві, не все вдавалося, але це мій життєвий досвід, я ризикував і розвивався! Та я Бердичевлянин, який щасливий від того, що повернувся у це прекрасне і затишне місто. Планую тут жити, працювати, а головне — бути корисним! Пропоную я підприємцям цього міста розробку маркетингової стратегії і удосконалення бізнесу чи відкриття бізнесу у мережі Інтернет і у соц. мережах. БЕЗКОШТОВНО 3 місяця літа 2020. Всі мої клієнти — залишились задоволеними послугами над якими я працюю. Кого я обманув? Коли? Вас? Телефонуйте — +380(67)3507700 поспілкуємся! Виразіть своє незадоволення мені особисто і під власним ім’ям. Бо поки це не більше ніж бажання насолити. Соліть краще свою їжу, а всіх інших буду радий бачити у своєму офісі, щоб у вас склалося СВОЄ враження!)

4. 20 июня 2020

@Гость, Гость, ви щось замовляли і вас кинули? Номер телефону я не змінюю! +380(67)3507700 — телефонуйте,поговорим. Всі мої клієнти залишились задоволеними! Я не розумію що ви маєте на увазі і за яке «кидалово» пишете… Будь ласка, представте якісь докази чи аргументи своїх висловів. Поки це не більше ніж пусті слова.

5. 20 июня 2020

@Провидица, Крутий нікнейм, чому ніхто не написав з якої причини не виплачена зарплатня за останній місяць чи пів місяця? Ніколи не переслідував цілі когось обманути чи кинути на гроші, замість того, щоб пропагувати людей тікати і хреститися, почитайте визначення в вікіпедії «БАНКРОТСВО», зайвим не стане. Мені як підприємцю не пощастило і я зіткнувся з цим особисто. Збанкрутували майже одночасно всі компанії і я теж. Чисто фінансово не було з чого виплатити останню зарплатню. Я ж не виганяв людей і при цьому не платив зарплатню, все сталося як сталося. Приношу щирі вибачення всім тим, кому в кінці за місяць не заплатив, мені самому від цього погано, я не вийшов в +, просто з того — вже не було чим платити.

6. 20 июня 2020

@Гость, Ваша оцінка є досить правдивою на той період часу. Я адекватна людина і результативно продовжую роботу над собою, своєю поведінкою та своїм бізнесом. Номер не змінив +380(67)3507700.
    Я вважаю, НІКОЛИ не потрібно зупинятися у власному розвитку, це мої спроби і мій досвід, який створює кращу версію мене. Краще спробувати якось не так, ніж сидіти на мертвій точці. Максимально стараюсь не бути «колхозником» у своєму бізнесі! Буда радий побачити ваш приклад як треба.

7. 20 июня 2020

@Юля, Шановна Юлія, дякую за круте відео про гомункула. Ваша робота була дуже «продуктивною». От вас ображали, обзивали, зарплатню маленьку платили (нижче ринкової) так щей затримували. Чому ви не пішли? Півтора роки це не місяць і не два… Вас ніхто не тримав і насильно не змушував працювати. Значить не все було так погано і вас, такий довготривалий термін, все влаштовувало. Ви обрали собі по життю роль «жертви»? Компанія прогресивна у тому випадку, коли працюють прогресивні працівники, які націлені на результат. Мені шкода,що ви обрали просто пливти за течією і даремно втрачати свій дорогоцінний час і не тільки свій.

8. 20 июня 2020

@Гость, Дійсно була цікава історія, шкода, що видалена і недоступна.

9. 20 июня 2020

@Гость, Шановний гость, приємно, що ви вважаєте і називаєте мене «чудом». Дійсно, я потрапив у аварію і пив знеболюючі, рівно стільки, скільки назначав лікар, це робить мене наркоманом? Я відверто не розумію, чому ви не виразили своє незадоволення мені особисто, чому продовжували працювати, якщо вам не видають зарплатню чи дають не таку як обіцяли? Ви себе не поважате і свою працю? Робочий процес є робочим, ви переходите на особистості і мої проблеми висвітлюєте як жарт. Не бажаю вам пережити такого ж, навпаки бажаю гарної роботи, зарплатні на яку ви заслуговуєте і керівника, який не буде «лізти» зі своїми ідея і пропозиціями у власний бізнес!

10. 20 июня 2020

@Артем, Не буду заперечувати все вище сказане. Відсотків 10 — правда. Але все інше — креативний політ фантазії. Спочатку 2 тисячі потім 3, то 2 чи 3? Не важливо, я ніколи не пропонував подібних сум, яких 50 000 теж не зрозуміло. Можливо, я і не розмовляю чистою українською мовою та не вважаю, що це привід дорікати людині і поливати брудом… Хочу подякувати за такий яскравий чорний піар, вже є згадка про мене в мережі інтернет! Номер не змінив +380(67)3507700. Кому цікаво поспілкуватись — телефонуйте. Впевнений, що враження кардинольно будуть інші!) http://www.vnutri.org/zion-marketing/comment-page-1/#comment-728159

11. 3 февраля 2019

Имел неосторожность поработать с этим»чудом» (повёлся на офис в Парусе и ЗП в 20 000 грн). «Чудо» не отвечает за свои слова (за 2 месяца работы ЗП получена в размере 10 000). За этот период разогнана команда адекватных специалистов, которые строили бизнес. «Чудо» без опыта управления маркетинговых компаний (в Хмельницком рулила адекватная управляющая) лезло во все вопросы со своими грязными идеями и матом. «Оно» после аварии плотно сидит на сильных обезбаливающих. Так что не советую ввязываться в любые отношения с нариком кидалой из 90-х. Всё равно кинет.

12. 17 января 2019

Цікава історія про цього товариша: https://aleksandr-krasovskiy-aferist.blogspot.com/2019/01/blog-post.html

13. 19 июля 2018

Работала более полтора года на пана Красовского, кроме громких обещаний «прогрессивной компании» ничего не увидела. Так и остался должен месячную зарплату,платил ее с задержками. Зарплата была ниже рыночной, при этом говорил что достал с «Бердичевского *овна» и вечно обзывал нецензурными словами.

14. 21 декабря 2016

красовский — хам бык и дикий мужлан. Колхозник в душе и бизнесе. Ни одного слова о нем даже близкие вам не скажут

15. 21 ноября 2016

Берегитесь великого мага BANZAY!!!!
    Провалив свой магический план по завладению великого Киевского королевства, он перебазировался в Бердичев!
    Будьте осторожны, если вы будете гулять по Бердичеву и случайным образом на вас с угла набрасывается дядя и предлагает «продвижение» не ведитесь, он вас обманывает.

16. 7 сентября 2016

@Провидица, работников кафешки тоже опрокинул чтоле?

17. 3 августа 2016

@Провидица, тоже кинули. Что за кантора о чем думают, не понятно. Наверно красовский хочет и на вторую ногу хромать.

18. 28 июля 2016

Если встретите на своем пути эту шаражку или пана Красовского — перекреститесь и бегите, бегите !
    Хозяин не оплатил многим сотрудникам зарплату, орет на всех, унижает работников.

Верни деньги людям, окаянный !

19. 27 июля 2016

Я в шоке какой же этот красовский быдлан

20. 24 июля 2016

Не работайте с ними, не заказывайте ничего, жуткие кидалы и в общем не адекватные люди. Потеряете в лучшем случаи свое время, в худшем еще и деньги. Ах да и эти люди еще хотят обучать других… Полнейший бред.

21. 21 апреля 2016

Не выплачивает зп, унижает сотрудников, кидается громкими фразами и обещаниями. Не советую данную контору.

22. 22 февраля 2016

Лохотрон!
    После отправки резюме на открытую вакансию в zion.ua пригласили на собеседование.
    1е — собеседование проходило в полупустом арендованном помещении (200м3) было около 70 кандидатов (на разные позиции) и около 10 рекрутеров.
    HR подтверждали намеченную ЗП в 16.000 грн и всячески пытались создать видимость крупной и прогрессивной украинской компании из Хмельницкого — хотя впечатление от рекрутеров которые говорят на диком суржике и делают грамматические ошибки подсказывало, что где то есть лажа… Компания якобы выросла и расширяется на Киев.
    Просили заполнить кучу форм с паспортными данными и настаивали на необходимости сделать копию паспорта (я отказался!).
    Через два дня сообщили, что следующий этап с собственниками бизнеса из Хмельницкого.
    2-е собеседование проходило в полупустом арендованном помещении с Александр Леонидович Красовский (директор) — вел себя очень хамски, говорил на мерзком суржике и практически "ботал по фене": "за базар отвечаю", "мое слово много значит".
    "Директор" из 90-х годов сказал, что предложения по ЗП в вакансии были маркетинговым ходом!!! и компания предлагает 10.000 грн. (вместо 16.000 грн) но его слово много значит и в Хмельницком его сотрудники, которые стараются — зарабатывают по 50.000 грн.
    Впечатление от человека было омерзительным, как пообщался с многократно судимым, "прогрессивным сатрапом" здесь уже даже не пахло…. он даже украинский язык не знает. Было интересно, что же будет дальше…
    3е — собеседование прошло по телефону где Красовский мне сообщил: "ШО я їм підхОжу" но ЗП в испытательный срок 2.000 грн., а потом 5.000 грн и с плавным выходом на 50.000 грн )))))))))
    Он ЛЖЕТ этапе подбора кандидатов и говорит о какой то честности и "европейской" компании с ЗП в 50.000 грн в Хмельницком!
    Я попросил его объяснить причины лжи и обмана о ЗП которая стартовала с 16.000 грн и вдруг стала 3.000 грн на что он ответил (цитирую): "Вы тут усі у Кыэві оху…вщі" — и положил трубку.

Итог: ЗІОН — это компания мошенников и полный лохотрон во главе с быдлюком, это никакой не "украинский стартап", а скорее всего ширма для конвертационного центра который перебрался в Киев. Сотрудники (рекрутеры) запуганные и просьбы дать им копии паспорта только усиливали подозрение что это лохотрон, но диреХтор это реально человек который бывал в местах лишения свободы.

1. 22 февраля 2016

Лохотрон!

2. 22 июня 2020

Добавьте зарплату в компании ЗІОН Marketing

Добавить отзыв о работодателе ЗІОН Marketing

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗІОН Marketing?