ВФ ЕКОКОРМ

Отзывы о работе в ВФ ЕКОКОРМ, зарплаты

1. 3 июля 2016

верните деньги гомодрылы

2. 24 июня 2016

ТОВ ВФ ЕКОКОРМ -(Злата-АГРО, АГРО-ЛАЙН,ТОВ НВП Авангард,ТОВ «МВР»-Все -канторки Новосельского Ярослава) перевозчики неберите грузов в с.Малая Снетинка(пишет на делле и ларде г.Фастов,находятся в с.Малая Снетинка 2 км от Фастова)неувидите денег-нам уже больше года должны еще по ТОВ НВП Авангарду,за товар фирмам также должны по всем канторам- http://www.vnutri.org/atk-agro-layn/ =ТОВ АТК АГРО-ЛАЙН (Новасельского кантора) http://www.vnutri.org/nvp-avangard/ =ТОВ НВП Авангард владелец Новосельский Я.И. http://www.vnutri.org/zlata-agro/ =ТОВ ВФ Злата-Агро владелец фирм Новосельский Я.И.
    http://www.vnutri.org/mvr/ — по документам директором числится другой человек…

3. 23 июня 2016

Подскажите,может кто-то знает адрес офиса их.

4. 23 июня 2016

ТОВ МВР це таж компанія Новосельського Ярослава Івановича що й ТОВ НВП АВАНГАРД і той же ТОВ АТК «АГРО-ЛАЙН» які знаходиться на Богатирській 3є м.Києва,так званий міні цех знаходиться у селі Мала Снітинка біля Фастова де й бадяжать замість трикальція ,монокальція чи преміксов продають крейду сг підприємствам.Неведіться на їх непобачите ні грошей ні справжньої продукції(лохотронять)кидають на гроші перевізників(які перевозять їхню бадягу) ,нерозраховуються з менеджерами(залишають без зп) розводять людей по всій Україні(передоплатою клієнти РОБІТЬ АНАЛІЗИ)-розводять під назвами компаній ТОВ ВФ Злата-Агро ,а також ТОВ АТК АГРО-ЛАЙН (розглядайте уважно установчі документи компанії-неведіться) працював у цій лохотронній так званій компанії-нікому нераджу. http://www.vnutri.org/zlata-agro/ http://www.vnutri.org/atk-agro-layn/ http://www.vnutri.org/mvr/ Ось мені інформацію дали на їх

5. 23 июня 2016

Нерозраховуються і невідповідають на тел. дзвінки за перевезання. (Заплатіть за перевезення вантажу)

6. 23 июня 2016

ТОВ "ВФ ЕКОКОРМ" — ця фірмішка займається та ніби як перевиробляє корми і кормові добавки для тваринництва, замінник молока(ЗЦМ), а також у розпорядженні компанії є власна тваринницька ферма.Руководить Новосельскій Ярослав (Він же ТОВ "НВП Авангард",ТОВ Злата-Агро,ТОВ "Агро-ЛАЙН"-неплатять і кидають перевізників).

Добавьте зарплату в компании ВФ ЕКОКОРМ

Добавить отзыв о работодателе ВФ ЕКОКОРМ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ВФ ЕКОКОРМ?