West Fit Group

Навчимо заробляти, торгуючи на міжнародних фінансових ринках.

Отзывы о работе в West Fit Group, зарплаты

1. 23 июня 2023

Іван Пашкутський і та його Ester holdings аферисти, друзі! На лоха то все. Будьте обережні і не зв’язується! На особистому досвіді перевірено.

2. 23 марта 2023

все офіційно на сайті про цих аферистів

3. 5 апреля 2022

все норм, гроші виводять що головне і завжди на зв’язку

4. 22 февраля 2022

Іване що ти тут коменти про себе позитивні робиш, ти аферист який на довірі людей бабки заробляєш, а тепер ще з Рівного людей вирішив порозводити. Скоро прийде твій кінець в твоїх аферистичних задумах https://www.vnutri.org/west-fit-group/comment-page-1/#comment-822230

5. 9 февраля 2022

В січні проходив навчання , зараз співпрацюю з компанією!
    Поки все добре, все подобається! Завжди можна прийти в офіс, постійна підтримка!
    Поки зауважень не маю

6. 27 декабря 2021

Аферисти пропонують торги на форекс, мають офіс у Львові і в Рівному, торги роботом на новинах, за цими офісами стоїть Іван Пашкутський, дуже багатьом людям затримує гроші, відкрита кримінальна справа з аферизм, пропонує брокера esterholding в києві дуже відома аферистичкна контора, за нею стоїть Юля. П.С Іван дуже входить в довіру і гарно все розказує, психолог професійний. https://www.youtube.com/watch?v=NUVDophMooQ&ab_channel=%D0%93%D0%A0%D0%9E%D0%A8%D0% слухайте з 33 хвилини

7. 24 декабря 2021

Проходив навчання
    Це просто щось. Чудова атмосфера. Легко проходити навчання в місці де всі люди торгують і можуть поділити своїми знаннями. Рекомендую 10/10

8. 26 августа 2021

Я приємно здивований цією компанією, все прозоро і чесно. Заробляти реально можна, а якщо не виходить підтримка допомагає.

9. 18 августа 2021

Тут взагалі нічого покращувати чи щось міняти, мені все настільки подобається, що я з задоволенням рекламую цю компанію.

10. 3 августа 2021

Платформою залишився задоволений, користувався рік, ніяких проблем в роботі не було, кошти виводилися вчасно. Залишилося позитивне враження після роботи

11. 22 июля 2021

Відмінна компанія для як для додаткового доходу так і для основного, розбиратися доведеться не довго. Мені все подобається, швидко регулярно без затримок здійснюється висновок. Більше нічого не треба. рекомендую

12. 3 июля 2021

Гарна оцінка за гарний сервіс компанії, залишився задоволений зустріччю та спілкуванням, домовились про співпрацю

13. 8 июня 2021

Гарні умови для роботи, є можливість працювати офіційно

14. 22 мая 2021

Знайомий з компанією більше року, з самого початку карантину я вирішив зайнятися — спробувати. Поки все відмінно, умови, з якими приємно працювати.

15. 20 мая 2021

Отличная компания, для пассивного дохода, понравилась поддержка, всегда на месте, всегда помогут. Спасибо, рекомендую….

16. 14 мая 2021

Напишу коротко і ясно, ризикніть і отримаєте хороший додатковий заробіток, підтримка вам обов’язково допоможе, мене жодного разу не оставіляла без допомоги.

17. 6 мая 2021

Я уверенный пользователь в данной фирме, уверенно могу рекомендовать. Зарабатываю я тут хорошо, выше чем на основной работе.

18. 5 мая 2021

Сама класна і найкраща компанія для заробітку, при чому комфортного, без напрягу. рекомендую

19. 22 апреля 2021

Варто написати відгук, щоб люди не боялися і заробляли. Підтримка тут 24 на 7 з вами, сайт працює як годинник. Заробляти тут реально.

20. 2 апреля 2021

Платформа досить зручна. Виведення коштів не займає багато часу, так що я всім задоволений і можу рекомендувати її

21. 31 марта 2021

Біржа сама по собі хороша і я чув багато хороших відгуків. Ось тепер я теж користуюся, поки всім задоволений.

22. 29 марта 2021

Непогано себе показала ця платформа, вивід стабільний, підтримка є, але поки що не доводилося звертатися. Можу рекомендувати

23. 25 марта 2021

Я й в правду в захваті від даного брокера, я ні разу не бачив щоб так турбувалася підтримка, висновок тут стабільний, заробляєш вже за своїм бажанням, скільки тобі потрібно

24. 23 марта 2021

Працюю тут давно, майже 2 роки, за цей час був карєрний ріст, багато корпоративів, гарна оплата та ще багато всього

25. 16 марта 2021

Це одна з перших торгових майданчиків, де можна легко розібратися і почати заробляти на торгівлі. Ще мені подобається те, що немає проблем з виведенням коштів, немає затримок і інших складнощів.

26. 7 марта 2021

Дуже вдячний компанії за співпрацю, можна сказати що ми вже партнери) Завжди стабільний заробіток, все чесно та прозоро видно на паперах, а саме який % та ставка

27. 3 марта 2021

Без проблем разобрался и теперь спокойно зарабатываю. Поддержка хорошая и быстро отвечает. Рекомендую

28. 28 февраля 2021

Спасибо за возможность правильно распределять свои финансы и зарабатывать. Поддержке отдельный респект.

29. 23 февраля 2021

Всё отлично, уже 2 года с ними. Нет никаких проблем. Рекомендую.

30. 2 февраля 2021

@Павел, не знаю о чем Вы говорите, торгую уже 2 года и никаких проблем. Субъективное мнение- возможно причина не в них?

31. 22 января 2021

Народ не ведитесь на это вонючку, вам будут рассказівать как вы в скоре начнете зарабатывать очень неплохие деньги благадаря им, а во концове вам с большим упехом помогут красиво слить свой депозит, я благодаря этим гон***АМ, потерял 2500. Да знаю не плохо меня развели, но то что они рассказывают уж очень убедительно звучит…
    Не лохонитесь как я, берегите свои деньги и не доверяйте такой конторке…

1. 23 марта 2023

все офіційно на сайті про цих аферистів

Добавьте зарплату в компании West Fit Group

Добавить отзыв о работодателе West Fit Group

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании West Fit Group?