Main School

Main School

VN:F [1.9.22_1171]
3.0 из 5 (голосов: 1)
3.015
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Школа комплексного гармоничного развития ребенка с использованием современных информационных технологий и альтернативных методов образования.

Отзывы о работе в Main School, зарплаты

 1. Алексей
  4 февраля 2020

  Работаю в школе Main School 2.5 года. Рад, что работаю в обществе креативно-ориентированных профессиональных коллег. Руководство школы , создает атмосферу для комфортной работы, и учитывает предложения и пожелания сотрудников и детей. Спасибо Вам.))

 2. Марія
  23 января 2020

  Main School — це друга домівка, куди йдеш завжди з гарним настроєм. Дружній колектив і чудове керівництво. Це місце де постійно можна розвиватись як професіонал і не хвилюватись, що тебе не почують.

 3. Olha Pykhova
  22 января 2020

  Викладаю хімію у Main School вже півроку. За цей час просто закохалась у цю компанію!
  Для викладачів проводяться курси, тренінги, заняття з фітнесу та корпоративної англійської) У Main School насправді цінують співробітників, заохочують до розвитку та підтримують ідеї!
  Я щаслива, що маю змогу працювати у Main School, ціную команду, пишаюсь нашою школою та учнями!

 4. Олександра
  21 января 2020

  Найбільше, що подобається в Main School, — це психологічно комфортна атмосфера. Вона створює умови для плідної праці і розвитку. На цю роботу хочеться приходити!

 5. Лілія
  19 июля 2019

  Main School чудова молода компанія. З новітніми підходами до ведення бізнесу та дружньою атмосферою, що спонукає до розвитку та креативу.
  Точно це знаю, бо працюю тут вже два роки, ми успішно створюємо атмосферу, правила і культуру MS!
  Власник та засновник компанії Ігор Закалов лояльний, розумний, сучасний керівник 😊 який підтримує та стимулює бажання розвиватися. Компанія оплачує курси, тренінги та семінари для персоналу. Якщо в тебе є бажання, то це саме та компанія де можна «рости» та удосконалювати свої професійні навички.
  Як і в інших місцях інколи бувають складнощі, але вони завжди вирішуються, що в цілому призводить до постійних змін на краще.
  Приєднуйтесь до нашої «Супер команди»!

 6. Ольга
  16 июля 2019

  Main School — это место, в которое хочется возвращаться. Я проработала здесь уже год и с каждым разом уверяюсь, что сделала правильный выбор компании. Творческий коллектив, который всегда поддержит, руководство понимающее, креативное и идущее навстречу. Недавно компания оплатила мне курс по повышению квалификации. Сотрудников здесь ценят, всячески мотивируют и помогают в любом вопросе. Рекомендую эту школу всем, кто ищет не просто работу, а место в котором можно расти и развиваться.

Добавьте зарплату в компании Main School

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Main SchoolПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Main School?