Tigura

Tigura

TIGURA Sp. z o.o. це польське агентство з працевлаштування з головним офісом у м.Зелена Гура, яке спеціалізується у пошуку і підбору персоналу у різних галузях промисловості.

Отзывы о работе в Tigura, зарплаты

1. 28 ноября 2016

@обманутый, И не только вас обманули .меня вообще пристроили в такое дерьмо ,что не оформления .ничего . А в результате когда начала задавать вопросы по существу еще и выставили на улицу в 5-30 утра ,и забрали ключи от квартиры. Деньги тоже с боем ,после того как сказала .что сейчас поеду в полицию. Отбило охоту навек от этой компании . Ловцы людей !!!!

2. 5 июня 2016

Я знайшов роботу в Польщі за допомогою агенції «TIGURA».
    Безпосередньо співпрацював з Ольгою.
    Роботою задоволений.Дякую за допомогу.
    Оперативність,професіоналізм,відповідальність.
    Всім рекомендую.

3. 4 апреля 2016

Я не дурак и могу отнять процент налога от сумы брутто.выходит не то что надо

4. 28 марта 2016

@обманутый, у договорі, зазвичай, вказують з/п брутто, а на картку переводять нетто, ось і різниця…

5. 24 марта 2016

Не связывайтесь с тигурой кинули 20человек на зарплату по договору одна а на карточку приходит меньше чем нужно. Кантора ненадёжная если даже Поляки расторгают с ней договор. Добится ничего нельзя директор редкий *удак

6. 11 февраля 2016

Рекомендую всім цю агенцію, дуже приємний персонал , все сподобалося, відношення до людей, відповідальністі, пунктуальність. ВСЕ НА ВИЩОМУ РІВНІ — ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ ТІЛЬКИ ЇХ. :)

7. 10 сентября 2015

День добрый. В этой фирме работают надежные люди,если у Вас возникли проблемы они всегда стараются помочь Вам их решить. Благодаря им у меня хорошая работа, с оф.оформлением. Я благодарна всему персоналу этой фирмы.
    Люди работающие здесь профессионалыжи своего дела. Рекомендую всем.

8. 5 сентября 2015

Доброго дня я приїхала працювати в Польшу отримавши зовсім безкоштовно запрошення від фірми Тігура. Дуже задоволена тим як вони прцюють нетільки висилають запрошення ай зустрічають і привозять до місця проживання і праці навіть потім цікавляться як справи.Їня порядність доводить те якщо ви зібрались шукати роботу зокордоном звертайтесь в фірму Тігура і ви непошкодуєте в вас все буде добре. Бажаю вам успіху

9. 3 сентября 2015

Я допомагала татові шукати роботу,відправляла резюме,заповнювала анкети.І також заповнила анкету Тігури.Спочатку було страшно ,мовляв щодо за робота через інтернет,але ми зразу зупинили вибір на цьому агенстві,бо нам все просто і зрозуміло пояснювали,кидали пропозиції,консультували і щодо роботи і щодо візи. Ми до Олі і дзвонили і писали,особливо дзвонили ввечері-Оля вибачте)))От чесно ми дуже дякуємо Тігурі,бо тато дуже задоволений,а особливо людським відношенням роботодавця,він подосі говорить,що тре якось переслати Олі шоколадку))

10. 2 сентября 2015

Доброго дня, Хотів би сказати велике спасибі компаніі «Тігура» за добре виконання своеі роботи, які не просто дають людині виклик на працю, а повністю ведуть цю людину до отримня стабільноі роботи з хорошою заробітною платою та в обмін за це ні чого не вимагають. Ця компаннія є дійсно Европейською,тим хто хоче працювати в Польші рекомендую » Тігуру». І повірте це не реклама.

11. 2 сентября 2015

Доброго дня!!!Я теж натрапила на оголошення цієї компанії в інтернеті коли вирішила перший раз виїхати за кордон було дуже страшно але я переборола у собі цей страх)),у цьому мені допомогла дуже хороша дівчина Оля я дуже задоволена працею,умовами і зарплатою.Я всім рекомендую співпрацювати з «Tigura».Я не платила абсолютно ні за що,і це правда.Працюю вже 3 місяці і емоції переповнюють все суперово!!!!.РЕКОМЕНДУЮ.

12. 2 сентября 2015

Всім Вітання.
    — А особливо велике дякую, працівникам фірми.
    * Натрапив на них випадково в інтернеті, шукаючи хорошу роботу для сина.
    Через певний час запропонували підходящий для нього варіант.
    — Працює вже четвертий місяць, роботою задоволений — то не то слово.
    Зарплата хороша + премії, безкоштовне житло, Вай-Фай, безлімітний телефон.
    Роботодавець виготовляє йому Карту Побиту.
    ** Звичайно не всім так пощастить. Адже спеціальність в нього та, що треба роботодавцю.
    — За свої послуги Фрма Тіґура, не взяло жодної копійки.
    Навіть після влаштування сина на роботу, телефонували до мене. Питали, як і що.

*Напочатках переживав за сина.
    Тепер зі збігом часу, рекомендую. Фірма надійна і там відповідальні люди.

13. 1 сентября 2015

Надійна компанія. Завжди допоможуть чим зможуть. Працюють з провіреними і надійними клієнтами. Не беруть оплату з кандидатів. Порівняно з іншими надають дійсно хороші умови роботи і проживання, та ще й безоплатно. Усім бажаючим на роботу у Польщу РЕКОМЕНДУЮ!

Добавьте зарплату в компании Tigura

Добавить отзыв о работодателе Tigura

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Tigura?