Lustra Agency

Lustra Agency

Lustra Agency — агенція маркетингу і дизайну.

Отзывы о работе в Lustra Agency, зарплаты

1. Maria
    24 апреля 2019

Я проходила співбесіду з CEO Анною Гуравовою. Також на співбесіді була присутня креативний директор Евгенія Ємчинська. Після співбесіди попросили написати мотиваційного листа на абстрактні теми про мрії та цілі в житті. В результаті — запропонували офер на посаду Project Manager.
    При виході на роботу не підписують з працівниками жодних контрактів, обіцяють офіційне оформлення через 2 місяці випробувального терміну на мінімальну зп.

В курс справи вводять мало. Анна хоче, щоб людина інтуїтивно розуміла їх процеси і роботу.
    Я пропрацювала тиждень, більшість часу колектив (який складається ще з 3-х людей) мене ігнорував. Адаптації жодної. Ніхто не йшов на контакт. На мій 7-й робочий день сказали, що припиняють зі мною співпрацю. Причина — не влилася в колектив.
    Обіцяли виплатити зароблені гроші до 10 квітня. Після нагадування прислали половину коштів 15 квітня. Решту досі чекаю.

Я відмовилась від оферу в іншій компанії заради цієї групки людей, які навіть не вміють підбирати для себе кадри.

Добавьте зарплату в компании Lustra Agency

Добавить отзыв о работодателе Lustra Agency

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Lustra Agency?