Види АвтоСити

Види АвтоСити

Компанія VIDI заснована у 1994 році Віталієм Джуринським, яка керується принципами спільності місії, стандартів управління і якості, клієнтоорієнтованості, інноваційності, балансу інтересів Клієнтів, компанії та її працівників, соціальної та екологічної відповідальності.

VIDI – це чудова можливість побудувати кар’єру в автомобільному бізнесі.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В VIDI:

ДОСЯГАТИМЕШ IЗ ЛIДЕРОМ

Роздiляємо фiлософiю лiдерства, прагнемо бути першими не тiльки у своїй справi, але завжди i всюди!

ОТРИМУВАТИМЕШ ГIДНУ ВИНАГОРОДУ

Офiцiйна прозора конкурентна зарплата, соцiальна захищенiсть, прогресивна система матерiальної i нематерiальної мотивацiї, об’єктивнiсть оцiнки результатiв.

БУДУВАТИМЕШ ВЛАСНУ КАР’ЄРУ

Академiя VIDI, навчальний портал, корпоративна бiблiотека, професiйне навчання, потужний старт кар’єри, можливостi професiйного росту та самореалiзацiї, умови для самовдосконалення.

ДОСЯГАТИМЕШ У КОМАНДI

Команда професiоналiв, дружня робоча атмосфера, налагодженi внутрiшнi комунiкацiї, корпоративнi заходи, команднi змагання, спортивнi програми, пiзнавальнi екскурсiї для дiтей працiвникiв.

ПРАЦЮВАТИМЕШ ЕФЕКТИВНО

Цiкава робота в iновацiйнiй компанiї, системне управлiння, налагодженi бiзнес-процеси, робота за корпоративними стандартами фiлософiї вiдомих автомобiльних брендiв.

ПОЧУВАТИМЕШ СЕБЕ ЗАХИЩЕНО

Комфортнi робочi мiсця, офiцiйна вiдпустка, оплата лiкарняних, медичне страхування, їдальня для працiвникiв, парковка для особистого транспорту, знижки на харчування, товари та послуги.

ПРОПОНУЄМО:

— офіційне працевлаштування та гідну фінансову мотивацію;
— добровільне медичне страхування;
— роботу в команді професіоналів;
— знижки на харчування;
— знижки співробітникам на товари та послуги;
— спортивні заходи;
— соціальні заходи для дітей співробітників: екскурсії, майстер-класи.

Отзывы о работе в Види АвтоСити, зарплаты

1. 25 сентября 2023

Ми вдячні Вам за залишений відгук та небайдужість до компанії. Надану Вами інформацію ми обов’язково розглянемо та проаналізуємо

2. 5 июля 2023

Зверніть увагу, що навіть зараз, в такі тяжкі часи і дефіциту роботи, в компанії велика кількість відкритих вакансій. І справа тут не в розвитку, а в пошуку дешевої робочої сили. Зовсім неринкова зарплата, ненормований робочий день, плітки, зверхнє ставлення керівництва. Якщо ви не поспішаєте додому і вас там ніхто не чекає, це не значить, що ваші підлеглі, повинні затримуватися разом з вами. Плинність кадрів просто пікова. Максимально неприємні спогади про відвідини даної компанії. Плюсів не побачила.

3. 18 июня 2021

Ознайомившись з Вашим відгуком про VIDI, який був розміщений 05.06.2021 на ресурсі vnutri.org, ми пишемо цей пост, але не анонімно і переходячи на особистості, а офіційно, прозоро і аргументовано.
    На сьогодні VIDI є одним з найбільших операторів автомобільної галузі України і офіційно представляє в Україні 16 всесвітньо відомих автомобільних і мото- брендів http://www.vidi.ua. Крім цього, підприємства VIDI займаються логістичним бізнесом у межах діяльності спільного україно-німецького підприємства за участю німецької муніципальної компанії BLG LOGISTICS GROUP https://blg-vidi.com/, а також девелоперським бізнесом, надають страхові та лізингові послуги.
    Декілька слів про наші результати:
    1. Кінцевими бенефіціарами є два громадянина України.
    2. Ми працюємо на ринку України 27 років.
    3. В 2020 році нами сплачено податків на суму 311 000 000 грн. https://data.gov.ua/dataset/24069422-5825-41f6-81f7-89567e5e2ac9.
    4. Нам довіряють більше 200 000 клієнтів.
    5. Кожен 5 автомобіль в Київському регіоні проданий нами.
    6. Щороку ми проходимо зовнішній незалежний аудит на відповідність Міжнародному стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».
    7. Наш штат — 1 000 працівників. Середня заробітна плата в 2020 році становила 29 100 грн. https://vidi.ua/ua/about.
    8. В цьому році 33 працівника отримали «Золотий знак» за 10 років роботи в компанії, 25 % наших працівників працюють в компанії від 10 до 15 років.
    9. Ми є учасниками Глобального договору ООН з корпоративної соціальної відповідальності https://unglobalcompact.org/take-action/global-impact-initiatives/sdg-ambition-local/new.
    Стосовно анонімних негативних відгуків, на жаль, VIDI вже мало такий досвід, коли неіснуючі клієнти або неіснуючі працівники з корисних мотивів анонімно і недобросовісно намагалися завдати шкоди нашій діловій репутації. Це ж стосується і колишніх працівників, звільнених за ініціативою роботодавця за порушення правил внутрішнього трудового розпорядку або в зв’язку з невідповідністю займаній посаді, і які в такий спосіб намагалися помститися компанії.
    Ключовим маркером для нас в аналогічних ситуаціях є те, що невстановлена особа анонімно пише брудні речі, ховаючись від можливих правових наслідків у вигляді позову про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування завданої шкоди.
    Звичайно ж, неможливо захистити свою ділову репутацію, якщо це анонімний відгук, оскільки чинне законодавство України для пред’явлення позову до суду або скарги про недобросовісну конкуренцію вимагає в обов’язковому порядку зазначати інформацію про особу відповідача (правопорушника).
    Для тих, хто справді шукає відповіді на питання, згадаємо знаменитий вислів легендарного футбольного тренера Валерія Лобановського: «Результат на табло».

4. 11 июня 2021

Доброго дня! Ми ознайомилися із Вашими відгуком та найближчим часом надамо зворотну відповідь. @ Гость ,

Ребят, кто хочет работать в ВИДИ мне Вас очень жаль, чесно проработал в компании меньше года но этого хватило для того чтоб прочувствовать всю гнилизну компании! Главний по сервису Тойоты Тищенко Сергей и его брат Тищенко Женя это вообще отдельная комедия, если вы не хотите постоянно терпеть непрофессионализм от управляющих таких как Тищенко, Кулешов итд. не идите ни в коем случае на ВИДИ. Также хочу немного просветить тех ребят которые готовы идти на сервис механиками итд. поверьте Вы ещё раз 10 пожалеете что пошли работать в эту систему, в которой одни зарабатывают много а другие очень мало, и это не потому что кто-то профессионал а кто-то не умеет работать, просто у мастеров таких как Паша Муляр и Балаховский Юра имеются любимчики которых они пошряют а Вы человек который только пришел если 12 -15 тис будете зарабатывать и то хорошо, пишу не потому что меня уволили я сам уволился и перешёл в другую компанию. Просто поверьте мне даже если Вы хотите стать продажником в компании ВИДИ вас очень легко могут подставить, плюс к тому нередко в компании выдаются автомобили «битки» которые Вам мой уважаемый друг, придётся как-то выдавать клиенту. Также для людей которые хотят купить автомобиль в компании ВИДИ хочу предупредить лучше не делайте этот осознанный шаг в ад, помимо того что перед Вами могут скрыть дефекты автомобиля, Вам могут ещё и не доставить допи (дополнительное оборудование) именно так когда-то было с клиентом который покупал 200 крузер, поймите если ВИДИ не установила допы на авто ВИП клиента то что ожидает Вас при покупке более дешёвого автомобиля? Битые бампера? Подкапанные сколы? Царапины на автомобиле? Битые неотцентрованные диски на колёсах, или может повреждённые детали автомобиля как химическим так и механическим путём! Однозначно выбирать ВАМ, если чесно я б точно не брал бы авто в ВИДИ Автодинастии хотя какая она династия если в ней такое происходит? И самое обидное что никто не видит этих проблем ни Джуринский ни начальство, конечно много скрывается братьями Тищенками и преподносится Джуринскому в красивом виде. Подведём этому всему итог, АВТО В ВИДИ ЛУЧШЕ НЕ ПОКУПАТЬ а если и покупать то точно проверять всё основательно с специалистом который в этом действительно шарит (что стоит немало денег приблизительно 800-4000$) в компанию идти работать Боже упаси, если идёте 6не забудьте перехреститься так как Вас ожидает огромный клубок проблем которые на Вас будут валиться с всех сторон, самое злавное чтоб вы ушли а не уползли с такой династии КАК ВИДИ АВТОДИНАСТИЯ!!! Всем всего лучшего, и поверьте я пишу не потому что хочу прорекламировать какуюто компанию или изза обиды на ВИДИ, нет мне искренне пофиг на Джуринского и ВИДИ вцелом, просто хочу предостерегти Вас чтоб Вы не сделали ощибки и не залетели на деньги как многие другие люди с ВИДИ и чтоб у ВАС было всё хорошо как и у меня сейчас! С уважением, Т.А.Н.

Доброго дня! Ми ознайомилися з Вашим відгуком та найближчим часом надамо зворотну відповідь. Дякуємо!

5. 5 июня 2021

6. 22 июля 2020

@Анджелика, я розумію, що негативним відгукам більше віри :) Але, хочу додати, що в багатьох компаніях присутня адаптація: у когось це — як формальний процес, у когось — як умовний, у когось- чіткий сформований процес. Але, будь який з цих варіантів, не зможуть забезпечити новому працівнику його відповідальність до роботи. Адже, кожен, хто йде на співбесіду, розказує про свій досвід, уміння, навички і за це вимагає певну суму коштів. Тому, адаптація — це процес, коли новий працівник знайомиться з культурою компанії, процесами, специфікою і адаптовує свій досвід під дану компанію. Тому, якщо новий прайцівник, не є студентом, дійсно кваліфікований та відповідальний, володіє тими навичками, які було обговорено на співбесіді — такі фахівці знаходять своє місце в компанії, працюють довго та просуваються кар’єрними сходинками і не шукають виних у своїй бездіяльності. В таких випадках, не відомо кого ж було обмануто: компанію, яка повірила, що працівник дійсно знає, вміє та зможе виконувати покладені на нього функції, чи працівника — якому, як професійному фахівцю дали виконувати функції, надали на самовивчення необхідну інформацію і очікують результатів роботи адже його він заявляє, що компетентним працівником і хоче відповідну зп. Будь яка комерційна установа, орієнтована на швидкий результат роботи своїх працівників, а не просто факт присутності на робочому місці (такий варіант прийнятний для держ установ).

7. 31 марта 2020

Контора жесть!Люди,не теряйте время,даже при приглашении на собес сразу говорите «нет».текучка кадров бешенная,беспардонно увольняют!
    Никакой адаптации новых сотрудников,за неделю не стал спецом-до свиданья!
    С таким скотским отношением столкнулась первый и надеюсь последний раз.

8. 22 ноября 2019

Пришел в компанию 2018 году кладовщиком отдела продаж (до того работал на нефициале) заценил то что зп выдают в точное время 2 раза в месяц ни на день позже ну и дружный колектив. после года работы предложил свою кандидатуру на вакансию консультанта по продажам — руководство поддержали, помогли обучиться и перевели. я благодарен за это. на другой работе повышают только любимчиков или подлиз. тут только за результат и старания

9. 9 ноября 2018

т9 немножко сорь ;)

10. 9 ноября 2018

А я пришел на собеседование — (в Хонде) — не подошел, бывает. ВиДи (Борисполь аэропорт)
    Порадовали человеческие качества руководителя.
    Моя машина не завелась — акб)) наверное хотела остаться у таких красивых тачек..))
    Человек предложил помощь — вынесли бустер — прикурили. Уехал.
    Спасибо еще раз!
    Сейчас редко встречаешь людей — который готовы помочь.

11. 15 июня 2018

На собеседование пришла заранее. Ждала 30 минут, потом еще 30 минут. Набрала рекрутера, чтобы узнать, где пропал фин.директор, с которым у меня встреча. О,чудо, через 10 минут появляется Галина (фин.директор), с озабоченной морщинкой на лице и ноутбуком. Пока я рассказывала о своем опыте работе и навыках, Галина внимательно разглядывала монитор ноутбука, ища какие-то важные отчеты и параллельно говорила по телефону. Позднее, Галине поступил важный звонок и она снова решила испариться на полчаса. Мое терпение лопнуло и я ушла.
    У меня вопрос к компании..Если вы не цените время кандидатов, то какого хрена звоните и приглашаете на встречу?
    Сложилось впечатление, что в компании одни идиоты, включая Галину…

Автоэлектрик 1
Механик автомобилей 1

Добавьте зарплату в компании Види АвтоСити

Добавить отзыв о работодателе Види АвтоСити

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Види АвтоСити?