ТД Поляков

ТД Поляков

Компания «Торговый Дом Поляков» — один из крупных дистрибуторов виноводочных изделий и продуктов питания в Украине.

Отзывы о работе в ТД Поляков, зарплаты

17 мая 2019

@Гость, В тому шо ви пишите нема вини Тамари Леонідівни. А керівник вона від Бога. Декому в неї повчитися треба. І директором вона булаб кращим це вже точно.

Брихуха, воровка,не може бути кирівником.!!!! МургаО. і Войтов Ю. не робіть посміховисько з філіалу.

13 мая 2019

В Черкассах работать невозможно. Текучка страшная. Руководство неадекватное, строят из себя великих бизнесменов в галстуках.

13 мая 2019

В ЧФ повний бардак. Люди не те що уходять, а збігають. ЗП низька, хотя кажуть, що заробити можна мілліони, роби якоби плани. А плани ставлять такі, що мінімалку получаєшь. Ще і штрафів напридумували. Мало того, так ще із за якихось актів ЗП затримують. Дехто і по два місяці не получає. Не контора, а дебєлізм. Директор царька с себе строє. Не раджу. Не тратьте час.

10 мая 2019

Кожен день на роботі зустрічаємось з (…руководітілєм…. від БОГА),це Люцифер з прчісаними рогами !!!!

10 мая 2019

Від чорта, це точно…..Який, з прапорщика, може бути генерал????!!!!

8 мая 2019

в такому разі все це правда….або Тамара сама себе хвале.!!!!!!!

8 мая 2019

7 мая 2019

Дійсно, здається таке враження, що Уманьский філіал., хочуть з вести на ні вець. За два місяця під кирівництвоп К.В.Л. Калініченко Т.Л. звільнився ще один кирівник транспортної служби……Автопарк зупиняється, вже стоїть не виїздні пять ГАЗ 3307 один зних згорів ;одна ГаЗель 3302 стоїть, (горе слюсар) так відремонтував;та два Рено-Мастєр. Далі піде так, то в сезон небуде чим вивозити..Люди підуть на інші робочі місця!!!

Так Т.Л.Калініченко і свого плимінника в цю аферу втягує. Спотрте людину, хороший хлопець..

………Думаю потрібно Войтову попросити Віктора Євгенійовича на зад на посаду завгара.Войтову він не відмове…

5 мая 2019

@Гость, Це юра войтов сам написав чи шо? Юрко розумний. Юрко порядний. 😂 😂 😂 Насмішив.

2 мая 2019

17 апреля 2019

Думаю правда в цьому є…Так вже і менеджер по закупівлі розраховується….Буде Маряна Василівна з Тамарою Калініченко вдвох займатись цією справою

12 апреля 2019

27 марта 2019

Якась аномалія на УФ.Люди які про працювали купу років на компанію зараз звільняють,зарплатув не піднімають тимхто працює, приходе наїх місце нова людина …зарплата виростає іноді майже в двічі???Зараз звільняють слюсар-зварювальник 10років працював зарплати не дали достойної…Прийде алкоголік на кштал начальника транспорту зарплата виросте!!!Не цінують співробітників…

26 марта 2019

Сначала Гончарук плохой, теперь Акулинин. Кто-то рвётся к власти, самым грязным путём. Займись работой, покажи результат! И тебя заметят. Меньше сплетен — больше дела!

20 марта 2019

Ось знову. Уманський філіал…Тамара Калініченко керівник В.Л. з»їла Сашу начальника доставки.Підтягує своїх балбесів щоб зручніше красти. Не розумію невже Войтов не баче !!!? .. З двох попередніх робіт, продавець магазину продтоварів,та зав кафе «звільнили» за крадіжки.Думаю що вона намітила на посаду деректора філіалу…Вона така, може пакості Войтову підсунути…

Думаю що і бхгалтера звільнили по її ініціативі..то це взагалі повна комедія

19 марта 2019

8 марта 2019

Два *ыбила, один *** озабоченный, второй *** бывавший на Полякове в Киеве 5 лет назад. Мельник уже три года как не руководитель киевского филиала. Понятно тебе зарплаты на три года не хватит. А если ТП 15 копеек в месяц не хватает по пускай станет кем то другим а не ТП

1. СБ
    20 июня 2017

Все было бы хорошо если бы в киевском филиале Бондарь Иван Павлович всем *** не сосал

1 марта 2013

Хватит врать,нормальная компания .Я там работала,коллектив хороший.

Водитель 1
Водитель-экспедитор 1
Охранник 1
Торговый агент 2
Торговый представитель 4
Финансовый контролер 2

Добавьте зарплату в компании ТД Поляков

Добавить отзыв о работодателе ТД Поляков

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТД Поляков?