Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 24 ноября 2016

Дуже погано працювати з тими хто ганебно бреше в очі і невиконує обіцянок своїх.да коли спілкуєся з Ніной Іванівной те що вона обіцяє що є кухня де можна приготувати страви я зараз говорю за санаторій шахтар там немає того.не має тепла всі умови проживаня приривнюются майже до тюремної сфери але мабуть там краще люди добрі невірьте цим балачкам що там все добре якщо читаєте то в цій компанії обманюють та некоректно відносятся до людей особенно замічу це Ніна Іванівна її тел067-333-73-77 я цю особу вніс в чорний список а булаб моя воля на гілку як москаля повісив ганьба їй

2. 24 ноября 2016

@Гость, отут ви вже неправі всі працівники які там працюють не місцеві це перше а по друге інших вакансій немає да і знаєм що і як там заяви рвуть і кидають в смітник одним словом силоміць тримають волю людини ломають то я вам пане скажу непешіть ви несинітниці спочатку і неповчайте люд бо від народу завжди свої враженя та правда про комбінат це замітьте з власного досвіду вам цього незрозуміти бо ми на іншому березі ріки вам плате начальство а я заробляю от така різниця між нами вами керують а я вільний кажу і думаю вільно!!!

3. 24 ноября 2016

@Маяк, гарно говориш а правду скажи куди?20процентів знімають якщо ті люди неофіційно працюють кому вони ложатся якщо маєте фінбугалтерскі папери покажіть розвійте сумніви бо кажуть що вони ділятся між майстрами та відділом кадрів маю на увазі Ніна Іванівна покажіть людям
    Бо відгук можна один сказати що на комбінаті Губин важче чим в сосідній державі але там знаєш за що робиш і отримуєш а тут по договору недотримуются обіцянок
    А розраховують приїжих десь під кінець робочого дня і скажіть як цій людині добратися до домівки в той день добре невміла співпраця відділів оце моя думка змінити важко так що непиши несинітниці в них ніхто неповіре бо знають що і скільки платять за такі вислови …..

4. 24 ноября 2016

олег :
    працюю тут 11 рокив и ще працюю підприемство перспективне канечно бувае тяжкувато скажу так хто хоче робити той робити буде а якщо людина прийшла заробити на халяву і їй це неполучілось тоді почінаеться непотрібна писанина або паклюженя підприемства якщо ви дійсно хочете працювати не беріть до уваги всякій бред шо пишуть а приходьте і працюйте

Привіт ким працюєш друже можеш розповісти і в якому цеху?

Олег привіт скажи як несоромно брехати тут скажи де і ким працюєш я всі цехи пана курчака знаю і ні де нечув гарних відгуків по поводу оплати праці.та відношення приємного до людей що місцевих що приїжих.Да ще хочу замітити вам що мисцевих майже немає на курчаку то про що ви тут і кому брешете цікаво скільки вам заплатили за гарний відгук розкажіть якщо являєся настоящим козаком а ні то мовчи до віку!!!

5. 24 ноября 2016

@Гость, я звами незгідний ви неправі є відеодоказ порушень комплекса то відношення майстрів та ганебної брехні Ніни Іванівні можу довести і продемонструвати як проходять зміни і часові обіцянки але всьому свій час я в системі новачок і незнаю поки як викладати відео.але маю доузів кореспондентів то покажем всьому світу як відносятся до людей які працюють на…курчаку..от тоді подивимся чия правда і хто з нас правий і які обіцянки були а отримали оплеуху ще так ніде неставлятся погано до людей як на курчаку за рейтенгом гоняться!!!

6. 24 ноября 2016

@Гость, оце в саму крапочку солодить курчак файно а виходе гірко розчаровує людей обманює да принижує гідність людей от коли всі принижені обєднаются і подадуть до суду неперелевки цьому комплексі буде а час вже запущений багато людей є котрих підманули особено договірників і ці 20процентів куди ідуть в чий карман цікаво

7. 24 ноября 2016

олег :

Привіт ким працюєш друже можеш розповісти і в якому цеху?

8. 21 ноября 2016

9. 19 ноября 2016

Ще велика проблема з перевезенням.Ті люди яких поселяють в санаторій на Павлівці вимушені чекати автобуса по 2-5 годин,не важливо чи ти після нічної зміни чи після денної,сидиш і чекаеш доки інші не зроблять свою роботу.Взагалі не серйозна контора,ніякої поваги до людей.Едине що дійсно сподобалося це те що смачно годують в столовій,і це все нажаль.Не рекомендую!!!

10. 19 ноября 2016

Обіцяли золоті гори,як прийшлося до діла,то не знають куди поставити,тому що людей понабирали багато а роботи на всіх не вистачае,от і затикали мною всі дирки два тижні!На тих процесах де добре платять людей і палкою не виженеш,лишаеться тільки та робота де копійки платять.Наприклад:складання крил ялинкою,пакування філе ялинкою,на потрохи і т.д.,на таких роботах не дуже заробиш,а вірніше нічого не заробиш!

11. 18 ноября 2016

Що робили?

12. 18 ноября 2016

@Гость, в якій з компанії агропромгрупи??? що за робота?

13. 18 ноября 2016

За 15 робочих днів зарплата 1700,по 12 годин працювали,працювали дійсно важко…судіть самі!

14. 3 ноября 2016

ТзОВ Агротехніка нормальна компанія лише тоді коли Ви повністю ній віддаєтесь. Але ж заробітну плату рахують лише за 8 годин, тоді як на телефоні всі 24 години на добу. Працюєте не 5 днів на тиждень, а всі 7. Якщо комусь сумно і немає чим себе зайняти то вам саме сюди. Але за свою працю ви отримаєте копійки та зіпсований настрій. На мою думку робота підходить людям, які вже прожили пів сотні років, мають влаштоване життя і лише хочуть «якось» дотягнути до пенсії) Ну і звичайно кому «немає куди подітись» це не найгірший варіант, але і не найкращий)

15. 3 ноября 2016

Хто в курсі як справи на ВМП? Будуть запрошувати тих хто «пішов під скорочення»?

16. 31 октября 2016

@Гость, повірте за нею вже спостерігають потрібні люди. Рано чи пізно все стане на свої місця. Майте витримку Гость)))

17. 31 октября 2016

@Valor, можна запитати хто «кормить завтраками» вашого друга? до кого він звертався з приводу виплати обіцяної суми? прізвище

18. 28 октября 2016

Хочу написати про Ніну Іванівну, яка реально розводить сплетні і убирає всіх хто їй заважає возомнила себе великим начальником.

19. 26 октября 2016

@HRовец, речь идет не о суме, а о числе. Обещали ему до 10 числа каждого месяца, сегодня 26- пока не заплатили)

20. 25 октября 2016

@Valor, поки співбесіду Человек не пройшов у директора, йому і не назвуть точної заробітної плати (10 тис — це орієнтовна, +-), бо всі співбесіди «до директора» — попередні,на останній співбесіді особисто Человек з керівництвом обговорює скільки він хоче.

21. 12 октября 2016

@Оксана, Даже и не знаю что сказать). Человеку обещали зп 10- сегодня разговаривали- грит что кормят завтраками пока…

22. 12 октября 2016

Працюю на Агротехніці майже 1,5 роки і жодного разу затримки за виплатою зарплати не було, двічі на місяць по певних числах.
    Якщо у вас на ВМП і були затримки,то причина явно не через те,що не перерахували бухгалтери групи,може це через бухгалтерів ВМП чи навіть самого банку,який вас обслуговує

23. 28 сентября 2016

@Гость, не обманюйте!

24. 27 сентября 2016

@Аня,
    Авнавс на ВМП затримали.

25. 26 сентября 2016

А то нічого, що це одна з найуспішніших компаній Волині,де вчасно виплачують зарплату? Є ще одна фірмочка де платять вчасно,на німецькому Кромберзі,але там людей мають ні за що,а тут повага і довіра до людей!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26. 20 сентября 2016

@Гость, вашого особистого рейтингу ТОП-5 найгірших?
    На вашу думку, працівники компанії мають поважати людей, які неоднократно словесно поливають брудом, пишучи в більшій мірі неправду?
    У кожного своя правда.

27. 19 сентября 2016

Елементарно те, що неможливо потрапити до п»ятірки найгірших по рейтингу, якщо 80% трудового колективу працює вже не перший рік і задоволені роботою. Важко уявити скільки людей, яких вигнали та недогодили на співбесіді написали цей брєд і як ціх людей гнали та недогождали, щоб вони це писали. Так вихід у мережу може бути один, але дивним чином різні люди не лишають без уваги негативні відгуки та відповідають на цей брєд. А ще маю зауважити, що у відповідях на цей брєд відчувається об»єднуюча неповага.

28. 19 сентября 2016

@Гость, залишений мною коментар стосовно співбесіди датований 15 вересня не означає, що я тоді ж проходила співбесіду, я цитувала коментар на тему співбесід в директора!Варто сказати, що успішно працюю БІЛЬШЕ 5 років на одному з підприємств АПГ.
    Пане, ви доволі вузько думаєте, систематизували інформацію по кнопці «Всі відгуки автора»… маю здогад, що і інші колеги залишають відгуки, бо читати брєд людей, яких вигнали чи яким недогодили на співбесіді, які паплюжать наше місце роботи вже не можливо!Коментарі можуть висвічуватися через те, що є один вихід в мережу або ж єдиний IP-адрес, через який цей сайт автоматично показує, що це один автор пише.Елементарно, Ватсон!

29. 16 сентября 2016

Цікаво знати як людина, яка нормально проходить співбесіду 15 вересня 2016 року, 7 вересня вихваляє керівників компанії, а 9 вересня точно знає, що 80% працівників працює вже не перший рік. Пані, тут існують «Все отзывы автора». Скількі не кажи цукор, в роті солодше не стає.

30. 15 сентября 2016

а я проходила співбесіду і все було норм, може тоді вам просто не повезло, це ж директор, у нього бувають форс-мажори, робочі моменти, які не можна передбачати!Це ж людина, в якої кожна хвилина розписана.@Сергій Володмирович,

31. 15 сентября 2016

32. 14 сентября 2016

одних чогось все влаштовує, іншим — все погано. Може причина не в компанії, а у вас самих?

33. 14 сентября 2016

@Гістю, брехня!
    більша частина людей вже довго працює, плинність кадрів є, але вона в період стажування!

34. 13 сентября 2016

Тих хто вже не працює «жаба давить».Таких зарплат в області не знайдуть…

35. 13 сентября 2016

80 % персоналу працює менше двох років . Робіть висновки !!!

36. 9 сентября 2016

@Гость, напевно ви один/одна зі звільнених,відпустіть цю ситуацію.Будьте щасливими без Пан Курчак!

37. 9 сентября 2016

чого тоді 80% людей працюють вже не перший рік? якби було так погано, то невже б працювали?

38. 9 сентября 2016

Вся Волинь вже перебрана.Не потрібно читати негативні відгуки. Можно просто поспідлуватись зі знайомими, зі знайомими знайомих і ці відгуки здадуться кращими за реальність. А ще бажано поспілкуватись с тими, хто попрацював тут більше двох років. Реальність набагато гірша за відгуки.

39. 7 сентября 2016

Таке враження, що одна Людина усих iншiх мае за дебiлiв.разом зi своею дружиною.

40. 7 сентября 2016

Шановні працівники чи колишні працівники АПГ «Пан Курчак», «Агротехніка», «Губин» і т.д. Ви необгрунтовано пишете негативні відгуки, переходячи на особистості, з якими спілкувались на протязі зовсім короткого часу і мало знаєте тих людей, про яких пишете. З власного, великого досвіду спілкування і роботи з начальниками «Пан Курчак» хотів би вкинути пару своїх копійок.
    Горлач С.О — людина, яка вміє стратегічно думати, саме так,не просто думати, а СТРАТЕГІЧНО, прораховувати наперід можливий результат кожного свого і своїх підлеглих кроків. Встигає контролювати роботу всіх працівників, а їх, повірте, є дуже багато (не знаю, як це йому вдається). Тих, що працюють для підприємства — мотивує за рахунок премій, тих, хто касячить… ну явно не хвалить)))) касяк великий — звільняють відразу без суда і слідства. Кондратенко С.О., чого гріха таїти, вимогливий, компетентний розумний і мудрий керівник, да, буває різким, да, багато хто з підлеглих ображається, хто попадає під роздачу. Не був би він таким амбіційним, цілеспрямованим і впертим — не досяг би такого високого рівня! ЯК керівник — він впевнений в своїх силах, вміє приймати швидкі правильні рішення. Львов В. — як і всі колишні військові людина не проста, щоб почати продуктивно працювати з ним треба підібрати підхід. Марек Вєжховскі — поляк, «головний генератор рецептур», писали тут, що він крикливий, напевно довели його, бо за той період, що працюю тут я, не чув навіть підвищеного голосу, розумний «рівний» технолог. Кочкін — вміє заробляти гроші для компанії, керує найбільшим відділом «Агротехніки» буває, що говорить одні ті й самі речі, але по-різному))) для когось хороший, для когось — не дуже, то вже як складеться.
    Якщо когось ще цікавлять якісь питання, то пишіть сюди, або на електронку [email protected]
    Об*єктивно відповім на всі питання.

41. 31 августа 2016

Обычно, люди пишут негатив на эмоциях. Жаль, что сюда редко заходят работники, которые работают более двух или больше лет, и не пишут реальный расклад, что да как.
    Люди, которые хотят идти работать на предприятия «Пан Курчак», сначала ищут любую информацию о компании, чтобы знать наверняка, что она являет собой, читают и после прочитанного уже негативно (благодаря «доброжелателям») настроены на работодателя (это в случае с предприятиями группы Курчак).
    Не читайте вообще в интернете о потенциальном вашем работодателе (любом, не только вышеупомянутом), потому что здесь частично неправда или же информация слишком максимилизирована. Идите на собеседование и у вас сложится свое мнение, без предыдущего заочного знакомства с компанией.
    Удачи вам!

42. 30 августа 2016

А як на випробувальному,пресують? Чи нормально ?

43. 26 августа 2016

@Гость, якщо ви працюєте на виробництві або водієм вантажного автомобіля, то про які державні вихідні ви говорите.Це рідкість, щоб харчове виробництво чи будь-яке інше «стояло» на свята! є замовлення, які треба зробити і відвезти замовнику

44. 24 августа 2016

Заяву можна написати тільки на розрахунок а за фізичний труд в 21ст квадратне носити а кругле качати це повашому нормально працювати по занормово і вдержавні вихідні коли втой час на офісі вихідні

45. 23 августа 2016

Вижу в Житомире менеджеров набирают. О производстве и начальстве начитался уже) есть инфа о том как менеджерам живется?)

46. 19 августа 2016

@Гость, є люди, які займаються фізичною працею і розумовою працею.
    Якщо ви фізично працюєте, то ви осмислено йшли на це, знаючи що до чого. а з приводу матеріальної незабезпеченості, то говоріть про це старшому механіку чи хто над вами головний, а якщо не допомагає, то напишіть заяву, що ви не можете в повному обсязі виконувати свою роботу, бо не вистачає обладнання.

47. 18 августа 2016

Видно хто моніторе

48. 18 августа 2016

Прощо говорити непіднімати вашкого а де взяти запчастини до техніки ніхто нічого не купляє не ремонтують не хрена за харчовання язву від хімікатів та смороду

49. 18 августа 2016

@Гость, а ти все ніяк заспокоїтись не можеш, все моніториш, щоб щось паярчє знайти про курчак)
    йди суп приготуй чи викоси траву перед хатою врешті-решт

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?