Коллекторское агентство Фактор

Отзывы о работе в Коллекторское агентство Фактор, зарплаты

1. Михайло Борговий
    11 января 2019

Шукав підробітку до сессії. Знайшов цю постійну роботу, суть така — ви оператор і ваше завдання дзвонити боржникам.
    Тобто ви не самі двзоните а програма сама набирає а ви ведете переговори і вмовляєте сплатити.
    Або погрожуєте різними карами небесними коли боржник пручається — а вони на статеві органи вас посилають і криють.
    Територіально їхати трошки від метро почайна через зеніт. Чемний менеджер з персоналу — багато чого вам буде красивого казати під час рекрутування — байки усіляки. Насправді все десь наполовину гірше. На сайтах вакансію пишуть що зарплатня 8000 — це не так, ставка близько 5000 і більшість операторів стілько й отримує перші кілька місяців роботи — більшість кілька місяців і працюють і звільняються. Заробити бонуси за стягнення дуже складно, боржники нащі — бронєлобие хітросдєланниє жлобяри, одразу вас матєрят з упомінанням вашої матері та інших святих.
    Пишуть що оформлєніє єсть та лікарняні — це теж не зовсім правда, лікарняні не більше тижня на квартал, оформлєніє тільки
    для прібліжонних супервізорів та тімлідів. Особисто моя колега що звільнялась на місяц раніше отримала чисту трудову і я теж зараз отримав. Ще питання як забрати останню зарплатню тому що можуть цирк зробити. З іншої групи дівчині так ще не виплатили останню зп за листопад, дівчина з дуже бідного села — мати на селі робе а тато в операції на сході — дівчині немає за що платить гуртожиток в столиці щоб навчатись у внз а вони їй басні розказують шо ото до карти грощі не доходять з вини банку — мовляв ми все відправили вже давно пиши заяву в банк при тому
    що вона була гарним оператором не мала штрафів за розмови була чемна зі всіма і в неї мова нормальна була а не суржик
    Як до них ще не прийшла трудова інспекція та податкова це взагалі загадка тому що за місяц звільнилося більше десяти
    операторів і стільки же стали новими операторами і кожного намагались на чомусь кинути та штрафувати

Добавьте зарплату в компании Коллекторское агентство Фактор

Добавить отзыв о работодателе Коллекторское агентство Фактор

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Коллекторское агентство Фактор?