Отзывы о работодателях Недвижимость

City Capital Group Development

City Capital Group – компанія з будівництва та управління комерційною нерухомістю. Управління проектами в сфері девелопмента. Створюємо креативні простори та розвиваємо особливі об’єкти. Ми об’єднали наш досвід, професіоналізм команди та новаторський підхід, притаманний CCG задля реалізації знакових для Києва проектів: Арт-Завод Платформа, маркет-молл Даринок, БAZAR на Лісовій. Працюємо більше 20 років

Адітум Плюс

«АДІТУМ ПЛЮС»: Ваш надійний союз з комфортом і якістю в нерухомості! Ви завжди мріяли про дім, який стає відображенням вашого характеру та стилю життя? Ми розуміємо це бажання і готові зробити його реальністю! АДІТУМ ПЛЮС — це більше, ніж просто рієлторська компанія. Ми — це ваш провідник у світі нерухомості, ваш надійний партнер у кожному […]

Макромакс

Современный Бизнес Центр с хорошим ремонтом предоставляем услуги аренды офисов, складских помещений и так далее.

Аваль

Рієлторська компанія «АВАЛЬ» — це визнаний лідер на ринку нерухомості, який пропонує високоякісні послуги для покупців та продавців нерухомості з усієї України. Заснована з метою забезпечення надійного та ефективного посередництва на ринку нерухомості, компанія «АВАЛЬ» стала символом професійної компетентності та надійності в цій галузі. Наразі ми переїхали до Києва, щоб підкорити нові висоти.

Дрім Спейс

Дрім Спейс — коворкінг в Одесі. Надаємо комфортний простір для праці фрілансерів з будь-якої сфери.

X-Estate

Компанія з великим досвідом роботи на ринку міста Харкова. Надаємо послуги на ринку нерухомості такі як: купівля-продаж нерухомості, оренда, супровід угод, оформлення документів та інше.

CBRE Ukraine

Компанія CBRE Ukraine (аффілійований офіс Експандіа) є частиною афілійованої мережі CBRE, найбільшої в світі консалтингової компанії у сфері комерційної нерухомості та входить до списку 500 найбільших компаній світу згідно рейтингу Fortune 500. Надає повний спектр послуг на ринку комерційної нерухомості. Представлена в Україні з 2008 року.

Ренталз Украина

Агенство по аренде квартир посуточно.

CheckDom

СheckDom — українська група споріднених компаній, які ведуть свою діяльність у суміжних бізнес напрямках. Зокрема, група працює у сферах нерухомості, електронної комерції, інформаційних технологій, енергетики, медіа та телекомунікаційних систем. Перша компанія групи заснована у 2016 році. Сьогодні ЧЕКДОМ представляє собою технологічну керуючу компанію, яка веде операціну діяльність у Києві, Вишгороді, Ірпіні та Київській області з […]

Status Group

Status Group это все операции с недвижимостью в Харькове и области! Профессиональная помощь при купле-продаже, аренде недвижимости. Юридическое сопровождение сделок. Организация обмена недвижимости Киев — Харьков. Профессиональная помощь в оформлении документов, узаконение самостроев, приватизация участков, получение кадастровых номеров, справок о правовом статусе участков. Индивидуальный подход к каждому клиенту. Подбор наилучшей программы ипотечного кредитования!

Айкью сервис

Бизнес-центр

Твій Рієлтор

Ласкаво просимо до «Твій рієлтор» — надійної компанії, яка пропонує повний спектр послуг у сфері нерухомості. Ми — ваш надійний партнер у всіх питаннях, пов’язаних з купівлею, продажем або орендою нерухомості. У «Твого рієлтора» ми розуміємо, що купівля або продаж нерухомості можуть бути складними та стресовими процесами. Тому ми прагнемо зробити цей досвід максимально комфортним […]

МЖК Сім’я

Житловий комплекс «МЖК Сім’я» завоювала довіру і прихильність задоволених клієнтів і партнерів, серед яких як приватні особи, представники малого та великого бізнесу, так і державні установи.

Арена Сити

Офісний центр преміум класу «Арена Сіті» не схожий на інші бізнес центри. Розташування в самому серці міста, старовинна архітектура, унікальна інфраструктура та зручна транспортна розв’язка роблять його особливим.

ALS Engineering

«АЛС ИНЖИНИРИНГ» — КОМАНДА ЭКСПЕРТОВ В СФЕРЕ ИСПЕКЦИОННЫХ УСЛУГ И НЕЗАВИСИМОГО АУДИТА ОБЪЕКТОВ НЕДВИЖИМОСТИ ООО «АЛС ИНЖИНИРИНГ» создана в 2016 году и является инжиниринговой компанией, которая предоставляет специализированные бизнес-решения полного цикла для категорий услуг таких как: приемка квартир в новостройках, технический надзор ремонта квартир или частных домов, аудит проектной и строительной документации, аудит и проверка […]

Панорама ТРЦ

ТЦ розташований в самому центрі Таірово. INTERTOP, Антошка, Brocard, MasterZoo, Кактус, OGGI та багато інших магазинів. Завжди раді Вас бачити!

Этажи

«Этажи»- лидер рынка недвижимости. Компания на рынке с 2000 года «Мы работаем в сфере недвижимости и строим компанию нового типа — сочетаем инновации, ответственность и человеческое отношение к каждому клиенту. Компания инвестирует в обучение, автоматизацию процессов, исследования и качество услуг. Наши клиенты имеют доступ к огромной базе жилья, экономят деньги за счет эксклюзивных скидок от […]

Домиан

«Домиан» на рынке недвижимости с 2009 года. 50 офисов. 600 менеджеров по продажам. Наши офисы в Ростове-на-Дону, Санкт-Петербурге, Краснодаре, Сочи, Батайске, Новочеркасске, Аксае и мы осваиваем новые города.

Гуд-Зем

Компания Good-Zem существует на рынке загородной недвижимости более 10 лет. За это время мы помогли уже тысячам счастливых собственников приобрести земельные участки в ближайшем Подмосковье по Новорязанскому, Симферопольскому, Новорижскому, Ярославскому, Щелковскому и Домодедовскому шоссе. У нас Вы можете подобрать участок любого назначения: для дачи, постоянного проживания или бизнес-целей.

АН Капитал

Небольшое АН в районе ХТЗ