Водный Мир

ООО “Водный мир”

Отзывы о работе в Водный Мир, зарплаты

1. 20 февраля 2023

@Ігор,
    100% равда! Контора дно!!!!
    А що Здесенко (відомий як кум-ніхто не розуміє взагалі за що відповідає), Апостолов (туди ж)- працюють ще?
    Ігорю не переживай, знайдеш значно краще!!!

2. 19 февраля 2023

Працював 2 роки ТМ Закарпаття. Робота цікава. Продукт компанії покупці на території вже знають. Думав вже що затримаюсь тут на довго томущо все було побудовано за 2 роки на системній основі. Але за 2 роки не був у відпустці. Що потріно кожному для відпочинку на любому місці роботи. Тем більше що у лютому 2022 року в мене народився третій син і я планував у відпустку але мене не пустили. Потім помінявся ДМ на території літом 2022 року а з ним і ставлення до своїх підлеглих. Вимоги були не реальні з часом у Україні. То світла не має у містах то тревоги а сторчеки вимагає ДМ через день по 15 ТТ (фотозвіт). А ще прописувати задачи для ДС. Мало що робота в ДО складає 80 % робочого часу а тут ще ці сторчеки. Головне що ДС їх не приймає до уваги у теперешній час. А ще у Львові на складі не має товару у повному обсязі. Як виконувати плани і покриття у ТТ.? Зарплату за листопад нароховали згідно мотивацвї 7000 грн. Це з/п ТМ на території. Де мерчендайзер любий отримує не меньше 10000 грн. А відповідальність тільки за викладку.
    Головне що після цієї зарплати я вимушен був звільнитися 15 грудня 2022 року як неугодний ДМ. І під новий рік лишитися дома без з/п за листопад з 2- ма неповнолітними дітьми та жінкою у декреті. А з/п 7000 за листопад та за грудень я отримав лише 24 січня 2023 року коли всі свята вже закінчилися. Як би не запас мій я не знаю як би я зустрів з родиною новий 2023 рік. Надії на вище руководство компанії та інвесторов не можно тут розраховувати. Треба розраховувати тільки на себе у таких сітуаціях тем більше що 2 роки було практично з/п чорна.
    А так продукт дуже смачний і популярний. Шкода що не цінять свої кадри які вже працюють 2 роки та знають вже роботу.

1. 30 июня 2020

Отработал более 5 лет.
    Перспективы «0», минималка официалка остальные в конверте и то обворовать готовы за все. Это все хорошое началось при Мухе, Кучере и т.д. обворовывают обычный людей.(новое руководство)
    Левада,хуторок,акваврот этот теперь, берлинский откатник шикарный. Но блин до них это было прекрасное предприятие ЗП полностью официальные.
    А теперь они распространители covid, и пытаются скрыть это всё….@Гость,

2. 14 ноября 2018

@Виталий, «уважаемый» Виталий! Ваш комментарий сплошная провокация и ложь! В данной компании люди получают карьерный рост и достойную оплату труда, а если у Вас не получилась достичь каки либо результатов, значить плохо старались! Харьковский филиал один из лучших и образцовых филиалов, где абсолютно дружный коллектив и каждый сотрудник ценнный и уважаемый!
    Желаю Вам успехов в поиске «идеального» места работы!

Маркировщик 1
Начальник планово-экономического отдела 1
Оператор линии 2

Добавьте зарплату в компании Водный Мир

Добавить отзыв о работодателе Водный Мир

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Водный Мир?