Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 8 сентября 2016

Уважаемие писатели!Скажите Вам не стидно распростронять бред.писать гадости.Олексей Афанас.терпения Вам,процветания долгих лет жизни,достатка и здоровья.С Днем Рождения!!!

Желаем несчастливого дня рождения!

2. 8 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    А теперь Афанасиевич кинул в темницу Романчука… Гнить в темнице будет за металл.
    А На***лоновец прав. Афанасович ни разу за всю историю не посадил ни одного проворовавшегося подчиненного…

3. 8 сентября 2016

@Представник трудового колективу Паскалов М.В.,
    Да мы уже тему поняли. Премия только *ополизам и приближенным, а также членам семьи. А всем остальным — пресный пенис

4. 8 сентября 2016

@Люта Г.М.,
    Лютая ты тупая. +30% премии, а цены поднялись в 3 раза. Тебе, как сраному экономисту из аграрки объяснить на сколько процентов это «в три раза»?
    т.0512580401

5. 8 сентября 2016

Шановні працівники філії «Новоодеська», які не отримали маркетингову премію!

Нарахування будь-яких премій, в тому числі і маркетингової, здійснюється, оцінюючи всі ваші здобутки за рік, вашу багатотонну, віддану і додаткову працю,які пішли на користь підприємства. І цей бонус є приємним додатком до заробітної плати. Складаючи списки своїх працівників на преміювання, начальники відділів оцінюють кожного за його вчинки, його раціоналізаторські ідеї та досягнення, які дали змогу підприємству виконувати поставлені задачі та цілі.
    Багато людей думають, що премія це такий собі бонус, який повинні отримати всі і кожен. І тому хто працює з ініціативою і тому хто «відбуває» час. Задумайтесь, пригадуючи всі зауваження, які вам робили, всі ваші вчинки та ваше несумлінне виконання своїх посадових обов’язків, і зробіть висновки на майбутнє. Задайте собі питання: «Що я можу зробити ще, щоб у наступний раз я зміг отримати додаткову винагороду?». І робіть більше ніж ви звикли.
    А тим часом, ці гроші були перенаправлені на рахунки ваших колег, які отримали у цьому році на 20-50% більше премії, за дійсно віддану працю, за дійсно корисні вчинки, та за ті переживання які ведуть до успіху компанії.

Поважайте своїх колег!

6. 8 сентября 2016

Господин Гринченко В.В. спасибо за 13 летний экскурс в историю развития компании и как Вам было Вам в ней хорошо. Скажите,а где металл переданный Океану в 2010г на строительство буксиров? Ни металл ни деньги (375 тысс долларов вроде?) не вернули и все суды «ниочем», весь нибулон вкурсе и помнит это. А ведь если бы такой результат- «ниочем» вышел бы у штатного ориста «не приближенного» к Боссу, то его бы довно бы уже уволили. Поэтому не надо агитировать из мягкого кожанного кресла, о том какая у нас замечтальная компания. Особенно дюдям отработавшим по две смены и которым в ПРИНУДИТЕЛЬНЫЙ НЕОПЛАЧИВАЕМЫЙ ОТПУСК отдел кадров обязвает выходить на работу под шантажом увольнения «по статье» по какой либо причине! В НОРМАЛЬНОЙ стране, ща такие вещи (а их ой сколько много прецендентов) половина Лягинцев и Фоллеевцев уже сидела бы не в креслах,а на нарах!

Шановний на***лоновец! Прочитав Ваш коментар та згадав відоме висловлювання Гебельса: «Чим більша брехня, тим скоріше в неї повірять». Це я про ту брехню, що стосується нібито мене та, цитую «металу, преданого заводу «Океан» в 2010р. на будівництво буксирів.
    Повідомляю для всіх, кому цікаво. НІБУЛОН під час будівництва буксирів на суднобудівному заводі «Океан» не передавав йому жодної тони металу. Відповідно до контрактів НІБУЛОН, виконуючи свої зобов’язання перераховував в установлені строки аванси на будівництво, на які Океан повинен був самостійно закуповувати метал та необхідне обладнання. Проте, Океан на власний розсуд вирішив розпорядитися нашими авансами, не за призначенням, в результаті чого потрібна кількість металу не була придбана. Були зірвані строки будівництва та здавання буксирів, Океан відмовився повернути сплачені нами аванси, і НІБУЛОН змушений був звернутися до суду. Судовими рішеннями Океан було зобов’язано передати товариству збудовані буксири, були стягнуті з Океана на користь НІБУЛОНа господарські санкції (дані рішення не є таємницею та є у вільному доступі: http://reyestr.court.gov.ua/).
    Зауважу, що Океан «кинув» не тільки НІБУЛОН, але й багато інших підприємств, що стало підставою для його банкрутства. На сьогоднішній день визнані судом в повному обсязі кредиторські вимоги НІБУЛОНа до Океану, у тому числі вимоги з повернення вищезгаданих авансів, знаходяться в затвердженому господарським судом реєстрі кредиторських вимог і будуть погашатися за рахунок реалізації майна Океана.
    Таким чином, Ваші «всхлипування» — мовляв, де метал, де гроші, є елементарною спробою вкинути ще одну завідомо неправдиву інформацію, що підкреслює невдячність за роботу в Компанії(якщо ти працівник) або виконання чергового «заказу» для очорнення НІБУЛОНа.

7. 8 сентября 2016

8. 8 сентября 2016

Весной ПТ принимал зерно от агрофирмы Корнацких с полей Чаусово-2, вот уже год пайщики не могут отвоевать свои земли и следовательно восстановить справедливость. так о каком честном и прозрачном бизнесе уже который год рассказывает НИБУЛОН ?

1. В цьому маркетинговому році ( з 01 липня) договорів з Агрофірмою Корнацьких та пов’язаних з нею підприємств не укладалось і як наслідок зерно на ТОВ СП «НІБУЛОН» від таких не здавалось.
    2.ТОВ СП «НІБУЛОН» працює прозоро, сплачує податки та збори в повному обсязі, про що свідчить відсутність будь яких порушень за минулі роки.
    3.Компанія співпрацює лише з такими підприємствами які добросовісно сплачують податки – в цьому і є прозорість господарської діяльності.
    4. До відома:
    90% постачальників компанії є безпосередньо с/г виробники.
    10% постачальників оптові посередники, обов’язковою умовою при укладанні договорів з якими є закупівля ними с/г продукції безпосередньо у с/г виробників (1 посередник)
    При виявлені порушень з боку вищевказаних підприємств, Компанія негайно припиняє з ними господарсько-фінансові взаємовідносини.

Збирання ранніх зернових культур в Первомайському районі Миколаївської області почалось в липні місяці (літній місяць!!!).
    Давати завідомо неправдиві та «гнилі» відзиви про роботу ТОВ СП «НІБУЛОН» значить кидати п’ятно недовіри та дискредитувати високий та чесний імідж Компанії.

Ми розуміємо хто подав дану інформацію і тому порекомендували б краще звернути увагу на свою господарську діяльність.
    Мілевський І.Г. 0503947034

9. 8 сентября 2016

Люта Г.М. :
    Інформую тих людей, які «внутри» розповсюджують негативну інформацію про стан справ із заробітною платою на перевантажувальному терміналі. Конкретні цифри свідчать про протилежне — премія працівникам перевантажувального термінала в минулому маркетинговому році була на 30 % більша, ніж в 2014/2015 МР. І це при тому, що в організації роботи були недоліки (про що були проінформовані усі змінні майстри) і обсяг перевалки порівняно з червнем-серпнем 2015 р. зменшився. Будівництво нових річкових терміналів та плавкранів призводить до переорієнтації зернових потоків, але завдяки добре налагодженій логістиці це не впливає негативно на розмір середньої зарплати працівників ПТ.
    Якщо порівняти середню зарплату (яка включає всі види премій і доплат, у тому числі за стаж) за червень-серпень 2015 та 2016 років, то машиністи/транспортувальники/докери отримували 8,8 тис. грн, а в 2016 р. — близько 11 тис. грн, слюсарі — 8,9 тис. грн і 11,5 тис. грн. Середній розмір заробітної плати охоронників за три місяці збільшився з 5 тис. до 7 тис. грн.
    Працівники ПТ знають, що премії розподіляються прозоро – щомісячно всі ознайомлюються зі своїми КТУ. Якщо тут пишуть наші працівники (у чому я, правда, дуже сумніваюсь, це скоріше недоброзичливці, які мають на меті паплюжити компанію), то вони завжди можуть звернутись до мене або керівництва з питаннями.
    Люта Г.М — 0503947150

****еш!!!!! Таких зарплат нет!!!!!

10. 8 сентября 2016

Какую тебе зарплату и премию, если ты абсолютно безграмотный человек? Что бы стать бухгалтером или директором нужно было учиться! Учительница начальных классов стала на должность наверняка не потому что пишет так как ты!

Первое правило тупого быдла:»если нечего противопоставить оппоненту-до***сь до орфографии!»
    мои Вам апплодисменты!

11. 8 сентября 2016

12. 8 сентября 2016

Грінченко В.В. :
    По-перше, вибачаюсь за механічну помилку-думав про 06.09.2016, а написав 06.08.2016, але таки отримають премію всі ті категорії, про яких я писав 03.09.2016.
    По-друге, паплюжити когось завжди просто…
    При усіх складнощах перевантажувальний термінал завжди щомісячно отримує премію, на яку нараховується компенсація (як на оклад). Доплата за стаж багато років виплачується вчасно (останній раз була виплачена навіть на місяць раніше ніж по Положенню — в червневу зарплату, а не в липневу). Річна премія обговорювалася колективно, вже нарахована і буде виплачена в зарплату 6 вересня (на всі питання по оплаті ПТ завжди може відповісти Люта Г.М. 0503947150).
    По-третє, я в НІБУЛОНі працюю вже 13 років, і чудово пам’ятаю, як росла та розвивалась компанія, які труднощі приходилося долати, бачив як компанію покидали люди, які саботували роботу підприємства, люди, які пробували шантажувати керівництво та ігнорувати вимоги генерального директора. Для тих, хто не в курсі: моя робота — це захист прав та інтересів компанії, а значить і прав кожного, хто працює в компанії. І це не «високі» слова, а реальність. Просто це обов’язок кожного юриста. І кожний працівник, який прийшов в компанію теж брав на себе певні зобов’язання – чесно виконувати свої посадові обов’язки, а не займатися «перемиванням кісток» та агітувати за саботаж роботи. Як же ви всі не зрозумієте, якщо буде краще у НІБУЛОНа, буде краще у кожного працівника та його сім’ї.
    В-четвертих, в останній раз звертаюся до тієї «людини», що персонально поливає мене брудом. Коли Бог роздавав совість та чесність, ти можливо був останній у черзі, не дісталося тобі таких чеснот. І кожного дня ти вітаєшся зі мною, тисниш руку, і потім швиденько пишеш про мене всяку гидоту. Ти, і такі як ти нагадують мені людей, яких я називаю «москалі в Україні» — вони всіляко вихваляють Росію, загарбання Криму, війну на Донбасі, а при цьому живуть в нашій державі, отримують гроші та чекають вигідного моменту, щоб зробити Україні або підприємству, де працює ще гірше. НІБУЛОН все здолає, очиститься від таких, як ти і тобі подібних.

13. 7 сентября 2016

И это вся маркетинговая премия?????? Слёзы. А я то надеялся…. Тьфу….. Видать старик стал олигархом на всю голову и ему уже плевать на людей.

14. 7 сентября 2016

Мужыки мы вам поможем..не зря мы в ато сидели чтоб на нашей неньки Украине рабатяг такие козлы кидали.а мусорный бак хорошее предложение..как его клименко одевай каску..

15. 7 сентября 2016

Шановный Олексий Опонасовыч.пишут вам робочи новоодеськой филии.коли буде порядок з премиями.маркетинговую премию люди отримали по 300.500 и 1000 гр.половина взагали не получила.на пидпрыемстви назривает бунт.мы Мыколайвци Януковича ментив скынули майдан видстояли.а тут своя коррупция директор Клименко. Жена экономист.главбух и зав лаборатории ридни сестри и воны вчотырех деребанят всю касу на нибулоне.мени даже цикавыть як могилы поставить завидуючю лаборатории вчитыльку початковых класив яка прорабыла на нибулоне пив года не маючи освиты я вам скажу потомушо вона ридна сестра глав буха и выходить шо вся каса находиться в двух симьях.Олексий Опанасови.дивыться шоб мы не перекрилы вхид йому до нибулона поки чин не вид читается перед усим коллективом в актовом зали чому одни получили по 25 тысяч а деяки взагали..биля нибулону е мусорный бак дивиться шоб мы його труды не кинули..Слава Украине..

16. 7 сентября 2016

Люта Г.М — 0503947150

17. 7 сентября 2016

И еще, для тех, кто воспевает «рай» в Бунге, Cofco и других капациновских проектах. Читайте, как все впереди и процветают, и зарплаты платят, а потом догоняют и еще выдают.
    «Еще в июне вся страна с помпой отмечала открытие терминала COFCO Agri в Николаеве, а сегодня из-за «топливного» кризиса на УЗ выгрузка зерна там упала на 60%, сообщает издание «Порты Украины»»

18. 7 сентября 2016

@Гость, Так, верни ее. Точно, мне это напоминает историю со сторонниками «русского мира». В Украину едут за пенсиями, а потом еще и поносят за то, что гос-во выплатило деньги.

19. 7 сентября 2016

Не Гринченко :
    @Працівник ЦА, Шановний, на якій підставі Ви зібрались щось саботувати? Премія не є обов’язковою виплатою з боку роботодавця у нашому випадку. Треба розуміти логіку власника бізнесу і ставити себе на його місце іноді, відкинувши лірику про «простого працівника». В умовах ринку це ні для кого не аргумент. Тому порада на життя: розраховуйте тільки на ті гроші, які Ви точно отримаєте і не доведеться брати кредити.

Фу какое некрасивое слово саботуваты. Да, работать, но не быстро и менее качественно… Летела ракета упала в болото — какая зарплата — такая работа…

Ехала баржа везла зерно, рр-р-раз и утонула

20. 6 сентября 2016

ПТ :
    дали премию дождались,не обманул Гринченко, мужик нормальный, никогда не футболит и помогает всегда когда попросиш

Стыдно было родным сказать, о размере этой премии. Ещё и смешали с зарплатой. Руки опускаются…

Это вообще цирк! Получил меньше чем в прошлом году! Терминал отпахал, два месяца ждали этих денег и тут подстава такая. Да мне их хватит только кредит отдать который на школу брал

21. 6 сентября 2016

дали но только терминалу.ну а все остальные не люди чтоли.

22. 6 сентября 2016

ПТ :

23. 6 сентября 2016

@Гость, это была ирония

24. 6 сентября 2016

@Гость, терминальщикам или тем , кто наличкой получает?

25. 6 сентября 2016

26. 6 сентября 2016

Премию получили, ждём зарплату!

27. 5 сентября 2016

P.s. Краще тобі самому звільнитися, повітря стане чистішим.

И что, терминал не наказан?

28. 5 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    Вова, я заметил одно. Чем краще становится нибулону тем *еровее становится у каждого из нас… Когда обороты у А.А. были поскромнее то он был с нами пощедрее… А если ты старожил и говоришь обратное то у меня нет слов: ты идиот или хорошо прикидываешься. И что-то на идиота ты не похож

29. 5 сентября 2016

Прошу тех, у кого есть доступ, опубликовать список работников ЦА и начисленные им премии. Посмотрим кто на сколько наработал/наболтал.

30. 5 сентября 2016

Я имею в виду не терминальщиков

31. 5 сентября 2016

Когда будет зарплата?Премия будет???

32. 5 сентября 2016

33. 5 сентября 2016

@Працівник ЦА,
    Это у А.А. есть комплекс по поводу обучения…
    Он всё задавал вопрос: «А что если мы их научим, а они уйдут?
    Правильный вопрос: «А что если мы их не научим, а они останутся?
    Вот колхоз и разрастается.
    Помню как Баркаря увольняли… Афанасович заставил Рябо***вол собирать с филиалов имейлы от Баркаря, где он открыто глумился с кретинов работающих в службе. И что бы вы думали? Баркаря убрали, а кретины так и остались работать на своих местах… Слава НИБУЛОНу! Герою слава!

34. 5 сентября 2016

35. 5 сентября 2016

@Не Гринченко,
    Щось інформаційний відділ забарився з відповіддю…, але все-одно молодці – хліб свій перед Олексієм Опанасовичем (далі – О.О.) відпрацьовуєте. Ну інакше ніяк не може бути: Юрчук — родичка О.О. (Алло, нагадайте будь-ласка публіці — ким Ви доводитесь О.О.? ). Все правильно — родичі одне одного повинні підтримувати і в славі, і в лайні… Сімейні підряди а-ля Шуліка-Боднар вона-Боднар він, Рябовол-Саяпіна чудово керують всіма процесами… Але це лірика, давайте до справ, шановні Колеги.
    Автор «Не Гринченко» і справді правий, що О.О. взагалі нікому нічого не повинен просто так давати, а тим більше премію. Це виплата необовязкова, тому якщо Вам все ж таки її дадуть, Ви всі маєте від щастя просто забитись в конвульсіях (чи в оргазмі) і працювати втричі краще, вдвічі швидше, бо Ваша сімя тепер ні в чому собі не відмовлятиме. Але є одне «Але»: заробітна плата у рядового працівника-нібулонівця вже давно не конкурентна на ринку праці, тому премія — це єдиний варіант мотивації до самовідданої роботи. О.О. майже на всіх нарадах не соромиться своїх будівельників, технарів, снабженців відкрито принижувати і тут же він повністю міняється в голосі, коли справа доходить до представників закупівлі, торгівлі, фінансів. Таке відношення господаря зрозуміле — закупівля, торгівля, фінанси приносять прибутки О.О., а будівельники, технарі, снабженці намагаються обікрасти О.О., витратити побільше грошей, ще й відкат отримати. Саме тому Назарова-Сукач-Идрузья як Чіп та Дейл поспішають на допомогу. Назарова-Сукач-Идрузья взагалі просто генії – ні разу не бувавши на будівництві чи виробництві вино вчать досвідчених і битих життям будівельників, технарів та снабженців обирати матеріали та їх якість… Саме з їх вини, вельмишановний О.О., у Вас падають причали у воду та рвуться по швам силоси, саме з їх вини і Вас вибухать норійні вежі, саме з їх вини не одна інженерна система не доведена до ладу. Так тримати – шукайте й далі ворів! Ви будівельників, технарів та снабженців перетворили на носіїв макулатури: там де обєкт можна побудувати за тиждень, запустити і забути, ці люди тільки два місяці ходять до Вас з бумажками/попрошайками/дозволами/обгрунтуваннями/тендереми/ перетендерами/ переперетендерами… Оце Ваша ефективність роботи, продовжуйте сліпо вірити Назаровій – це Ваше європейське майбутнє.
    Шановні будівельники, інженери та інші кваліфіковані спеціалісти ТОВ СП НІБУЛОН. Оберніться! Скільки компанія вкладає у Ваш розвиток? Ніскільки! Назарова колись сказала: «Чому ми маємо навчати їх за свій рахунок? Щоб вони пішли від нас навчені? Нехай навчаються за власний кошт…». А якщо компанія нічого не вклала у Ваш розвиток, ще й премію зажали, то й Ви зробіть відповідний значущий внесок – купуйте дешеве лайно, будуйте як Равшан і Джумшут, строки виконання роботи просто вогняні… Все одно Вам тут поваги не буде ніколи!

36. 4 сентября 2016

Не Гринченко :

якщо премія не є обов’язковою,то чому лишки обов’язкові????

37. 4 сентября 2016

@Грінченко В.В., Ні для кого не секрет, що 06.08.2016 разом з заробітною платою отримають премії працівники перевантажувального терміналу
    Работники ПТ ,отзовитесь!Кто из вас получил маркетинговую премию?Я ошибаюсь,или этот человек живет в другом пространстве?

Вадатурский сказал выдать остатками со скалада

38. 4 сентября 2016

Фирма создавалась по беспределу, по беспределу кинула будапешт и лондон, по беспределу работала и будет работать… Я сказки о прозрачности это мечты дедушки. Ему бы так хотелось, но…

39. 4 сентября 2016

Не Гринченко :

Хорошо. Тогда когда будут просить делать быстрее и обещать премию мы должны всеравно делать медленно и изначально полагать что обещания премии фальшивка? Я правильно понял твой посыл? Чем твой совет отличается от совета Працівник ЦА? Он открыто заявил, что обещаниям не стоит верить и работать нужно медленно, рассчитывая только на скупую и стабильную зарплату

40. 4 сентября 2016

Так ты прочти внимательно. Человек-юрист с большой буквы 3го сентября 2016 года пишет в будущем времени о событиях в прошлом: «не секрет, що 06.08.2016 разом з заробітною платою отримають премії». Пишет ОТРЫМАЮТЬ. Знаешь что это значит? Это значит что писали эту *ерню-заготовку в информационно-организационном отделе, но по какой-то причине не опубликовали. А теперь, при публикации, копипастили и не вычитали что написали…

41. 4 сентября 2016

42. 4 сентября 2016

43. 4 сентября 2016

44. 4 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    Вован, я с тобой здороваюсь в офисе и ты меня отлично знаешь. Чем ты дышишь я тоже знаю. Зачем мне тебе звонить? Чтобы ты узнал кто я? Думаешь так легко взять на понт? Пойди лучше в букмейкерскую и сделай пару ставок, а потом зайди и отстрочи Васильеву и Вадатурскому, покажи свою лояльность…

45. 3 сентября 2016

Грінченко В.В. :
    Якийсь писака звинувачує мене…

Владимирович, не стоит завязывать эти дискуссии! Приедь ко мне и сядим по морскому))))

46. 3 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    Доброго Вам дня чи ночі, Володимире Володимировичу та Олексію Опанасовичу!
    Отже працівники на славу попрацювали за рік, окрім офісу… Ви, Володимире Володимировичу (далі – В.В.) гарні гроші отримуєте на підприємстві, як і всі наближені до Олексія Опанасовича (далі – О.О.). Також непогані ЗП отримують відділи закупівлі, торгівлі, фінанси, бухгалтера – тобто 4-й і 5-й поверхи офісу на вул. В. Морській. Я знаю, що ці люди без проблем зібрали дітей до школи та ВУЗів. А чи давно Ви, В.В. та О.О., цікавились зарплатами технічних служб, будівельників, енергетиків, екологів, МТСників і т.д. Так от я Вам відкрию велику таємницю – більшість цих людей в цьому році не те що дітей на відпочинок не змогла відправити, а й вимушені були взяти кредит на підготовку їх до школи. В даній ситуації ці люди нічим не відрізняються від працівників філій, тож чому Ви так вирішили дати їм заслужену премію в останню чергу? При чому тут інженерно-технічні працівники до Ваших «результатів міжнародного аудиту результатів нашої фінансової та господарської діяльності»? Ці люди працюють не на міжнародні показники, а на безперебійну роботу філій та підрозділів!!!!!!!! Я дуже добре знаю робочу позицію Олексія Опанасовича (далі – О.О.): «на ваше місце за парканом тисячі інших чекають, не подобається — пішов геть!». Я сам не раз від нього це чув. Але не хвилюйтесь — всі розумні та енергійні працівники вже давно активно шукають та все-таки знаходять кращу роботу. Миколаїв – місто портове, тому всіляких Бунге, Грінтурів та Ноблагрі вистачає, і за рівнем технічного розвитку вони вже давно обігнали ПТ.
    А тепер я звертаюсь до вищеназваних працівників центрального офісу, хто надіявся та розраховував на маркетингову премію, щоб залатати свої дірки та борги:
    Від всіх Вас залежить стабільність матеріального постачання, своєчасних оплат, якість будівництва, енергопостачання, тощо. Хоча б на цей період, на який Вас відкинули, як непотріб, змусили чекати та ковтати слину… Покажіть що від Вас теж щось залежить, саботуйте роботу, знайдіть аргументовані причини, щоб не виконати поставлені завдання або відстрочити його виконання. Начальники відділів, які це прочитають, які не «зкурвились» і знають реальну ціну праці підлеглих, вони Вас підтримають. Ви всі професіонали в своїй роботі, а не собаки на ціпку, тож я вірю Ви знайдете спосіб провчити О.О. Бодай маленький вклад в саботування роботи вдарить по якості, темпам роботи та в сумі – по репутації псевдолідера аграрного ринку.
    А Вас, В.В., я раніше поважав, як одного з небагатьох адекватних начальників і лідерів…. А тепер Ви стали частиною системи, ворогом чесного працівника. Пропоную Вам всім розказати, як О.О. дав команду наказувати підлеглих і якими засобами впливу. Розкажіть всім, сміливіше!!!

47. 3 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    Написал *ерню, сам то понял что написал?

48. 3 сентября 2016

Аршакович *нида, на тебя собираем документы в военную прокуратуру, ты тварь выкупаешь пацанов , от службы, мы атовцы посадим тебя у нас есть списки всех кого ты отмазал от службы, по фамильно по всем районам, одни служат , другие кайфуют благодаря тебе ты тварь, тебе конец….и твоим корешам в военкоматах.

49. 3 сентября 2016

В точку!!!!

50. 3 сентября 2016

Якийсь писака звинувачує мене в тому, що я займаюся «лизанием сапог». Повторюю для таких, як він «злобних сусликов». Підтримка генерального директора є абсолютно нормальним і єдиним способом успішної діяльності нашого товариства, а значить і нас з нашими сім’ями та близькими.
    Далі, що стосується висловлювань, що цитую: «строит ли шеф элеваторы или нет,это сугубо его личные решения и проблемы, ведь строит он прежде всего для своего обогащения,а не для простых людей».
    Проведу невеликий лікбез. Сьогодні дуже зростає конкуренція на ринку, і хто не будує нові об’єкти, не інвестує та не розширює виробництво швидко стає неконкурентоспроможним, а отже повинен буде для виживання та оптимізації скорочувати робочі місця. Хтось хоче попасти під скорочення та залишити свою сім’ю без засобів до існування? Лише психічно хворі та розумово відсталі особи. Тільки будівництвом нових потужностей ми зможемо відстояти своє місце на ринку та добитися нових досягнень.
    Тепер про премії. Ні для кого не секрет, що 06.08.2016 разом з заробітною платою отримають премії працівники перевантажувального терміналу, філії за збір врожаю ранньої зернової групи, елеватори за досягнення при закупівлі та зберіганні зернових. Вже отримали премії за будівництво суден робітники ССЗ, будівельники. Залишився тільки офіс. У багатьох виникає питання: а чому офіс останній отримає премію?
    Висловлю свою позицію. Робітники ССЗ без вихідних будували необхідні для перевезення зерна судна, працівники філій в спеку та дощ сіяли, вирощували та зібрали великий врожай зернових, елеватори без втрат заготовили велику кількість зернвої продукції, будівельники в рекордний строк збудували сучасний елеватор (філія «Вознесенська»), з якого зерно на термінал буде доставлятися баржами по р.Південний Буг, а це дуже розгрузить і до того вкрай розбиті автомобільні дороги області та нашого міста. До того ж позакривають свої «пельки» різні доброхоти та «общественники», які у псуванні доріг звинувачують лише НІБУЛОН. І тому генеральний директор прийняв зважене та правильне рішення про першочергове преміювання працівників тих підрозділів, на яких тримається наше товариство.
    Тепер знову до офісу. Кожного року премія за рік визначається після отримання результатів міжнародного аудиту результатів нашої фінансової та господарської діяльності. На сьогоднішній день висновки аудиту ще не отримані та не розглянуті на засіданні Дирекції. І говорити про те, що затримується премія для офісу некоректно та передчасно. Але я впевнений, премія за маркетинговий рік офісу буде і в найближчий час.
    Завершуючи, хочу сказати всім крикунам. Ви нагадуєте мені «москалів» в нашій державі, так звану 5 колону, що розхитують наше суспільство і підштовхують його до прірви. Ніхто вас в компанії не тримає і якщо ви звільнитися, то повітря стане значно чистішим, а НІБУЛОН буде ще більш згуртованою та цілеспрямованою командою.
    P.s. А вчорашній писака так і не зателефонував мені, видно такий він і в житті – провокатор та боягуз.

1. 6 марта 2013

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?