Отзывы о работодателях Юридические компании

Юртрансервис

Юридическая компания ООО «Юртрансервис» создана и осуществляет свою деятельность на рынке предоставления юридических услуг в городе Кременчуге с апреля 2007 года.

Spolka Resa

Юридична компанія «RESA» займається супроводом клієнтів у 7 країнах світу. Наша основна мета — розширення на всі країни євросоюзу, щоб наші клієнти завжди були в безпеці, де б вони не опинилися. Ми завжди будемо з Україною. До перемоги, слава героям.

Актум Груп

Адвокатське Об’єднання Актум — 9 офісів з найкращими стандартами якості захисту. Команда професійних юристів та адвокатів з багаторічним досвідом роботи в Україні та світі. Військові, Кримінальні, Сімейні, Кредитні та ДТП це найпотужніші наші компетенції.

Аргумент

Аргумент-провідна юридична компанії, що надає високоякісні юридичні послуги клієнтам у різних галузях права. Заснована на принципах професіоналізму, ефективності та етичного підходу,«Аргумент»має багатий досвід та глибокі знання, необхідні для успішного вирішення найскладніших юридичних питань. Основна мета компанії — надати клієнтам комплексний юридичний супровід, що відповідає їхнім потребам та очікуванням. Команда компанії складається з висококваліфікованих юристів, які […]

SEC Ecology

Група компаній «SEC ECOLOGY» пропонує послуги еколого-юридичного консалтингу вітчизняним та іноземним підприємствам, що працюють на території України. За 12 років ми здобули репутацію надійного партнера для наших клієнтів та співробітників.В компанії впроваджені високі стандарти обслуговування клієнтів, система показників якості та бонусна система. Серед основних пріоритетів — постійне покращення якості надаваних послуг та вдосконалення регламентів виконання […]

Дока Груп

ДОКА ГРУП — це сучасна юридична компанія, що спеціалізується на наданні високоякісних юридичних послуг. Наша компанія має досвід у різних галузях права та пропонує широкий спектр юридичних послуг для бізнесу та приватних осіб.

Советник, правовое бюро

Правовое бюро «Советник» предоставляет юридические услуги с 2018 года. Мы предлагаем своим Клиентам оптимальный подход к решению их задач. Вне зависимости от сложности поставленной перед нами задачи, наши специалисты внимательно и ответственно ведут каждое дело. Основные направления деятельности компании: Защита прав потребителей Защита прав дольщиков Защита прав автовладельцев Наследственные споры Кредитные споры

Верпея

IWorld IT Solutions

Міжнародна юридична компанія iWorld пропонує комплексний супровід процедур з отримання посвідки на тимчасове проживання та статусу громадянина розвинених країн світу. Також кваліфіковані спеціалісти допомагають клієнтам відкрити для себе безвізові подорожі, якісну освіту, престижну роботу з високою заробітною платою та можливість розвивати бізнес на міжнародному ринку. Компанія була заснована у 2018 році, а сьогодні має потужну […]

IQ Technology

Ай-Кью Технолоджи — международная LegalTech компания, предоставляющая инновационные сервисы по защите объектов интеллектуальной собственности в сети Интернет. Миссией нашей компании является обеспечение безопасных условий для развития брендов в цифровой среде.

Адвокат Народу

«Адвокат Народу» — це юридичний маркетплейс. Тут клієнти швидко знаходять необхідного юриста і навпаки. Основна мета проєкту: сформувати правове суспільство, зробити юридичні послуги максимально зручними та об’єднати юристів і клієнтів по всій Україні, і навіть за її межами.

Barristers

Юридичний стаж понад 15 років, відмінна теоретична підготовка та вагомий досвід вирішення складних питань у всіх сферах права. Креативне надання юридичних послуг з повною віддачею справі: завдяки великому досвіду та різнобічності справ, маючи значний досвід у всіх сферах права та практики з них- максимально ефективно надаємо послуги, завжди орієнтуючись на клієнта та його потреби, працюючи […]

Бабенко С., адвокат

Адвокат, займаюся такими категоріями справ: Представництво юридичних та фізичних осіб в судах (цивільні, господарські, адміністративні справи) та перед державними органами; Консультування, супровід угод з нерухомістю, юридичні перевірки; Робота з договорами та інші види юридичних послуг. На час воєнного стану — неофіційне працевлаштування.

Банкрот Центр

Компания Банкрот Центр помогает гражданам избавляться от долгов с 2012 года. Наша организация ставит перед собой цель – помогать людям, оказавшимся в сложной жизненной ситуации из-за проблем с долгами и кредитами всеми доступными законными способами.

ТІ.КЕЙ.ПАРТНЕРЗ

Юридическая контора Спектор

Spektor law firm была основана в 2010 году. Компания работает в трех направлениях: юридическом, нотариальном, оказание переводческих услуг. Специализация фирмы охватывает широкий спектр вопросов, требующих взвешенных решений, опыта и личного внимания партнеров, работающих с молодой, активной командой профессионалов.

Баранкова, юридическая экспертная компания

Юридическая экспертная компания «Харьков Эксперт» занимается ведением дел по следующим направлениям: •юридическое сопровождением при ДТП (ведение административных, уголовных и гражданских процессов), •оценка ущерба авто после ДТП, •споры со страховыми компаниями и виновниками ДТП, •оценка ущерба автомобиля при ДТП.

Grishakov Law Company

Юридическая компания Grishakov Law Company (GLC) — это команда квалифицированных, опытных и компетентных профессионалов. Наша компания предоставляет полное юридическое обслуживание для предприятий и организаций всех форм собственности. Так же мы представляем интересы клиентов во всех органах судебной и исполнительной власти. Компания специализируется в сфере защиты прав медицинского и фармацевтического бизнеса, что позволяет нам помогать в […]

Crowe Mikhailenko

Crowe Mikhailenko представляє міжнародну мережу Crowe Global, яка об’єднує адвокатів, податкових консультантів, аудиторів, бухгалтерів, оцінювачів і бізнес-консультантів.

Allsert

Allsert — квалифицированные услуги в сфере сертификации