Юрия-Фарм

Юрия-Фарм

Корпорация «Юрия-Фарм» — лидер рынка инфузионных препаратов в Украине. Корпорация «Юрия-Фарм» является не только всеукраинской компанией, но и работает в странах СНГ, выходит на широкий международный рынок.

Отзывы о работе в Юрия-Фарм, зарплаты

1 2 3 4 5 18
  1. 19 апреля 2016

@Гость, @Гость, ты хренов депутат,смотри попова тоже грозилась и что,пойдешь за ней

2. 12 апреля 2016

Коли зрубають останнє дерево, коли отруять останню річку, коли вполюють останнього птаха, — лише тоді ви зрозумієте, що гроші не їстивні.

3. 12 апреля 2016

Упаковкi тоже багато виннi грошей за невчасну атестацiю. Калантай ти давай грошi повертай. Суми боргу досить великi. Що за обкрадання кожного мiсяця?

4. 12 апреля 2016

@1,5 роки без атестації!!!!!!, Ну и где твоё телевидение? Че пугаешь? Делай.

5. 12 апреля 2016

Регина :
    Пишiть пишiть Попова сказала усих вас знайде та поставить на мiсце. Кiнець вам!!!! Сказала що забудете що таке iнтернет! А вона така.

Ха. То нехай та швабра Попова з *** Марчелою та з *** Калантосом привезуть менi грошi якi замутили у мене за рiк без атестування. Шеи й з вiдсотками. Шука вона. Вони виннi грошi кожному другому — кому за мicяць, кому два, кому й рiк. Що нас шукать. Ждемо з грошима.

6. 12 апреля 2016

Я все понимаю а вот одного понять немогу,если они не воровали , то почему нельза подать в суд , и через суд восстановиться на должность,значет знают что жареным пахнет)))а мутки были 1000% плохо что в этих мутках страдают простые рабочие.

7. 12 апреля 2016

Регина :

Прапор в руки , барабан на шию,ніхто і неховається, не нас нехай шукає , а поверне людські гроші!!!!

8. 12 апреля 2016

9. 12 апреля 2016

1,5 роки без атестації!!!!!! :
    Високо поважний Гуменюк Микола Іванович , скажіть будьласка чому директор ВД калантаєв, ще досі ходе на роботу ?? Він своїми злочинними схемами забирає наші заробленні гроші,де наші гроші за невчасну здачу атестації???Чому попова,калантаєв ніхто з цих крадунів непоніс суворої відповідольності??? ДЕ ГРОШІ ЗА АТЕСТАЦІЮ????? калантаєв можливо ти пресі відповідь на це запитання дасиш,давай може запросимо,раз плюнути і вони тут,я думаю їм теж буде цікаво де гроші заробленні людськими мозолями,але тут не саме головне про гроші , там мова піде і про розгерметизацію обладнання , ну і там ти калантос встряв,так що поверни людям вкрадені гроші , і сам іди через дорогу на АЗС Друг-2000 заправлять автомобілі,а не на Юрії-Фарм знущатися над людьми!!!!!

Налякав. Калантай каже що буде керувати ще рокiв 20 разом з подругами. I ложив вiн на вас лохiв. Надбавку вiн нiкому не поверне. А усих кому виннi грошi по атестацiях звiльнить за мicяць. Вiн сказав що непотопний I вiчний керiвник. А ви лохи, яким виннi грошi на вихiд з речами. Ось така фiгня.

10. 12 апреля 2016

Нічого калантаєв і невідмазався, його ще потягають добряче ,а потім вишвернуть як вонючу портянку за паркан, одне погано , що їх цих тушок (калантоса ,алкоголічку,кровопролитчицю)звільняють за їхнім бажанням , а якби відкрили справу, і змусили їх повернути накрадене підприємству,людям-атестаційні гроші і не тільки , то булоб справедливіше,булаб наука іншим, що з людьми потрібно бути людьми,ну нічого воно їм повернеться і поперед горла стануть людскі сльози!!!! Одна буде хворіть на справді , друга зіпється,а третій …… калантос ой розрахуєшся ще недовго залишилось!!!!!

11. 12 апреля 2016

Каланай мабуть вiдмазався, йому що вперше. Кожен день його перебування на роботi це безлад та розкрадання грошей. Красти та знущатись над людьми, ось вони лише вмiють цi Попoвi, Марчели, Калантай та другi. Калантай, Попова, Мачело, Солдунова — повернiть вкраденi грошi за атестацiю!!! Хватить займатися лише кражами, приниженням людей, та створювати безлад. Ви кожному виннi великi cуми грошей. Давайте трусiть кармани та поветрайте. Скiльки можна це терпiти.

12. 12 апреля 2016

13. 7 апреля 2016

@Гост13, так займись

14. 5 апреля 2016

Такой себе злобненький, брызжащий слюнками наркетик:)))) Даже немножко жалко )))

15. 5 апреля 2016

*удак, ты радуйся, что тебя за наркоту не по статье поперли. Увольнялся всех поливал и опять г…но всплыло! Займись делом или убейся в хлам и пиши стихи!!!

Калантай а ведь наркоман был прав по поводу всей твоей шоблы. Все что говорил по поводу Марчело, Поповой и других — оно то правда. А по какой статье ушёл ты и твои подельницы? За воровство ведь и не только? Теперь ты и они тоже за забором ведь?

16. 5 апреля 2016

@Гость, Насмешило, Максютина не при чем. А те все кто при чем и имеют
    отношение к этому беспределу по аттестации — где деньги которые люди недополучали годами. Сначала деньги верните а потом умничайте.

17. 5 апреля 2016

18. 5 апреля 2016

Вы дыбилы! Максютина ну ни каким боком к атестации не имеет отношения! К характеристикам так же. Увольнениями занимаются совсем другие люди. Вы хоть грязью грамотно поливайте. Дыбло!!!!!!!

19. 5 апреля 2016

Максютiна уже написала гарнi характеристики та видала тим моральним уродам Мачело, Поповiй, Калантаю щоб войн могли найти роботу. Як по фасу кодли так воно звiльняло людей. А тепер Максютiна повертай грошi з з зарплати всим неатистованим ато сидиш сраку вiдкормила — не думай що тобi все також минеться. Тобi дорога до Марчело.

20. 5 апреля 2016

ГI сть :
    @1,5 роки без атистації!!!!!!, Ви ще звернiться в ДУП до Максютiни з письмовим запитом, де вашi кошти. Це фахiвець з шобли Поповой, Марчело, Калантая, Терешко та iн. Рило Максютiни також у пуху.

Звернувсь до Терешко. Кажу, мiсяць людина проробила повинна буть атестацiя i нараховуватись надбавка. Я вже пiв року без атестацiй та грошей. Кражу платить менi за кожен день просрочки з 16 % вiдсотками, як у банку. А воно дивиться на мене тупими свинячими очима — Как это? Я кажу, а так. Якщо ти тупе не можешь зробить документи, то повертай вкраденi тобою грошi через твою тупiсть. А воно щось менi морозить. Теперь порахуймо скiльки кожному з нас винен ваш майстер, Попова, Калантос та ДУП.

21. 5 апреля 2016

@Анна, 100% правда , але незамінних немає , такщо калантоса ,марчелу , попову забуваємо , і без них добре, і ненада лизети бурю їм,срак@лизи поповчинковскі.А в неї корони немає так??? Хамка куряга парламента за накрадені гроші,якби хоть добрий день людям хоть колись сказала,а не тільки базари ой витя я незнаю что делать,недостачи в сотни тисяч , ой витя что делать,парламент не курить , а полет без фильтра , и все будет окей.Хамка она зажраная,ну все,уже попустит,будет уже в умане на теплицах помидоры собирать за воровство лет 5 .

22. 5 апреля 2016

@Анна, Ты о ком пишешь? Кто конкренто хоть платит людям зарплату знаешь — назови? Кто одел короны — назови?
    Кого благодетелем называешь — пиши? Правда в глаза колет? Да ты смотрю занервничала крыса когда вскрылся долголетний нарыв воровства, тупости, издевательств над людьми.

23. 5 апреля 2016

Не знаю яким Вас словом назвати, навіть людьми не можу, коментатори недороблені. Якщо ж ви кажете що на Юрії всі свати, брати, то як ви там опинились? Не соромно вам таке казати про людей, які дали вам роботу. Ви отримуєте не малі гроші, ви харчується, одягається і все це завдяки цим людям. Ви просто криси!!! Спуститься вам на землю треба «царі». Ви надто багато про себе думаєте. Спочатку почніть нормально працювати, а вже потім пишіть своє ставлення, гниди. Займайтеся роботою, а не пишіть всілякі гнилості в адресу тих людей, які вам довірили роботу. Незамінних немає, Запам’ятайте це. На ваше місце сотні претендентів, а обрали вас. Задумайтеся над цим і зніміть свою корону з голови.

24. 4 апреля 2016

@1,5 роки без атистації!!!!!!, А сколько нас таких без аттестационной надбавки?. Я год. Посчитала — мне за 11 месяцев работы без надбавки должны нормальную сумму.Давайте составим список. Будем вместе добиваться. Мало того что снимали деньги каждый месяц за свои придуманые ими сплетни потаму что отказывалась стучать на коллег так еще и травили эти твари (Марчела, Попова, Калантос,) и ещё эта из ДУП Максютина гавкала на людей как собака.Я хочу получить свои деньги инормально работать.

25. 4 апреля 2016

26. 4 апреля 2016

Сьогодні відправлю листа до Київа ,з проханням розібратися за 1,5 року без атестаційної надбавки працював,де кошти людей ,у шахраїв (попової,марчели,калантознавця в свою кишеню??я впевнений ,що Київ багато чого незнає,от і узнає,якщо невідреагують на моє клопотання,будемо звертатися в інші органи влади,матеріали єєєєє!!!! Фото ,відео і тд і тп ,хвате нас дурити!!!!

27. 4 апреля 2016

2 года без атистации , попова , калантаха , мутанули , пусть багатеют, но знают, в гробу карманов небывает ,пусть ихним детям будет легче в жизни!!!!! Прорвемся ребятки , было бы здоровье.

Рахуйте кожну свою недоотриману копiйку за невчасно проведено атестацiю та помножте на iнфляцiю. Це вашi вкраденi грошi такими горе-керiвниками. Складiть списки та суми боргу. От тодi нехай Солдунова, Попова, Марчело, Калантай та iншi повертають вам кошти iз свого кармана. Це справедливо. А тi люди що тiльки прийшли на работу, а атестацiю невчасно провели хоть на тиждень, нехай вiдразу пишуть середню суму та службову записку на директора, а безпосереднiй керiвник та ДУП платить кошти iз свого кармана до проведення оцiнювання. Тодi буде порядок. Дирктор накладе пару разiв штраф на керiвника, з його зарплати кошти вiдрахують людинi, тодi це припиниться назавжди. Це вашi грошi та ваших дiтей, не дозволяйте себе обкрадати. Кожен — рахуйте недоотриманi кошти, та подавайте службовi з недоотриманими сумами. Також вимагайте письмового пояснення кожного зняття КРI i т.д. Зараз така скрутна ситуацiя в життi, робота допомага вижить а якась Попова, Марчела, Калантай, Солдунова та iн. обкрадають вас та завод, щей морально нищать. Вашi кошти, до копiйки вам повиннi бути поверненi.

28. 4 апреля 2016

Попова а скільки зараз день лікарняного коштує??? Гривнів так 50 один день да??? щось раптом всі такі хворі поставали , коли в торбі опинилися )))))))

29. 4 апреля 2016

Вони кажуть , що некрали мед.виробы і непродавали(попова ,калантос, марчела )такі святі,чомуж тоді 95% опитаних людей підтверджують ,що це їхня робота із злодійськими схемами,а 5% це куми , брати , свати їхні , якщо ми всі однікові і повинні творити людям добро , то чому одні творять а ці тварюки крадуть?, чому одних на атистації 5 хвилин тримали і вони виходили із посмішкою,а інших годину тримали і люди втрачали свідомість від моральних знущань,це що тюрьма,дізбат??? Знущайтеся над своїми дітьми , батьками які вас випустили тварюк на цей білий світ,но не над нами людьми!!!!!

30. 4 апреля 2016

Я скажу одно,писать можно тут но этого мало,нужно писать в прессу,на телеканалы и тд и тп.тогда чего-то добемся,главное буз страха , свои права нужно отстаивать, а не быть загнаным бараном,продукцию продавать на лево и на право могут (попова,марчела,калантос)а людям зп выбить то нет кишка тонка,грузят нас давайте грузить их,у всех есть фото , видео, скидуйте в нет , пусть люди видят и знают правду о UF,всех купить , проплатить не смогут.БУНТ НАЧАЛСЯ.

31. 4 апреля 2016

32. 4 апреля 2016

Гост13 :
    Ребята здесь есть люди каторие работали без атистации больше года а потом здал а разницу нам никто невиплатил. Давайте подиммать етот вопрос. Напешите. Собераем голоса за. Обидно чото.

Обрахуйте скiльки вам виннi за невчасно проведену атестацiю, пишiть суму заборгованостi та звертайтесь до Калантая, вiн особисто виплатить кошти у день звернення. Так як дба про свiй колектив.

33. 4 апреля 2016

@Гость, Кто они?

34. 4 апреля 2016

@Депутат, Они тоже верили в правду! И боролись за неё! Уволили просто потому, что мешали! «Есть ещё вариант, напиши по собственному» Депутату, есть силы и возможность, приходите, наведите порядок! Уберут в раз!!!

35. 4 апреля 2016

@Гость, А вам что зарплату платит лично Попова из своего кармана? Если она нормально построила рабочий процесс, то вам должно быть все равно есть она на работе или на больничном. Работали бы себе спокойно и комфортно. Все что вы сейчас имеете — склоки, сплетни, воровство и т.д. результат ее управления. А где же профессионалы которых она создала и которые могут ее заменить?

36. 4 апреля 2016

@Гост13, Поднимайте. Посчитайте сколько денег вы потеряли за каждый месяц. Разницу пусть выплатит — мастер, нач. смены и ДУП, из своего кармана, притом каждому. Тогда такого беспредела не будет. А то деньги предусмотрены предприятием за прохождение аттестации, а какое-то тупое чмо вовремя не сделало свою работу и мы без положенных денег.

37. 4 апреля 2016

38. 4 апреля 2016

шановні колеги ну ви і розворушили зміїне кубло. Нам тепер *опа. Бо начальство як робило так і робитеми,а ми тепер бедемо крайні. Незалежно писали робочі з 2зм чи якісь зальотні. Вони звичайно ше ті «работнічки» але ж хз,що ж буде далі після цих подій. Всеж нова мітла мете по новому. Тобто нові:кум,брат, сват. Чи не так?

39. 3 апреля 2016

Депутат :
    Это будет делотса к тому если нет доверия уволю всех не смотря на стаж. Я не люблю крыс на своём корабле который плывет и развивается.

Ты сначала научись грамотно писать и формулировать свои мысли крысолов. По тупости уже видно кто ты.

40. 3 апреля 2016

А из Ваших *удоков которые подрывают весь коллектив без доказательств если я устроюсь полетят все. Мое мнения я привык доверять своей команде кто будет сплетничать без доказательств уйдет без выходного пособия. И за проверку независимой компании оплатит в 2 размере. Мне нужен коллектив а не стадо.

Так в чем проблема? Почему трындишь а еще не работаешь. Ждем тебя Депутат Робин Гудович. Место хоть предложили? А то трындежь один.

41. 3 апреля 2016

42. 3 апреля 2016

43. 3 апреля 2016

Депутат :
    Люди разные я ни когда не думаю про то что предложили я смотрю за и против. Я все констактирую фактом а бред на любимого подчиненного можно довести. У моих сотрудников тоже были сплетни. Но по факту проведения проверки боков не оказалось —
    В итоге сотрудника нет должен за проверку бредятины.Но Это ему коснулось в сумме 3 зп . В итоге деньги на суд и заплатил штраф. А что самое интересное по факту хищения стояла мини камера которую просто не заметишь он в суде был в шоке и согласился.

А к чему ты все это пишешь? Зачем себя пиаришь? Твои проблемы — как ты решаешь свои вопросы и что делаешь. Хочешь работать — работай, нет так нет.

44. 3 апреля 2016

@Гость, Да без Поповой и её кодла легче дышать и работать. Нашли спасительницу. Не смешите людей. Завод работал до неё а без неё ещё больше проработает.

45. 3 апреля 2016

46. 3 апреля 2016

Верните немедленно Попову М. И. на рабочее место, хватит вставлять палки в колёса, хватит мешать розливу спокойно работать и виполнять план, хватит подрывать работу коллектива. Выже понимаете что Попова на своём месте профессионал, без неё ми пойдём на дно. И хватит лить грязь на начальников, ведь мы ниразу не стояли с протянутой рукой даже в самые глубокие кризисы. Не плюй в колодец из которого будеш пить воду. Попова ждём !!!!!!!!!!!!!

47. 3 апреля 2016

@Депутат, Солдунова узнали твой тупой почерк ответа.

48. 3 апреля 2016

@Депутат, Ты уточняй у тех, кто тебе предложил перейти. Они должны знать этих людей.

49. 3 апреля 2016

А кто такие Менчикова Терешко и я так понял Сереженька что их любимчик.

50. 3 апреля 2016

Я в Черкасах человек новый, но таких мнений про коллег и обвинять коллег такие пересякие это что то новое мои люди привыкли говорить мне правду в лицо какая она не была . Плохой аргументируй покажи факт. Но такого небыло, мы коллективом решали все проблемы и приходили к единому. А тут бед есть факты не доверия аргументируйте прямо и в точку.

1. 5 ноября 2018

Denus Kravchenko :
    Друзі, працюю в Юрія Фарм на Чигиринській 3роки, чесно кажучи все справедливо, відлинюєш від роботи, шаришся або допустив брак — отримай мінус в зарплаті або і на вихід, все чесно, не кирпичі ж випускаємо!
    Той хто хоче розвиватися і заробляти гроші — є можливість, всі наднормові оплачуються, зарплата завжди вчасна і без затримок! що не мало важно
    А негативні відгуки пишуть ті хто хоче отримувати гроші і не напрягатися, нахлебніки! так не буває!
    Згоден з тим що багато часу потрібно проводити на роботі, але ж і наднормових буває за місяць більше ніж розмір премії!
    Для людей багато чого робиться, лекції, екскурсії, командоутворюючі тренінги, сімейні дні і дитячі свята, майстер класи за це окремо дякую!
    Про чорний список скажу так як є, якщо неналежно відносишся до своїх обов`язків, або майна корпорації, запізнення, часті незрозумілі лікарняні, велика кількість браку і т д., тоді потрапляєш до зони ризику, але це нормальних підхід.
    Води можна лити багато, і то не так і то не так короче кажучи хто хоче працювати і розвиватися приходьте, нормальних людей не буває багато! А хто не задоволений, в Черкасах багато підприємств, не заважайте нам працювати, а то тільки навчимо людину, поділимося всим чим вміємо і знаємо а вона відразу — ой тут тяжко я не звикла піду далі шукати роботу!
    Юрія Фарм успіхів!

родпишусь под вашим постом. Согласен для людей многое делается, но не всегда это все ценится. раньше думал, что дайте как мне руководящую должность и я сделаю в тысячу раз лучше, но при временной замене понял что все совсем не так, руководить не строить, ответственность колосальная и за себя, и за коллектив, и за тех людей, которые получат нашу продукцию. отсюда и контроль за исполнением задач. без него навряд ли получился бы на выходе качественный продукт. да работа может и не из легких, это вам не в офисе сидеть и бумажки перебирать. здесь нужно и думать, и физически упражняться. завод как никак. но зарплата соответствует работе. и тут вобще не имеет значение для черкасс она такая или для киева. зарплата рыночная, может даже выше. проходил, сравнивал. одно время искал другую работу, так вот скажу что по условиям и по оплате юрия фарм на порядок выше другие фармацевтических фирм. уж простите.

2. 30 октября 2017

Шарамко Ирина Александровна-очень грамотный, чуткий и профессиональный руководитель.

IT-specialist 1
Укладчик 1
Химик 1

Добавьте зарплату в компании Юрия-Фарм

Добавить отзыв о работодателе Юрия-Фарм

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Юрия-Фарм?