Автоград

Автоград (група компаній «Вік-Експо» та «Славекс-Авто») – мережа автоцентрів, лідер автомобільного ринку Рівного, офіційний дилер таких брендів: «Honda», «Volkswagen», «Skoda», «Seat», «Fiat», «Lada», «Chery», «Reno», «Dacia».

Отзывы о работе в Автоград, зарплаты

1. 27 июля 2023

Жахливий досвід отримали із Автоградом. Вирішили звернутись, адже хотіли отримати хороший та якісний сервіс. Нам потрібно було замінити масла та фільтри в авто+ попросили здійснити діагностику (ходової, гальмівної системи, підвіски). Оплативши рахунок у сумі 4100 (фото додано), ми забрали авто. Нам повідомили (та і в рахунку було написано), що все у справному стані, критичних зауважень нема.
    Нам було дійсно важливо все перевірити, адже щодня возимо дітей на цьому авто. На СТО Bosch Service Автограду ми були в пн. В пт того ж тижня, авто розвернуло на зустрічну смугу та заклинило заднє праве колесо. Діти дуже злякались. Довелось викликати евакуатор, за який заплатили 2000 грн. Наступного дня у сб звернулись до СТО — стосовно цього. Він був здивований та сказав, що все перевірили ретельно та все було добре.

Склалось враження, що тут лише беруть гроші, «роблячи» діагностику. Крутий заробіток для СТО, та дуже небезпечно для людей , які звертаються.

Пообіцяли глянути авто+ компенсувати ще один евакуатор — коли привезли машину на СТО. Як результат, вчора забрали машину та мусили, аби забрати оплатити ще за ремонт (того що не було критично під час першого огляду) — 4750 (фото додається також).

КАТЕГОРИЧНО не рекомендуємо СТО Автоград, Bosch Service. Це може бути дуже небезпечно для життя!

1. 29 сентября 2023

Добрий день
      Дякуємо Вам за залишений відгук.

За Вашим відгуком можемо прокоментувати наступне.
      Даний автомобіль був прийнятий в роботу 17.07.2023 року з питання проходження технічного обслуговування автомобіля, а саме:
      1. Сервіс по заміні масла Bosch за АКЦІЙНОЮ ціною 299 гривень, в який входять послуги:
      — Заміна масла та масляного фільтра;
      — Перевірка рульового управління та підвіски;
      — Перевірка стану гальмівної системи, колодок, дисків та барабанів.
      2. Заміна повітряного фільтра – 166 гривень.
      3. Заміна повітряного фільтра салону — 55 гривень
      4. Зняття та встановлення захисту двигуна ( так як без проведення цієї процедури неможливе виконання робіт зазначених вище) – 90 гривень.
      Що склало загальну суму за проведені роботи 610 гривень.
      Вся інша сума яка складає 3513 гривень — це ціна на запчастини для проведення ТО. А саме: Фільтр масляний, фільтр повітряний, фільтр салону, пробка заливна, масло, очисник агрегатів та антифриз ( Акт виконаних робіт надається).
      Ціна за проведені роботи 610 гривень це більше ніж низька ціна, якщо Ви цікавились на інших СТО, так як вона АКЦІЙНА.
      З приводу наданих рекомендацій хочемо сказати наступне: Всі роботи були виконані в повному обсязі та згідно всіх стандартів проведення цих робіт та занесені в Акт виконаних робіт.
      Стосовно Вашої пригоди, що сталась, можемо прокоментувати наступне:
      1. Так, дійсно у Вас було заблоковане заднє праве колесо, але це сталося не через те, що на авто заклинив ступічний підшипник, а через те, що у авто відбулося відсолювання гальмівної поверхні з гальмівної колодки (фото додається). На цьому фото так само видно, що товщина самої накладки, точніше що від неї залишилось, складає більше 5мм. Критичний знос гальмівних колодок барабанного типу складає 1,5-2мм. Тому при огляді гальмівної системи, який проводиться поверхнево через технологічне вікно, згідно стандартам перевірки, та ненадходження скарги на гальмівну систему від Клієнта для поглибленої діагностики її стану за додатковий кошт, було прописано, що гальмівні колодки та диски в допусках згідно тієї послуги, яка була надана. Так як товщина гальмівної поверхні колодки була у межах допуску, тому не було запропоновано робити додаткових перевірок щоб не навантажувати Клієнта додатковими витратами.
      2. Обслуговування гальмівної системи та заміни гальмівних колодок даного авто не проводилось силами нашого сервісу, тому ми не можемо нести відповідальність за якість надання послуги та якість встановлених запчастин які робилися на інших СТО.
      3. Ми дуже стурбовані пригодою, яка сталася з Вами, і щиро раді, що все закінчилось добре та щиро співчуваємо. Також хочемо, щоб Ви зрозуміли, що даний інцидент стався не в наслідок неякісної діагностики.
      4. З приводу здивування менеджера Максима, можемо прокоментувати наступне: Він був здивований та занепокоєний з приводу Вашого дзвінка, так як з моменту виїзду авто з Сервісу до вашого дзвінка минув тиждень, і він пішов Вам на зустріч та щоб полегшити Ваш стрес, зголосився піти на зустріч та розібратися у проблемі, в якій Ви звинуватили Наш Сервіс, який виконав всю свою роботу якісно, та надав вам знижку щоб Ви могли покрити витрати за послуги евакуатора. Ви стали нашим клієнтом, котрим ми завжди ідемо назустріч та готові завжди протягнути руку допомоги!
      5. З приводу технічного стану, як ви кажете, що змінився протягом тижня, можемо сказати наступне: радимо користуватись послугами надійних сервісів, які надають гарантію на встановленні запчастини та на якість робіт які були проведені. Сервіси, які турбуються про безпеку своїх клієнтів.
      6. З приводу другого рахунку, за який як Ви висловилися, були змушені оплатити всі роботи, які по ньому проводились: вони були узгоджені з Вами та надані якісно та з гарантією, ще й з додатковою знижкою щоб покрити Ваші витрати на евакуатор. Цей рахунок мав бути сплачений, так як в цій прикрій ситуації, що сталося з Вами, немає нашої провини, і ми зробили все що змогли щоб пом’якшити Ваш стрес від пережитого.
      Бажаємо Вам користуватись тільки перевіреними автосервісами та не потрапляти в подібні ситуації.

З повагою, Адміністрація ГК Автоград

2. 27 января 2023

Багато слів і пафосу для побудови хорошого іміджу. Для толкових працівників там немає, що робити, бо з тебе вижимають максимум і ти потрібен, поки виконуєш безтолкові задачі і хотілки власника, і терпиш скотське відношення. Тільки починаєш говорити про невідповідність зп та обсягу роботи — стаєш неугодний системі і тобі втіхаря підшуковують заміну. Особисто мене штрафували без попередження і всіх працівників систематично лякали штрафами, звільненням і мотивували фразами «їдьте в Польщу на завод», «на ваше місце черга» ітд. Можете подумати, що можливо я поганий працівник? То чому мене тримали на роботі більше трьох років, а конкуренти перехопили відразу після звільнення? Поясню: багато хто попадає в Автоград, ведучись на рекламу і престиж. Місцеві спеціалісти прекрасно знають цю кухню.Автобізнес в Рівному не сильно розвинений, плюс вакансій на ринку праці негусто. От і сидять ті менеджери роками, терплять, бо в очах знайомих вони працюють в престижній компанії. Знайдіть колишніх працівників, нехай поділяться враженнями. Насправді, дуже прикро згаяного часу, підірваних нервів і самооцінки на цій роботі. Якщо маєте альтернативу — не йдіть в Автоград.
    П.С. Майже всі позитивні відгуки тут написані ейч-аром компанії і по її завданню теперішніми працівниками.

1. 19 июня 2023

Шановний авторе відгуку, дякуємо Вам за висловлену думку. Нам шкода, що за три роки в компанії, у Вас лишились саме такі враження, адже зазначені вами негативні аспекти не відповідають ані нашим принципам та цінностям, ані реальним діям.
      В будь якому випадку, завдяки отриманому відгуку від Вас, ми розуміємо, що в період співпраці з Вами — нам не вистачило спільного діалогу, щоб запобігти такому враженню.
      Ми працюємо над тим, щоб створити для наших працівників атмосферу відкритості та справедливості і в оплаті, і в діалозі, і у робочій атмосфері взаємодії.

3. 19 февраля 2022

Працював на СТО більше двох років, умови роботи хороші, спецодяг, душ, сухо та комфортно. Обладнання та інструмент на найвищому рівні, є навчання. Тут є можливість і умови працювати та добре заробляти. Є з чим порівняти )

4. 15 февраля 2022

Ось працюю в компанії вже більше 5 років. І ось що вам скажу колектив тут класний завжди допоможе та підтримає хто б це не був від колеги по спеціальності до директорів в тому числі.

5. 9 февраля 2022

Працював в компанії більше як два роки, якби не переїзд, працював би і далі.
    Компанія хороша. З переваг суперовий колектив, гарна зарплата. Особисто я рекомендую.

6. 22 декабря 2021

@ Ірина Пашкевич , не благодійна, ваша компанія просто бере на різну не складну роботу працівників так ніби на стажування безоплатне, тобто інші благодійники!

7. 22 декабря 2021

Велика плинність, зп в конвертах, довго морочать голову із офіційним прийняттям, ставлення як до раба, ще й штрафами лякають, працював там, недовго, як і всі, більше не хочу і нікому не раджу(

Знаю не одну таку історію, не оформляють, гроші за стажування не платить, проходить місяць а тобі кажуть вибачте.

8. 29 июля 2021

Доброго дня
    Бачу різні коментарі, тому хочу написати від себе. Була на співбесіді, все сподобалось, відношення прекрасне. Хотіла б дуже працювати там, але проживаю не в Рівному, тому на даний момент не маю такої можливості.
    Можливо комусь допоможе і мій коментар

9. 8 июля 2021

@ Гость , Доброго дня, пане гість, дуже прикро, що ви не змогли налагодити позитивну співпрацю з компанією, як усі 160 працівників, що працюють в Автограді, більша половина з яких працює більше 5,10, 15 і навіть 20 років. Наші працівники являються найкращими фахівцями в Україні, про що свідчать винагороди та сертифікати. Ми пишаємося та дорожимо нашим персоналом, і тим, що являємося одним з кращих роботодавців в Рівному і постійно та систематично дбаємо про добробут наших працівників. У березні в нас ніхто навіть не звільнявся — тому я не розумію хто Ви. Скажіть своє прізвище та імя і тоді я зможу підтвердити або спростувати вашу причетність до Автограду офіційними документами. І не вважати ваш допис та наступний після вашого, зробленим у той самий день (можливо, на ваше прохання) — наклепом чи хейтерінгом у бік нашої компанії. Дякую. З повагою, директор з управління персоналом ГК Автоград.

10. 12 марта 2021

11. 12 марта 2021

@Гость, @Гость, У мене практично все було так само як у Вас. Дійсно шкода потраченого часу. Враження було дуже хорошим, а зараз думка повністю змінилася в гіршу сторону. Я би не хотіла більше працювати в цій компаній. HR-менеджер веде себе непрофесійно. Була на співбесідах в небагатьох компаніях, то завжди отримувала конкретну відповідь і вчасно, ніхто не обманював принаймі і не робив з тебе дурня.

12. 13 марта 2019

Працюю юрисконсультом з липня 2012 року по теперішній час. Прочитавши всю чуш вище, хочу сказати наступне. Так, працювати не легко, але гроші заробляти теж не легко, як комусь здається. Багато хто хоче все і відразу, при цьому реально працювати і приносити результат бажання ні в кого, на жаль, немає, всі чекають халяви. Хочеш більше заробітну плату — маєш відповіти цій заробітній платі та займаній посаді, а робити вигляд, що працюєш, а насправді «просиджувати штани» у фейсбуці чи іншій соц. мережі у робочий час, не прагнути ні до чого, не удосконалюватись, будучи абсолютно інертними, не уважними, допускати недостачі та розкрадання майна, та просто безліч помилок, не допустимих у роботі, а потім бути невдоволеним при цьому — вибачайте, хто не справляється з обов’язками — працюйте над собою, удосконалюйтесь, а не чекайте, що для того, щоб зробити роботу, то треба, щоб хтось стояв над головою з нагайом, людина повинна бути самоконтрольована і самодисциплінована, маючи завдання і функціональні обов’язки — добросовісно виконувати їх, та за що отримувати гідну і достойну заробітну плату. Група компаній «Автоград» — не благодійна огранізація, а солідна компанія з солідним досвідом роботи та відповідним відсотком ринку.

13. 2 марта 2019

Працювала адміністратором в 2012 році, звільилась за власним бажанням, нічого поганого сказати не можу, колектив хороший і людяний, можна отримати добрий досвід, ніхто мене там не штрафувати і не принижував, керівники як керівники — якщо ти по нормальному то і до тебе нормальне відношеня, мені навіть пропонували підвищення. Якщо контора більш менш серйозна то завжди будуть вимоги і дрес код,а де його немає?

14. 26 февраля 2019

Доброго дня , пишу відгук про роботу у Автограді . Прийшов зразу після інституту , спочатку було досить важко , бо вимоги досить високі , все таки офіційний сервіс , але потім втягнувся , можливо , не все вдавалося ,проте результати став показувати добрі . Зарплата середня по ринку праці , але якщо ти вже маєш файну кваліфікацію , то зарплата у тебе досить висока . Є дрескод та багато внутрішніх правил .

15. 26 февраля 2019

@Гість,
    Настя, як Вам могли заплатити 2 тисячі якщо мінімальна зарплата в Україні 3400 на руки, а Ви були оформлані офіційно, про що свідчить запис у Вашій трудовій.

Давайте не будемо неправдиво відгукуватися про підприємство, на яке будуть звонити Ваші майбутні роботодавці та питати відгуки про Вашу роботу.

16. 16 февраля 2019

Перечитав відгуки і жалію, що раніше їх не бачив( Шкода потраченого часу.Дійсно, прийшов на співбесіду, думав, серйозна фірма було б красно працювати в такій , як здавалось , дружній команді розвиватись тай зарплату обіцяли високу. Відправили мене на стажування на 2-3 дні, пройшли ці дні,думаю , ну все зараз оформлення, робота, яка дуже сподобалась і тут мені говорять: « два три дні дається для того щоб побачити чи тобі робота подобається чи ти нам підходиш. Ти молодець, все в тебе вдається тепер 2 неділі стажування продовжується, щоб повністю ти вник в суть справи, не переживай все буде добре» Далі тиждень, другий пройшов ніхто за оформлення нічого не каже, тільки ще одного стажера взяли, думаю, навіщо тут і так працівників вистачає та й мене вже одного на офісі залишали і претензій не було з усім справлявся. Далі знову підхожу що оформляйте, я ж волонтером на фірму не наймався, а вони кажуть: « Ось взяли ще одного стажора він ще стажується потім зробимо вам атестацію і шось будемо рішати…» Шо рішати? Платіть мені зарплату тай рішайте собі! Одним словом, розвод там. Беруть хлопців дурачків а вони їм роблять даром так один за другим. Будьте обережні, не ведіться на цю брехню. Цінуйте себе і свою працю.

17. 25 января 2019

Жах!!! Пообіцяли олну зарплату, вийшла інша!!!! Адміністраторам взагалі платять 4 тис. Пообіцяли да перший місяць 6 тис. Заплатили 2 !

18. 2 ноября 2017

Колектив молодий,хороший та відданий своїй справі,але ставлення директорів до персоналу це жах.
    Людей не цінять взагалі,всі внутрішні проблеми мусиш вирішувати сам,а то ж директору не до цього а якщо проблемі клієнти це ж твоя вина звичайно.
    Якщо зовні ГК Автоград виглядає класно,багато то всередині там геть по-іншому.
    Працівники змінюються кожного місяця-два,а потім знову починають шукати дурників які будуть за копійки працювати на них.Зарплата геть не така яку обіцяють. Нікому не радив би там працювати

19. 25 октября 2017

Я робив на автограді , отзив хорошим не буде , робить ніхто не хоче , роботу перекідають з вищих чинів на менший , тоїсть робить прийдеться все , постійно напрягають , що щось не виконав хоть фізично ти його не зможеш виконать тай це буде не твоя робота , дуже гарно розповідають про великі зарплати , але уви їх не буде , буть казати що за пів року ти там багато получатимеш , НІ небудеш , плани піднімають , штрафи постійно . Короч робота сказка . І звільнитись звідти не так просто , можуть недостачі приписать .

20. 19 ноября 2015

нормальне ставлення до людей, зарплата різна, треба заробляти.

21. 24 мая 2015

Я проходив співбесіду на водія,фірма досить серйозна,але зарплата низька 2500 грн.

22. 21 мая 2015

Напишіть будь ласка відгук хто працював в Автограді???

1. 29 июля 2021

Доброго дня
    Можливо комусь допоможе і мій коментар

2. 12 марта 2021

Приемщик 1

Добавьте зарплату в компании Автоград

Добавить отзыв о работодателе Автоград

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Автоград?