Lustra Agency

Lustra Agency

VN:F [1.9.22_1171]
3.0 из 5 (голосов: 2)
3.025
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Lustra Agency — агенція маркетингу і дизайну.

Отзывы о работе в Lustra Agency, зарплаты

 1. Гость
  5 февраля 2020

  Цікаво, коли роботодавець не відповідає цінностям власної компанії, проте вимагає цього від тих, кого наймає. Цікаво, проте непрофесійно.

 2. Ольга
  25 июня 2019

  Працюю в агентстві 3 місяці. Дуже задоволена ставлення колективу та командою в цілому. Це новий напрямок для мене, колектив з радістю навчає новому. Легка атмосфера в колективі дозволяє ходити на роботу як на свято, навчатися новому і з легкістю втілювати в життя всі проекти. Якщо виникають якісь форс-мажори – тобі допоможуть без зайвих питань.

 3. Maria
  24 апреля 2019

  Я проходила співбесіду з CEO Анною Гуравовою. Також на співбесіді була присутня креативний директор Евгенія Ємчинська. Після співбесіди попросили написати мотиваційного листа на абстрактні теми про мрії та цілі в житті. В результаті — запропонували офер на посаду Project Manager.
  При виході на роботу не підписують з працівниками жодних контрактів, обіцяють офіційне оформлення через 2 місяці випробувального терміну на мінімальну зп.

  В курс справи вводять мало. Анна хоче, щоб людина інтуїтивно розуміла їх процеси і роботу.
  Я пропрацювала тиждень, більшість часу колектив (який складається ще з 3-х людей) мене ігнорував. Адаптації жодної. Ніхто не йшов на контакт. На мій 7-й робочий день сказали, що припиняють зі мною співпрацю. Причина — не влилася в колектив.
  Обіцяли виплатити зароблені гроші до 10 квітня. Після нагадування прислали половину коштів 15 квітня. Решту досі чекаю.

  Я відмовилась від оферу в іншій компанії заради цієї групки людей, які навіть не вміють підбирати для себе кадри.

Добавьте зарплату в компании Lustra Agency

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Lustra AgencyПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Lustra Agency?