Вентсервис

Вентсервис

Ventservice — производитель вентиляционного оборудования.

Отзывы о работе в Вентсервис, зарплаты

25 марта 2020

Позиционируют себя белыми и пушистыми, но не все так просто…

2. Хтось
    29 февраля 2020

@Зачем это, Якесь хибне в Вас скласось враження. Те, що люди йдуть з фірми, то є усюди. Кожна людина шукає кращої долі. Й дивно що ви не бачили нової будівлі. Прикро що для Вас все так склалося

3. Хтось
    29 февраля 2020

Прийшло натхнення в вихідний присвятити трохи часу й поділитися внутрішнім дисонансом щодо мого суб’єктивного сприйняття роботи на Аеростарі.
    Ніби то усе навколо мене розвивається: нова чиста будівля, молодь у керівному складі, усі такі красиві, посміхаються, охайно виглядають… Але в усьому цьому якась фальш чи що?
    Я не бачу системи у роботі. Посадових інструкцій немає, опису бізнес-процесів теж. Де концепція розвитку підприємства и опис стандартів корпоративної культури? Ну добре, є велкам-тренінги, на яких росповідають милі казки. Але ж люди не дурні, вони вміють зіставляти що кажуть кадровиці з реальністю.

Що мене пригнічую більш за все, так те що немає ніякої системи у роботі над помилками. Простіше кажучи, нікому поскаржитись що, наприклад хтось тупо ігнорує твої листи, навіть коли на друге нагадування ставиш у копію керівника того нахаби. Або існує проблема, що бере початок від невірних рішень директора чи власника, і немає того, хто це проаналізує і залучивши (маючи такі повноваження звісно) найбільш обізнаних працівників виробить комплекс рекомендацій щодо усунення. Та то я вже замріялась

Хотілося щоб замість малювати смужечки на підлозі у цеху, керівництво подумало спершу про те, у яких умовах люди працюють. От наприклад, у робітників немає ніякої зони відпочинку. А замість того, щоб пригальмувати і зосередитись на крупних замовниках, намагаються продавати усе що можна й усім. От від того люди вже висять на голові один одного, на складах диспетчери жмуться до якихось кутків, особливо на першому поверсі, де люди фактично стоять на морозі. Чому б не зробити для клієнтів зону очікування при вході й в тому ж місці облаштувати теплу диспетчерську. Ні, вона у дальньому кутку, й то тільки для керівництва складу. А на другому поверсі все захаращіли ціми стелажними системами, що й зону комплектування фактично знищіли й частково закрили подходи до ліфтів. Невже не зрозуміло що склади і цехи не гумові? А цех теплообмінників на першому поверсі? Невже не можна оте грюкотиння від величезних машин відділити якоюсь ширмою або перегородкою від зони пайки? Там психічно здоровій людині неможливо зосередитись на такому відповідальному процесі як пайка.
    А постійний холод у старому цеху повітропроводів. Це ж жах! Як там люди взагалі терплять такі умови?
    От побачивши все це потім ідеш у столову на обід, а там усе чудово. Може тому що туди власник ходить обідати?
    Якось все це дивно, досі не можу збагнути як все це працює. Певне через те, що рядові працівники самі не поважають себе, воно усе потроху гірше стає, а люди все терплять і терплять

4. Ольга
    27 февраля 2020

@Зачем это, я тоже была здесь на собеседовании. Уважаемый, зачем вы обзываете рекрутера? Могу сказать: вполне профессиональный работник, приятная девушка. Собеседование проводила вежливо, корректно, подробно рассказала об условиях работы. Я бы осталась здесь работать, но не подходят условия.

5. Зачем это
    28 января 2020

Проходил собеседование у этой ушлой конторы. Приходится писать дублирующее резюме соискателю помимо того, что есть распечатанная копия на принтере в руках у «кнопки с Канева» (рекрутерши). Само производство не показывают. Заочно должен верить на слово и соглашаться непонятно на что. Прям как замуж выйти неведомо за кого. После кучи идиотских вопросов от малолетней рекрутирши Вас отпускают, и дают надежду что перезвонят.
    Вакансии от этой горе-работодателя висят на разных популярных сайтах, в том числе на иудейском Фейсбуке. После окончания конкурса на место отпавшего — вакансия закрывается. Примерно не больше месяца вакансия появляется вновь. Видно не выдерживают хваленные условия. И все начинается по кругу с предсказуемой закономерностью что видно на соискательных сайтах. По этой конторе 5-7 позиций всегда открыты, в том числе в офис. -Хотя, внешне по размеру это не завод, а одно ангарное помещение.

6. 27 января 2020

За 4 роки моєї роботи в компанії відбулися значні зміни в позитивну сторну (розширення виробництва, створення нових робочих місць, нові роздягальні, душові кімнати, власне кафе, медичне страхування, та ін). Керівництво компанії в лиці Юрковського Антона Леонідовита та Анцупова Сергія Миколайовича докладають максимум зусиль для комфортної роботи усього персоналу, вони зацікавлені в тому, щоб кожен був задоволений своєю роботою. Так, як і у всіх інших компаніях є ще недоліки над якими треба працювати,- це нормально нам є куди далі рухатися і що виправляти. Ми всі звикли приймати хороші справи як належне, і швидко забуваємо, це не тільки на роботі, а й в житті. Потрібно вчитися цінувати те, що маєш.

1. Белявский
    1 февраля 2014

В этой компании *ополизы и бездари делают карьеру, а на умных и интеллигентных воду возят!

18 сентября 2014

При всех недостатках, нужно сказать спасибо за то, что компания дает возможность работать молодым специалистам после универа или даже студентам. Это возможность чему-то научиться. А кому что-то не так может сменить работу и освободить место другим людям — тем, кто хочет что-то изменить и сделать компанию лучше.

Оператор ЧПУ 1
Руководитель отдела 1
Слесарь сборщик 1
Финансист 1

Добавьте зарплату в компании Вентсервис

Добавить отзыв о работодателе Вентсервис

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Вентсервис?