Укрфрутлогистик

Укрфрутлогистик

Ukrfruitlogistics занимается оптовой торговлей фруктами и овощами, собственным импортом, а также оказывает таможенные и транспортные услуги. Является одним из крупнейших импортеров фруктов на Украине.
Основана компания в 1997 году. Компания крупная и имеет филиалы в ряде городов Украины. В компанию входят такие подразделения как Киевторгфрукт, Днепрофрукт и другие. Дирекция находится в Киеве.
Компания предъявляет серьезные требования к своим партнерам и также к себе.
По отношению к персоналу – корпоративная социальная ответственность на очень высоком уровне. Если сотрудник не садится на шею, компания лояльная и всячески поощряет свой персонал.
В случае если у вас есть жалобы на работу компании или кого-либо из сотрудников, просим сообщать об этом на [email protected]

Отзывы о работе в Укрфрутлогистик, зарплаты

1. 11 января 2024

@Гость, ГОСТЬ, Ви помились!!! будь акий відділ може написати позитивний відгук. А кожен відгук ГОСТЯ — це ненавість у кожному слові. Адекватні люди роблять висновки виключно на власному враженні. Адекватні люди тут не шукають правди!!

2. 10 января 2024

@Гость, добре, що Гость не спростовує, що він(вона , чи воно) без освіти. Таке собі, недалекоглядне «щось». Мабудь, Гость вже пішов, а хлюпати брудом буде ще довго, поки не влаштується ще десь. І тоді вже інший роботодавець буде «шарагою», а керівництво буде «покидьками» !!!

3. 9 января 2024

@visitor111, відділ кадрів перестаньте писати позитивні коментарі за цю фірму
    Смішно читати тим хто тут працював

4. 28 декабря 2023

Мені не принизити когось треба,а сказати правду,на відміну від тебе!Ти про цю шарагу і половини не знаєш,того,що знаю я!Ти би знав,якої думки про цього Заяєва,(ЧЕБУРЕК)кладовщики і не тільки,але мовчать,бо не хочуть,залишитися без роботи,в цей час!

5. 28 декабря 2023

Не шановний,я на цій базі,пророб.дуже багато років!Я дуже багато переж.зав.складів,я цю базу знаю,як ніхто!І не тобі(**полиз)мені розказувати про цю помийну яму!А чому брешеш,що перебор.привозять тільки з сіл?А зав.склд.Заяєв,це кончена мерзота,тільки просить і обіцяє,але не виконує,багато кладовищ.толкових пішло з роботи,тільки через цього покидька!

6. 21 декабря 2023

@Гость, Шановний, дивлюсь Вам, І Вам подібним!! Аби писати якісь вигадки!! Не беруть сюди ні алкашів, ні наркоманів. Вам не відомо, що людей перевіряють по базах порушників ! Відмовляють ТУТ людям з проблемами! Вантажники та перебірниці- це люди , яких залучають с сел. Стосовно Вас можу сказати, що ви Аб‘юзер. Вам потрібно когось принизити, аби підняти себе у власни очах! Працюйте над собою!

7. 20 декабря 2023

Візьміть 20до24.02.22р.,скільки за цей період пройшли через цю базу:переборщиць,грузчиків,карщиків?Дуже багато,70%працюють не офіційно,груз., в основ.це алкаші і наркомани!Це ЖАХ!!!

8. 16 декабря 2023

@Гость, шановний, Ви осліпли від ненависті до людей. Вам будь де буде погано, і всі навколо будь лайном. Почніть з себе!

9. 15 декабря 2023

@@Гость, цікаво, а на яких ще матеріях, крім ненавість , підлабузництво та страх обізнаний дописувач. Можливо Вам не вистачає освіти , щоб зрозуміти, що великий колектив, аби працювати злагоджено, має бути добре керованим. Того керівник і формує біля себе добре керованих робітників.
    Подумайте про це!!

10. 15 декабря 2023

@Оля, вражає недалекоглядність дописувачів. Працюю в компанії, працівників, якщо і йдуть з компанії то у декрет, або змінюють місце проживання у зв‘язку з військовим станом, що досить природньо. Не спішіть хаяти вітчизняних роботодавців. Зазвичай швидкі на образи негідні люди. Хай щастить!!!

11. 26 ноября 2023

Заяєв це особливий персонаж!Не важно хто ти є,якщо будеш лизати йому зад,ти будеш найкращим,так як це робить Бородатюк,Це алкашка,базовська ***!Ганьба цій шаразі і її керівництву!!!

12. 7 сентября 2023

Плинність кадрів в цій фірмі вражає, через день хтось звільняється. Самі посудіть, що за фірма в якій вакансії помічник керівника, казначей, і навіть прибиральниця в офіс висить більше року, такого ще не зустрічала. Там не знайти людини яка працює більше року.

13. 8 июня 2023

Там одинЗаяєв чого вартує,обіцяє але не виконує!Можеш бути не фахівцем,але якщо стучиш і лижеш зад Заяву,то будеш працювати,навіть якщо ти тупий)))

14. 7 марта 2023

Не сподобалося як розмовляла менеджер з персоналу на тему змін роботи. Тому не витрачатиму свій час.
    Менеджера з персоналу часто — це люди, які нічого не вміють, тому йдуть підбирати персонал. А гроші (зарплата) капає з звичайних пахарів, на яких все тримається.

15. 14 августа 2022

В компанії працюю чудові люди, які працюю там від безвиході або бояться щось міняти в своєму житті. На радість багато моїх колег звільнилось в цьому році і це дійсно хороші спеціалісти. Окремо хочеться відмітити керівництво, все що обіцяють діліть на два, а то і на три. Риба гниє з голови — хтось писав, так от в цій компанії так і є.

16. 22 июля 2022

Без коментарів..
    Що писати, якщо працювала нормальна людина то в неї робота йшла нормально… повага і співпраця

1. 2 июня 2020

Не рекомендую компанию «Укрфрутлогистик»в Вишневом по ул Помышленная 5, к трудоустройству. В период карантина компания показала «скотское» отношение к сотрудникам.
    Многих работников в период карантина отправили в отпуска за свой счет, переложив их обязанности на оставшихся сотрудников с сохранением з/п в полном объеме. Но при получении зарплаты оказалось, что ее урезали на 40%, сообщив об этом в день получения.Мотивируя это тем, что упали доходы, хотя продажи в этот период выросли, да и компания за наличку имеет большие обороты чем по безналу.
    Зарплата в компании черно-белая КЗОТ не соблюдается. Пользуются положением и как могут выкручивают сотрудникам руки, но карантин рано или поздно закончится, люди побегут.
    Хорошо подумайте устраиваясь на работу в » Укрфрутлогистик»

2. 15 апреля 2017

Работая в Укрфрутлогистик, есть и свои плюсы:

+ интересная работа и всегда с новшествами));
    + зп вовремя;
    + руководство очень лояльное к своим сотрудникам и весьма уважительное отношение.

Главный технолог 1
Кладовщик 1

Добавьте зарплату в компании Укрфрутлогистик

Добавить отзыв о работодателе Укрфрутлогистик

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрфрутлогистик?