Нибулон

Нибулон

GD Star Rating

ООО СП «НИБУЛОН» – ровесник независимой Украины. Мы прошли долгий и тернистый путь от небольшой фирмы к национальной компании с широкой сетью филиалов, и сегодня являемся крупнейшим отечественным производителем и экспортером основной сельскохозяйственной продукции.

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. Гасенко
    10 Февраль 2016

Офісні криси,а ну скажіть коли приїде цей Омельченко….ми його чекаемо в Миргороді…???

9 Февраль 2016

О.О. віддайте людям гроші(компенсацію),ви обіцяли коли повернуть сою, соя вже на місці,а гроші де?

*** тебе, а негроші! Ви падлюкі весь сайт засрали своїм Ромаданом.

Сайт якраз на таких i розрахований!!! Такшо, не пириживай.

розпорядження, та має ораторські здібності. На цій посаді вони необхідні.

Тоді навіщо одержати ваших керівників? Будьте самостійнимі,а не чикайте когось хто прийде і все налагодить!

9 Февраль 2016

*** тебе, а негроші! Ви падлюкі весь сайт засрали своїм Ромаданом.

9 Февраль 2016

Н¡хто н¡чого не в¡ддасть,д¡ло йде до прем¡¡,Гриненко вже думае з кого ж ¡¡ зняти,вже за те що в столову на 5 хвилин ран¡е прийшли,а те що старший майстер Недзель ¡ кабан ,трутн¡,завжди показують приклад ¡ приходять ран¡ше всих,так це не видно!?Як завжди зн¡ае прем¡¡ з нормальних людей за якусь мелоч-урод дл¡нний!

100%

8 Февраль 2016

Вот не надо тут все спихивать на уволенных!Вот мне как уволенному абсолютно наплевать уже на начальство!Я не воспренимаю их серьезно!Уволили не разобравшись!Бог им судья!Я думаю жизнь их накажет по справедливости!

10. Козацьке
    7 Февраль 2016

Та хто ж не підніме руку коли в залі сидить генеральний.

так ми наслухані за начальство Ромадана.ТАК ПРОСТО ЛЮДИ НЕ БУДУТЬ ПИСАТИ…О.О.ЗВІЛЬНІТЬ ЇХ ВЖЕ ,ОСЬ ПОБАЧИТЕ ПИСАТИ ЗРАЗУ ТУТ ПЕРЕСТАНУТЬ,ЛЮДЯМ СТАНЕ ЛЕГЧЕ ДИХАТИ,А НА РАХУНОК ВОРОВСТВА,ТАК ЇХ ГРИНЕНКО ВЖЕ ПРОСЛАВИВСЯ ДАВНО,ЩЕ З ПЕРШИХ РОКІВ СВОЕЇ ПРАЦІ,ПОТРІБНО РОБИТИ ВСЕ ТИХО-А НЕ ЖАДНІЧАТИ -ВИВОЗЯЧИ ВАГОНАМИ.

7 Февраль 2016

Всем давно понятно что всю грязь на Ромодан льют уволенные и пара баламутов работающих.Кого-то уволили за воровство, кого-то подставили но успокойтесь все. Ваш поезд ушёл. Вы и так всех уже наказали материально. Нормальным людям нужна работа и достойная зарплата.Это мнение рабочих, которые иногда собираются в курилке больше трёх человек.

НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ РАБОТАЮТ А НЕ В КУРИЛКЕ ЯЗЫКАМИ ЧЕШУТ КАК БАБЫ

Это писали офисные крысы.Анонимно заходить на сайт, чесать языки это их диагноз. Хотя среди админ персонала есть и хорошие люди. Так что прошу всех кто читает поставить минус. Больше минусов больше офисных крыс. Гость. /назову имя, крысы сожрут/

НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ РАБОТАЮТ А НЕ В КУРИЛКЕ ЯЗЫКАМИ ЧЕШУТ КАК БАБЫ

Как платите так и работаем.
    Мне понравились слова одного НИБУЛОНовца в курилке: В НИБУЛОНе зарплата это наказание за неумение воровать.
    Как он прав!!!!

6 Февраль 2016

Гриненко знайди нового директора маршрутки Шелест не водiй а баба яка всим завжди недовольна зроби хоч одне добре дiло

6 Февраль 2016

Та хто ж не підніме руку коли в залі сидить генеральний.

6 Февраль 2016

От навіщо Ви все це пишете? Шеф у Вас був, чого Ви мовчали?! Навіщо голосували щоб їх залишили, а тепер пишете оце все? Хочете змінити цю ситуацію, зверніться на пряму до Шефа, а не через сайт, це буде дієвішим способом а ніж цей балаган. Вже всі давно зрозуміли, Ромаданівський ф-л – це дитячий садок який потребує нормального вихователя. Олексій Опанасович зжальтесь над Ними , змініть їм то керівництво!

люди піднімали руки,бо бояться щоб ще більших виродків не прислали,з цими баранами хоть красти можна,тільки діляться не справедливо.А О.О.нема по суті чого дзвонити,він сказав же,що після зачистки їх не буде,і ще пів елеватора.ТАК ЩО В КОГО Е БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ В РОМОДАНІ ВЕЛКОМ,НА ЦЬОМУ ФІЛІАЛІ МАБУДЬ НЕ СКУЧНО….

6 Февраль 2016

Крылевской в место кота нужно было завести собаку,чтобы лаяли друг на друга)))

оо это в точку,только котика жалко,

5 Февраль 2016

Гринька,а что случилось? Куда голос подевался? Генеральный без вазелина принимал?

5 Февраль 2016

Крылевской в место кота нужно было завести собаку,чтобы лаяли друг на друга)))

22. роботяги
    5 Февраль 2016

@Гость, Да не трогайте вы бедную святошу Крилевскую-грязнулю,ходит в одних грязных штанах,все деньги пробухивает,как можно нач ВТЛ так позорно выглядеть.По каким критериям ее тута взяли,она же не уравновешенный человек,то орет просто так,то может угрожать что ударит,а потом без мыла в *опу лезет,да в принципи ее никто в серьез не воспринимается .В бухгалтерии все прикалываются,ходит всех строит,а девчонки только смеются над ней,лучше б она свою личную жизнь устраивала ,да хотя с таким характером вряд ли.

буде там порядку і пауза до кінця маркетингового року ще більше загострить
    відносини між усіма на філії. Та звільніть ви в кінці кінців всіх їх разом з регіональним не розбираючись
    Невже не має гідної заміни…

кому взагалі в голову прийшла така думка в Ромодані відкрити НІБУЛОН,чули такий вислів:-«приехал в Ромодан-держи покрепче чемодан»

Восхваляешь нибулон — значит ты реальный ***!

4 Февраль 2016

@Гость, Надо начальство разогнать как сделали в Снигерёвке поменяли верхушку и всё стало на свои места.

4 Февраль 2016

Милевский,хреновенький с тебя следачок.Собрал все сплетни в Ромодане,слепил сценарий,подсунул его генеральному,заработал много денег,уволили людей которые не имели к делу абсолютно никакого отношения.А пятерку которую надо было уволить в первую очередь прикрыл за деньги.

Невже не має гідної заміни…

Кому в голову пришла мысль взять на работу Гриненка и Крилевскую.

3 Февраль 2016

Заміна є — бажння немає

2 Февраль 2016

Олена так безграмотно не могла написати!На філії так пише тільки старший майстер Недзельський!Цитую його записи:»дутє,митє,красє!Отакі записки він залишає своїм підлеглим!Тупорилий ідіот!

Гасенко Олена :
    В службі безпеки тільки так й працюють давлять фізично й морально на людину що приходится все розповідати.

Ти дебіл,ти як підписуєшся моїм іменем пиши без помилок

2 Февраль 2016

Гриня,ти ж просив правду тільки писати,от тепер сиди тихо і читай висловлювання людей в твою гнилу сторону! «Невинний» ти наш!Зачистка покаже скільки ти вкрав!Крилевська робить лишки на благо НІБУЛОНа, а ти їх вивозиш ще до зачистки!Люди,відкрийте очі та викуріть цього «довгого»злодія з елеватора!Він не достойний посади директора філії!

33. Гасенко Олена

2 Февраль 2016

Шановний(а)! Може досить своiми «листами» пiдставляти невинних людей. Маэш претензii, пиши вiд свого iменi.

35. Гість
    2 Февраль 2016

Мене цей який Омельченко мордував до 12 ночі мені пришлось все розповісти,земля кругла…Він часто живе в Миргороді зустрінемося.

2 Февраль 2016

@миля миля, А чем заработал?

Взятками

2 Февраль 2016

Друзі, перш ніж починати щось сюди писати, візьміть в руки орфографічний словник. А також прошу згадати культуру письма.
    Дуже неприємно читати коментарі від деяких людей. Хоча чому тут дивуватись? Це ж лицеміри, заздрісники та інші нехороші «редиски».
    Чому одні літають, а інші повзають?
    Вся річ в способі мислення людини — досить вам мислити «моя хата з краю…»
    На підприємствах таких людей називають «гнилими яблуками». Купіть найкращих яблук і покладіть туди одне гниле — ви побачите як швидко все зіпсується. Бідним людям постійно чогось мало. Багаті навчились насолоджуватись тим, що в них є. Багато розписувать не буду. Одні зрозуміють про що я, інші ні.
    Кожного дня ви скаржитесь на брудні тротуари, на владу, на погоду і тд.
    А самі кидаєте недопалки, жуйки, пляшки деінде.
    Ви не вчите своїх дітей культурі, чистоті, здоровому способу життя. І так з кожним днем всі тупішають й більше хворіють…
    Все більше жінок курять і народжують слабких і нездорових дітей, чоловіки все більше п’ють… А якби кожен почав із себе і перестав дивитись за чужою дупою…
    Цій деградації можна зарадити. По-перше подивіться фільм «Планета Ідіотів». Зробіть висновки і почніть читати правильні книги:
    1. 7 навыков высокоэффективных людей» — Стивен Кови
    2. «Думай и богатей» — Наполеон Хилл
    3. «7 стратегий богатства и счастья» – Джим Рон
    Багато людей написало коментарів… Та чи хто запропонував як ліквідувати певні недоліки підприєства? Чи може запропонував якісь ідеї? Ні… бо ще не вивелись ті люди, в яких у голові радянські часи…
    Нагадаю, що не можливо будувати судна без майстрів, без відділу постачання, без тех. відділу, без проектантів. Все це одна система, яку поступово потрібно вдосконалювати.
    Якщо когось, щось не влаштовує ви можете в будь-який момент знайти іншу роботу і дати місця іншим спеціалістам.
    Я знаю, що Олексій Опанасович читає ці відгуки. Він завжди радий вислухати кожного. Але вірити коментарям написаними провокаторами, які підривають довіру між працівниками та керівництвом це вже занадто.
    Що, якщо я зараз напишу, що в столовій «таракани» крадуть сухофрукти, а «голуби» які живуть на терміналі, з’їдають в рік, майже, тонну зерна (яке розсипається на землю). Можливо, я й зовсім не працівник НІБУЛОНу. Звісно звернути увагу на це потрібно, але піднімати великій кіпіш не варто.
    Для керівництва:
    Окрім грошової мотивації працівників, важливу роль займає і моральна мотивація. Скільки вже чую від інших людей, що їх, вибачаюсь на слові, постійно дрюкають і дрюкають. Цитую «зробив погано — фігово, зробив добре — теж фігово, нічого не зробив — таке ж саме».
    У сфері Нібулону не вистачає цього «Егегей!», «Взбодритесь))» (окрім ССЗ).
    Всім добра! Ті, хто щось крав — припиняйте! Читайте книги. Ведіть здоровий спосіб життя. Навчайте своїх дітей культурі, чистоті і тд. І тоді наша Україна стане кращою!
    Не забувайте підтримати петицію Андрія Вадатурського, щодо ремонту автодороги…
    Ставимо лайки.
    З повагою, Студент.

ЖАХИ,НАЩО ЦЮ МАЯЧНЮ ПИСАТИ,І НАВ»ЯЗУВАТИ ЯКІСЬ ФІЛЬМИ ЛЮДЯМ… ПРО ГНИЛЕ ЯБЛУКО ПОМІЖ ЗДОРОВИХ ДОРЕЧНО -ЦЕ ПРО ГРИНЕНКА О.В.,ПРИЙШОВ НА ФІЛІЮ РОМОДАН,ЩОБ ЗНИЩИТИ ЇЇ.Я ВВАЖАЮ,ЩО ДИРЕКТОРА ПОТРІБНО ПОВАЖАТИ І ТРОХИ БОЯТИСЯ,А НЕ НЕНАВИДІТИ,ЯК ВСІ ГРІНЮ.А НА РАХУНОК ТОГО,ЩО ТУТ НАКЛЕПИ-ЦЕ МАЯЧНЯ,ЧОМУСЬ НА НОРМАЛЬНИХ АДЕКВАТНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ТУТ НІЧОГО НЕ ПИШЕТЬСЯ,ТАК ЩО (ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ НЕ БУВАЕ)

2 Февраль 2016

Перш ніж сюди щось писати, треба мати відношення до підприємства і колективу в цілому. А маючи тільки 3 книги і петицію загальних фраз, не слід «умничать» . Хочу відмітити, що краще б ти брав у руки орфографічний словник, а у вільний час займайся культурою письма в зошиті, а не на сайті, адже помилок наробив не менше ніж всі інші.
    Бажаю добра, веди здоровий спосіб життя – читай книги правильні, не їж гнилих яблук. Навчай своїх дітей культури, чистоті і т. і.. Багатій думкою як високоефективна людина. Стратегуй багатство і не лізь у нашу фірму дебільними зверненнями, адже все у нас добре, а якщо хтось чимось не задоволений то це тимчасові робочі моменти. Ми всі любимо фірму і поважаємо Генерального директора і працюють тут нормальні, адекватні, грамотні, можливо трохи емоційні люди, а такі як ти — паніку сіють, розруху та «Лицемірять».

За всех не отвечай.Генерального любят процентов 20 на НИБУЛОНЕ,из них 10% *ополизы,и 10% те которые ещё не вкурили,что такое НИБУЛОН.А тебе малохольный нужно в церкви проповедовать.

Залишити
    директора і зав. ВТЛ після такого Бума!??!!! Вони не при справі??? Та навіщо
    вони там взагалі здалися, якщо вони не при справі!!! Ви оточили себе людьми,
    які просто брешуть Вам у вічі, які нагло «Лецимірять». Цим рішенням Ви розв’язали
    руки усім….
    Дуже шкода , що
    Рамадан не побачить гідного керівництва, хоча на сайті були нормальні думки,
    але Федоровичу порядні конкуренти та справжні
    фахівці, не потрібні, люди на фоні яких
    він буде не компетентним регіональним директором, та стане не таким незамінним для
    Вас. Дуже шкода, що винних так і не наказано, хоча деяких ви напевно і звільнили . Дуже шкода що «підлиз» і «лецимірів»
    більше ніж порядних людей…

Реуцой все зробив для того,щоб не звільнили тих людей,які йому приносять лівак,він їх називає моя команда (команда тупорилих Решетилівських та Глобинських придурнів)

2 Февраль 2016

@Гость, Слышь ты свидетель иеговы, перед кем ты выслуживаешься перед вадатурычем ?кого он слушает?Да ему все пофиг, ему лишь бы деньги капали,на дорогу он просит,не позорился бы бедняга,для детей из детских домов ничего не просит,а тут ему дорога нужна,благодетель, а то и армии он помагает и за ребят на донбасе переживает,только сыночка своего не в АТО ,а в верховную раду чтобы ещё больше денег у простых людей тырить

42. Михайлюк
    2 Февраль 2016

А меня вот например довели до увольнения из-за комментариев на этом сайте

2 Февраль 2016

Чому одні літають, а інші повзають?
    Вся річ в способі мислення людини — досить вам мислити «моя хата з краю…»

Кожного дня ви скаржитесь на брудні тротуари, на владу, на погоду і тд.
    А самі кидаєте недопалки, жуйки, пляшки деінде.

1. 7 навыков высокоэффективных людей» — Стивен Кови
    2. «Думай и богатей» — Наполеон Хилл
    3. «7 стратегий богатства и счастья» – Джим Рон

Для керівництва:

У сфері Нібулону не вистачає цього «Егегей!», «Взбодритесь))» (окрім ССЗ).

Не забувайте підтримати петицію Андрія Вадатурського, щодо ремонту автодороги…

Ставимо лайки.

З повагою, Студент.

1 Февраль 2016

@миля миля, А чем заработал?

Залишити
    директора і зав. ВТЛ після такого Бума!??!!! Вони не при справі??? Та навіщо
    вони там взагалі здалися, якщо вони не при справі!!! Ви оточили себе людьми,
    руки усім….

Дуже шкода , що
    Рамадан не побачить гідного керівництва, хоча на сайті були нормальні думки,
    але Федоровичу порядні конкуренти та справжні
    фахівці, не потрібні, люди на фоні яких
    більше ніж порядних людей…

1 Февраль 2016

Зав. чистенькая!!!??? СМЕШНО,откройте глаза и уши!

47. Крилевская
    1 Февраль 2016

@Ромодан чтобы знал: люди, которые вернули сою и расклад весь дали. И о том, как вы к ним проситься приезжали, то же… Так что не переживай за сплетни. А за деток надо было раньше думать.

Миля ты дДлинным весь его росклад,и за это бабло баблополучил

Какой расклад,тот что Длинный с Милей придумал,когда вместе бухали

48. миля миля
    1 Февраль 2016

Миля опять сделал своё грязное дело,сочувствую всем кого уволили.Милевский сколько ты на Ромодане заработал?

Заработао пока 50 штук,еще не все вернули

Миля ты дДлинным весь его росклад,и за это бабло баблополучил

6 Март 2013

И это еще копейки вон в спецпорту докера до 50 000 грн. зарабатывали, а меньше 9000 в глаза не видели и это все на руки, дворник и тот 4500 грн. получал. Пока *****ы дерибанить не пришли.

2. Соискатель
    2 Март 2013

Скажите как устроится на работу в николаевский терминал? Куда и к кому обращатся?

Аппаратчик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Показать другой код

Хотите получать
уведомления о новых отзывах?