Симпатик Групп

Симпатик Групп

Холдинг «СІМПАТІК Груп» — це торгова компанія зі своїм власним виробництвом (Healthy Pharm Ukraine),продукцію якої можна знайти як на інтернет ресурсах, так і в мережевих магазинах по всій країні. Холдинг працює з 2004 року і за цей час став одним із лідерів дистанційно-каталогової торгівлі на українському ринку.
«СІМПАИІК Груп» холдинг включає такі структурні підрозділи як: виробництво, логістику, колл-центр та ін важливі департаменти, що налічують понад 500 фахівців різних напрямків.

Отзывы о работе в Симпатик Групп, зарплаты

1. 8 февраля 2024

@Гость, Дякуємо за відгук та позитивний зворотний зв’язок, щодо адміністративного складу нашої компанії й колективу.
    Щодо відділу контролю якості – основна задача цього відділу контролювати якість та коректність наданої інформації, відповідно до вимог Замовника.
    Ви працювали на проєкті державного значення, де надання неправдивої, неточної інформації – недопустимо, бо це може мати відповідні наслідки.
    Контроль якості розмов є у кожному контактному центрі й апеляції подаються майже у кожному КЦ. Бал може бути не повернуто тільки в тому випадку, якщо у розмові дійсно була допущена помилка. Наші керівники прикладають максимум зусиль, для того, щоб розмови наших працівників були коректні та відповідали стандартам компанії.
    Окрім цього, наша компанія надає можливість проходити навчальні заходи, калібрувальні зустрічі та на практиці покращувати навички.

2. 7 февраля 2024

Мав досвід робити в даній компанії на не комерційному проекті . В цілому робота подавалась , зп виплачували вчасно,затримки по виплатам були дуже рідко . Дуже гарний колектив-один із найбільших плюсів. Із мінусів — контроль якості , критерії в якому придумувались на ходу , хоч вам і говоритимуть , що контроль якості має вас мотивувати і тд. — ні ! Головна задача КЯ — це зробити вашу зп меншою . Вам будуть говорити , що якщо з чимось не погоджуєшся то можна подати апеляцію, так можна , але результату з тієї апеляції — нуль ! Особисто з мого досвіду , то були дуже хороші супервізори! Керівники ліній, повторюсь виключно з мого досвіду, не компетентне [вырезано]!

3. 11 января 2024

@Діана, Ви я бачу зовсім не розумієте з ким звязалися. Це не спортлото, і не казино. Це шарага що торгує фуфлом. Призи це для таких наївних і жадібних до халяви людей, як ось ви. Заплативши , можна помріяти.

4. 4 января 2024

@Діана, Шановна Діано, дозвольте нам розібратися і пояснити цю ситуацію. Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені результатами своєї участі в Акції.
    Ми як торгова компанія регулярно розсилаємо товарні пропозиції нашим клієнтам і у подяку за лояльність ми надаємо їм можливість взяти участь в маркетинговій акції та здобути грошовий приз. Перш ніж зробити замовлення у клієнта є можливість ознайомитись з асортиментом товарів та офіційними правилами акції, які знаходяться у вільному доступі на нашому сайті.
    У своїй діяльності ми керуємось чинними нормами законодавства.
    Важливо зазначити, що процес визначення переможців та видачі призів відбувається відповідно до чітко встановлених правил та умов акції, а також під контролем нотаріуса. Усі отримувачі призів опубліковані на сайті нашої компанії разом із фотозвітом нагородження.
    Ми цінуємо наших клієнтів, тому проводимо наші маркетингові акції відповідально та чесно, з дотриманням всіх норм.
    Якщо виникнуть додаткові питання, ми завжди готові надати докладні роз’яснення.
    Також, ви можете звертатися до нашого відділу обслуговування клієнтів для отримання додаткової інформації та консультацій. Ми завжди на зв’язку!

5. 3 января 2024

Хочу написати колективну скаргу до даної фірми, що не виплачують призи. Замовила вже більше як на 30000грн. Хто має бажання, зв`яжіться на пошту зі мною [email protected]

6. 15 декабря 2023

@Гость, а ви особисто працювали в офісі, що знаєте, що «закривають», «не дають вийти», звідки така інформація, з повітря?

7. 14 декабря 2023

Уважаемые работники, а что вы хотели и на что рассчитывали. Вам платят ту зарплату, о которой договорились. То что компания не продает ничего уникального, какое ваше дело? Зато хорошая прибыль и дела в шоколаде кое у кого. Вам не нравится, что какие-то клиенты не довольны? Так их никто не заставлял заказывать и участвовать в розыгрыше. То что все клиенты хотят как можно больше денег, скажите, а кто не хочет?! Да, суть бизнеса в розыгрыше, в игре на человеческих слабостях, жажде денег, но подумайте и о том, что вы принимаете участие в заработке для руководства. Все честно, они вам работу, вы для них — приносите деньги. Поэтому работайте как можно больше, и молчите, и все будет хорошо.

8. 9 декабря 2023

В вакансіях написана ЗП 13000-30000 , проте це просто гарна цифра для того, щоб люди йшли працювати в таку компанію. На справді, щоб заробляти такі кошти потрібно працювати не по 6 годин в день , а більше , плюс бути взагалі бездушною людиною, змушуючи бабусь, дідусів та інших не дуже освічених людей купувати товари в три дорого. Причому найжахливіше це те, як ці клієнти спілкуються, що вони говорять , просто постійні крики, галас, одні й ті ж питання, і щоб в тебе щось купували просто не можна прямо відповідати , потрібно щось вигадувати, а інакше ти заробиш тис 6 , але втратиш купу нервів своїх. Компанія — розчарування в великих бізнесах України. В нас їде війна, а компанія обкрадає бідних людей, та каже що допомагає армії, це просто підло. Не раджу роботу нормальним людям, якщо ви маєте совість та гідність, шукайте щось інше.

9. 17 ноября 2023

Общалась с людьми которые работали в этой шараге, так вот отзывы один хуже другого. Поэтому отвечаю руководству или работникам , которых заставляет руководство писать хорошие отзывы : выражение « сколько людей столько и мнение» здесь неуместно , сколько людей столько и ужасных отзывов о вашей [вырезано] компании . Тем что вы заставляет писать своих бедолаг хорошие отзывы ничего не решит и не улучшит вашу репутацию , поскольку ваша забегаловка упала на такое днище с которого уже не подняться. Змінити умови ? Да, люди и меняют , убегая из вашей шараги . Но в одном вы правы , нужно начинать себя , точнее с уважения к себе . Так как уважающий себя человек не будет работать в такой клоаке как ваша компашка

10. 17 ноября 2023

Читаю коменти — скільки людей стільки і думок…
    Компанія завжди виплачую зарплату своєчасно, спілкування відкрите, відношення людяне, цінують співробітників, завжди в складних ситуаціях допомагають.

А що ще потрібно вимагати?

Якщо, не подобаються умови, то можна ж завжди щось змінити. Но потрібно починати з себе, мабуть)))

11. 16 ноября 2023

Ви просто жалюгідна конторка. Це просто жах, обманюють та обкрадають пенсіонерів! Той факт , що кожен переможець фіксується нотаріально та ви сплачуєте податки, не підтведжує того, що сам переможець отримує гроші. Ці «призові гроші» так і залишаються в компанії.
    І ви на ринку 19 років не тому , що законно працюєте, а тому що верхівка цієї піраміду знає кому и скільки дати. Чому же ви мовчите про те, що коли оператори працювали в офісах, то людей там закривали і не давали навіть в туалет вийти, так боялись , що їх зараз накриють.Це ще раз підтверджує, що ви нікчемні бандюги. Поки такі шараги працюють в нашій країні, гарного життя не буде. Смішно було читати останній » гарний відгук», начеб то від працівника. Всі і так зрозуміли , що цей відгук залишило керівництво, бо щось багатенько набігло негативних відгуків. Так, що ж ви хочете ,яка компанія такі і відгуки. Ні в якому разі не влаштовуйтесь сюди на роботу. Все, що люди негативного пишуть — правда, починаючи від ставлення, закінчуючи виплатою зп. Тому , те що компанія повне дно це очевидно, не марнуйте свого часу

12. 15 ноября 2023

Працюю в компанії декілька місяців і натрапила на відгуки, так як являюся зараз працівником компанії, можу сказати , що нікого не хочуть обдурити , працівникам виплачують усе згідно, того, що ти заробив, штрафів ніколи не було в мене за час моєї роботи, керівництво намагається завжди йти на компроміс,це мій не перший досвід роботи, тому можу сказати, що відношенню до співробітників компанія створює максимально комфортні умови. Специфіка активного маркетингу так не для всіх, але знаю одне, що люди які полюбляють розіграші і акції, якщо не візьмуть участь в цій компанії підуть в іншу, тим паче, що основна мета цих акцій продати товар, які й так люди купують в магазині простор, червоний маркет, аврора або ева, також мені як співробітнику надсилали продукцію компанії, якість така сама як на поличкахв магазинах усіх масмаркетах.

13. 15 ноября 2023

Прикро за ваш негативний досвід.
    Компанія працює вже 19 років і за всі роки у нас був досвід роботи з працівниками, які довіряють компанії і які мають певні сумніви щодо акції.
    Для всіх співробітників, без виключення, ми проводимо низку заходів таких як:
    Розповідь про історію створення компанії
    Майстер-класи по алгоритму нагородження
    Транслюємо ПІБ співробітника, хто оформив замовлення з переможцем акції.
    І у кожного співробітника, який має сумніви, є можливість приїхати та «своєю рукою» обрати переможця і зрівняти всю інформацію на сайті.
    Дякуємо за вашу думку. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб довіра до компанії була в кожного співробітника.

14. 13 ноября 2023

Ви срана шарага яка обманює довірливих лохів та власних працівників. Ваше існування на ринку не є легітимним. Фрази-обмани? Та обманом у вас є все що ви делегуєте чи пропонуєте. Вся ваша діяльність є звичайним лохотроном циганського гатунку. А ви ще тут розповідаєте про легітимність і законність своєї діяльності. Ви пірингова мережа — центр керування якою незрозуміло де знаходиться. Ви не можете навіть пояснити людям — звідки у вас призовий фонд та де ви знаходитесь. Ніхто в вас нічого не вигравав, і ніхто увас нічого не заробив. І ті що звязались з вами, пошкодують тільки про втрачений час. Перестаньте тут писати пургу. Вам ніхто тут не вірить.

15. 10 ноября 2023

Дякуємо за вашу думку.
    Прокоментую ваш відгук фактами, які можна перевірити.
    1. Виплата призів. Кожна проведена акція та вибраний переможець – нотаріально фіксується. З кожної акції сплачуються податки. Саме тому, наша компанія працює в рамках законодавства України вже 19 років. Це загальновідомий та загальнодоступний факт.
    2. Заробітна плата. Заробітна плата складається з фіксованої частини (відповідно до МРОТ) та бонусу за КРІ. Сума заробітної плати залежить тільки від працівника, його старань та вмінь. Зі своєї сторони ми забезпечуємо всім необхідним для досягнення KPI та отримання високої заробітної плати: навчання, тренінги, майстер-класи, зворотні зв’язки, калібровки.
    Низький рівень заробітної плати може отримати тільки той співробітник, який немає бажання працювати, навчатись, та не бере до уваги зворотний зв’язок.
    3. Переважна більшість компаній використовують скрипт як інструмент продажу, так само і наша компанія. Скрипт — це допомога оператору вести розмову. Скрипти допомагають стандартизувати процес та направлені на допомогу оператору.
    4. Керівники обираються за результатами об’єктивної оцінки на ассесмент-центрі та відповідають вимогам, та компетенціям. І це нормально, якщо комусь керівник подобається, комусь не подобається. У світі немає людини, яка буде подобатись всім. Ми в першу чергу за об’єктивність.

16. 9 ноября 2023

Никому не рекомендую данную контору ! Что бы руководство здесь не писало , это компания настоящих Мошенников и все это прекрасно знают и понимают. Вы говорите , что у вас маркетинг такой как у всех , а то что победители не получают обещанные деньги , вы только приезжаете и берете у них интервью , на этом все, то это по закону ? Думаю все таки нет. Зарплаты нищенские , человек без опыта будет зарабатывать копейки ! я общалась с ребятами которые делают много заказов и они с опытом , так вот даже они не зарабатывают очень много. Кто-то там говорил 90 тыс можно . Расслабитесь , далеко нет таких цифр. Лучший оператор здесь получает максимум 40-50 тыс . Мотивации в виде бонусов нет. Наоборот могут снять процент, если диалог по их мнению не идеален. Если у вас очень редко проскакивают русизмы или забудете сказать одно слово , все штраф и так за каждый диалог .
    Вообщем компания вообще не заинтересована в вашем заработке , для них главное что бы вы работали как робот и продолжали заниматься разводом на деньги пенсионеров .
    Руководство бездарное до ужаса , я не знаю кто пишет эти скрипты , противно было их даже читать, я не говорю уже о том что этот текст лишен смысла , последовательности и тд. Руководитель группы полный провал . Никакой энергии , мотивации , всегда только монотонный текст . Это не лидер .
    Хорошим менеджерам здесь нечего делать , здесь не ценят хороших сотрудников , им нужны только роботы , которым они будут платить копейки .
    И не ждите что после ухода вам заплатят всю зп
    Вообщем эта шарашкина контора не стоит ваших сил и времени , сочувствую все кто там работает , так как работая в этой компании , вам каждый день приходиться плавать в какашках с улыбкой во рту

17. 6 ноября 2023

@Гость, Доброго вечора! Дякуємо за відгук. Всі призи клієнтам виплачуються відповідно до правил участі в акції. З правилами клієнти ознайомлені через те, що вони розміщенні на офіційному сайті компанії. Заробітна плата виплачується в повному розмірі, відповідно до результатів роботи місяця та системи KPI. Якщо у вас запитання щодо заробітної плати та нарахувань — з цим питанням ви можете звернутись до керівника. Щодо штрафів — штрафи заборонені законом України.
    Бонус співробітника складається з % від оплат та балу якості розмов. Бал якості розмов — це поширений KPI і його використовують 99% всіх контактних центрів. Зі Шкалою оцінки дзвінків ви ознайомлювались на навчання, додатково розглядали з керівником, отримували зворотні зв’язки від керівника по дзвінках і мали можливість відвідувати «калібрувальні» зустрічі з відділом контролю якості.
    Всі ці активності були направлені на те, щоб ваші розмови з клієнтами були коректні, щоб спілкування було ввічливе, лояльне, щоб не було фраз обману (всі розмови мають корелюватись та не суперечити правилам участі в акції).
    Якщо співробітник допускає помилку в розмові: озвучив некоректну інформацію, не замотивував клієнта на покупку, або навмисно використав фразу обман для того, щоб оформити замовлення — такий співробітник отримує низьку оцінку за дзвінок.
    Якщо дзвінків з низькими оцінками багато — це впливає на бонус, але це НЕ штраф. Такий співробітник отримує нижчий % від оплат, але бонус він все одно отримує.
    І так, ви маєте рацію — перший місяць дзвінки не оцінюються, бо перший місяць адаптаційний, для того, щоб новий співробітник навчився та адаптувався вести розмови коректно.

18. 6 ноября 2023

@Гость, Доброго дня! Дякуємо за вашу думку та зворотний зв’язок. Компанія працює офіційно відповідно до законодавства України. Компанія пропонує клієнтам товар високої якості та додатково можливість взяти участь в акції. Таким вид маркетингу використовують різні компанії та це не суперечить закону України.

19. 3 ноября 2023

Проходила навчання тут майже рік тому. Тоді відгуки про компанію не читала, забула, а зараз зацікавилась, бо весь цей час бачу відкриту вакансію оператора кол-центру в цій компанії (отримую розсилку з ворк.аю та робота.юа). Що можу сказати про стажування. Все було ок, до моменту як я побачила скрипт. Це якийсь жах, стільки води, стільки лапші, я не знаю хто там на трубці слухає весь цей потік слів. Сама поки читала до кінця абзацу вже забувала про що взагалі мова. І тут проблема не в моїй пам’яті, так як досвід роботи в кол-центрі в мене більше року і я вчила багато скриптів, проблем не було. Поняття не маю як вони ще тримаються на ринку. Та і як писали коментатори нижче, товар не має жодної унікальності, але впарювати намагаються так, наче там щось прям вааау.

20. 31 октября 2023

Намахують як клієнтів так і працівників. Не виплачують зароблене. Навіть не тратьте час. Працював у них 2 місяці. Далі почалось шукання »помилок в роботі». Штрафи кожен тиждень. Мало того що нагрівають довірливих снобів обіцяючи нібито виграші при умові купівлі фуфломіцину, але дурять і тих що працюють в них на удальонці

21. 19 октября 2023

Компанія не вартує уваги , під час війни обкрадає бабусь та дідусів, які вірять в виплату коштів, не витрачайте час

22. 7 июля 2023

Компанія змушує йти «добровільно» в відпустку за свій рахунок, щоб не сплачувати за співробітників податки

23. 13 июня 2023

В компанії дійсно не цінують своїх співробітників, які працювали довгий час. Тому якщо ви хочете щоб вас поважали як співробітника шукайте іншу роботу. І все що написано про «компанія на перше місце ставить своїх людей» це не правда.

1. 22 октября 2018

Работаю в компании чуть меньше полутора лет, хотя на старте своей работы тут думал, что не проработаю и месяца.
    На практике со всей ответственность могу сказать, что внутри компании четкие и понятные цели и задачи, отличный, молодой, зачастую амбициозный коллектив, прекрасное руководство, понятная система оплаты труда, различные тренинги и программы обучения, опыт в продажах.
    Отдельного внимания заслуживает корпоративная культура: различные тематические пятницы, досуг для сотрудников в виде спортивных секций и различных активностей.
    Определённо рекомендую соискателям работу внутри компании, не обращайте внимания на негативные отзывы. Приходите, пробуйте, и всё станет на свои места!

2. 27 августа 2019

Не говорите Х#уйни, в первый день никого не устраивают, нужно проработать испытательный срок(месяц) а потом уже,
    Проплаченый отзыв…

Контент-менеджер 1
Начальник отдела 2
Оператор call-центра 2
Оператор колл-центра 1
Системный администратор 1

Добавьте зарплату в компании Симпатик Групп

Добавить отзыв о работодателе Симпатик Групп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Симпатик Групп?