ТМ Крокус, Філія ЧП

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.
Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в ТМ Крокус, Філія ЧП, зарплаты

 1. Гость
  3 февраля 2017

  Влаштувалась на роботу обліковцем на склад, який знаходиться в бік Гожулів, навпроти кафе "777". При співбесіді на моє питання, чи оформлення офіційне, відповіла що так. Але на роботу прийняли так і не оформивши.
  Домовились про стажування терміном в три тиж. по 2-3год. на день, яке тягнулося більше місяця, бо у них то інтернету не було, то з торгового приїхали і всі компи зайняті, то їх снігом два рази замітало, машини не виїзжали, то свята. Мені теж потрібні були три дні, тому я віднеслась з терпінням. Стажування не оплачується.
  Проробила я там 8 днів. "Старший " обліковець всим керує, бо керівник відділу обліку знаходиться в Кременчузі — там їх гол.контора. Нікому до тебе діла нема. Співбесіду і стажування проводить обліковець. Коли можна допускати до роботи теж вона вирішує. Це ще я можу зрозуміти. Взяли по її рекомендації, директор бази мене бачив. Я в неї питала про цю ситуацію. Але як вона може приймати рішення: "Мабуть ми будемо з тобою прощатись" (а це вона заявила в кінці робочого дня, після двох днів своєї відсутності — це я до того, що вона сама це вирішила, а якщо не сама, то навіщо тягнула аж до вечора, чекала до чого б додовбатись?) Але я сперечатись не стала, бо і так натерпілась її безтактності і безпардонності. Розмовляла вона зі мною як зі школяркою. А на стажуванні ж була зовсім іншою людиною. Потім вона розказуватиме, що я не справлялась, хоча на роботі ми не затримувались, навпаки, закінчували раніше, тільки коли машини пізно приїзжали. І два дні без неї теж відпрацювали без проблем і в спокійній обстановці.
  Не рекомендую туди влаштовуватись, побережіть свій час і нерви.

Добавьте зарплату в компании ТМ Крокус, Філія ЧП

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ТМ Крокус, Філія ЧПЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТМ Крокус, Філія ЧП?