Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. Чесність до людей!
    23 января 2020

Народ ні в якому разі НЕ ЙДІТЬ працювати в цю смердючу контору!!! Це реально знущання над людьми (працівниками)
    По-перше: Зарплата
    Коли я прийшла на співбесіду мені сказали, що зп залежить від год. і т.д орієнтовно до 9тис,попрацювавши місяць, коли я отримала менше мінімальної зп, кажучи що в мене був ШОК, нащо я потратила свій час
    По-друге: Штрафи
    Скільки років я працюю таких штрафів, як в них я ще не бачила 1000грн. Комерційний директор чи як її назвати, одним словом Христина Василівна, може тебе оштрафувати на будь-яку суму, як їй захочеться без пояснень, або скаже за скрипти. Немає значення скільки часу ви працюєте ви всеодно получите штраф. До чого я веду в будь-якій нормальній компанії ти маєш знати що ти можеш отримати штраф за це ще на початку співбесіди або стажування, і в якому розмірі
    По-третє: Атмосфера
    Вас нормально не навчать, тут все залежить від керівництва(можливо вам пощастить).Стажування в мене не було. Коли я прийшла
    на роботу касиром першийй день, 3хв постояла біля каси і все до праці більше ніхто не може підказати, тому що відеонагляд забороняє стояти біля каси іншому
    Одним словом БАРДАК і ОБМАН в китайському магазині!

2. Галина
    29 декабря 2019

Доброго дня. Працюю в магазині вже більше двох років, все влаштовує і зарплата і умови праці. Прочитавши ці негативні відгуки думаю що їх писали ті люди, які не хочуть працювати і заробляти. Такі були і в нас на магазині, працювати не хочуть на зауваження інших працівників не реагували, думали що вони на конкурсі краси. Із за таких працівників у нас були і неналежні цінники і напівпусті полиці і коли приїзжало СБ, вони це фіксували, одну касирку навіть зловили на махінаціях з грошима. Після цього у нас відповідно зарплата була менша, не було бонусів та премій. Але поступово ми позбулися тих працівників що не хочуть працювати. Зараз колектив сталий всі працюють і зароблятють, і всім кажу якщо не боїшся працювати і хочеш заробити приходьте в Копійочку.

3. Мирослава
    25 декабря 2019

Доброго дня! Працюю в Копійочці недавно, отримала першу зарплату виплатили навіть більше чим очікувала. Магазин у нас новий покупців багато, трохи важковато але якщо хороші дівчата поруч які завжди допоможуть то й робота неважка. Попередньо два роки була в Польщі там набагато було важче працювати та й не завжди виплачували все. Тут пишуть про якісь СБ — не знаю бачила якихось хлопців на магазині про щось з директором розмовляли, ніби нормальні, щось пояснювали. Директор казала що то ніби перевірка і сказали що у нас усе добре.

25 декабря 2019

Добрий день! Влаштувався на роботу в копійочку недавно. Відкрився новий магазин. Роботою задоволений, зарплату получив вчасно та повну. Щодо озвучень акцій так попереджали при прийомі а також щодо контролю відеонаглядом та СБ і це не тільки в копійочці, так в більшості мереж. Штрафів в копійочці не існує — це може підтвердити любий із працівників. Так можуть не доплатити лише частинку бонуса, але це у разі значного порушення, що також було озвучено при прийомі. Попередньо працював в червоному маркеті умови були набагато гірші. СБ при перевірці магазину не вказали жодних порушень. Мабуть заслуга усього колективу. А щодо негативних коментарів то ті що таке пишуть скоріш за все не хочуть та не вміють працювати. Їх постійно буде не влаштовувати усе і не тільки в копійочці.

20 декабря 2019

Настала і моя черга написати свою думку про дану » кантору» , фірмою чи мережею це важко назвати. Кожен працівник має бути «універсальним солдатом» незалежно від посади, коротше кажучи йопар, пекар і аптекар в одній особі. Магазини які відкривались в середині 2019 р незаврзять кріслв, щоб персонал несидів, за компютером працюєш стоячи. На співбесіді була розмова про годину обіду, на ділі це 10-15 хв випити каву з круасаном. Ну і звісно система штрафів , за все що можна , цінник неправильний, невчасно замінений,або відсутній, пуста вітрина так звані » товарні дірки» мають бути відстуні. Працівникам неможна спілкуватись між собою, телефонують з відеонагляду чому ваші працівники стоять разом і розмовляють. Відпрацював два місяці, першу зарплату дали малу, навіть не ставка яку обіцяли інший місяць ще менше, тільки на те що оформлений, казали що можливо ще додадуть))). Касирка відійшла в туалет 2-3 хв , телефонують з відеонагляду » чому у вас непрацює каса?» Тобто касирка мала сцати під себе. Один компютер на директора і комірника і на продавців консультантів. Замість того щоб утримувати штат СБ і відеонагляду , краще ці гроші давали б працівникам магазинів які займаються безпосередньо збутом товару. Ще був випадок замітив людину яка зриває цінники, це мабуть для того щоб підставити працівників перед перевіркою СБ , щоб зняти премії. Касири — попугаї це окрема історія, весь день повторювати одне і те ж при тому що кодних пару днів міняються скрипти. Люди які хочуть влаштуватись на роботу в копійочку ДУМАЙте. Читайте відзиви які тут пишуть і робіть висновки. Краще оминайте, береженого Бог береже.

6. 1111
    13 декабря 2019

Працював у компанії 2 роки. Все добре. Одне дуже напрягало — це працівники СБ які приїжають на магазини і прям як «КОРОЛІ» себе почувають до персоналу магазину відносяться по хамськи. Можуть взагалі приїхати на підпитку бо ж їм все можна… А саме працівники магазинів приносять прибуток компанії

7. марія
    10 декабря 2019

працювала в компанії близько двох років гарні керівники,приємний колектив,чесна і вчасно виплачена зарплата. задовільні умови праці, приїду з закордону піду з задоволенням працювати знову.

21 ноября 2019

Насправді Компанії «Копійочка» ще є куди рости, але вона з кожним днем розвивається і вдосконалюється.
    Але загалом умови праці хороші, між магазинами проводять конкурси і розіграші.
    Працівники магазину мають можливість перейти на роботу в офіс. Зараз на офісі є працівники, які раніше працювали на магазині.
    Компанія надає можливість заробляти тим людям, які знаходяться в маленьких містечках.
    Оплата праці відбувається вчасно і повністю.
    Розмова про те, що комусь щось недоплатили — недоречна. Якщо хтось вважає що хтось… щось… комусь… не заплатив то в цьому потрібно розібратись вислухавши пояснення регіонального керівника. Але проблема в тому, що є люди,які не бажають чути і розуміти конкретну причину. Їм легше бачити себе жертвою чиєїсь афери.
    Жоден регіональний директор чи працівник бухгалтерії не привласнює кошти інших працівників.
    Плинність кадрів — це проблема практично всіх компанії, оскільки багато людей зараз їде на заробітки в іншу країну змушуючи компанію шукати заміну.

Сміх та й годі,те що ви написали.Таке враження,що написав сам регіональний або хтось з керуючих,щоб лиш виправдати себе.Замість того,щоб витрачати свій час на виправдання своєї наглості і безвідповідального ставлення до роботи,раще працюйте сумлінніше і розраховуйте вчасно працівників,а не вішайте тут людям «лапшу на вуха». І почитайте всі коментарі,які тут залишили працівники,не думаю,що всі одночасно зговорилися і це Всеукраїнська змова,а то пишите,як у вас все райдужно,не робіть з людей дурнів,а то виходите ви більшим дурнем.

18 ноября 2019

@Гость, якщо вони б виплачували повністю всі кошти після звільнення то я думаю ніхто з колишніх працівників не писав би скарги що їм не доплатили …

15 ноября 2019

@Гость, вчилась користуватись комп‘ютером?

13 ноября 2019

@Гость, Була в офісі на Школі директорів дуже крутий офіс.
    Але не бачила там цвіту нації всі приємні і прості

13 ноября 2019

@Гость, в офісі то взагалі одні професіонали працюють. Цвіт нації)))

20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. Знаток
    6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Менеджер торгового зала 1
Продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?