Львівська майстерня шоколаду

Отзывы о работе в Львівська майстерня шоколаду, зарплаты

1. 23 февраля 2022

Одразу зауважу, що я не був працевлаштований в даній компаніїї, а саме я йшов склад, який знаходиться на вул. Ген.Юнаківа, я просто стажувався і потім мені надійшла краща пропозиція від іншої компанії.
    Сподобалось: 1. Ставлення відділу кадрів, без хамства, культурно.
    2. Безкоштовні обіди.
    Неочікуваним сюрпризом для мене було те, що вони не платять за період стажування, лише у випадку якщо ви працевлаштуєтесь.
    Також неприємно здивувало наявність лише одного туалету для працівників декількох ділянок (тобто бувають черги в туалет).

2. 25 марта 2016

@Арина, во многих компаниях есть такая штука, они так мониторят качество обслуживания. «Зарабатываете» вы в этом случае купленый товар.

3. 11 февраля 2016

Одним словом маркетинговий хід, щоб отримати більшу аудиторію покупців та просунути свій товар. Львівська майстерня шоколаду,
    бул. Шевченка, 36 а пропонує працювати таємним покупцем і отримати винагороду від 50 до 250 грн, таке вони вказують на сайті роботи. Проте, насправді не побачила тут заробітку взагалі. Адже, Угода буде дійсна, якщо:
    Ви надасте правдиві та конкретні відповіді на усі контрольні питання.
    Ви надасте аудіозапис Вашого візиту, зроблений непомітно для працівників. Якість запису має дозволяти розчути відповіді працівників закладу на Ваші запитання.
    Cума Вашого замовлення у крамниці та кав’ярні буде рівною 50 грн або більше.

І заробіток на цьому лише 50 грн.
    Як все відбуватиметься:
    Якщо Ви хочете стати нашим Таємним покупцем, заповніть заявку. Дві умови:
    Вам має бути більше 16 років;
    Ви не були нашим таємним покупцем протягом 90 днів.
    Якщо Ви відповідаєте умовам п.1, Ви отримаєте на email інструкцію, персональний код та посилання на анкету таємного покупця.
    Після візиту Ви заповните онлайн-анкету та надішлете аудіозапис візиту.
    Після їхньої перевірки, протягом 2-3 робочих днів, Ви отримаєте компенсацію 50 грн, що здійнюється шляхом поповнення картки Приватбанку або мобільного телефону.

Сумнівний заробіток одним словом.Мабуть, справи дійсно у них не дуже, якщо вже таке придумують.

Добавьте зарплату в компании Львівська майстерня шоколаду

Добавить отзыв о работодателе Львівська майстерня шоколаду

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Львівська майстерня шоколаду?