Копійочка

VN:F [1.9.22_1171]
3.5 из 5 (голосов: 23)
3.5235
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1 2 3 4
 1. Марічка
  30 мая 2020

  Працювала в різних мережах, тому порівняти є що. Напишу відверто в Копійочці найкраще працювати. Всі пишуть про якісь штрафи, ви просто не працювали десь інше. Якщо в колективі все злагоджено у вас буде все ок.

 2. Оксана
  30 мая 2020

  Раніше працювала керуючою в одному з магазинів Копійочка. Почитала відгуки про СБ та незгідна з негативними відгуками. Вони професіонали, на всі порушення в них є підтвердження фото або відео. Непотрібно красти та все буде гаразд.

 3. Гость
  30 мая 2020

  Доброго дня!Працюю в Копійочці близько року, робота подобається, заробітна плата вчасно. Керівництво піклується про своїх працівників під час карантину, виділяються кошти щоб я змогла та інші працівники добратися до місця роботи. У кожній роботі є свої певні недоліки, але якщо ти працюєш відповідально та чесно,то і СБ не буде що Вам пред’явити!

 4. ЛОРІК
  29 мая 2020

  Бачила як проводили перевірку в магазині. Все за правилами, нічого протизаконного.

 5. Лора
  29 мая 2020

  Добрий вечір,три місяці пройшло як звільнилась з Копійочка,і перейшла в Єву,такого бардака ще не бачила,зарплата менша,вічно нестачі,штрафи.Хочу назад в Копійочка……

 6. Оксана
  29 мая 2020

  Повірте мені, що СБ в копійочці працює добре. Мене вичислили та зустріли прямо під магазином в селі. Показали відео на якому була я. Да чорт попутав, трохи приховала коштів. Усе мені добре пояснили. Працюють там не деб…ли як ви пишете, а скоріш за все колишні менти, добре знають свою справу. Не рекомендую вам щось подібне робити в них. Рано чи пізно вичислять.
  А от то що після того як вкрали ще щось пишете то не є добре на мою думку. У них є усі пояснення і вони можуть їх пустити в діло. Роботу будем шукати десь за кордоном. А так звільнилась за згодою сторін та й добре.

 7. Гость
  28 мая 2020

  Доброго дня!Хочу висловити свою думку,так я взагалі не працював у Копійочці,але від багатьох людей чув,що скаржаться СБ,що Копійочка прославилася із скороченням працівників на всю Україну,незаконним,як вам не встидно СБ людей погрожувати поліцією!

 8. СБ
  28 мая 2020

  Добрий день! Шановні «невинно» звільненні я так розумію що свою вину щодо здійснених Вами крадіжок ви визнали лише на папері. Не забувайте що звернення в поліцію може бути в любий час. Крім того мабуть ви бажаєте реклами та розповсюдження інформації по іншим мережам щодо ваших «особливих здібностей». Не проблема… Допоможемо. Якщо хтось із працівників має бажання поспілкуватись та підсвітити своїх «хороших» колишніх колег, які своїми відгуками Вам «допоможуть» при майбутньому працевлаштуванні — звертайтесь.

 9. ДМ
  27 мая 2020

  Не знаю як на вашому магазині, можливо у вас дійсно ДМ відпочиває у робочий час, але це не означає, що так відбувається на всіх магазинах!Особливо в цей час, коли покупців багато, а працівників мало.Іноді немає часу поїсти!Але є хороша сторона,наша мережа надає багато можливостей кар’єрного росту,і ви завжди можете спробувати себе в ролі ДМ.І хто знає, можливо ви будете кращим ДМ ніж ваш. Подумайте про це! Адже в ДМ,як ви кажете, дуже легка робота!Я, особисто, цього не помітила.ДМ універсальний солдат, він має вміти і робити все, щоб забезпечувати безперебійну роботу магазину,щоб персонал добре працював і був навченим, щоб виконувались плани і люди мали гідну заробітну плату!

 10. Гость
  27 мая 2020

  СБ взагалі потрібно ***, а особенно у Франківську,вони бундючні,звільняють не винних працівників,та ще й погрожують!!!Д*біли бундюги!!!!!

 11. Гость
  27 мая 2020

  Доброго дня, згідна на рахунок ДМ на всі 100%, понадавували їм зарплати нормальні і премії, а що вони роблять на ці гроші? По три рази сідають їсти, чай-кава з своїми любимчиками, потім нагадає що є невідкладні справи в місті на години 2-3 , і «напружений трудовий день» пройшов, в той час як Касир не має права лиш ти касу, щоб піти в туалет, а ПК не дай боже присісти. Нічого не кажу, але яким чином директора відробляють свої гроші? Навіть завдання в бітріксі за них виконують комірники.

 12. Гость
  27 мая 2020

  @ДМ, треба просто ПРАЦЮВАТИ, а не уявляти себе топ-менеджером.

 13. Гость
  27 мая 2020

  @ДМ, керує?))))) керувати є кому і без дм. В магазині треба працювати, а найголовніше не заважати працювати іншим, в першу чергу комірникам, в другу касирам. Бо то або ще нічо не робило а сідає жерти, а як нажреться то йде на касу щоб бува не схуднути) ну а потім і курнути хвилин на 30 треба збігати, потім згадати що забула в туалет сходити і так до обіду час вбивають. В другій половині дня то саме. Ну і звісно ж тре робочий вигляд зробити і почитати повідомлення з рц чи офісу і розтлумачити все для колективу бо всі інші в магазині без дм з цим надскладним завданням ніяк не справляться.

 14. ДМ
  26 мая 2020

  Та невже? А хто несе відповідальність за все, що відбувається в магазині? Хто набирає персонал? Хто вчить персонал всього? Хто заміняє, за потреби, касирів, продавців і комірників?Хто вирішує проблемні ситуації?Хто керує роботою магазину?Хто віддувається за гріхи працівників?Невже ПК?

 15. Гость
  26 мая 2020

  @Гость, 100%. Там половину тих «кадрів» треба повиганяти. В магазинах, можливо і не всюди, але в більшості треба звільняти директорів. Абсолютно ніякої користі компанії вони не приносять.

 16. Гость
  26 мая 2020

  Працювала в офісі, зарплату обіцяли підняти але то обіцянки! не буде у вас кваліфікованих кадрів поки не будете платити достойно професіоналам! Там добре себе почуває «планктон» — люди які роблять вигляд роботи, мало працюють і задоволені оплатою! ви шукаєте спеціалістів у Києві, Львіові, Дніпрі а не бачите хто в офісі справді працює і може робити більше якщо підняти зарплату, а хто майже нічого не робить і отримує подяку керівництва!! окрема історія як шкодять люди які прийгли по-блату і їм все дозволено: Лазаренко Л.Д., Кухарчук Ю., Гусак ……

 17. Гость
  24 мая 2020

  @Гость, 👏🏻👏🏻👏🏻Коментар від звільненої за крадіжки😆😆😆ти ж сама знаєш де СБ ,бо вони тебе і звільнили,значить свою роботу вони виконують сумлінно

 18. Гость
  24 мая 2020

  Гость :
  А ви, що думали, що маєте хоч якусь цінність для компанії? Вони цінують таких працівників, як тут описали директора в Косові, вони з нею, видно брати по розуму.

  Такий директор як у Косові-2 грош ціна йому.Куда керівництво дивиться нащо такого директора ??????????????.

 19. Гость
  24 мая 2020

  РегіАнальний Шершун краде у працівників зарплату. Поставив директоркою магазина № 4 в Ужгороді бившу касирку Шикулу, ту що з каси у касирів гроші крала. Там працює ще подружжя, хоча то ся заборонено. Вони живуть в одній хаті, а гроші на таксі бере кожний для себе. Ото воровська малина а не магазин. Де та СБ?

 20. Гость
  23 мая 2020

  А ви, що думали, що маєте хоч якусь цінність для компанії? Вони цінують таких працівників, як тут описали директора в Косові, вони з нею, видно брати по розуму.

 21. Гость
  22 мая 2020

  Працівників мають за рабів,звільняють незаконно.

 22. Гость
  22 мая 2020

  Незважаючи на заборону Кабміну звільняти працівників під час карантину компанія просто виставляє своїх працівників за двері. Всіх комірників мережі викинули на вулицю а всю роботу яку робили хлопці переклали на наші плечі при цьому урізавши зарплату бо ж карантин хоча магазин ще має кращі торги ніж до карантину. Двох консультантів теж звільнили. Працювати доводиться більше та інтенсивніше при цьому отримуючи менше. Не знаю на скільки мене вистачить але у планах звільнення.
  Раджу СБ поцікавитись як проводить день керівник магазину 30% робочого часу просто гуляє по місту у своїх справах а касири консультанти мусять виконувати за неї її роботу
  Обходьте стороною. Краще менші гроші і спокійніша робота.
  Рівненська область

 23. Гость
  22 мая 2020

  @Гость, знаю одного регионального директора который брал взятку к работницы которая была в списке на сокращение . И все сработало, уволили нагло другую работницу. Позор СБ что делают подлоги невиноватым продавцам для того чтоб уволить… @Когда-то директор,

 1. Гость
  20 февраля 2018

  Гость :
  Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

  Валентина
  Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

 2. Знаток
  6 февраля 2018

  Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
15 400 грн
Ассистент директора 1
22 500 грн
Директор 1
16 000 грн
Кладовщик 1
2 130 грн
Менеджер торгового зала 1
52 000 грн
Приемщик 1
7 800 грн
Продавец-кассир 4
1 000 .. 6 000 грн
Продавец-консультант 6
1 265 .. 7 000 грн
Региональный директор 3
36 000 .. 68 000 грн
Управляющий магазином 1
8 000 грн

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе КопійочкаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?