Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 2 августа 2020

Люди не йдіть працювати в це кубло. Я був і касир і продавець консультант і прибирав і звіти вечором скидав ! І зарплата 4000 5000 . Ревізія була взагалі піздец був 2000 давали 4 місяці. Щей колектив *** діти ще ті ! І ще цікаво ми працювали а по факту у відпустці за свій рахунок.

2. 2 августа 2020

я робив свою роботу 110 %. Але я не любив плітки і с*аку лизати керуючій! Скоротити але залишили 4 тих які створювали робочу обстановку і лезали с*аку керуючій! В мене на касі була завжди більша виручка ніж в інших!

3. 2 августа 2020

@Гість, Ні, дорогенькі ви дуже помиляйтеся, якби «6», то вписувалися би в ваше середовище. Ви досі не розумійте і вам не дано зрозуміти, що робота в магазині в великій мірі залежить від правильної взаємодії всього колективу. Заїло, що звільнили? Заїдає, якщо чесно, як можна було терпіти таке ставлення і чому не пішли з цього пекла раніше, але все що не робиться, то до кращого. Тут пишуть, що працівники, не відповідають » добрий день» та вони там, злі на весь світ сидять, той об’єм роботи , що робили 8 людей тепер роблять 5, і ще й за менші гроші і бігають, щодня в пошуках нової роботи, питаються чи немає вільної вакансії в інших компаніях, бо не витримують фізичної і моральної нагрузки. Відпустки відмінили, це вже просто знущання з людей, для Копійочки закон про працю, видно неписаний.

4. 1 августа 2020

Відчуваю ,що це саме тих «6» і є писанина . Дівоньки ,якщо пішли в іншу нову мережу ,насолоджуйтеся і радійте (щастя любить тишу ) . Це лише зайвий раз показує те ,що вас заділо ваше звільнення . Якщо вас хтось принижував чи хотів звільнити бо бачите «ходять як принцеси » ,то можливо саме ви і були тими принцесами ? Слідкуйте за досягненням показників роботи ,та за виконанням своїх обов»язків)

5. 1 августа 2020

Оминайте цю «кантору» десятою дорогою. Не зв’язуйтесь з тим ні в якості клієнта, ані тим більш, в якості раба. Хоча якщо ви бачите в собі талант хвойди і «6» (можна лише 6) то кар’єрний ріст вам гарантовано.

6. 1 августа 2020

Так інші мережі отримали бонус під час ваших безпідставних звільнень і скорочень, в якості гарно підготовлених і обізнаних колишніх працівників. А ваші колишні працівники, попали на іншу роботу, як в люблячу сім’ю: де тебе відстоюють, а не стараються принизити, де тебе розуміють, а не вичитують за любу дурницю, де керуюча, як твоя мама, а не принцеса з короною на голові, що дивиться всіх позвільняти і створює такі умови щоб колектив сам розбігся. І ви ще бігаєте моніторити інших? Розберіться самі в своїх проблемах, що не так.

7. 31 июля 2020

@Гость, жаль що ви хамити навчились, а те що всі навколо говорять… «синій ніс червоні очі то в копійочка робочі»… під носом нічого не бачите, дякую і вам не хворіти!

8. 31 июля 2020

@BlackCat, ваші коментарі, на сайті, де люди не то що роботою в Копійочці не задоволені, а впринципі будь яка робота в цілому їм буде не достатньо хорошою- показують лише одне:вашу недосвітченість в спавах буденних.
    Ті хто йдуть з одного місця на інше- зраджують принципам і в будь який момент зроблять так само.
    Успіху вам.

Добре що ви дуже досвідчені у хитрощах і наглості у відношенні до своїх працівників!Про які принцепи ви тут пишите? Люди ідуть на роботу з метою заробляти гроші у хороших умовах, а не ставати рабами фірми та її ідеології…якщо для вас буденні справи те що від вас тікають люди з ужасом, то ви ще більше недосвідченні ніж я у «справах буденних»… Ви мабуть працівник року!!! Бо таку нісенітницю могла лише написати людина з коров’ячою какою у голові.

9. 31 июля 2020

Успіху вам.

10. 31 июля 2020

@BlackCat, Дивися би ти ще себе не спробував у Family joy, ******* через таких **колизів і робиться бардак в магазинах.

Як завжди працівник фірми відповів у своєму фірмовому жанрі вічливості, показав вихованість та уміння працювати з людьми! А якщо по суті, то не зря кажуть що у вас бардак, з таким персоналом взагалі дивно що у вас там при вході у магазини на фразу «добрий день» не відповідають «допобаченя» І доповню якщо ваші хитруни запускають у інші фірми своїх шпигунів на розвідку щоб узнати що і як, то всім іншим цього не потрібно, тому що від вас всі тікають і при співбесідах видають все необхідне, але це не є погано,ви виховуєте для інших фірм хороших спеціалістів, дякую вам за пророблену роботу!)А люди завжди зроблять свій вибір, і можливо влиються у хороший чесний колектив у фірмі зі стабільністю,хорошою зарплатою і саме головне де панує людяність і справедливість!)А своїм агентам 007 скажіть що при маніторингу можна було знімати форму копійки!!!))))) та так можна було)))))))) дякую за увагу всім хорошого дня!)

11. 30 июля 2020

12. 30 июля 2020

Ну якщо вам так не довподоби робота у «копійочка»,то можна спробувати себе у новій мережі «Family Joy» по слухам так краще керівництво, більші зарплати і дешевші ціни для народу!)

13. 26 июля 2020

Марина :
    Я теж відгукнулася за посиланням на касир консультант.Прийшла на співбесіду директор себе поставив так як вона не директор копійочки а як директор якогось потужного банку питання настільки дурні що в голові не вложується як можна задавати таке…найбільше мене вразила анкета і цих дві графи «реальна причина звільнення»Реальна???можу зробити висновок один в цей магазин ніколи не ходила і ходити не буду.Вам потрібна в першу чергу прибиральниця паутині купа пилюки купа!!!це я за Нововолинськ пишу.І до людей потрібно ставитися з повагою а не кидатися.Дуже шкода що керівництво яке стоїть над тими директорами що по магазинах не бачуть їхньої роботи!!!

Доброго дня, можна підписатися під кожним вашим словом, це така специфіка роботи в Копійочці. Директори думають, що боги все їм можна, піти погуляти, в місто сходити зробити манікюр, відвідати перукарню, в той час як звичайний продавець приходить до роботи без 10 хвилин 8, повинен писати пояснюючу за нібито велике запізнення, бо на роботі треба бути за 20 хв. до 8 год.. Прибиральниці тут немає, влаштовуєшся як продавець, а вимітати треба кожен куток, а ще так, як штат скоротили, об’єм роботи той самий пахати треба як невіжений за копійки. Директорам начхати на працівників, вони не відстоюють свій колектив, дивляться підлизати зад регіональному, і би йому було добре. От так і працюємо, і кінця-краю цьому бардаку немає, хіба що шукати іншу роботу.

14. 26 июля 2020

15. 17 июля 2020

Хочу поділитися емоціями та досвідом стажування в ужгородській копійочкі.
    Побачила оголошення і вирішила піти дізнатись про роботу,на співбесіді все чітко гарно наобіцяли хоча обіцянкам вже недуже й вірю але так як роботу знайти важко то ж вирішила спробувати про що тепер жалкую.
    Попрацювала там декілька днів і зрозуміла що в такому дурдомі працювати нереально.
    Обіду нема і часу банально чай з булочкою з’їсти теж нема ,присісти навіть на 5 хв за 10-ти годинний робочий день неможна бо ж відразу зауваження,постійно щось треба робити,постійно бути в русі,на вулицю подихати свіжим повітрям неможна,кондиціонер включити неможна,весь день в маскі в духоті та закритому приміщенні стоячи на ногах,інколи й води попити неможливо піти бо ж робота,робота,робота.Це не робота це знущання над людьми.Коли сказала що далі не залишаюсь і пишу заяву на звільнення то відреагували ніби так і має бути.За дні аду,дні цього стажування і виконання роботи заплатили ні копійки бо ж це моє особисте рішення не залишатись.КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ЙТИ ТУДИ ПРАЦЮВАТИ!!!!

16. 15 июля 2020

Не робота а рабство до втрати свідомості.
    Цілий день на ногах,обідньої перерви нема,присісти навіть коли нема людей неможна бо ж постійно треба щось робити.За такі гроші як платять це не робота це жах.На співбесіді обіцяють одне а як до діла то зовсім інше,постажувалась декілька днів і вирішила далі не працювати,за стажування не заплатили.Шарашкіна контора та й все!!!

17. 13 июля 2020

@Гость, У нас відпустки відмінили, невідомо коли можна буде піти.

18. 9 июля 2020

Доброго дня! Працюю у компанії та перший раз чую що відпустки відмінили на нашому регіоні всі йдуть у відпустки згідно графіка!

19. 9 июля 2020

@Гость, Які ви розумні, зразу звільнені за крадіжки, ви що когось за руку зловили, чи по-собі судете? Тут більшість людей які попали під скорочення, їх звільнили незаконно без попередження і жодних компенсацій.

Це уже брехня попередили за два місяці на перед і виплачують 2/3 від з/п але просто треба знати свої права і трошки закони .

20. 3 июля 2020

BlackCat :

Чуєш ти , в тебе забули спитатися як жити дальше, думаєш хтось не проживе без вашого гадюшника Копійочки. Як раз та робота, за яку треба триматися!!! А про ваших героїв треба трохи написати, хай люди знають, яка порядна компанія, з дуже компетентними працівниками,яких вже також давно звільнили.

Все стало на свої місця, таку **** невиховану треба було ще й по статті гнати геть!)))

Так , але чомусь не виховані і шістки залишилися, а скорочення проходило зовсім за іншими критеріями

21. 3 июля 2020

Прочитавши останні коментарі немає сил мовчати! Так бачу, що на цьому сайті зібралися лише ображені життям, несправедливо звільнені, прекрасні «спеціалісти»! Так, мені вас жаль, але жаль не тому, що вас псевдо несправедливо звільнили, а тому, що ви вже не бачите нічого, крім свого негативу! Якщо вас звільнили, то може таки справа у вас самих? Працювала і з Мартою Конечною і з Олександром Палатнієм! Прекрасні люди, і чудові спеціалісти! Таких людей справді мало! Це люди, які завжди боролися за свої магазини та за своїх людей! Завжди підтримували і допомогали! З таких людей потрібно брати приклад нам усім! Тому думайте, що пишете! Справді рада, що Олександр отримав підвищення, він на те заслужив! Всього самого хорошого йому на новому місці роботи і успіхів у всіх починаннях!!!! І дякую йому та Марті Конечній за все!

Написав працівник , який підмазався гарненько і отримав підвищення 😂

22. 30 июня 2020

23. 30 июня 2020

Хочу подякувати тим,хто відреагував на ситуацію в Косові і звільнили директорку,яка уявила себе «королевою»,якій все дозволено,по чиїй вині звільнилося багато хороших людей(в тім числі і моя дружина),а як Дарія Іванівна,приємно бути на їхньому місці?Але ви як»королева» погана прославились,бо шумить весь Косів і кажуть: ДАВНО ПОРА!!!,щоб своїми примхами не тероризувала людей.До речі,заходив у магазин і там усе змінилося на краще:хочеться зайти.Бажаю працівникам удачі в роботі.БРАВО керівництву,яке прийняло таке рішення!

24. 30 июня 2020

25. 30 июня 2020

Вашого жалю ніхто потребує притримайте його для себе, ви в такій компанії працюєте, що як не сьогодні, то завтра він вам знадобиться, повірте. А якщо люди пишуть стосовно когось, значить є за що, диму без вогню не буває.

«Розумна людина не та яка все рішає, а та яка уміє не влазити у проблеми». Тому якщо працівників звільнили то завжди є причина, довгий язик, некомпетентність у роботі і тд…тому звільнили вас, рухайтесь далі не потрібно тут плакати, всі ми самі винні у своїх проблемах і непотрібно всіх у цьому звинувачувати крім себе.

26. 29 июня 2020

27. 29 июня 2020

28. 28 июня 2020

@Гость, Ну і молодець Сашко, нехай Бог помагає, не знаю може когось звільнили незаслужено, але йому велике дякую за звільнення директора в Косові, вона давно напрошувалася. Як людина він досить хороший, на відміну від попередниці Конченої чи то Конечної Марти, він показав що думати треба головою, а не сракою. Удачі йому і завидуйте мовчки.

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Региональный директор 3
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?