Main School

Main School

Школа комплексного гармоничного развития ребенка с использованием современных информационных технологий и альтернативных методов образования.

Отзывы о работе в Main School, зарплаты

1. 4 февраля 2020

Работаю в школе Main School 2.5 года. Рад, что работаю в обществе креативно-ориентированных профессиональных коллег. Руководство школы , создает атмосферу для комфортной работы, и учитывает предложения и пожелания сотрудников и детей. Спасибо Вам.))

2. 23 января 2020

Main School — це друга домівка, куди йдеш завжди з гарним настроєм. Дружній колектив і чудове керівництво. Це місце де постійно можна розвиватись як професіонал і не хвилюватись, що тебе не почують.

3. 22 января 2020

Викладаю хімію у Main School вже півроку. За цей час просто закохалась у цю компанію!
    Для викладачів проводяться курси, тренінги, заняття з фітнесу та корпоративної англійської) У Main School насправді цінують співробітників, заохочують до розвитку та підтримують ідеї!
    Я щаслива, що маю змогу працювати у Main School, ціную команду, пишаюсь нашою школою та учнями!

4. 21 января 2020

Найбільше, що подобається в Main School, — це психологічно комфортна атмосфера. Вона створює умови для плідної праці і розвитку. На цю роботу хочеться приходити!

5. 19 июля 2019

Main School чудова молода компанія. З новітніми підходами до ведення бізнесу та дружньою атмосферою, що спонукає до розвитку та креативу.
    Точно це знаю, бо працюю тут вже два роки, ми успішно створюємо атмосферу, правила і культуру MS!
    Власник та засновник компанії Ігор Закалов лояльний, розумний, сучасний керівник ? який підтримує та стимулює бажання розвиватися. Компанія оплачує курси, тренінги та семінари для персоналу. Якщо в тебе є бажання, то це саме та компанія де можна «рости» та удосконалювати свої професійні навички.
    Як і в інших місцях інколи бувають складнощі, але вони завжди вирішуються, що в цілому призводить до постійних змін на краще.
    Приєднуйтесь до нашої «Супер команди»!

6. 16 июля 2019

Main School — это место, в которое хочется возвращаться. Я проработала здесь уже год и с каждым разом уверяюсь, что сделала правильный выбор компании. Творческий коллектив, который всегда поддержит, руководство понимающее, креативное и идущее навстречу. Недавно компания оплатила мне курс по повышению квалификации. Сотрудников здесь ценят, всячески мотивируют и помогают в любом вопросе. Рекомендую эту школу всем, кто ищет не просто работу, а место в котором можно расти и развиваться.

Добавьте зарплату в компании Main School

Добавить отзыв о работодателе Main School

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Main School?