Продэкология

Наyково виробнича фірма "Продекологія"

Отзывы о работе в Продэкология, зарплаты

1. 6 января 2022

Зарплата в цеху не висока 9000…10000. іто якщо сподобаєся хтось начинав даже 7000.Коликтив нормальний багато місіонерів які щитають себе асами без смертними.Молоть заганять таж пенсія,начальник цеху [вырезано] нормальна людина,про директора мовчу….Не рекомендую там живуть тільки прибліжоні до деректору а всі остальні [вырезано]

2. 6 января 2022

Робота г*мно кіріаництво г*мно втом числі начальника цеху,Всі лижуть [вырезано] деректору геть верне одне мужикі в цеху норм но невсі.І стучать як дятли

3. 26 февраля 2020

шо там нового чути?

4. 17 июня 2018

Если бы здесь была нормальная высокооплачиваемая работа,то на проходной стояла бы очередь на трудоустройство…Вместо этого сегодня кадровики расклеивают обьявления о приеме на работу на столбах в разных частях города и даже в общественном транспорте,годами заманивают очередных потенциальных «работников»,которые затем через мегажадность и хамство директора увольняются на протяжении полгода.

5. 25 февраля 2018

Да був на стажуванні перевірено ДУРДОМ підприємство застряло десь в році 1983 (добре що не пішов туди робити і люди пожалійте себе оминайте це підприємство ,хорошого ніхто неможе сказати)

6. 17 сентября 2017

Працював там. Хороше місце роботи для людини без досвіду. Фірма дає можливість працювати тим, хто хоче працювати, і кому цікаве те, чим фірма займається.

7. 10 августа 2017

Працював там конструктором. Якщо хочете побачити сучасний виробничий «дурдом» то Вам треба прийти сюди працювати. Якщо ж хочете мати надійну постійну стабільну високооплачувану роботу то обходьте цю фірму десятою дорогою!

8. 10 августа 2017

Працював там конструктором. Якщо хочете побачити сучасний виробничий «дурдом» то Вам сюди треба прийти працювати. Якщо ж хочете мати надійну постійну стабільну високооплачувану роботу то обходьте цю фірму десятою дорогою.

9. 19 июля 2017

Проходила співбесіду в Продекологіі. Одного дня стажування вистачило з головою, зарплати мізерні. Маркетологи мають 3200 плюс преміі, а це виконання плану і заключення якомога більше договорів. Немає плану — гола ставка. Робочий день з 8 до 16.30 перше запитання на співбесіді чи готові залишатися після роботи? Звичайно безоплатно все і що саме цікаво 16.30 і ніхто не йде додому. Жах!

10. 19 ноября 2016

Доводилось проходити співбесіду, директор дійсно хамло, а всі інші біля нього скачуть і піддакують.Погані враження.

11. 17 февраля 2016

Деректор-хамло,людей щитае за рабів, заставляє працювать понад нормово. Платить копійки. Приходить на роботу після обіда і починае гнобить, обзивать, матом кладе не тільки на мужиків а й до жінок.

12. 2 апреля 2015

Я там працювала деякий час, компанія не сподобалася зовсім.
    З/п маленька, про підвищення мови йт и не може. В директора улюблена фраза — Хороший маркетолог працює не менше 12-14 годин в день і це за ставку в 750 грн (років 5-6 тому, але і на той час це було ну дуже мало). Щоб всі маркетологи з посередніх стали класними ввів додаткове навчання по неділях, безкоштовне (тобто прості смертні вважали це неоплачуваним виходом на роботу, а директор робив нам подачку. бо він думав, що ми б самі мали ці «пари» оплачувати) Можливо за останні кілька років і поміняломя щось, але я сумніваюся. Як на мене Продекологія підійде випускникам, в яких нема записів у трудовій, і не як цікава робота чи непогана зарплата , а просто перший досвід

13. 2 февраля 2015

Залиште бyдь ласка відгyк про цю компанію?

14. 26 января 2015

Скажіть, будь ласка,які умови праці на даному підприємстві?

Добавьте зарплату в компании Продэкология

Добавить отзыв о работодателе Продэкология

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Продэкология?