Агропартнери-2009

Агропартнери-2009

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропартнери-2009» було засноване 24 грудня 2009 року в смт Липова Долина Сумської області.
За весь час існування наше підприємство постійно розвивалось, охоплюючи нові напрямки діяльності, від невеликого сільськогосподарського підприємства до одного з провідних сільгоспвиробників Липоводолинського району Сумської області.

Отзывы о работе в Агропартнери-2009, зарплаты

1. 8 января 2023

А згадайте, як він п’яний(Жамардій) по селищю їздив та нарвався на військових. В на ранок людей повиганяв з роботи,бо винні хто!? Працівники в нього винні.

2. 8 января 2023

Жамардій непорядна людина. Він накрав грошей, а тепер не знає, як і що з ними робити. Пекарню прос*ав. І все в нього йде самопливом. Він взагалі лодарь і тільки потім шукає хто винний.Риба гниє з голо ви пане директор!

3. 15 февраля 2021

@Гость, ніхто не їздить пяний. Хіба що хто таке. Пише єдінственно куди їде то до церкви. Зробив дороги і церкву відремонтувати. Спасібо ЖАМАРДІЮ.

4. 15 февраля 2021

@Гость, мій знаком й робить уже 3 роки. Нічого не каже паганого. Проблем конешно хватає та де зараз є в нас порядок. А ті мужики якм не хочуть робить ніде не роблять отак скажу.

5. 16 октября 2020

Панство процвітає, садиба розростається…вже і річку захватив, не порибалити, кричить ТУТ ВСЕ МОЄ, геть бо постріляю. Отак і живемо!!! коли тільки правоохоронці зупинять це знущання!

6. 15 октября 2020

Наталля ! про який реєстр ви кажете??? де мої гроші??? віддайте мою землю!!!
    ви з жамардием одна банда! других не має

7. 13 октября 2020

ось вам і методи… тільки і можуть лякати простих людей. коли починається охота, жамардій з гостями гоняють п’яними по селу, що маємо ховати дітей по хатам. А звернутися по домогу ні до кого. Всі з ним разом и п’ють!

8. 12 октября 2020

Не хотів писати, але бачу, що з’явився «Герой»… Я колись працював на цього героя, та крім погроз та криків нічого гарного від нього не дочекався, тому і пішов від нього!

9. 21 сентября 2020

Замечательный коллектив и замечательное руководство! Сотрудничество ведётся не один год, все выполнятся в срок и в связи с договорённостями!

10. 21 сентября 2020

В Тов Агропартнери -2009 працюю останні 10 років на посаді Головного бухгалтера . Директора Жамардія С.М. знаю як порядну людину , яка виконує свої обіцянки. Всі податки, кредитні зобов’язання, орендні платежі сплачуються вчасно та в повному обсязі. Я не знаю про якого саме Жамардія йшла мова у вище наведених відзивах, але ймовірно не про нашого. Тим більше , люди , які несли ту охінею точно не з Липової Долини . У нас люди розмовляють зовсім не так. Точно знаю , що всі «гадості» повертаються назад бумерангом, тому шановні пани Борис та Миколо думайте що пишете, адже на сьогодні інформація про юридичні особи у реєстрах з доступом, і всі охочі можуть з нею ознайомитися.

11. 21 сентября 2020

@Николай, Нешановні та неповажні Микола і Борис. Одразу бачу, що ви не з Липової долини: навіть не спромоглися написати свій відгук на українській мові. Даю 100 відсотків, що ви з Агротрейду та російськомовного м. Харків, оскільки методи шантажу, шахрайства і чорного піару притаманні тільки Вашій компанії. Як працівник Агропартнери-2009 можу сказати тільки саме позитивне як про підприємство так і про директора Жамардія Сергія Миколайовича: більш чуйної до чужих проблем людини ще потрібно пошукати. А про те, що він робить для місцевих громад годі й говорити, а побачити своїми очима, наприклад в с Русанівка. А Ви — Шахраї, яким не місце в нашому районі. І не використовуйте сайт відзовів для працедавців у своїх чорних справах. Хоча про що я: рівні та конкурентні методи ведення бізнесу- це не про вас.

12. 7 сентября 2020

Эта организация принадлежит мошеннику!

Решил написать здесь, так как обращения в полицию, суды и прочие органы власти просто не

помогают, госорганы бездействуют, неужели наша страна настолько прогнила и

стала настолько коррумпированной, что власти позволяют аферистам и мошенникам

грабить и унижать обычный народ?

Живем мы в смт

Липовая Долина, это в Сумской области, есть у нас такой житель, Жамардий Сергей Николаевич, вводя людей в

заблуждение, обещая золотые горы, выманивает у простых рабочих людей их

земельные участки, обещанные деньги не выплачивает. Люди остаются без денег и

земли, а у некоторых, это единственный способ заработка или пропитания семьи.

Люди неоднократно обращались в суд и полицию, но органы власти, куплены этим

негодяем и бездействуют. При обращении лично, Жамардий даже не ведет

конструктивного диалога, угрожая жестокой расправой со стороны «титушек», и

угрожает огнестрельным оружием, которое находится у него в распоряжении, а

также, «натравливает» на людей купленные им органы власти.

Гр. Жамардий

имеет множество кредитом в банках, которые тоже, не выплачивает, накопляя

многомиллионные долги, однако, это не мешает г-ну Жамардию ездить на курорты и

строить себе дома и коттеджи, за счет ни в чем неповинных рабочих …

Добавьте зарплату в компании Агропартнери-2009

Добавить отзыв о работодателе Агропартнери-2009

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агропартнери-2009?