Альваро

Отзывы о работе в Альваро, зарплаты

1. 30 октября 2020

Усі відгуки про фірму РЕЙВ та Альваро ПРАВДА!!!!! Бударний та Тифончук найбільші брехуни в Тернополі.Обдурюють усіх. Люди які там працюють довго, стають заручниками тої компанії.На них або пореєстроване щось,або їм винні дуже багото грошей. Фірма приречена в боргах.За найгірших умов у житті туди працювати йти НЕ ВАТРО!!!!!! Жодній людині ,яка там працювала при звільненні не виплатили усі кошти.Борги фірма має перед усіма:працівники,покупці,постачальники,перевізники. Жодна людина, яка там працювала не скаже позитивних відгуків НАЖАЛЬ !!! Пропрацювавши там пару місяців мені як і сотням людей не виплатили зп за 2,5 місяці.

2. 12 октября 2020

Всі відгуки щодо керівництва та фірми правдиві. Величезні борги як перед працівниками так і постачальниками. Ні в якому разі не віддавайте їм трудової книжки інакше в кінці залишитесь не тільки без зарплати.

3. 25 мая 2020

Тихончук і Ударений ви не думайте що весь час будете кидати людей на гроші …
    Тепер важайте на себе за то шо ви робете.

4. 22 мая 2020

Працював на фірмі два місяця , заплатили 2500грн ледве їх забрав а решту невідають , деректор ударений (бударний)п**дун який любить наї**ти людей і кинути їх , всім кажу нейдіть туда на роботу ви там отримаєте те що в церкві говорять Бог заплатить а грошей вопше непобачити…
    Ця фірма сама кончена яка в боргах і наберають людей

5. 18 октября 2019

Альваро- фірма банкрот. Не звязуйтесь з ними

6. 16 июля 2019

Працювала на цій фірмі, кожне слово в коментарях Правда!!!! Зарплату не платять а принцип по якому працюють, обманути якомога більше народу, працівників, постачальників, покупців ітд. ГІДНА ЛЮДИНА НЕ БУДЕ ТАМ ПРАЦЮВАТИ….

7. 12 июля 2019

Чому дивуватися коли Бударний з ТихончукЧОЮ котаються по «командировкам» забравши всю касу фірми, а коли приходить час прлатити то грошей нема, будівля оформлена на РЕЙВ- Техно так що борги ростуть на ниха натаха з вовіком отриваються

8. 6 июня 2019

@Гость, Наталя Миколаївна, боржник який ще й переховується

9. 19 мая 2019

Не рекомендую навіть зв’язуватись з цією нечесною, брехливою, злочинною компанією. Якщо вас оформлять офіційно, то у випадку звільнення будете мати багато проблем не тільки з документами.

10. 19 мая 2019

Мілана :
    Більше не працюю в цьому безладі, зараз маю гарну роботу і повагу керівництва. Нічому не здивуюся, є чутка що звільнили багато людей. Але чого чекати від керівництва, яке обирали за глибиною горлянки.

За горлянку це ви про Наталку Миколаївну?

11. 25 февраля 2019

Наташка Тихончук ще працює? Далі так кидає на бабки своїх працівників та постачальників/перевізників?

12. 21 декабря 2018

13. 22 ноября 2018

Читаю відгуки і, на жаль, мушу підтвердити все нижче зазначене. Пропрацював близько року. Бачив все: затримки заробітньої плати, відправку перегорівшої кави, фальсифікація документів, обмани тощо. Звільнився. Зарплату випросив через 3 місяці. ВИПРОСИВ!!! СВОЇ чесно зароблені гроші. Думав забити на них, але поспілкувався з друзями з контори(які теж звільнилися), вирішив — країна мусить знати своїх «героїв»!

14. 28 августа 2018

Ну от і знову наша фірмочка шукає менеджера з постачання.

15. 12 июля 2018

Кава, імпортована з …. міста Вишневого в Київській області, та цукор, куплений на Тернопільському ринку з бусика на тротуарі)).
    От і вся есклюзивність, потужність та «смак» продукції Рейва (Альваро).

16. 24 июня 2018

Все вірно. Фірма кидає всіх на гроші: і працівників, і постачальників, і перевізників, і клієнтів … Задумайтесь чи варто починати з ними справу!

17. 27 апреля 2018

Всі коментраі доволі чесні. Плинність і затримки ЗП це вже буденність.
    Жодних перспектив. З колись великої РЕЙВ та Альваро зараз залишилося тільки ім’я.
    Співбесіда в обідній кімнаті — люди бігають з обідами а у вас співбесіда :)

18. 2 марта 2018

@Гость, той самий рейв? Висить мені більше 15000 грн за роботу

19. 15 августа 2017

Фирма Альваро (РЕЙВ) Тернопіль, виробництво кави. Середній строк роботи нового працівника 1-2 місяця. Заробітну платню за перший місяць платять на початку третього.

20. 22 мая 2017

Задержки выплаты зарплаты, большая текучесть кадров.

1. 27 апреля 2018

Всі коментраі доволі чесні. Плинність і затримки ЗП це вже буденність.
    Співбесіда в обідній кімнаті — люди бігають з обідами а у вас співбесіда :)

Добавьте зарплату в компании Альваро

Добавить отзыв о работодателе Альваро

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Альваро?