А.С.Т.

А.С.Т.

АСТ (Аграрні системні технології) – це група компаній з корпоративною структурою, яка постійно вдосконалюється. Багаторічний міжнародний досвід і ефективне корпоративне управління дозволили нам налагодити успішне виробництво зернових культур в Україні.

Отзывы о работе в А.С.Т., зарплаты

1. 17 января 2024

Блондинистое сиятельтво ее величество хамка царевна несмияна, вместо того, чтобы шушукаться со своей придворной (шакалрм) обучили бы по людски человека и было бы больше толку. ДА И смотрю стукачество у вас процветает, змеиное кодло. Все успеваете, кроме нужного… Взрослая баба, а такие извилины. Печально господа, человечности ноль.

2. 16 января 2024

Гнила компанія. Підлеглі як раби, відношення як до нелюдів. Пави, у вас така ж дупа як у курки, не одягайте собі корону, бо одного дня зачавить вам ваші мозочки. Будьте людяніші. Кандидати, пошукайте кращє інше місце, не марнуйте свій час. Ну а якщо у вас там кум сват брат…то може і складеться…

3. 7 ноября 2023

@Гость, ахахаха, до власників звернутись? Хто тебе туди на пушечний вистрєл допустить, якщо там озоронець чергує біля туалету коли царь в туалеті сидить….

4. 9 октября 2023

Доброго дня.
    Пропрацювала в цій компанії до трьох років. Коли взнала , що в компанії є акції Медведчука, звільнилась зразу.
    Компанія не працює прозоро, податки не сплачує, працює не добросовісно.
    Давно пора накривати таку контору.

5. 16 сентября 2023

У зв‘язку із останніми постами тут, в мене до писак є 2 питання:
    1. Якщо ви НЕ працюєте в АСТ, а тут задаєте гіпотетичні питання а-ля «задумайтесь, де ви працюєте», підкріплюючи їх посиланням на сфальшовані дані, — то яке вам діло, де я працюю? Де хочу — там і працюю. І якщо це АСТ — то значить мені тут подобається і це моя особиста справа. Подивіться краще, де працюєте ви — і покращуйте світ навколо себе на здоров‘я.
    2. Якщо ви працюєте в АСТ і вам настільки не подобається, що ви пишете тут різну неадекватну нісенітницю — то краще звільняйтесь і не псуйте собі нерви! Всім від цього буде краще, особливо — АСТ.

Якщо у вас дійсно є зауваження та пропозиції — можливості звернутись напряму до власників завжди є, було б бажання.
    Але підозрюю, що слабО…

6. 15 сентября 2023

До речі, властивість людей, нажаль, вони ніколи не знайдуть часу, щоб написатм позитивний відгук, але на дурниці-завжди є час. Тому віритм відгукам, це справа остання.
    Компанія зберегла робочі місця навіть, під час повномаштабного вторгнення та годувала працівників, доки ворожа ракета не рознесла нашу їдальню….Ще декілька + в сторону АСТ.

7. 13 сентября 2023

@Гость, брєд сивої кобили. Вірніше наклеп конкурентів недобросовісних. Аналізуйте, а не хавайте. Компанія добросовісна.

8. 27 июля 2023

ні *** со бі наклеп !!! по всіг телеграм групах є ** шить ! позор ! у вас 10000 подфірм ! сбу по вам плаче !

9. 25 июля 2023

@Гость, https://delo.ua/news-companies/vidpovid-axroxoldinu-ast-na-posirenu-informaciyu-421254/. Це все наклеп. Перейдіть за посиланням і переконайтеся

10. 19 июля 2023

Я скажу просто — почитайте. І подумайте де ви працюєте

11. 3 апреля 2023

В цій Агро фірмі простих роботяг не щитають ні за кого. Для того щоб люди хотіли там працювати потрібно для початку змінити хотяби керівників відділів особино керівника складської логістики с. Парипси. Людина штрафує підлеглих щоб отримати собі премію.
    А коли ідеш у відпустку а потім звільняєшся бо твоя посада різко пропадає то з тобою грошима за відпустку розраховуються і за звільнення тобто однією сумою.А коли хочеш вияснити за зарплату то ніхто нічого не знає. Керівники думають тільки за себе і всьо.
    З такою роботою вони скоро самі будуть собою руководить…

12. 15 декабря 2022

Багато пропало кукурудзи в рукавах через зимове збирання культури. Кукурудзу збирали зимою, висвшували, засипали в рукава. Але в середині зерна були гриби, тому багато зерно кукурудзи пропало в рукавах. Це було у тому році. У цьому році ситуація іще гірше. Багато кукурудзи у полі стоїть. Багато із мікотоксинами грибів у середині зерна… Дай розуму розумним керівникам..

13. 3 декабря 2022

Согласен с комментарием предыдущим на 1000%. ІТ упало так, что такого не было никогда, все не работает, тупит . работать невозможно.

14. 2 декабря 2022

Щось страшне в АСТ відбувається. Позвільнялося багато толкових працівників. У руковах пропало дуже багато зерна кукурудзи 2021 року вирощування. Це збитки неймовірні — мільйони.. В 2022 році близько 5 тис га соняшнику згнило в полі, більшість посіві кукурудзи залишилося у полі зимувати. Збитки неймовірні… Невдалий, можливо, рік.. Чи будуть продавати корпоративні права на землю щоб назбирати кошти на наступну посвіну 2023 рокі невідомо…

15. 27 ноября 2022

@Гость, а чому ж тепер Ви не пишете про введений гібридний графік роботи?

16. 27 июня 2022

Когда у нас был коронавирус нас отправили на удаленку, и ето было умно.
    Но когда у нас ракеты летают то мы в офисе((( Думаю многие могут прекрасно работать удаленно.
    Ну вы поняли.

17. 18 мая 2022

Самая гнилая фирма. Только моральные [вырезано] могут угрожать людям, которые отказываются ехать на поля, где могут быть мины. Вот и подорвался нанятый трактор в Макаровском районе. Хорошо, что люди живы остались. Идём далее. Минимальная зарплата в Украине — 39,26 грн за час. Есть люди в этой компании работают больше нормы (168 часов), но получают минималку. Это нормально? Нет! Сколько тогда им платят в час? Где эти хвалённые руководители и кадры, которые должны заботиться о людях? А! Их нет. Вот и имеем то, что есть. Когда-то была великая компания, а потом понабирали этих «прохвессионалов» (именно через букву «х»).

18. 5 мая 2022

Вас можуть звільнити за просто так у воєнний час і цим все сказано… При цьому без будь яких пояснень з фразою «давай сейчас по нормальному разойдёмся, напиши по согласованию сторон». При цьому називають себе КОМАНДОЮ. Клоуни.

19. 23 апреля 2022

Аморальні керівники і працівники на90% . Зарплати малі та щей в конвертах. Вас можуть звільнити за просто так. За те що ви не круто одягаєтесь

20. 8 марта 2022

Друг проверяется в беде, вот и компания познаётся в войне. Спасибо за невероятную поддержку в это не простое время и постоянную связь руководителя со своей командой. Обожаю АСТ.

21. 11 января 2022

Валера :
    Дізнався на кластері, що в Києві знову в АСТ змінився директор по виробництву і став Кухарчук В.Т. Нехай попрацює по довше, а то минулий директор з виробництва пропрацював аж 2-3 місяця Пищида В., а до якого працював 6 місяців директором з виробництва Веселов О. Очевидно, що вони не сподобалися власникам компанії. Тому якщо хочете бути звільнені через 2-4 місяця і не отримати свої бонуси, то ідіть працювати в АСТ. Вони даже сезон не відпрацювали. Як можна оцінити їх роботу за 2 місяця?
    Наприклад, Пищида В. досвідчений спеціаліст з 2011 по 2021 рр. працював в потужному і інноваційному агрохолдингу Кернел на різних посадах, в тому числі з 2016 р. — успішно директором з виробництва кластера Дружба-Нова з банком землі до 200 тис.га. В агрохолдингу АСТ Пищида В. поробив тільки пару місяців через ручне управління компанією та впроваджені іншими Топами збиткові і відсталі технології вирощування культур.

Дякуємо за відгук!
    Валерій Пищида залишив компанію за сімейними обставинами.

22. 7 января 2022

23. 7 декабря 2021

Работаю на кластере. Холдинг имеет плюсы свое семеноводство сои и кукурузы, химию дешовую привозит с Китая. На кластерах работать можно, в Киевском офисе постоянные увольнения. Минусы компании зарплата в конвертах, вносят только азотные удобрения через это истощили почву. Через не внесение фосфорных и калийных удобрений угробили почву. Паевикам советовал делать анализы почвы перед заключением договоров и после для возмещения ущерба по понижению плодородия почвы.

24. 5 декабря 2021

Я работаю на одном из кластеров холдинга АСТ. Отношение к почве в компании варварское.Технологии антиагрономические. Анализы почвы не делают. Вносят только азотные удобрения под кукурузу. Через это гумус в почвах уменьшился на 1-2%.Фосфорные и калийные удобрения много лет не вносят. На некоторых полях по чучуть вносят калий. Многие поля истощили на элементы питания. Вытянули с почвы все что могли.Через это на многих полях культуры плохо растут. Паевикам нужно сдавать анализы почв до сдачи и после завершения договора оренды и разницу по понижению плодородия требовать возмещать убытки.

25. 30 ноября 2021

Игорь :
    Компания никакая, не рекомендую. В Киевском офисе текучка кадров. Руководят компанией слабые топ-менеджера, среди которых есть родственники и одноклассники, без стратегии развития холдинга. Они своими некомпетентными решениями приносят огромные убытки холдингу. Свои ошибки перекладыват на главных агрономом, директоров предприятий, директоров элеваторов. В то же время те не принимают никаких решений, но должны несты ответственность. Компания скоро через это загнется. Следующий год может будет таким… Зарплата в конвертах…

Дякуємо за Ваш відгук.
    Ми приємно вражені увагою до нашої компанії. Отримали від Вас два відгуки, обидва – під різними іменами! (дивіться скріншот)
    AST – понад 25 років на аграрному ринку України, один з найбільших холдингів з виробництва та продажу сільськогосподарських культур кукурудзи, сої та соняшнику.
    Компанія AST входить до ТОП-10 агрокомпаній України за обсягом земельного банку, нам довіряють понад 100 тисяч пайовиків.
    Компанія динамічно розвивається та збільшує потужності й постійно шукає нові кадри для підсилення. Стратегія компанії націлена на довгу перспективу з динамічним розширенням земельного банку, що тягне за собою розширення штату, а сучасні технології вимагають якісної кваліфікації та підготовки спеціалістів.

26. 30 ноября 2021

Всем Привет.
    Работаю давно в этой фирме, 99 % отзывов правда. Зарплата в конвертах! Руководителя БОГИ все остальные рабы. Айчары делают вид что все супер, куча рассылок бесполезных, особенно удивила по поводу правил дорожного движения. Текучка самая бешеная где только я видал. Сами айчары увольняются, что очень странно. Айчары, Бухгалтерия, ИТ, Экономисты , Деловоды и т д текучка , так как зарплаты у всех разные не соответствуют рынку и должностям в отделах. Делали опросники чтобы поднять зарплаты, описание должностей. И как это работает: тот кто друг руководителя либо нету замены на ринке быстро все сделали, остальные в сторонке. Либо есть 2 вариант уволится, потом обратно прийти на другие условия, тоже работает но тупо.
    Боссам все равно на это все у них зарплаты в долларах, и до людей отношения в них как до блох.
    Всем удачи.

Дякуємо за Ваш відгук.

Усередині компанії ми будуємо відкрите середовище та розвиваємо горизонтальну модель комунікацій, інформуючи співробітників про актуальні новини з життя компанії.
    Якщо Ви досі працюєте в AST і маєте власне бачення на розвиток формування кадрової політики та комунікаційної підтримки, зверніться до нас на електронну адресу [email protected] і детальніше опишіть Ваші ідеї. Ми з радістю обговоримо бачення та перспективу впровадження відповідних змін.

1. 4 марта 2021

Вибачте за слово. Айчари в нас круті!Анкети пиши як ти себе оцінюєш.Відділ дя цього зробили! А коли людина працюють поза робочий час,це взагалі не хто не платить. Їдь вирішуй проблеми нікого не хвилює.Працюй у вихідні теж не хвилює.По закону 2йна оплата, а в аст дуля!Людей набирають звільняють їм за це премії.Розширили свої айчар департаменти. А там де потрібно ні,ні людей,нічого. Людей беруть на меншу посаду у відділ любий, людина буде з більшою посадою,стажом ,знаннями , мижливо людина хоче розвитку, дак їй хххх й .А новій і зарплатну і все. Звільнить увесь айчар відділ!

2. 12 октября 2017

@Анатолий, послушайте, если Вас не выбрали, нашёлся человек более профессиональный, чем Вы!

Foreign economic activity manager 1

Добавьте зарплату в компании А.С.Т.

Добавить отзыв о работодателе А.С.Т.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании А.С.Т.?