West Fit Group

Навчимо заробляти, торгуючи на міжнародних фінансових ринках.

Отзывы о работе в West Fit Group, зарплаты

1. 3 августа 2021

Платформою залишився задоволений, користувався рік, ніяких проблем в роботі не було, кошти виводилися вчасно. Залишилося позитивне враження після роботи

2. 22 июля 2021

Відмінна компанія для як для додаткового доходу так і для основного, розбиратися доведеться не довго. Мені все подобається, швидко регулярно без затримок здійснюється висновок. Більше нічого не треба. рекомендую

3. 3 июля 2021

Гарна оцінка за гарний сервіс компанії, залишився задоволений зустріччю та спілкуванням, домовились про співпрацю

4. 8 июня 2021

Гарні умови для роботи, є можливість працювати офіційно

5. 22 мая 2021

Знайомий з компанією більше року, з самого початку карантину я вирішив зайнятися — спробувати. Поки все відмінно, умови, з якими приємно працювати.

6. 20 мая 2021

Отличная компания, для пассивного дохода, понравилась поддержка, всегда на месте, всегда помогут. Спасибо, рекомендую….

7. 14 мая 2021

Напишу коротко і ясно, ризикніть і отримаєте хороший додатковий заробіток, підтримка вам обов’язково допоможе, мене жодного разу не оставіляла без допомоги.

8. 6 мая 2021

Я уверенный пользователь в данной фирме, уверенно могу рекомендовать. Зарабатываю я тут хорошо, выше чем на основной работе.

9. 5 мая 2021

Сама класна і найкраща компанія для заробітку, при чому комфортного, без напрягу. рекомендую

10. 22 апреля 2021

Варто написати відгук, щоб люди не боялися і заробляли. Підтримка тут 24 на 7 з вами, сайт працює як годинник. Заробляти тут реально.

11. 2 апреля 2021

Платформа досить зручна. Виведення коштів не займає багато часу, так що я всім задоволений і можу рекомендувати її

12. 31 марта 2021

Біржа сама по собі хороша і я чув багато хороших відгуків. Ось тепер я теж користуюся, поки всім задоволений.

13. 29 марта 2021

Непогано себе показала ця платформа, вивід стабільний, підтримка є, але поки що не доводилося звертатися. Можу рекомендувати

14. 25 марта 2021

Я й в правду в захваті від даного брокера, я ні разу не бачив щоб так турбувалася підтримка, висновок тут стабільний, заробляєш вже за своїм бажанням, скільки тобі потрібно

15. 23 марта 2021

Працюю тут давно, майже 2 роки, за цей час був карєрний ріст, багато корпоративів, гарна оплата та ще багато всього

16. 16 марта 2021

Це одна з перших торгових майданчиків, де можна легко розібратися і почати заробляти на торгівлі. Ще мені подобається те, що немає проблем з виведенням коштів, немає затримок і інших складнощів.

17. 7 марта 2021

Дуже вдячний компанії за співпрацю, можна сказати що ми вже партнери) Завжди стабільний заробіток, все чесно та прозоро видно на паперах, а саме який % та ставка

18. 3 марта 2021

Без проблем разобрался и теперь спокойно зарабатываю. Поддержка хорошая и быстро отвечает. Рекомендую

19. 28 февраля 2021

Спасибо за возможность правильно распределять свои финансы и зарабатывать. Поддержке отдельный респект.

20. 23 февраля 2021

Всё отлично, уже 2 года с ними. Нет никаких проблем. Рекомендую.

21. 2 февраля 2021

@Павел, не знаю о чем Вы говорите, торгую уже 2 года и никаких проблем. Субъективное мнение- возможно причина не в них?

22. 22 января 2021

Народ не ведитесь на это вонючку, вам будут рассказівать как вы в скоре начнете зарабатывать очень неплохие деньги благадаря им, а во концове вам с большим упехом помогут красиво слить свой депозит, я благодаря этим гон***АМ, потерял 2500. Да знаю не плохо меня развели, но то что они рассказывают уж очень убедительно звучит…
    Не лохонитесь как я, берегите свои деньги и не доверяйте такой конторке…

Добавьте зарплату в компании West Fit Group

Добавить отзыв о работодателе West Fit Group

Микрозаймы до зарплаты

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании West Fit Group?