Enixan (Эниксан)

Enixan (Эниксан)

Enixan Entertainment — игровая студия.

Отзывы о работе в Enixan (Эниксан), зарплаты

1. 5 сентября 2023

контора норм, если нравится работать с фермами…
    к команде претензий нет, но буду переходить на ПК

2. 11 августа 2023

Друзі, хочу поділитись своїми враженнями від проходження стажування) Значить по порядку: знайшла мене рекрутерка Наталі =) у компанії була відкрита позиція 3д художника. Поспілкувались, зробила тестове — у той же день ввечері мене запросили на спілкування. Загалом гуд порозмовляли, все сподобалось і я почала стажування. Тривало все 3 дні: у перший день було тяжковато, по ході роботи мала питання, а задавати трохи соромилась бо всі були якись дико зайняті. Все таки переборола себе, почала уточнювати і процес пішов. Мала деяке непорозуміння з одним з членів команди — теж 3дшником, котрий фідбек давав найчастіше. Це щось було з розряду » ми різні люди», тобто спец адекватний, але притирка потребувала часу. Не буду довго ходити кругами — мени зробили контроффер з поточного місця роботи і я погодилась, тому подальша співпраця не склалась з Еніксаном. Але що хочу сказати — люди приємні, командно працюють і що дивно, не шкода часу який витратила на стажування, то є певно гарний признак))) Якби перебили оффер моєї компанії, то певно праювали б разом..але шо ж поробиш, у цьому випадку проявилась моя меркантильність (що вважаю своїм явним плюсом). Так що до нових зустрічей, сподіваюсь ще попрацюємо разом)

3. 15 июня 2023

Була на співбесіді, атмосфера сподобалась)) як на мене — вимоги зависокі..чи то ринок нинішній дає про себе знати хз, подивимось що далі буде =)

4. 1 апреля 2023

Нещодавно зробив тестове та мене взяли на випробувальний термін. Попрацювавши тиждень, мною були задоволені. Одного дня Є**р запропонував відпочити після роботи, так розумію що я йому дуже сподобався, я відмовився, після цього мені сказали, що я не підходжу. Не раджу цю компанію, новачками користуються, щоб економити свої кошти, я пришов заробляти кошти, а не шукати кохання.

5. 29 марта 2023

Робила тестове на художника, досвід маю півроку у геймдеві, читала відгуки що компанія бере початківців, вирішила спробувати. По тестовому не пройшла до них на аутсорс і чесно кажучи як hr написала мені це, то я звісно засмутилась, бо і час витратила і навряд чи фідек отримаю ( проходила ще тестові то майже всі ігнорили, коли просила фідбек). Думаю..ну ясно, зараз продинамлять з відповіддю. І ось що мене приємно здивувало: hr надала прям детальний фідбек та й взагалі залишились приємні враження від спілкування, було відчуття що тобою дійсно цікавляться. Думаю що повторно буде бажання поспілкуватись..але сподіваюсь що знайду роботу швидше ?Зловила себе на думці, що захотілось поділитись цією інфою)

6. 24 марта 2023

Звільнився дуже давно, мрію повернутися, бо надоїло що мене в іншій компанії цінують, не контролюють і є описані таски. Хочу вже знову щоб мене контролювали та говорили мені, що я погано працюю. По зарплаті скучаю, вона була достатня для існування, хочу знову економити, їздити на маршрутці на роботу, їсти мівіну, та пельмешки по 30 грн за 1 кг.
    З Єгоркою були найкращі друзі, ходили постійно за руку на роботу.
    PS. Скучаю

7. 8 октября 2022

@Гость, куди тобі тестове слати?))) давай мейл, я тобі зараз надійшлю

8. 11 сентября 2022

Нажаль, нічого позитивного про цю компанію сказати не можу.
    Найголовніші висновки я зробив для себе:
    1. Якщо ти не шило в одному місці, шансів в тебе затриматись нема. Ніхто нічого не пояснює, не поглиблює у процеси. Мені навіть довелось витягувати інфо хто за що відповідальний в компанії.
    2. Ти повинен бути екстрасенсом, щоб здогадатись чого від тебе очикують насправді. Бо очукують від тебе чогось, що поза зоною твоєї відповідальності.
    3. Корпоративна культура тут теж залишає очікувати кращого. Не знаю, чи реагує керівництво на негативні відгуки про компанію на інтернет просторі і чи намагаються щось змінити? Але, мені здається, що в цьому випадку саме керівництво дозволяє собі не коректне відношення до своїх підлеглих, яке потім переймають інші.
    Наприклад, людина, яка давала фідбек моїй роботі, особисто ніяк не приймала участь у співпраці зі мною, не ставила мені задачі, але дуже високомірно дала мені зрозуміти, що я далеко не те, чого вони очікували, хоча це можна було дізнатись ще на співбесіді які якраз для цього і існують. Але, на співбесіді тої людини не було, що дивно, якщо саме вона приймає рішення наскільки їм підходить співробітник. Ця людина поводила себе так у діалогах, щоб я постійно відчував її значну перевагу, ніби я школярик початківець, а навпроти мене — професор із великим стажем. І це при тому, що за стажування не заплатили ні копійки, а поводили себе так, наче на тебе витратили всі сили і гроші.
    Все це дуже не професійно і дає зрозуміти, що люди тут не мають цінності.

9. 2 августа 2022

Сделала тестовое на вакансию художника. Опыт у меня есть хоть и не большой. Ждала фитбек долго, HR не отвечала и мои сообщения игнорила. После приходит сообщение что они готовы взять меня на стажировку. И тут начинается самое интересное. Стажировка длится неделю и она не оплачивается. Какая будет зарплата тебе не говорят. Мол мы посмотрим на вашу работу. Согласилась выйти так как нужна была работа. На собеседовании девушка сказала про гибкий рабочий график. По факту оказалось что он фиксированный. Офис находится очень далеко и до него далеко добирается. Стажировка если ее можно так назвать проходило непонятно как. Документации нет, инструментов для работы нет, каких-то четких задач нет. Всем на тебя пофиг, даже ребят с твоего отдела. Потому что у них постоянный проходной двор. На стажировку люди выходят пачками, но практически никто не остается. В итоге отработала неделю, стажировку конечно же не прошла. Потеряла только свое время. Впечатления у меня очень негативные, никому не совету.

10. 20 декабря 2021

Однозначно не рекомендую,если их что то не устраивает или просто плохое настроение (у того чье имя нельзя называть) сразу увольняют не пытаються никак пообщаться и решить проблему.

11. 27 октября 2021

@ Я ,
    Виконувати роботу потрібно за декількох людей за маленьку зарплату «и жнец и швец и на дуде игрец».
    Якщо ПМ не може контролювати робочий процес, не знає пайплайну, то навіщо таких тримати. Да, точно, родичі.
    Якщо в людини немає тасків і він сидить відпочиває, то це не його проблеми, а проблеми (ПМа/Ліда).
    Політика компанії це набрати новачків які будуть все робити за копійки, краще йти на касу в АТБ, більше будуть отримувати.
    3 роки назад в компанії було 250+ людей, на даний момент близько 60-ти людей, з цієї компанії тікали всі.
    Навряд би ти таке писав якби ти був простим робочим.

12. 26 октября 2021

Компания не для людей которые хотят рубить бабло и при этом ничего не делать.
    Компания для целеустремленных и мотивированых специалистов которые стремяться к чему-то и прикладывают к этому максимум усилий.
    Все усилия достойно оплачиваются. Тут не держат лентяев.
    Мне все нравится работаю тут уже несколько лет.

13. 22 октября 2021

* Якщо ти хочеш отримувати 400$ на початку своєї кар*єри, то прошу в цю компанію, але це ціною своїх нервів. За таку суму ти повинен робити все та вчитись у різних напрямках від 2д до програміста, але це все ти будеш знати на базовому рівні.
    * Є ПМ-ми, вони будуть тебе принижувати, що ти погано працюєш, щоб не підвищувати тобі ЗП.
    * Перегляд ЗП в тому випадку коли ти хочеш звільнятись, або якщо запропонуєш робити щось таке, що потрібно начальству.
    * Робота лише в офісі, щоб стояти за спиною та контролювати.
    * Щоб взяти вихідний, або відпустку, потрібно послухати про себе пару шутеєчок, максимум на тиждень, бо хто ж за тебе буде працювати, відпускні на словах.
    * Офіс знаходиться в ж*пі Києва, поки ти дойдеш до будівлі тебе пару раз переїде фура.

14. 30 августа 2021

Хорошая компания понимающее руководство и хороший коллектив. Из минусов график и местоположения

15. 16 августа 2021

Делала тестовое задание на 2д художника.
    Сразу же получила позитивный ответ и наследующий день пришла на стажировку.
    У них очень хороший коллектив и люди которые там работают. Очень спокойная и рабочая атмосфера и красивый офис.
    К сожалению не смогла продолжить стажировку по своим обстоятельствам.
    Но осталась очень довольна.

16. 2 апреля 2021

Из плюсов: Коллектив самый классный который только можно себе представить, все отзывчивые и добрые, а главное — профессионалы своего дела. Но это очень зависит от команды. Для НОВИЧКА в этой сфере и профессии, эта компания норм. Отпуск и выходные когда захочешь, тоже плюсик.

Из минусов: 1. Начальство крайне нетактичное
    2. Начальство относится к тебе как к г*вну
    3. Повышение зарплаты спустя пол года — год — два работы? Аха-ха-ха с какой стати?
    4. Хотят набирать людей «оркестров» чтобы повесить кучу задач которые зачастую не относятся к твоей работе
    5. Им пофиг на твои переработки
    6. САМЫЕ маленькие зарплаты на рынке
    Это перечислены самые средненькие из всех минусов, решайте сами.

17. 29 марта 2021

@Иностранец88, пи*** позитивный чел)))) Из-за отказа, человеку пришлось свалить к буржуям в наймы, вместо того чтобы наслаждаться и заниматься творчеством в рідній ненькі Україні! Я бы постыдился писать об этом на люди)))

18. 29 марта 2021

@Саша, а можно взглянуть выполненное тестовое, чтобы убедиться в вашем негодовании на компанию? спасибо

19. 13 ноября 2020

Работаю в компании больше года, поэтому внутреннюю кухню немного знаю.
    Есть плюсы: легко войти в АйТи, крутой коллектив, в будущем точно будешь отличать г*вноконтору от нормальной компании, не увольняли в жесткий карантин.
    Минусы: Странное начальство которое само не знает чего хочет, но активно требует сделать то не знаю что. Отсутствие документации по проектам. Нужно самому пытаться разобраться в проекте которому тыщу лет и уже никто и не помнит как половина функционала работет. Нет лидов по отделам, человека который может справедливо оценить твои труды и дать профессиональный фидбек, а не просто «ну шото тут не так, надо сделать по другому». Пересмотр зарплат — все о нем говорят, но мало кто видел воочию, зп поднимают на 100$ и это практически потолок

Однозначно рекомендую как старт карьеры в АйТи, НО если вы профессионал и вас вдруг занесло сюда — бегите!

20. 19 октября 2020

@Гость, ПМ, будь добр разлогинься

21. 15 октября 2020

Работаю в компании уже долго. Очень классный коллектив, хорошее и понимающее начальство. Да, частенько в праздники нет выходных, но я считаю это нормальным, особенно во время карантина(все равно сидим дома). Если необходим выходной или уйти раньше/прийти позже, предупреждаешь заранее и тебя спокойно отпускают(отработать потом все равно придется). Компания в которой обязательно нужно работать!

22. 18 июня 2020

Дурят на деньги, обманывают в лицо, выходные в праздничные дни забирают, никакой компенсации, считают своих сотрудников роботами которые будут и за бесплатно работать. Чтобы отпуск взять или отгул, нужно практически на коленях стоять, никаких больничных которые пишут в вакансиях.

1. 29 октября 2019

проработал в данной шараге 1.5 года на позиции 3д художника.

вся компания — это культ поклонения начальнику Евгению, который ходит по офису походкой Конора Макгрегора и раздает за щеку всем неугодным, которые посмели моргнуть дольше положенного.
    если, не дай бог, вы с ним пошутили, и этой шуткой вы не отбелили его анус, то за вами, скорее всего, уже выехали его ручные ПМы, которые пояснят, что за такую х**ню можно остаться безработным.
    с питанием в необеденное время та же история — поели не в то время и готовьтесь к послам с дурными вестями.
    вообще, Евгений, это такой большой надутый 35-летний ребёнок, которого легко обидеть. ах да, 6 дней в неделю у него ПМС. директора и ПМы, которых назначает Евгений ходят на полусогнутых, потому что на них давит до неприличия раздутое эго Жеки.

Утро в Енике начинается с проверки вашей ловкости в борьбе за печеньки и где-то к 9:50 их уже не остается. Тот кто успел набрать себе целую миску является самым авторитетным и уважаемым до конца дня и наслаждается томными взглядами голодных сотрудниц.

зарплата одна из самых низких в 3д по Киеву, это обусловлено тем, что задачи по работе (я говорю только про 3Д) очень простые и не требуют многолетнего опыта. тем не менее от вас требуют максимальной мотивированности и всецелой отдачи проекту.

повышения в енике это отдельный вид извращений. когда общаешься с начальством за зп кажется что тебе идут на встречу, но как только выходишь из кабинета — ощущаешь, что тебе провели х**м по губам но ты можешь вспомнить точно как это произошло. если и поднимут зп, то только на дополнительную пачку мивины и через несколько месяцев.
    само собой текучка в компании очень большая. все кто осознаёт, что работать можно не только за еду — бегут не оборачиваясь.

коллектив. да, вот он, столб на котором стоит вся мораль еника. на работе всегда весело да и всех сотрудников объединяет ненависть к начальству.

если вы вообще без опыта и еще 3д макса не нюхали, то вполне можно залететь на пол года, посмотреть как люди в болоте сидят, сделать портфель и пока вас самих не затянуло — заказать сибаса поскорей.

хочу обратиться к людям, которые пишут что им в Ениксане хорошо и они сидят там годами. извините ребята, но вы терпилы без амбиций, которые покрылись мхом и боятся развиваться и идти дальше. многие из вас могли бы стать отличными спецами. но увы

2. 15 октября 2020

Комьюнити-менеджер 1
Маркетолог 1
Рекрутер 1
С# Developer 1

Добавьте зарплату в компании Enixan (Эниксан)

Добавить отзыв о работодателе Enixan (Эниксан)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Enixan (Эниксан)?