ARCE contact center

ARCE contact center

ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в країнах СНД, Америки та Європи. Більше 500 співробітників компанії щорічно обслуговують близько 15 млн клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Професіоналізм і якість роботи наших співробітників отримали визнання і нагороди від Всесвітньої асоціації контактних центрів ContactCenterWorld. За останні кілька років наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер», «Кращий експерт з якості», «Кращий операційний менеджер», «Кращий агент по сервісу», «Кращий агент по телепродажах», «Краща корпоративна культура».

Отзывы о работе в ARCE contact center, зарплаты

1. 25 апреля 2024

Читаю цю всю фігню яку ви пишете, любі мої ображені на весь світ люди, таке відчуття що є одна компанія ARCE, чого ви до них причепилися, в нас є 1001 одна компанія шуруйье і шукайте шо вам подобається, це як придбати пилосос, комусь супер працює комусь колір не сподобався і вже йде негатив.
    Людям роботу дають, гроші завжди платять, якщо ви безтолкові і у вас нема мозгів вирішити якісь певні проблеми з компанією шукайте і себе проблеми.
    Або АТБ завжди вільна каса.

2. 18 апреля 2024

Пропрацювала у цій конторці 5 років свого життя. Починала як звичайний оператор. Спочатку все було стабільно, робота давалась мені легко, проте зарплатня не влаштовувала, і я вирішила будь що пробитись на вищі посади. Хоча я і перепрацьовувала норми, керівництву було мало, тож при розмові із керівником, мені запропонували посаду супервізора, але з умовою, що я буду доповідати про «ненадійних» працівників. Під цю категорію підпадали не тільки любителі піти на перерву, чи прогульники. Я мусила доповідати про тих, хто хоче змінити роботу, чи щось погане висловлює про цю «компанію». До цих працівників в результаті супервізори найбільше доколупувались, морально знищуючи їх за кожну провинність. Я особисто виписала прогул хлопцю, який був на похоронах близького родича, і вважала, що все це на благо компанії.
    Керівництво було мною задоволене, тож ставши супервізором, я робила з точністю те саме, що описала. Через півтора року звільнилось місце в контролі якості, і я змогла зайняти комфортну посаду. Якість розмов — то важливий чинник, бо в багатьох колл-центрах по країні часто набирали недалеких індивідів, які псували нам роботу, і ми отримували штрафи від наших наймачів. Проте на ділі ця робота не видавалась такою важливою. Як працівники контролю якості — ми в основному отримували вказівки щодо працівників, на яких треба було підтвердити БУДЬ-ЯКУ скаргу, і занижувати їм показники розмов, аби вони не отримували зарплатню по першій карті якості. І будьте певні — більше половини працівників ту першу карту не бачили, навіть якщо були ідеальними співрозмовниками.
    Моїм обов’язком також було морально чавити працівників, у яких бодай закралось зерня сумніву, та погрожувати звільненням за найменшу повинність, прикриваючись тим, що «незамінних не буває», та повним списком тез, які нам надрукували. А в працівників був оформлений лише трудовий договір, якими насправді можна лише підтертись, а не всі це розуміли. Паралельно з цим, ще як я була супервізором, деякі колишні працівники, якимось чином дізнались мої контактні дані. Мені почали писати погрози, і не лише на електронку — їх вкидали навіть у поштовий ящик. Я дійсно боялась за своє життя. Так продовжувалась моя праця, аж допоки на початку 2019 нам не повідомили, що багатьох працівників контролю якості скорочують, і за 2 тижні ми маємо зібрати манатки і валити. На дорогу сказали, що компанія нам вдячна, і ми зробили неоціненний вклад у їх майбутнє. Як наслідок я лишилась сама, безробітня, і мені досі періодично погрожують по електронці.
    Моя порада — оминайте колл-центр Арсі. Там чхати хотіли на ваші моральні якості. Корпоративи та репутація — це лише ширма, за якою ховаються лизоблюди, стукачі, та начальницькі улюбленці. І як би ви не кланялись перед ними — вас можуть просто викинути як непотріб. Працівники йдуть, а керівництво досі на своєму троні. А на ділі це навіть не велика корпорація. То лише галімий колл-центр, що тремтить оформити офіційне працевлаштування, через що вертить працівниками як хоче. Оминайте цю конторку. Збережете час.

1. 25 апреля 2024

Доброго дня, дякую за ваш відгук та зворотний зв’язок. Мені шкода що в процесі роботи ви стикнулись з негативними моментами. З боку HR відділу компанії ми розберемось в ситуації та звернемо  увагу на ті проблемні моменти  що  ви вказали у своєму відгуку.
      Враховуючі що  описані вами події  відбувались  близько 5  років  тому, впевнений що  ці проблеми вже вирішені.

3. 2 апреля 2024

Шахрайська конторка, ейчари надають брехливу інформацію, гроші так і не виплатили. Обходьте стороною цих недолюдків.

1. 25 апреля 2024

Доброго дня, вибачте за незручності та непорозуміння в питання оплати вашого навчання з боку компанії.
      Враховуючі, що термін вашого навчання становив 3 дні, та з вашого боку ви відмовились оформити документи на працевлаштування, нам потрібен був додатковий час на узгодження всіх питань та виплату вам ваших коштів.
      З боку HR відділу бажаю  вам успіху та граного дня.

4. 21 декабря 2023

@Супер операторка, як людина яка пропрацювала я вас запевняю більше ніж пів року бажаю кожному скоріше тікати з цієї контори якомога скоріше бо ні людяності ні професійної етики не має вище керівництво а конкретно є такі як Христина(керуюча проектами,) та Оля(відповідає за персонал) просто хабалки які отримують задоволення принижуючи людей (я більше скажу вони цього не приховують ), і скоріше за все новий генеральний також не відрізняється від них якщо вважає нормальною таку поведінку (Дмитро включіть голову) ТІКАЙТЕ!!!! Ця «РОБОТа» не вартує того.

5. 14 августа 2023

@Супер операторка, Ого. Чудовий хід, супервізори Arce. Хтось ще вірить у ваші схвальні відгуки? І який збіг — одразу ж поставили тут розлюченим працівникам дизлайки. Аяяй.
    Що тут сказати? Відгук нереалістичний і на додачу малограмотний (яке керівництво — така і конторка). Основна риса працівників, які насправді пропрацювали у вас довше, ніж пів року — це ненависть. Ненависть через те, що вони просто хотіли влаштуватись на роботу, а отримали зайвий стрес та довге лікування у психотерапевта. Ті, хто протримались так довго — це воістину хороші працівники, які через зайві емоції та крайню некомпетентність супервізорів, все одно намагались вправно виконувати свою роботу. Але ваша методичка проста — навішати штрафи, сказати, що сам винуватий, і довести до звільнення всіх, у кого є хоч крапля мізків і самоповаги.
    Вас мабуть не влаштовують такі сайти. Адже більша частина відгуків — це результат вашої діяльності. Всі, хто не є вашими проплаченими ботами — це люди, яких ви дуже образили. І вони не зникнуть. Їх ставатиме більше, і відповідно відгуків теж. І їх читатимуть люди, яких ви запросите на співбесіду. І так — ви будете послані лісом після того, що вони тут прочитають. Та це цілком ВАША відповідальність. Ваша конторка — це якесь збочене явище підприємництва, яке є суцільною антикапіталістичною карикатурою. Ви образили купу людей, і живучи в своїй комфортній реальності думаєте, що фальшиві відгуки змінять ситуацію? Приймайте відповідальність за свої вчинки, і терпіть наслідки. Відгуки про вашу діяльність — то лиш верхівка айсбергу. В сучасному світі такі паршиві конторки існувати не повинні, і я знаю, що з часом — ви зникнете як пилюка на вітрі, а ваші раби будуть вільні. Пам’ятайте про це кожного дня. І прощавайте. Хоча цивілізованого прощання ви ніколи не заслуговували.

6. 27 июля 2023

Працювала тут пів року, все було гуд, Зп платять без просрочок, керівництво як керівництво, по крайній мірі чують шо їм говорять, звільнилася бо переїхала. Ті хто тут ниють, просто їх уволили, бо вони такі тупі шо не змогли мабуть пройти іспитательний.

7. 14 июня 2023

Знаете — после собеседования передумала устраиваться. В городе Ровно какой-то отсталый кал-центр. Уже когда пришла на собеседование, увидела как много людей работает на тесных рабочих местах, которые и кабинками не назвать, а шум и гам просто зашкаливает. Девочка на собеседовании вроде была настроена дружелюбно, но на большинство вопросов по трудоустройству, оплате труда, и даже банальном комфорте для работников — просто морозилась и выдавливала улыбку (было похоже на какой-то фильм ужасов).
    На счастье, увидела своего давнего знакомого, которому было всего пару дней до увольнения. Он рассказал, как устроился, и какие тут условия. И народ — это АД на Земле. Официальное трудоустройство только у избранных, подписав трудовой договор (которым, к слову, можно подтереться), работнику просто выносят мозг обязаловкой, проверяющие качество разговоров могут налево и направо впаять штрафы за то, что неправильно дышал (минус миллион очков Гриффиндору), а супервизоры ведут себя с подчиненными так, словно они здесь древние цари и боги, хотя на деле большинство из них и уборщицами никто не взял бы работать.
    Очевидно, что людям здесь промывают мозги всякими тренингами и корпоративами, иначе такая конторка давно бы уже обанкротилась. На всю эту дичь ведется молодняк и студентота, которым просто нужно хоть где-то зарабатывать на жизнь, и я представляю как им весело со взрослыми людьми, которые знают как должна выглядеть нормальная работа.
    Обходите стороной Arce. Это явно нечистая на руку паршивая конторка, которая выдает себя за приличное предприятие. Просьба не звонить с предложением работы людям с высшим образованием, вашу низость будет очень легко раскусить.
    Очень жаль, что в стране, которую раздирает война, есть такие шарлатаны. Но я верю, что в Украине будущего такие ужасные места, вменяемые люди будут обходить стороной, и никто не поведется на их байки.

8. 11 ноября 2022

Компанія повна параша, HR тупо [вырезано] кого вона там бере, ніфіга не знає шо там в інших містах за умови, на***діла мені про умови, а в реальності повна херня а не робота

9. 13 ноября 2021

Львів.Група інбаунд.
    Супервізор ставить із себе таке, ніби поїла всі розуми. Відносини до операторів різне:є ділення свій, несвій. Замість дотримуватись правил поведінки в боксі та про них нагадувати операторам (про які пише сам)- він же порушує їх часто сам разом з керівником Фішки/Окко. В боксі дицибели іноді зашкалюють. А, хто недуже подобається чи несвій-з’їдають або роблять такі обставини, що нормальна людина йде. Панує зверхність, корона на голові, задертий ніс і самовпевненість.

п.с. керівники цих двох проектів були назначені без конкурсу.

10. 9 сентября 2021

Компанія Гамно, хмельницький. Супервізори сталять з себе таке наче вони царі, боги і т.п. Відношення до операторів немає ніякого, тільки б штрафів понамтавляти і меншу зарплату видати. Скоро буде таке, через ті штрафи що оператори змушені булуть в кінці місяця зарплату заплатити компанії а не компанія оператору. Нікому не рекомендую, обходьте цю шарашкіну контору стороною

11. 16 августа 2021

Почитав відгуки і передумав йти на співбесіду, статистика відгуків свідчить про некомфортні умови роботи, не дуже хороший дружній клімат в колективі, зверхність до працівників(адмін персонал некваліфікований), штрафи(це взагалі занадто) і низька з/п.
    Для мене цього більше ніж достатньо.

12. 6 февраля 2021

Може Ви не пам’ятаєте, щетв школах вивішували дошку з фото кращих учнів. Та, й зараз в багатьох супермаркетах відзначають кращого працівника місяця. Це нормально, щоб люди тягнулись до покращення своєї праці, в не тільки язиками чесали

13. 6 февраля 2021

Туди по знайомству точно не попадають. Особливо на посаду оператора,не меліть дурниць.

14. 5 февраля 2021

Всім привіт!
    Що ж то написати
    По-перше, почнемо з колективу компанії, оператори як велика сім’я, постійні прикалюхи, сніжки, чаювання, донавчання, завжди з ними весело.
    Та є ще адмін персонал, тут цікавіше, тут є кожен сам за себе, немає чогось єдиного і дружнього, як між операторами, тут або пішов або лишився в когось під рукою.
    По-друге, умови самої праці є цілком адекватні, хочеш отримати хорошу зп, маєш працювати відповідно до неї. Штрафи є, але відносно можна їх і не отримувати, якщо працювати з розумом. Графік дійсно гнучкий, студентам зручно, є нічні і можна працювати як завгодно, є проблеми з гарнітурою і моніторами, проте все ж відносно можна працювати, не критична ситуація(якщо бережно до того ставитися)
    По-третє, якщо це прочитає хтось з працівників Arce, то моя вам порада, не мовчіть і стійте на своєму, починайте до чогось йти, розвивайтеся і будьте сміливіші
    І дорогі адміни, особливо дехто з них, не буду перераховувати хто….будьте дещо простіші і до вас потягнуться люди, як би то смішно не прозвучало, а то за останній час лише звільнення і нових знайти вкрай тяжко!
    А загалом всіх люблю і обіймаю, оператори в нас найкращі

15. 22 января 2021

Почав роботу в цьому чудовому місці в 2019. На співбесіді тоді єдине, що не прикрасили, так це Зп, тоді я був ще молодим студентом, і зп в 6к мені здавалась цілком нормальною. Розповідали про можливість підвищення, корпоративи, зручні робочі місця, чудовий колектив, гнучкий графік, ну і +- нормальну оплату праці, як на мене на той момент.
    Що виходить в реальності? Почнемо з першого: Підвищення. На співбесіді розповідали, що от пропрацюєш 2 тижні і вже будеш там кимось. Реальна ситуація така, що за більш ніж рік не підвищили нікого, весь адмінперсоналз або сам звільнився, або його звільнили, як би ти добре не знав проект, що б ти там не вмів, все рівно ти нікому не вперся, про підвищення будеш чути хіба казки від адмінів, коли будеш казати, що звільнишся.
    На рахунок зручних робочих мість: стільці ще куди не йшло, гарнітури перемотані, ледь працюючі, взагалі знайти нормальне робоче місце важко.
    Колектив нормальний, але поступово люди звільнялись, мінялись і поступово обстановка трохи змінилась.
    На рахунок гнучкого графіку, то я особливо його не бачив, його корегують, зміннюють, вихідний можуть просто забрати, якщо будеш погоджуватись з цим всім, не висловлювати свою потребу в особистому часі, то будеш мати оплату по нормальних показниках, в нас це було 38 грн в годину. Якщо ж ти відмовляєшся так працювати, то будеш сидіти по 30 грн за годину. ( Нагадаю, що мінімальна оплата праці в Україні з 1 січня 2021 року за годину становить 36 грн за годину), тобто іноді будеш мати менше мінімалки, + ще штрафи, яких останнім часом запровадили дуже багато, наприклад за дзвінки штрафи, заявки штрафи, запізнення штрафи, переліміти штрафи, за заявки штрафи, за контакти штрафи, за недофіксовані контакти штрафи. Реально якщо ви хочете працювати з людським графіком, по 8 годин в день, з 2ма вихіднимим, то більше ніж 5000 ви тут рідко коли отримаєте. (Нагадую, що мінімальний розмір оплати праці у 2021 році 6000 грн).
    Ставлення адмінперсоналу лицемірне, одних прикривають у всьому, наприклад якщо ти відпрацював 8 годин, ти маєш право на +- 60 хв перерви, якщо більше- штрафи, були особи, які проводили на персональні перерві у 2-3 рази більше норми, і їм нічого не ставили, іншим виставляли все. Дивлячись на те, чи сподобався ти супервізору, і чи виконуєш його забаганки.
    На рахунок оплати, то вона яка була у 2019, така і є на данний час, тобто на рівні мінімальної, а можливо і менше.
    Особиста моя вам порада: якщо ви студент, і вам потрібен будь-який заробіток, щоб не вмерти, то можете йти, багато не заробите, але все, що заробили (якщо не нахапаєтесь штрафів) отримаєте, і можливо навіть вчасно + отримаєте будь-який досвід роботи, щоб потім сказати іншому роботодавцю, що ви десь працювали, і щось робили.
    Якщо ж ви шукаєте компанію, де ви зможете повноцінно номально працювати, отритмувати нормальну зп, мати нормальний графік, не терпіти лицемірне відношення, нормальні робочі місця, колектив з адекватних людей, де ваша ЗП не буде залежати від того, в яку сторону подує вітер, і за що на цей раз придумають ставити штрафи, то раджу вам обминати це місце. Для першої роботи — підійде.Для ввсіх інших — взагалі не раджу, можете спробувати- переконаєтесь самі.

16. 25 сентября 2020

Це була перша робота, дійсно спочатку все було чудово,особливо проекти, люди, навіть супервізори, а пізніше все змінилося і керівництво і проекти(заявник — клієнт-абонент). З плюсів лише ОПЕРАТОРИ. Дійсно чудовий колектив, можна знайти справжніх друзів і просто крутих людей.
    Керівництво по-різному відноситься до адмінів та операторів це факт.
    У супервізорів багато обов’язків, які вони інколи перекладали на тих операторів, які ЇМ подобалися.
    Прослуховування розмов окрема тема, як згадаю ту КЯ) супервізори не придираються, а фахівці з прослуховування розмов — Так. Особливо ті, які не знають проект або взагалі в іншому місці знаходяться і свідомо занижують бали(за наголос чи русизм. Одеса — Адеса =-2бали якщо не п’ять, це ще який настрій у них) А якщо хочеш оскаржити розмову, в такому випадку підходь до свого супервізора і проси прослухати розмову, і то не факт, що потім тебе не обсміють у секретному чатику адмінів. В очі одне, а по за очі інше.
    З плюсів:
    ✅Колектив(оператори)
    ✅Додаткові проекти
    ✅Нова гарнітура
    ✅Лояльні супіки?
    ✅Гнучкий графік(не завжди, але був)
    ✅Свої жарти та меми, корпоративи.
    З мінусів:
    ?ЗП (хотілося б більшу, не завжди вчасно платили, були затримки 1-3дні то на картку то на руки)
    ?Ставлення деяких адмінів, у яких є улюбленці (стають на колбек і йдуть курити чи в магазин)
    ?Звільняють чи скорочують дуже швидко чи можуть взагалі перевести на інший проект.
    ?Тісно, шумно, деякі оператори не вміють тримати емоції в собі.
    ?Якщо хочеш розвиватися, то в цій компанії складно, адже дійсно беруть по знайомству (або улюбленців, які часто підлизуються).

Загалом є чому сказати спасибі, компанія багато чому навчила і як правильно розмовляти, як поводитися, як не звертати увагу на клієнтів, які тебе посилають, не звертати увагу на КЯ та коментарі, а продовжувати любити людей з якими ти працюєш, та яким ти допомагаєш(клієнти), любити свою роботу, поважати думку наставника та прислухатися інколи до їхніх поглядів.

Бажаю компанії розвитку і величезного терпіння і нарешті почати цінувати або хоча б поважати тих людей, які на вас працюють. Бо не кожен адмін, фахівець КЯ, сепервізор зможе висидіти понад 13-14 годин у логіні та доносити інформацію до клієнта.
    Оператори, а вам великого терпіння та здоров’я і достойної ЗП.??

17. 26 августа 2020

В цій компанії оператори дуже схожі до псів яких копають і знущаються з них. А потім кидають їм кістку і вони прибігають махаючи хвостом.
    Адміністрація і оператори це два різних сорта людей. В адмінів є можливість отримувати нормальну зп, ходити на корпоративи, мати окремий туалет (це не жарт, на вході повісили надпис що це тільки для адміністрації).
    А операторам в честь нового року насипають одну купу цукерок при вході в оперзал, яку фотографують для інстаграму, а потім розбирають в перші пару годин. Оператори які працюють в другу або нічну зміну можуть на них не розраховувати. На цьому закінчуються всі плюшки для операторів.
    А тепер понуримся трохи в історію. Коли я тільки прийшов в цю компанію в 2018 році — це була ТОП робота за свою зп. Особливо для студентів. Коли заходиш в операзал то зразу відчуваєш приємний запах освіжувача повітря і відчуваєш легкий вітерець який створюють кондиціонери, при вході на роботу тебе зустрічають привітні охоронці і красива офіс-менеджер яка завжди посміхається і допомагає всім відвідувачам офісу. Всі тренерські зали, або окремі кімнати де працюють оператори, досить чисті і виглядають новими. Для операторів навіть робили футбольні турніри і різні конкурси, від яких зараз залишились тільки фотографії на стартовій сторінці браузера. Для операторів був доступний безкоштовний чай, кава, цукор. На дні народження операторів завжди був святковий торт. Звичайно це все дрібниці, але було приємно. Я тоді працював як і багато інших операторів — в кімнаті приблизно на 30 людей. Це досить мало, бо 30 людей було хіба коли потрібно була максимальна кількість операторів. А так переважно сиділо 15-20 операторів. І в залі було досить тихо і комфортно.
    Десь на початку 2019 умови почали різко падати, чай, каву, цукор більше не видавали. Звільнили більшу частину відділу контролю якості, так як порахували що їм більше не потрібна така кількість людей які контролюють якість. Замість цього почали оцінювати розмови адміністратори. Звільнили охоронців і повністю забрали турнікети. Звільнили офіс-менеджера і взяли якусь жінку по знайомству. Далі операторам почали ставити зміни по 1-4 годин. Відповідно і зп була 1-2 тис. грн. тому оператори почали звільнятись. Операторів перемістили в великий оперзал, де стояв сильний гул, були зламані кондиціонери і було дуже багато людей навкруги. Тепер коли я входив в оперзал я відчував різкий запах поту і в лице било гаряче повітря. Мене зустрічала офіс менеджер яка дивилась на мене зверху, через те що вона належить до адмінперсоналу, а я звичайний оператор. Але це ще не все, коли я забув свій пропуск вдома, я подзвонив в дверний дзвінок щоб офіс менеджер відкрила двері. Але я тільки побачив через склянні двері як вона трохи підняла очі на мене, а потім опустила і далі дивилась собі щось у свому смартфоні. Прийшлось чекати поки прийдуть інші оператори і відкриють мені двері, хоча це були обов’язки офіс-менеджера (і це було прописано в списку її обов’язків), через що і запізнився на роботу. Після того як мене впустили оператори і я швидко пішов в бік наших робочих місць, вона ще сказала «чого пропуск не носиш?». Крім цього в офісі стало просто жахливо, купа зламаної техніки, половину ламп не працюють, поламані крісла, смердить, душно, грязно. Прибирати під робочими місцями приходилось самим операторам, бо прибиральниця прибирала абияк. Замість того щоб поєднувати операторів, керівникам захотілось розбити колектив на групи і подивитись що буде. Тому на стінах оперзалу тепер висіли списки з результатами діяльності операторів і їх поділили на групи (ті хто мали кращі розмови і ті хто мали погані розмови) і тепер всі бачили хто тут про, а хто нуб. Розвозка завжди була паршивою. Ми просто стояли і дивились як за операторами аделіни (кц який працює в цій самій будівлі) приїжджають хороші комфортні автомобілі. А ми чекали своїх ланосів з дешевого таксі, іноді чекали по 2 години.
    В аптечці завжди не було навіть елементарних таблеток від болю в голові, або цукерок від болю в горлі. Зате вся аптечка була забита валерьянкою.
    Через те що не було охорони, одного разу, до нас в оперзал зайшов бомж і почав витворяти цирки.
    В адмінперсонал почали набирати людей по знайомству.
    Система штрафів стала жорсткішою.
    Оператори далі продовжували звільнятись.
    А коли операторів стало критично мало і навантаження дзвінків стало більшим, почали ставити по 8-15 годин в день. І черги були постійні.
    А хтось висловлювався або просив щоб змінили умови роботи, їм відповідали «ну якщо так не подобається тут то звільняйся, тебе тут ніхто не тримає».
    Висновок. Люди тут, вони ніби не знають що є інший світ. Ніби на місяці живуть…
    Я радий що звільнився і не розумію чому ще є люди які там працюють і терплять це все.
    Якщо ви готові працювати в стаді і мирно доїдати те що недоїли вищі за посадами вас люди — вперед, подавайте резюме і проходьте співбесіду.
    Але краще добре подумайте перед тим як зробити це.

18. 4 августа 2020

Пишу за город РОВНО ( да думаю во всех городах аналогичный п%зд**, условия как минимум одинаковые)
    Люди! Имейте к себе уважение! Если Вы хоть немного себя уважаете, хоть немного есть, что-то в голове ищите себе другую нормальную работу, так как эта не работа а настоящее рабство в современном мире, и отношение к Вам именно как к рабам которые всегда «должны», и о нормальной зарплате можете забыть, все, что они пишут в своих объявлениях (на сайтах поиска работы) и говорят на собеседовании — ложь, дай Бог, чтобы половину получили хотя бы от того, что Вам наобещали. Крепостное право и то, в свое время было более выгодным для людей чем эта работа.
    А позитивные отзывы о них, или какая-то хвальба тут или на других сайтах это 100% фейк которые они сами о себе и пишут, чтобы хоть немного вылезти из собственного г*вна и отбелить себе имя.
    На собеседовании которое проводит девочка (кажется Мирослава, наверное самая адекватная) очень красиво все рассказывает, но когда начинаешь спрашивать о всех нюансах без «вокруг да около» не охотно отвечает, все время уходит от конкретики и плавно старается преподнести все в позитивном свете для ихней шарашкиной канторы, а что еще можно ожидать от «крепостной»?. По глазам девушки видно, что врать она не любит и ей это трудно дается потому предпочитает недоговаривать. Я там долго не работала, так как я не РАБ, а людей которые работают там жалко, там вечный шум как в школьном спортзале чтобы Вы понимали. Жалко еще своих подруг которые там работают и терпят этих тупых супервизеров (женского пола) да и мало того еще с завышенной самооценкой, таких бесполезных и недоразвитых людей (только в ARCE или дворниками на автовокзале берут), готовьтесь к тому, что именно эти «людишки» будут Вас Рабов шантажировать, пугать штрафами, а подставными штрафами резать Вам зарплату. Если ты дальше хочешь быть РАБОМ, продолжай работать в Ровенском отделении ARCE, выходить на работу в свои выходные по давлением, а о нормальных выходных как суббота — воскресение можете забыть!

19. 18 июня 2020

Всім шалом,
    Сказати можу багато чого, я хорошого так і поганого, але суть не в тому. Хотів би то сказав-але не бачу сенсу в тім…..

Трохи дивує наступне, чи то ба інше. Ксенія (прізвище не будем називати)-можливо пора вже визнати, що не все так чудово в датському государстві,якщо люди стільки пишуть негативу то на то є причина. Я звісно розумію, що потрібно відстоювати імя бренду і все таке, і відпрацьовувати свою заробітню платню. Но замість того, щоб весь час отут виправдовуватись і робити винними інших-можливо потрібно щось змінити ??? Хочаб спробувати…

Від себе додам-абсолютно нічого не змінилось,абсолютно. Просто час від часу заходжу на сайт і дивлюсь тут коментарі….

20. 16 апреля 2020

Я працював в компанії ARCE протягом останнього року. Можу сказати що у порівнянні із іншим колл центром де того також працював тут більш менш нормально. З мінусів то можуть супервізори напрягти виходти у ваш вихідний день та є люди які підбішують. Коли високе навантаження то також у вбиральню не сходиш бува. З плюсів це дуже прикольні дівчата так й взагалі люди класні. Мені було також зручно бо поруч знімав квартиру з другом і ми з ним там і працювали. Платили вчасно. Хочу передати привіт Світлані Н. якщо тут хтось читає це то перейдайте що я ще повернусь))))

21. 10 октября 2019

Шарашкіна контора!!! Працював 3 місяці. Категорично не рекомендую… Хто хоче заробити проходьте мимо. Робочі компютери не працюють, екрани іскажають, навушники склеєні скотчем або розвалюються. + велика психологічна нагрузка на людей, треба ставити вікові обмеження на обслуговування таких ліній. ЗАСТАВЛЯЮТЬ ОБСЛУГОВУВАТИ ЛІНІЙ СУБСИДІЙ де люди плачуть і багато чого… ЧОГО ЦЕ МАЮТЬ СЛУХАТИ ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ? МИ ЩО БЛЛ%%% РОЗБИРАЄМСЯ В ТОМУ??? Шкода дівчат, які в сльозах ішли після таких розмов…… Єдине, що сподобалося, це деякі люди з якими я працював(сиділи біля мене і охоронці)… Але це реальний кАл центр.. Проходьте мимо

22. 6 сентября 2019

Що ж — я працював на дорогий «ARCE» довгих 10 місяців свого життя. Рівненська площадка тоді лише відкрилась, і не дивлячись на весь початковий гемор, мені «вдалось» влаштуватись в цю шарашкіну контору. Що я можу сказати? Це абсолютно типова робота в офісному приміщенні, з тісними робочими місцями, де навіть дихати нічим, хамським, пофігістичним та лицемірним відношенням начальства, і все це під постійним стресом та страхом звільнення (який був скоріше вдовбаний начальством, яке наївно думає, що без дорогого контакт-центру, їх колишні працівники будуть без надії на майбутнє баланду хлептати).
    Найбільше вирізнилась дамочка по імені С (хто працював — зрозуміє про кого я) — представник контролю якості, чия суть роботи полягала в постійному пресингу працівників, та підтвердженню будь-яких абсурдних та місцями відверто дурнуватих скарг (ще й О ДИВО — вони підтверджувались за кілька днів до отримання зарплати). Сама по собі вона є лише дешевою лицеміркою, яка прикриваючись вищою посадою вважає себе кращою за людей, які пахали на свій результат, а в знак вдячності отримували не просто заниження ЗП, а ще й моральні знущання у вигляді фразочок «Якщо я вказую тобі на твою скаргу, то роблю це виключно для того, щоб ти ВИЗНАВ СВОЇ помилки», і аналогічний лютий ахтунг. По-перше — якщо у вашій конторці більшу частину правил пояснюють вже після того, як оператори сідають на лінію, то це ВАШІ проблеми, а не працівників, яким треба отримати гідну оплату за свої старання. І по-друге — це порада для нинішніх працівників, які випадково потрапили в це рабство — НЕ визнавайте бодай більшу частину своїх скарг. Я вже писав, що більша частина з них лютий абсурд, та начальство в цій конторці підбирали по принципу «начальник-маніпулятор, працівник-слухняний лошок». Якщо ви визнаєте скаргу, де ви, працюючи сонні та на пігулках, сплутаєте якусь назву чи дату, то вони отримають над вами повний контроль на довгий період часу.
    А з випадків відвертого хамства найбільше вирізнилась ЯЖЕЗАНЯТОЙЧЕЛОВЄК по імені Х зі Львова (на щастя я бачив її не часто). Просто еталон пофігістичного ставлення, якій було відкрито начхати на працівників та їх робочий настрій (як приклад, можу згадати, що ця людина робила в ОДНІЙ ЗАГАЛЬНІЙ мікрохвильовці попкорн, і забрала з собою в начальницький офіс універсальну тарілку, через що працівники навіть не могли підігріти свій обід. Невже хтось з «повагою» ставиться до такого свинства?). І схожих випадків вистачало не тільки з нею.
    Серед позитиву можу виділити хіба що колектив — у мене були хороші та неконфліктні стосунки з працівниками, і з деякими з них я досі підтримую контакти. Та і тренери були в основному людьми, які ставились до нас із розумінням.
    В загальному, шановні раби (та колишні раби) ARCE, знайте одне — ця робота не край. Одного дня ви звільнитесь (або вас звільнять, швидше за все по надуманим причинам, як багатьох моїх колег), але якщо ви розумні, працьовиті, та маєте самоповагу, то ви без проблем зможете знайти собі роботу, яка вам підходить. Вже після ARCE мені це стало більш ніж зрозуміло, бо на наступній роботі (яка теж була колл-центром) ставлення було помітно цивілізованішим. І далі — завдяки ARCE я точно знав критерії гадючника, в який в жодному разі не маю втрапити. І не думайте, що від них неможливо звільнитись — почитайте трудовий кодекс. Не забувайте про свої права, і про те, що вони вас не утримують. Не дозволяйте їм лізти собі в голову, і пам’ятайте, що все у ВАШИХ руках:)

23. 11 января 2019

@Колишній працівник, Цілком погоджуюсь сам із цим стикався про що і написав але найбільце у цій ситуації дратують інші 2 фактори; 1) недолюди недогієни такі як (Вася Л.)які їй піддакують, зловтішаються та вставляють псевдо-дотепні коментарі 2)абсолютна пасивність іншої частини колективу (так наче їх це не стосується) тому колектив має таких керівників яких заслуговує.

24. 25 декабря 2018

Працювала в ARCE не довго, спочатку сподобалось і колектив був дуже класний!Але хорошого скажу мало тому що зіткнулась з хамством, та цинічністю!!! Не скажу що була супер працівником помилки свої знала!На рахунок хамства,то це приходить всі межі, на мою думку супервізору Скорбатюк.М потрібно почитись манер та спілкуваню з працівниками, так я розумію що робота стресова але переходитити на особисте це занадто!! Ти приходиш 8 ранку на роботу,3 перших комп’ютери на яких я хотіла почати свою роботу не поацювали і я почула в свій адрес грубу критику,(це тихо сказано) шановні не мої проблеми що ваша техніка не працює і ставити мені запізненя при чому кричати мені вспину,хто я і що я, на її думку і що вона мені зробить,бо сквзала що не працює комп і я не можу залогінитись. Інша ситуація коли я попередила що їду на похорон батька свого чоловіка то вона в день пклієнтомрозривала телефон, при тому акцентувала що я не в садочку щоб гратися в той момент мені було дуже весело вся сім’я ридала так гралась тому Марія хамло (бидло) якому не місце в кріслі супервізора, до колег ставитьчя ніби до лайна не раз чула від неї не нормативну лексику в сторону операторів при тому що біля неї сидять працівники які розмовляють з клієнтом

1. 29 января 2019

Пояснювальна записка від супервізора М. Скорбатюк:

Відгук написаний оператором, який працював у нас з 14.11.2018 по 20.12.2018 Ткочовою Зінаїдою.
      Оператор від самого допуску не приходила на роботу, повідомила що у неї захворіла дитина. Ми поставили їй лікарняне у графіку. ЇЇ лікарняне мало бути лише 1 тиждень. Наступного тижня, проставивши графік, вона не вийшла на роботу. При дзвінку повідомила, що дитина ще хвора і звідки вона має знати коли вона виздоровіє. Ми проставили їй ще кілька днів лікарняного. Вище сказане мною свідчить про несерйозне ставлення до роботи оператором з самого початку.
      Як прописано в коментарі Зінаїди, що коли вона приходила на роботу і не працювали комп’ютери я використовувала грубу критику, а також ставила запізнення — як свідчить карта якості оператора за час її роботи в неї немає запізнень.
      Щодо грубої критики: Зінаїда, якщо в неї не працювала гарнітура, чи вона не могла залогінитися через труднощі з ССА, в грубій формі висловлювалась про роботу, говорячи чого вона постійно має це терпіти, вживаючи не цензурну лексику. Я в свою чергу просила її не панікувати і допомагала знайти комп’ютер, який працює коректно, але коли оператор переходила на особистості, я повідомляла що це не допустимо, і що з таким настроєм вона не зможе працювати у нас. З таким тоном вона говорила і до мене (усі адмін працівники площадки зможуть підтвердити те, що оператор агресивно відповідала і розмовляла з нами).
      Щодо ситуації про похорони, про яку писала оператор: 16.12.2018 о 8:08 ранку (зміна в неї була на 9:00) вона подзвонила мені і сказала що в неї в селі щось трапилося і вона терміново їде туди з чоловіком. Я поставила їй вихідний. Наступного дня (17.12.2018) оператор не вийшла на роботу. Я їй дзвонила — вона не відповідала. Я написала в вайбер чи вийде вона взагалі на роботу, на що вона не дала контретних відповідей (для прикладу додаю нижче скріни переписки з оператором). Я їй не хамила, а зважаючи на її коментар, цитую: «Марія хамло (бидло) якому не місце в кріслі супервізора, до колег ставитьчя ніби до лайна» на особистості переходить оператор.
      Я поважаю людей, які зі мною працюють, і як супервізор хочу створити дружню та спокійну атмосферу в колективі. Можу додати, що ніколи не обзивала операторів і в їх сторону не використовувала не нормативну лексику.
      Зауваження керівника сектору стосовно норм та правил роботи з операторами прийняті мною до уваги.

25. 19 ноября 2018

@Ксенія,

Шановна Ксеніє!
    Внесу ще дві поправки але спочатку процетую вас: «1.Часто під час консультацій підвищували голос та стукали кулаками по столі, створюючи некомфортну атмосферу роботи для колективу. 2.На зауваження реагували бурно та показово доказували, що виправлятись не збираєтесь».
    1.Інколи бувало яле я не один такий, дехто з подібних працівників працює в них понад рік дехто понад 2 роки а дехто трохи більше за мене і жодних проблем! А у тих випадках коли я дійсно комусь заважав я зазвичай вибачався якщо була така можливість (самі розумієте при специфіці цієї роботи не завжди є час сказати і не завжди е час слухати). часто і мені певні особи заважали працювати створювали галас, вставляли «жарти» під час моїх розмов при цьому вважаючи себе вельми дотепними (включно із супервізорами) я навіть можу вказати імена та дати, але чи дійсно мені треба вдаватись у такі подробиці? якщо треба тоді я можу! 2. Іноді так бо зауваження переважно робились лише мені (може тому що я не ховався по кутках а сидів біля супервізорів) може й так але тоді ті від кого я «відвертав» собою увагу «винні мені пиво» і все ж таки «бурно» я реагував доволі рідко частійше я задавав питання «чому» на яке мені далеко не завжди надавали відповідь (принаймні цензурну).

26. 19 ноября 2018

Шановна Ксеніє!
    Внесу ще дві поправки але спочатку процетую вас:

1.Інколи бувало яле я не один такий, дехто з подібних працівників працює в них понад рік дехто понад 2 роки а дехто трохи більше за мене і жодних проблем! А у ти випадках коли я дійсно комусь заважав зазвичай вибачався якщо була така можливість самі розумієте при специфіці цієї роботи не завжди є час сказати і не завжди е час слухати. часто і мені певні особи заважали працювати створювали галас, вставляли «жарти» під час моїх розмов при цьому вважаючи себе вельми дотепними (включно із супервізорами) я навіть можу вказати імена та дати, але чи дійсно мені треба вдаватись у такі подробиці? якщо треба тоді я мможу!

2. Іноді так бо зауваження переважно робились лише мені (може тому що я не ховався по кутках а сидів біля супервізорів) може й так але тоді ті від кого я «відвертав» собою увагу «винні мені пиво» але «бурно» я реагував доволі рідко частійше я задавав питання «чому на яке мені далеко не завжди надавали відповідь (принаймні цензурну).

27. 17 ноября 2018

@Ксенія,

Перепрошую але я занадто довго чекаю на поблікацію попередніх відповідей тому у цій версії напишу усе й одразу.

Дорога шановна Ксеніє!

1.Положення «Про комерційну таємницю» стосуеться лише діючих працівників + я досі не отримав зарплату тому не треба мене лякати матеріальною відповідальністю
    2.Нічого іншого окрім тонн лайна від супервізорів та «старожилів» я і не очікував що на добрих 70% брехня
    3.Чіткого алгоритму фактично не існує абсолютно усі від нього відхиляються в тій чи іншій мірі щоб упевнитись у цьому достатньо прослухати не ті розмови які зазвичай пропонують супервізори
    4.Щодо «неадекватної» поведінки здається я вже згадував про емоційний тиск з боку супервізорів
    5.Щодо «дисциплінарних порушеннь» в деякій мірі вони мали місце але завжди є але, є деякі «святі корови» чиїх «дисциплінарних порушеннь» супервізори свідомо не помічають імена теж можу додати
    6.У порівнянні із тим що вони говорили мені повірте я їм ще не «хамив» принаймні нецензурну лексику я не використовував навідмінно від В.Р. та М.С. ну ви напевне зрозуміли про кого я кажу
    7.Моя «емоційна неврівноваженість» була зумовлена виведенням мене з «емоційної рівноваги» вище вказаними особами
    8.Досвід роботи зі мною дійсно міг би стати «Гірким» якби я «винагородив» своїх супервізорів так як вони того заслуговують але я для цього занадто «адекватна людина»
    9.Рецепт «успіху» у цій організації нажаль залежить трохи від інших факторів просто треба бути чиїмось: другом,братом,кумом,сватом, і можна «шаритись» хоч цілий день а З/П буде собі капати і супервізором рано чи пізно зроблять, але вашу «пораду» я теж візьму до уваги
    10.Я ніколи не зупиняюсь на досягнутому і постійно самовдосконалююсь виправляючи попередні помилки та позитивно ставлюсь до КОНСТРУКТИВНОЇ критики але дякую за пораду хоча я вже бачу що ви не розумієте і не бажаєте зрозуміти цю ситуацію.

P.S. На майбутнє Ксеніє пораджу вам уважніше перечитувати текст повідомлення на яке ви відповідаєте здаєтся я вже згадував що «окремої уваги вартують не працюючі Пк мишки гарнітура та вічно «Лагаюче» Програмне забезпечення» важко не запізнитись коли система не впускає тебе в логін на протязі 20 хвилин ось вам і «дисциплінарні порушення» і усім до «лампочки» а людину тобто міфічну істоту яку в організації називають «Техніком» я жодного разу не бачив а супервізори та «старші оператори» мають лише одну пораду «Log Off» тому я прийшов до висновку що доказів існування Бога або Йетті або Діда Мороза все ж таки більше ніж існування «Техніка» в ARCE!
    До того ж мене цікавить що конкретно ви не зрозуміли в наступних словах: «мене цькували і критикували при першій-ліпшій нагоді за огріхи яких СВІДОМО не помічали у більшості моїх коллег «новачків» наприклад: слово «карточка»(замість карта) або «до побачення» хоча за бажання я можу назвати прізвща людей які досі так роблять,також не дозволяють вставати на технічну перерву для оформлення звернення а потім сварять за довгі паузи у розмові або тривалий холд». Із нетерпінням та цікавістю чекаю на вашу відповідь на все добре.

1. 10 марта 2017

@Ксенія, Ти, ЕЛИЗАВЕТА,»шістка» у начальства. ВСЕ, що там обіцяєте — БРЕХНЯ !!! У арсі зовсім інша політика щодо операторів, яка полягає у тому, що їх ДУРЯТЬ ЯК МОЖУТЬ !!!! зарплату виплачують частково, умови ЖАХЛИВІ !!! Позитивні відгуки про вашу компанію пишуть тільки такі «шістки» як ти.

2. 31 мая 2017

Іване, у 2015р ARCE contact center вийшов з групи компаній Adelina Сall Center та почав надавати послуги під власним брендом. З цього моменту ми жодного відношення до компанії Аделіна не маємо. В нашій компанії оплата праці погодинна, ставку озвучують на співбесіді та під час навчання на проект.
    Хочемо звернути Вашу увагу що без конкретики ми не можемо вирішити Ваше фінансове питання. Компанія розглядає виключно такі звернення, що складені відповідно до вимог чинного законодавства (КЗпП, якщо особу було зараховано у штат, Цивільного та Цивільного процесуального кодексів України, якщо із особою було укладено цивільно-правовий договір) та надсилає офіційну відповідь за адресою місцязнаходження особи. За весь час існування компанії жодне звернення не було залишене без належної відповіді та реагування.Тому в разі виникнення непорозумінь та/або претензій, пропонуємо звертатися у встановленому законодавством України порядку.

Оператор 1
Оператор call-center 4
Оператор входящей линии 1

Добавьте зарплату в компании ARCE contact center

Добавить отзыв о работодателе ARCE contact center

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ARCE contact center?