Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

2 августа 2019

Доброго дня, я так розумію колеги по колишній роботі! Працювала в Копійочці більше року, при звільненні дійсно не виплатили усю суму, попередили що після ревізії розрахуються. Поїхала на Польщу уже й не сподівалась, але через пару неділь на карточку прийшли кошти і чомусь навіть більше чим я порахувала (мабуть бонуси). Зараз повернулась з Польщі. Більше за кордон не хочу і нікому не рекомендую. Да гроші платять більші, але умови праці, відношення та відсутність близьких поряд сказується на здоров ї. Думаю проситись назад в Копійочку, може приймуть.

2. Колишній працівник
    31 июля 2019

Скрипт не ставлення до людей, ви подивіться скільки в них вакансії відкритих, в нормальної компанії немає такої текучості кадрів. Їдете краще за кордон, якщо маєте можливість а не давайте себе приписували за Копійочки…

3. Гість!!!
    31 июля 2019

Обманюють,гроші не видали усі. Ставлення погане,не рекомендую нікому.Людей мають за ніщо. Буськ

4. СВІТЛАНА
    20 июля 2019

хочу сказати велике спасибі СОФІЇ СТЕПАНІВНІ І ВОЛОДИМИРУ ПЕТРОВИЧУ, я помилилася ,що відносно до керівників . ВОНИ дійсно ДБАЮТЬ про працівників і стараються виправити помилки » інших». КЕРІВНИКИ ЯКІ НА СВОЇХ МІСЦЯХ заслуговують повагу.ПОБІЛЬШЕ БИ ТАКИХ….Бажаю ВАМ СОФІЯ І ВОЛОДИМИР ,ще ВИЩОГО РОСТУ . Ви дійсно дбаєте про працівників ,ВИБАЧТЕ ,за не порозуміння .За роботу в «Копієчці» мені було ЗАПЛАЧЕНО .тобто прийшло на банківську карточку.Так,що працювати в «Копієчку» ідіть ,бо за нами стоять ВОНИ — МОЛОДІ, КОМПЕТЕНТНІ,ЕНЕРГІЙНІ,КЕРІВНИКИ. ДЯКУЮ . ВИ зробили все ,щоб допомогти мені.МІЦНОГО ВАМ ЗДОРОВ»Я,І гарних працівників.

19 июля 2019

Дякую пані Софії Степанівні і Володимиру Петровичу за розуміння і допомогу,гроші я отримала.Щиро дякую .колишній працівник Копійочки м.Буськ
    Галина

6. СВІТЛАНА
    15 июля 2019

я теж працювала в Буську в » копі….» аж 3 ДНІ…. влаштовувалася тиждень,тобто здала документи ,проходила мед.огляд ,який коштує 360 грн. і чекала дзвінка. Заяв і оформлення займає дуже багато часу,таке враження ,що ідеш працювати не продавцем а » керуючим «. Гарна співбесіда..чітка..і все зрозуміло. А коли почала працювати враження змінилися. Робочий день починається з 7.40 а закінчується в 19.40. тому що в 19.00 закривається магазин ,а прибрати,помити підлогу в залах, туалет,викинути сміття……прибиральниці не має. Працівників мало ,як касирів ,так і продавців. Говорять одне а виходить інше.Звільнилася …. зайшла здати футболку директору і була дуже здивована коли почула ,що мені не оплатять за 33год мого робочого часу в магазині так,як я була не ОФОРМЛЕННА питання, ЯК НЕ ОФОРМЛЕННА? відповідь директора » так мені сказали кеуючі» . я в ШОЦІ.. тобто працюєш на копієчку за ДЯКУЮ. За 3 дні які я «пропрацювала» за «дякую «звільнилося 2(двоє) дівчат. ВИСНОВОК: думайте перш за все чи хватить сил працювати … А за директора Аню хочу сказати ,що вона гарна людина , працює зі всіма, як на залі ,так і на касі,тобто роботу виконує всю ,яку не повинна виконувати,бо це не входить в її обов»язки.Можна ще писати ,але читайте коментарі вище ,щоб не повторюватися.

12 июля 2019

@Гость, обідня перерва година, але для зручності ділиться на три частини 15+30+15хв.

5 июля 2019

Я працювала в магазині м.Буськ продавцем -консультантом.це просто жах .ми між собою сміялись,що в місцях позбавлення волі затримані мають обід і якийсь графік.в нас обід 15-20 хв.умови для праці просто ад.ще й зарплату не заплатили тільки частку.спібесіда солодка як мед а насправді робота повле лайно.ще є багато іншого.но коли директор принижує тещо ви задрипані селюки,
    що ви мені зробите.зробити нічого не зроблю но попереджу людей .Не йдіть працювати в копійочку м.Буськ директор Федірка Ана І.Ми люди а не худоба

4 июля 2019

@Гость, ага я чогось ще не бачила по почті …
    Залупи очі….🖕

20 июня 2019

мне вот интересно куда смотрит служба БЗ когда директора вписывают себе часы….и вообще директоров хоть пасите немного…ато они пришли мин 10 походили и на чеса три четыре линяют с роботы ((((( а персонал фигачит….не смотря на то что график гавно….

11. ВасильКо
    5 мая 2019

@Гость, в державний бюджет податки не платять тому і зарплати великі, і ніхто не має права перевірити

24 апреля 2019

@Гость, полностью с вами согласна,с каждой ревизией все больше и больше суммы, и те бонусы которые можно заработать, они забирают обратно в двойное….ужасные условия работы, компания думает только о себе,до людей и работников дела нет….

10 апреля 2019

@Гость, золотий коментар. Лайкаю)

10 апреля 2019

В Сторожинець директор не адекватна кидаєтся на людей….
    Ви коли брали ії до роботи ви ії проводили обстеження на сказ, а то заразне…..

10 апреля 2019

Пан жужалка Вадім самий брехливий аферист в цій компанії ..
    Жужа я так просто це не лишу ти думаєш що тобі це все мине не я тобі покажу…..

9 апреля 2019

@Гость, не хочуть доплачувати, тому й багато вакансій «шукаємо керівника магазину»

9 апреля 2019

@Гость, в копійці є етика? там розпорядження «треба зробити», перекидання задач на того хто не дурнійший, а щоб працювали розуміні треба нормального відношення і зарплати!

9 апреля 2019

@Гость, а шо ви хочете з такою текучкою кадрів? коли не зайду у магазин там новий персонал! ставтеся до людей ПО ЛЮДСКИ і будуть вас поважати і вихваляти!!!

13 марта 2019

Шановні, працюйте на себе. А не за «копійочки»…

9 марта 2019

Це класно, що в Копійочці є пахучі шампуні, класні дезодоранти і зубні пасти. Але немає, на жаль головного: ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ у директорів. З таким «багатим світоглядом», ви займаєте посаду директора??? Судячи з коментарів, ваш рівень вище прибиральниці, не тягне. З таким керівником, магазин далеко зайде.

Бадічел, можливо досить ?????

8 марта 2019

8 марта 2019

Наташка :
    Знаю класний шампунь пахучій, класна зубна паста пахучя класний порошок і ополіскувач.
    Це все я советую нашому директору Вадиму Жикотинському у нас у копійочці це все е звертайся .
    Просто як ти заходеш у мій кабінет то після тебе у мене не хватає освіжувачя повітря я риг…… повний унітаз прошу не заходи до нас бо воняє жах.
    З любов’ю колектив копійочка
    І це писала директор копійочці від щирого серця, чернівці вопше радіють без вас .
    Я через твій запах неможу нормально робити ……

Це писав директор??? В тексті 10 помилок!!! Дорогенька, в вас професіоналізм, культура і етика зашкалюють!!!

23. Наташка
    6 марта 2019

З любов’ю колектив копійочка
    Я через твій запах неможу нормально робити ……

6 марта 2019

Жах копійочка це каторга

3 марта 2019

Я працюю в компаній в офісі .
    Я точно знаю що тут брешуть що тут мають людей за рабів .
    Мені добре навіть дуже а людей шкода бо такі Директора як той Жукотинський той сам нічого не знає а корче перца .
    Того дурню від тебе і забрали Чернівці бо ти лох……

1 марта 2019

@Гость, звичайно ж ніхто не буде. Навіть за гроші не збираюсь робити. Не справляєшся з обов‘язками, звільняй площу. Понабирають дармоїдів…

1 марта 2019

@Гость, в директора стільки обов‘язків, що йому треба ще з десятеро заступників.

Десятеро не треба, а одного треба, ніхто за дякую не буде робити його роботу якісно.

28 февраля 2019

Доброго дня, начиталася відгуків про Копійочка, і вирішила написати своє. Не така вже погана робота, в них пристойна зарплата, вони мотивують, наприклад директор може мати 14000 грн, Касир і продавець 10000 грн-це ставка+ премії. Працюю тут 2 роки і хочу сказати, що я вдома, бачу в рідних, а не десь в рабстві за кордоном. Робота для відповідальних, і чесних людей, бо відеонагляд все бачить і не хочеться попастися на махінаціях, бо за це зразу звільнення, і підеш з магазину, як шахрай.Не подобається, що керівництво зняли посаду адміністратора, коли директор вихідний в магазині безлад бо не хоче , і не буде Касир або продавець робити роботу, кошти за яку получить директор!!!

Це правда компанія більше втрачає ніж зекономить на менеджерах торгового залу,бо нема директора, товар стоїть в комірчинах і нічого нікому не треба не має сенсу касирам щось робити за директора, він за це більшу зарплату не має. МТЗ відмінив Зінченко, ще минулого року, скупий два рази платить

28 февраля 2019

27 февраля 2019

А мне нравится капейка и работа нравится и зарплата нравится и я рекомендую. У каждого свое мнение. В том числе и мнение обиженных и бездарных писак которые ваабще не ориентируются в реалиях. Видать также ориентировались и в работе, потому и пишут всякую чушь.

16 февраля 2019

Пока не найдется управы на такие канторы как капейка то всегда будут людей лохотронить и использовать как дешевую раб силу которая должна ишачить круглосуточно за капейки и выручать паразитов которые владеют капейкой

16 февраля 2019

Люди как говорится не будьте идиотами. Отзывы о краже написаны самими сотрудниками копійочка. Не могут люди тут сознаваться в кражах это абсурд.

И обратите внимание отзыв от Rozum тоже от сотрудника копійочка. Сами себе пишут себе лживые отзывы. Делайте выводы.

Зайдите на сайт у них много не закрытых вакансий что тоже весьма странно, особенно кладовщиков. Явно муть. Не советую компанию копійочка.

16 февраля 2019

Да зізнаюсь чесно, уже в Копійочці не працюю. Не вигнали як тут пишуть, сама написала заяву, прикро, ніби й не брала нічого особливого, так по трошки, але попалась. Слава богу в поліцію не здали. У них ця служба охорони чи як, працює чітко краще не попадатись. Роботу в Копійочці рекомендую, останнім часом зарплати підняли, добре почувалась та й сім’я довольна була але чорт попутав.

13 февраля 2019

@Гость, та вже не працюю. Того шо в Копійочці повно корисного товару особливо підгузники і прокладки. Я брала додому трохи, поштучно з упаковок витягувала. але потім засікли падлюки й одразу вигнали, не дали шансу на виправлення. Тепер сім‘я залишилась без засобів для існування, а раніше на зарплату з Копійочки так розкішно жили)

Rozum :
    Коли влаштовувалась на роботу зайшла на цей сайт і прочитала багато ,,хороших відгуків» про компанію і зараз розумію яку помилку тоді зробила. Та все таки будучи людиною розумною я пішла на цю роботу і не слухала, що тут пишуть щедрі на коментарі ,,,гості» і досі про це не шкодую!!!
    Мені робота дуже подобається, я працюю, отримую гроші, в мене крутий молодий колектив і хороше керівництво! Мені зараз не приємно читати такі відгуки, бо я знаю, що вони не справедливі, і люди, які працюють, хочуть працювати і чогось в житті досягати до такого не опускаються. Розумію, що ми живемо в епоху хейтерів, які кайфують від того, що обливають когось гряззю, але навіщо!? І якщо ви скриваєтесь за ніками ,,гость» то кого ви боїтесь? Чи все ще працюєте в компанії і просто боїтесь конкуренції від людей, які хочуть працювати і кар’єрно зростати?

Керівництво то хто? «Директор» магазину, який нічим не відризняється від продавця. А в багатьох випадках ще й в рази тупіший. Бо всьому вищому по рангу «менеджменту» плювати на тебе і решту працівників. З часом зрозумієш.

Якщо тобі щось не подобається чи тебе хтось не чує, то звільняйся, а мені подобається, ніхто на мене не ,,плює» і я стабільно працюю😊 якщо і буває, щось не так, то ми звертаємось до керівництва а то не ,,тупий директор», бо директор впринципі не можу бути тупим і нам все дають, або ідуть на поступки, а ти сиди тут і жалійся далі😉

Rozum :

38. Rozum

20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. Знаток
    6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Менеджер торгового зала 1
Продавец-кассир 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?