OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1 5 6 7 8 9
  1. 24 марта 2016

Один вопрос к людям, которые пишут — «о вакантной должности ничего толком не обьясняют», как Вы себя позиционируете, когда все таки собрались идти на собеседование (варианты ответов: специалист начального уровня, специалист, или профи)? Как человек, который считает себя компетентным в той или иной отрасли, может идти «куда попало», главное что бы платили?!?!

Знаком как с сотрудниками компании так и с продуктами (спецификой деятельности) компании.
    О том что сотрудники делают «взносы», знаю только то что есть тренинги, за которые действительно «платят», но на этих же тренингах — обучают точу чему не обучат ни в одном университете, это — ДУМАТЬ (в университетах Вас «заставляют» выучить то то и то! Выучил — молодец, устроился на работу и первое что тебе говорят — забудь все о чем тебя учили в университете))! Бесплатные тренинги (семинары), на них рассказывают основные принципы мышления, которые Вы так же можете узнать, прочитав 3-5 книг (Клейсон Джордж, Роберт Киосаки, Наполеон Хилл, Бенжамин Грехем…)
    В данной компании, Вас никто не будет заставлять, до такого то числа, привести 100500 чел., что бы получить бонус.

Теперь о главном: в OVB Вас обучают, как правильно распоряжаться своими финансами, как их сохранить и не только а и приумножить, на чем можно заработать, куда не стоит вкладывать… Предлагают накопительные системы, различные типы страховок, составят Вам Ваш финансовый план (без взносов в то или это). НИКТО на Вас там не пытается заработать, там и так работают обеспеченные люди, так как могут себе позволить параллельно работе — заниматься саморазвитием и дополнительным заработком!

Беда нашего общества в том, что у нас еще очень глубоко сидит совок! Учись хорошо в школе, что бы поступить в университет, учись хорошо в университете, что бы устроится на хорошую работу, работай и не высовывайся, что бы не попасть в немилость руководству, терпи задержки по з/п (а сейчас всем тяжело, ниче что он директор зимой летит на лыжах покататься а летом на солнышке отогреться), при чем задержки по мизерной з/п! Надейся что у твоего директора закончились родственники, которые могут занять очередную высокую должность и можеееет тебя увидят, «на рубают» тебе задач, придумают крутую должность и накинут до з/п 1000 грн.! А лет так через 15-20, ты понимаешь, что на «сдачу» квартиру не купить, и идешь в банк за кредитом, который еще 15-20 лет будешь выплачивать…

Люди — не надо гадить коментами на то о чем Вы вообще не в курсе! Кто ищет работу ради работы, ищите и найдете, кто не хочет всю жизнь работать на дядю, можете не идти в OVB, есть много литературы, которая учит тому же что и люди работающие в данной компании. Только книги на доп. вопросы ответы не дадут и на практике не продемонстрируют…)

Всем добра!

2. 24 марта 2016

«в Європі не чули» це Ви про своїх знайомих які збирають в Німеччині на полях полуницю??? Як людина з України може підписуватись за всю Європу?! Як приклад можу привести один з їх продуктів — «медичне страхування», вся Европа з Америкою попали в лохотрон, навіть в лохотрон на державному рівні, так як там медичне страхування — обов’язкове!)

3. 22 марта 2016

@Тарас Радзівіл, Грамотно и доходчиво. Спасибо!

4. 19 февраля 2016

@Гость, запросили мене на співбесіду, нічого не говорили на перед, чим займається фірма і що за фірма. Приїхавши туди побачив вивіску фінансові консультації і назву фірму. Швидко пробив в гуглі що за фірма, зрозумів що лохотрон та на співбесіду не пішов. Через 2 дні до мене почав дзвонити мужчина з яким я спілкувався і давай в агресивному тоні, чому я на прийшов до них і т.д. Я звісно поклав слухавку, поставив переадресацію на нього, почались дзвінки з інших номерів, повідомлення у фейсбук. Згодом він дздзвонився до мене, у розмові я пояснив йому, що не прийшов на співбесіду оскільки дізнався чим вони займаються…, він наче спалахнув почав кричати і кинув трубку… Тому я не рекомендую близько з таким звязуватись!

5. 12 февраля 2016

@Гость, В ІТ компаниях ето видно, что за знания нужно платить. В інституте сколько платят ??? И не факт что будет работа

6. 2 февраля 2016

ну не знаю… мені те що вони пропонують подобьається але не пішов до них на роботу бо і на своїй добре заробляю а вільний час для сімї. взяв собі пенсійне страхування, на малого накопичення і для жінки медичну страховку. ще зараз вговорюють депозит перевести з привату в агріколе але про це ще думаю.
    роботу їхню оцінюю на 4+, 5 не даю бо на роботу кличуть з будь якою освітою.
    Перечитав попередні коментарі — можу сказати що страхорвки мене брати не заставляли сам взяв як сусідові виплатили за перелом ноги, офіс нормальний з їхніми логотипами, на те що питав відповіли все і нормально.

7. 20 января 2016

Підтримую на 100% думку, що спочатку потрібно розібратися в певному питанні, а вже потім робити висновки. Люди , не розуміють суть роботи фінансового консультанта, і звичайно легше сказати, що лохотрон, розвод… І т. д. Недавно дивилась фільм втеча з Шоушенка. І була здивована, коли побачила, що головний герой, сидячи в тюрмі, надавав фінансові послуги. А фільм то старенький. Все це веду до того, що нам це щось нове та невідоме. Тому є стимул розібратися і розвиватися. Подумати про своє майбутнє та дітей, бо держава тим точно не переймається. В 2017 році ми більш замітно відчуємо для чого ж потрібні фінансові консультанти. Пенсійна реформа всіх порадує. Тому давайте краще спиратися на свої відчуття, свій розум та обирати те що вважаємо за потрібне.

8. 24 декабря 2015

Всем добрый день, я работаю в ОВБ уже 7 месяцев. И я довольна, офис находится на Дружбы Народов в Киеве. Получаю комиссию на карту, за вычетом налогов — все официально. Поначалу для меня это было просто подработкой (основная работа — бухгалтер), но со следующего месяца начинаю работать в ОВБ -на полной занятости, ведь сейчас у меня уже есть достаточно клиентов, и я получаю зп каждый месяц. Ребята, за обучение ничего не платила, видела руководство компании из Германии и других стран, вижу куда расти. Мне все нравится. Жаль, что среди наших коллег попадаются такие, нечестные люди, которых вы описываете, я Слава Богу, встретила порядочных, чего и Вам желаю.Всем удачи. Если у кого есть вопросы, буду рада поделиться опытом , пишите [email protected]

9. 15 декабря 2015

Робота,робота,робота,робота компанія не шукає рабів ,а шукає людей які будуть вподальшому топ менеджерами,розказувати був,була на спів бесіді і все так погано не розуміючи ні чого та не попрацювавши в компанії і одного дня,нущо робити,так шукайте далі РОБОТУ (стабільну бідність)з трудовою книжкою,а не пишіть тут всяку несенітницю,все,що робиться і говориться на спів бесіді і вподальшому на інформаційних семінарах це самовідсіювання людей які не здатні щось в житті зробити самостійно,а шукають рабовласника який за них подумая вирішить і скаже що робити ,а потім дасть ЗАРПЛАТУ.Ским не спілкуйся всі хотілиб мати власний бізнес,яхту на канарах,золоті злитки всейфі,подорожувати по всьому світу.Дорогенькі мої звідки це все може взятися,якщо ви шукаєте роботу,а не думаєте.Але про,що тут я розпинаюся,ви іна цей коментар знайдети сотні заперечень,щоб інші не мали шансу.Так як ви.
    2%-людей думає.
    3%-думає,що вони думають.
    95%-лібше вмруть чим будуть думати.
    Бернард Шоу.
    Мій дідо ходив на роботу
    Мій тато ходив на роботу
    Я ходив на роботу,ви що мені пропонуєте не ходити на роботу,а самостійно планувати свій робочий час,ви що як це так.
    Отак друзі,це відрізняє робочого від підприємця з будьякої сфери діяльності.Ми пропонуємо вести власну діяльність в консалтинговій компанії під франшизою ОВБ.Де научим ,покажим,і розкажем не на словах а на практиці.
    Якщо чогось не розумієте не коментуйте,відбиваєте охоту тим людям які прагнуть чогось кращого вжитті,а не бути робочим.

10. 15 декабря 2015

Робота,робота,робота,робота компанія не шукає рабів ,а шукає людей які будуть вподальшому топ менеджерами,розказувати був,була на спів бесіді і все так погано не розуміючи ні чого,що робити так шукайте далі РОБОТУ (стабільну бідність)з трудовою книжкою,а не пишіть тут всяку не сенітницю,все,що робиться і говориться на спів бесіді і вподальшому на інформаційних семінарах це само відсіювання людей які нездатні щось в житті зробити самостійно,а шукають рабовласника який за них подумая вирішить і скаже що робити ,а потім дасть ЗАРПЛАТУ.Ским не спілкуйся всі хотілиби мати власний бізнес,яхту на канарах,золоті злитки всейфі,подорожувати по всьому світу.Дорогенькі мої звідки це все може взятися,якщо ви шукаєте роботу,а не думаєте.Але про,що тут я розпинаюся,ви іна цей коментар знайдети сотні заперечень,щоб нічого не робити.
    2%-людей думає.
    3%-думає,що вони думають.
    95%-лібше вмруть чим будуть думати.
    Бернард Шоу.
    Якщо чогось не розумієте не коментуйте,відбиваєте охоту тим людям які прагнуть чогось кращого вжитті,а не стабільну бідність.

11. 18 ноября 2015

@Гость, @Вікторія,

Если не сложно, выйдите со мной на связь [email protected]

Сегодня пригласили на собеседование, а теперь вот читаю все это и думаю что хорошей идеей будет остаться дома.

12. 16 ноября 2015

Была на так званом «собеседовании». Если честно, это больше похоже было на соревнование, и нас, кандидатов, выбирали себе менеджеры, хотя вначале не рассказали толком о компании, ни о вакансиях, которые открыты, ни даже о партнерах, с которыми сотрудничают. Вокруг да около. Хочу заметить, что ни эмблемы, ни названия компании видно не было!! В конце, так называемого «отбора», 6 «счастливчикам» (мне повезло, я попала в эту Great шестерку) предлагают пройти курс обучения и в итоге они должны были стать — ФИНАНСОВЫМИ КОНСУЛЬТАНТАМИ! татам! (как у Булгакова Воланд)) что это означает? какие респонсоблити, скилз — не понятно! А самое интересное, что эти кандидаты, шесть молодцов, должны заплатить за курс 250 грн. Где это видно было, чтобы стажер платил за то, чтобы его обучили и потом он работал в компании.? Кстати, куда идут эти деньги, главный «оратор» не объяснил. Так что удачи всем, кто хочет стать консультантами)))

13. 5 ноября 2015

Щойно з такої ж інформативної зустрічі. Це насправді розвід чистої води. Шкода часу, хоча була можливість поставити незручні питання, на які не змогли відповісти. Мені з цього — задоволення, їм — всерівно, людям які зі мною були на зустрічі — сподіваюсь щось зрозуміли.
    Не змогли відповісти на банальні питання — Хто Ваші конкуренти на ринку? та Хто Ваші клієнти, хто зможе поділитися досвідом плідної співпраці з Вашою компанією? Оскільки фірма займається консультуванням, вважаю відгуки дуже важливі, зважаючи на те що за 7 років роботи в Україні немає ЖОДНОГО негативного відгуку =) Про конкурентів сказали, що їх просто не має =)
    Тиждень стажування, потім іспит, потім робота під керівництвом з гарячою клієнтською базою. Перед тим сказали, що ми працюємо на ринку України 7 років, правда про нас ніхто не знає бо такі послуги на території України не популярні. Звідки гаряча база, і чому з нею не справляються існуючі менеджери. До речі, де вони?
    Так компанія працювала на ринку Донецька та Луганська, але після початку бойових дій клієнтам виплатили усі вклади навіть більше. Що? Навіть більше? Це як? Економічну кризу ніяк не відчули і все таке.
    Одним словом, хочете вірте але ідея не досконала. Новий лохотрон за старою схемою, беремо не затримуємо чергу =)))

14. 4 ноября 2015

Перечитала на декількох сайтах відгуки про цю компанію. ТАРАС РАДЗІВІЛ таке відчуття що скопіював свою промову і печатає її у захист на всіх сайтах.
    Мала розмову з одною із їхній представниць, так висновок стандартний — не в їхню користь.
    Все що увас буде — це договір. А дальше вас просто навчать як спілкуватись з людьми, щоб затягувати у таку ж ситуацію..
    Ви звичайний консультант, який чим більше підключить клієнтів — тим більший % вам капає.
    Конкретного робочого місця немає, графіка теж, працюєте як я вже написала вище — по договорі.
    Перед тим як почати стажуватись — потрібно відвідати презентацію компанії.
    Питання — для чого?
    Якщо вам потрібні працівники — людина проходить стажування, а там вже видно чи справляється із своїми обов*язками чи ні.
    Термін стажування 1 тиждень.
    Тобто візьмемо до прикладу звичайного студента, який навчається зовсім у іншому напрямку, за тиждень навчать працювати у фінансовій сфері, враховуючи що до його обов*язків повинні будуть відноситись інформування клієнтів від А до Я.
    ЯК скажіть мені будь алска це називається?
    Кваліфіковані працівники?
    Консультанти які мають знати все і про всьо у цоьму питанню.
    А потім кажуть що коли щось не так, винні клієнти бо не розпитали, не поцікавились.
    А як вони можуть бути проінформовані, якщо і сам працівник не розуміє до кінця що він і хто він.
    Одним словом, я мала розмову з одним із їхніх працівиків і ще не все тут розписала, тому маю по чому робити висновки.
    Дам вам пораду, тим хто ще не купився або вагається:
    маєте свою голову на плечах — тому (навіть якщо в наш час в нашій державі це важко), але шукайте роботу з чітким місцем роботи, графіком та записом у трудовій, а не з відмазкою що трудову скоро будуть відміняти.
    Удачі!

15. 2 ноября 2015

Расскажу ещё и я, как я пришла на собеседование в сию организацию. По телефону набрала девушка, сказала, что на вакансию -Помощник фин.директора, а организация-Эльм Консалтинг, быстренько договорилась о собеседовании, посмотрев вакансию на Работа.Юа, показались приемлемыми требования-фин отчётность, помощь руководитель ( всё в пределах работы экономистом на предприятии), собственно такую работу я и искала с моим экономическим образованием. Конечно сразу показалось странным, что офис находится на м.Гидропарк, ну думаю-ладно! работа есть работа, может что-то хорошее…а напрасно. Приехав в назначенный день, вижу вывеску -OVB, странно, а где же Эльм-консалтинг, встретила девушка, которая в последствии завела в кабинет, в котором было около 10 человек и слушали Лекцию-«Как продать капли для носа» или «Кабельное телевидение для пенсионеров», мне естественно показалось сие действо очень странным, я начала задавать вопросы-Собственно, мадам , куда я попала, мадам начала отшучиваться, подождите. Потом ещё всё более странно, давайте знакомиться, и потом ,как секта, Вы-Виктория (победительница, Вы-Назар-ого , закарпатское имя и т.д…я в шоке, опять задаю Вопрос-Барышня, это собеседование на помощника финансового директора? она начала суетиться..потом ко мне подошел мужчина-Юлия, можно с вами переговорить наедине? Меня вывели, чтобы я не разогнала вопросами людей, и Этот мужчина без того, чтобы представиться начал задавать вопросы на какую должность , я ответила (помощник фин.дир-а), начал спрашивать, что вы вкладываете в эту должность, я уже начала выходить из себя-Вкладываю то, что прописано в вакансии, говорю.. на что уважаемый мужчина начала говорить , что он мол меня не задерживает
    , потому что у НИХ более обширное мнение по этому поводу а ИМЕННО-ПРОДАЖИ, ПОИСК КЛИЕНТОВ, ОБЩЕНИЕ, КОНТАКТЫ ,СВЯЗИ,ВСТРЕЧИ, КОРОЧЕ ПРОДАЖИ ФИН.УСЛУГ. Я и присела, моему возмущению не было пределов, я добиралась с другого города, потратила на проезд деньги, время а мне говорят-продажи,мне-экономисту.

Итог:просьба к организации OVB- не обманывайте людей, не завлекайте непонятно куда и представляйтесь своим именем, чтобы у нормальных людей не возникали иллюзии по поводу работы. Я очень неприятно удивлена таким собеседованием и отношением Ваших сотрудников. Еле сдержалась, чтобы там на месте в Вашем офисе не устроить крупный скандал, и проучить Вас за такое хамское поведение, думаете, что Боги-работодатели, смотрите, дорогие не нарвитесь на Налоговую или на более влиятельных людей, которые покажут ВАМ куда идти и на долго…

ВСЕМ -удачи! Не попадайтесь на жуликов!

16. 28 июля 2015

финансовые документы карманиками сворованы,15,00 29,07 в офисе,надежда александровна тышковская в,г

17. 8 июля 2015

не факт що ти ще ці гроші отримаєш

18. 8 июля 2015

оо, то ти взагал попав) Говор це прям «звізда» ОВБ. Як на на**бе то не проживе

19. 2 июля 2015

как то сладко все))

20. 17 июня 2015

В яких топ 100 євро страхових ,ОВБ не є страховою компанією.

21. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

22. 19 мая 2015

@Гость, шановний, раджу вам розібратись із внутрішнім світосприйняттям і не плутати Боже з Праведним. Серед ТОП 100 найкращих страховиків немає і не може буди міжнародного фінансового холдингу ОВБ, оскільки він не є страховою компанією!!! (Тут вас накриває хвилею некомпетентності по відношенню до ваших особистих знань стосовно кон’юктури страхових ринків загалом) ОВБ є посередником між клієнтом та фінансовим ринком вцілому, а на фінансовому ринку діють і страхові компанії, кращі з яких є партнерами ОВБ (MetLife, Uniqa, Юпітер VIG) отже у топах страховиків маєте шукати саме ці бренди;)

А то складається дещо схоже на прискіпливого покупця, який свариться з адміністратором супермаркету: «Що у вас за супермаркет такий? Вас немає в жодних рейтингах!! Вас немає в рейтингах виробників цукру, м’яса, хлібу, вас немає в рейтингу найкращих сільськогосподарських підприємств!!!» Супермаркет продає, ане виготовляє, маю надію, що достукався до вас)))))

23. 8 мая 2015

Заключив договір страхування життя з Говором Володимиром. Хотів заключити на строк 10 років, але він переконав заключити договір на 30 років обгрунтовуючи, що так буде вигідніше і через 10 років можна буде забрати всю суму разом з %, і продовжити умови договору.
    Зараз виявляється щоб було вигідніше заключити цей договір на 10 років, адже при розірванню договору я буду нести втрати, а консультант займається обманом щоб збільшити свою комісію.
    Я розумію, що в деякій мірі це є моя помилка, але з таким відношенням до людей краще взагалі не працювати. На майбутнє не рекомендую працювати з Говором Володимиром.

Лоха не кинути — себе не поважати!

24. 8 апреля 2015

Всім доброго дня. Прочитав відгуки. В шоці просто. Я вже 6-тий рік є клієнтом компанії OVB. Всім задоволений. Особливо після того як мені недавно операцію робили. Якщо б я в свій час не підписав договір то влетів би на круглу суму.
    І на рахунок коментаря про те що в Європі про неї не чули, в мене родичі в європі живуть, я їх запитав чи знають вони про цю компанію. Так вони сказали що самі вже 10 років користуюються їхніми послугами, і навіть отримали вже чималий прибуток, жаліють тільки що швидше не дізнались про неї. І OVB дуже популярна серед європейців.

25. 3 апреля 2015

26. 3 апреля 2015

@Гость, дякую за толковий відгук

27. 15 марта 2015

Найлегше розказати про негатив — написати сюди
    Майте свою думку і дотримуйтесь її.

28. 2 марта 2015

Специально для «умников» которые говорят что в Европе :
    немецкий http://www.ovb.de/
    итальянский http://www.ovb.it/
    польский http://www.ovb.pl/
    А дальше импровизируйте. «умники».Контракты читайте внимательно, неграмотный народ.

29. 18 февраля 2015

@Гость, Ахаха, що ти верзеш? як компанія може бути держ замовленням) до сліз. які 44 роки? те що вам кажуть потрібно перевіряти, за 44 роки ця б компанія була хочаб в 100 кращих євростраховиків, а про неї в європі навіть не знають.
    б

30. 18 февраля 2015

придумай что-то новое,- одинаковые методы, одинаковые штампы.)))

31. 11 февраля 2015

Не в обіду нікому, але OVB вчить правильно мислити людей,вчить людей фін грамотності. Це все залежить від консультанта. Наприклад я в банку пропрацювала я мала план і я була не зацікавлена в клієнту. Прочитайте книжки Монах которий продал свой ферарри чи бідний і багатий тато там гарно все прописано. A компанії які рекомендує OVB, проходять аудит і затвердження в Німеччинi. Bci партнери OVB компанії з іноземним капіталом. Назвіть хоть одну структуру з іноземним капіталом яка банкротом стала?.

32. 13 января 2015

Зробивши висновок зі всього, що тут прочитав, можу сказати наступне:
    Проблем Українського OVB є 2 наступні
    1) Неграмотні «фінансові консультанти»
    2) Неграмотний український народ
    Пояснюю чому: Відповідь на питання чому в Європі так мало працівників OVB це тому що там «фінансовий консультант» повинен бути настільки хороший, що пропонуючи людині свій «продукт» він повинен повністю і ніяким чином не обмежуючи донести інформацію споживачеві. І тільки після того споживач купить цей «товар». «Фін.консультант» зацікавлений в обсягу продаж але не так як український, тому що незалежно від к-сі проданих страхівок і тд, він ще має й непогану ставку. А наші «фін.консультанти» зацікавлені тільки в продажах, тому що це їхні гроші. Не продаж- не будеш їсти. І тому вони не охоче показують всі ризики або негативні сторони цього бізнесу.
    Легше розказати що все добре, щоб підписали і все. Ніхто не хоче ж*пу рвати і розказувати правильно,як це роблять за кордоном.
    2) Наш народ як тільки почує про якісь мінуси такого договору в той же час покине офіс і не захоче навіть дослухати до кінця.
    Моя вам порада всім- викликайте особистого юриста під час підписання любих договорів, якщо такого нема то просто читайте уважно договір. І не треба казати що це лохотрон тільки тому що вам не вернули 100% суми при припиненні договору, тому що в договорі це МАЄ БУТИ ВКАЗАНО. А якщо ви фінансово неграмотні, то краще 7 раз подумайте і перевірте усе що вам пропонують, порадьтесь з друзями, з тими хто більше знає у цьому.
    А нашим фін.консультантам пораджу наступне: вчіться, якщо хочете працювати в цій сфері. Робіть так, щоб люди після підписання договору прийшли з іншими людьми а не матюкали вас ні тут ні в житті

33. 13 января 2015

«Скільки людей, стільки й думок.» (Теренцій Публій Афр (бл. 195 — 159 до н. е.) — римський драматург, комедіограф.)
    Взагалі право кожного у що вірити.Можна написати багато,але чи потрібно? Все одно кожен сприймає ту інформацію, до якої він морально готовий. Якщо ви консерватор, то вам характерною є:»прихильність до існуючих та установлених соціальних систем і норм, «скептичне» сприйняття ідей…» і в такому разі,якщо ви налаштовані знайти негативні відгуки, то ви їх знайдете.
    В жовтні 2014р. я, як і Ви шукала відгуки.Зізнаюсь, начиталася багато. Не говоритиму,що суцільна брехня,можливо, десь і є так як описують користувачі «Внутри»,але не у Львові чеської структури.Особисто мені подобається співпраця з OVB Allfinanz a.s., проте я не збираюся промивати мізки тим,хто вважає інакше.Тим хто хоче докопатися до істини, рекомендую дізнатися на власному досвіді.Я зробила саме так, і попри всі сумніви, і побоювання дійшла до кінця. Висновок-довіряй ,але перевіряй. Бажаю Вам успіхів і тільки позитивних результаті ;)

34. 12 января 2015

Не навиджу таких людей, лохотрон не то слово!!!!!!!!!!
    Я б таких спалював!

За що спалювали б? За що ненавидите?

35. 12 января 2015

Що змусило вас вважати що це обман?

36. 7 января 2015

@гость, Все это супер. накопительные программы, пенсия и т.д и т.п и бла бла бла.. вот только попробуйте забрать эти свои накопления в случае неожиданной надобности :) Внимательно читайте договора и задавайте побольше глупых вопросов, это их пугает и они начинают теряться в ответах. После чего многое всплывает.. из того что не тонет

37. 11 декабря 2014

А я очень довольна,что сделала себе медицинскую страховку,все равно она у нас платная,а так намного проще непереплачеваешь комуто в карман.

38. 11 декабря 2014

я давно шукала як я можу накопичити кошти на навчання для своєї дитини,дуже вдячна фінансовим радникам що допомогли розібратися і доступно пояснили-Умнічки.люди в Європі давно живуть по цим програмах ,і пенсіонери собі дозволяють кругосвітні подорожі а наші пенсіонери максимум похід за хлібом або в аптеку, на Україні коли впроваджууться нові реформи і це буде стосуватися кожного.

39. 3 декабря 2014

Прийшла на співбесіду,розказують що європейська компанія,що надає фін.послуги.По суті нічого конкретного не кажуть чим займаються.Вільний графік,чистий обман.

40. 19 ноября 2014

Не навиджу таких людей, лохотрон не то слово!!!!!!!!!!
    Я б таких спалював!

41. 16 ноября 2014

Іхні консультанти любими правдами і неправдами хочуть впарити вам свою страховку. так і я попався завдяки Сергію Пантюхову і Олесі Рудник. Вони пообіцяли мені хорошу роботу, але для того щоб туди влаштуватись обовязково була потрібна їхня страховка за 2500 грн. Мені так 2 роки обіцяли роботу, але ні роботи ні грошей так і не отримав. Цікаво скільки людей вони так кинули? Свій % з тої суми вони получили. Якщо є ще хтось кого так «застрахували», пишіть на моє мило [email protected]

42. 13 ноября 2014

@Гость, Лохотрони довго не ,,живуть» , а цій компанії 44 роки і вона є дежавним замовленням.

43. 29 октября 2014

Катерина. МОЛОДЕЦЬ.

44. 17 октября 2014

@Гость, Не питали. скільки він заробляє після двох років кар’єри в ОВБ?

45. 17 октября 2014

Мав зустріч з Консультантом ОВБ. Працює десь 2 роки. Пропонував в основному пенсійні і банківські продукти. Інвестиційних поки що сказав що не має. Толково пояснив про фін. ринок. Інформація цікава, фінансова грамотність, подивимось чи буде це розвиватись чи ні.

46. 6 октября 2014

(вибачаюсь за слово), але *ирня це все є, а не робота…лохотрон

47. 3 октября 2014

Судя по информации на официальном сайте, компания в Украине предоставляет услуги накопительного и пенсионного страхования, не более. Вроде Митлайф Алико. Эти услуги нужны тем людям, у которых уже есть излишки средств, которые они готовы инвестировать в низкоприбыльные долгосрочные цели или сохранить на случай непредвиденных обстоятельств.

Карьера, которая предлагается в компании — не карьера, как таковая: это обучение тому, как управлять деньгами, в частности своими. Знания очень нужные и полезные, но если вы идете туда зарабатывать, то будьте готовы, что первое время вы будете только платить и тратить свое время на обучение. Готовые сотрудники высокой квалификации компании либо не нужны, либо менеджеры не способны оценить эту квалификацию: даже если вы работали несколько лет фин.директором, состоялись в жизни, отлично знаете, как структурировать, анализировать и планировать свой капитал или капитал клиента, вам все равно предложат пройти курс за 200 грн о том, как расписывать затраты на статьи, анализировать и вести бюджет.

Все это наталкивает на мысль, что структура работы следующая: вы приходите, вы учитесь, вы тратите время и деньги, когда вы проходите обучение, вас оценивают и решают, можно ли на вас заработать еще. Если да — вы можете представлять компанию, если нет — вы независимый консультант.

В последнем случае, предположительно, последним тестом на вашу квалификацию будет приобретение услуг компании.

Пробовать не стал после первого же семинарского занятия на котором меня убеждали, что именно развитие финансовой структуры может поднять благосостояние в стране, а для того, чтоб стать богаче — нужно экономить, а не зарабатывать и т.д.

P.S. При этом не могу отрицать, что если вы пройдете все этапы обучения успешно, то в течение года сможете выйти на уровень заработка в несколько десятков тысяч гривен. Правда, боюсь, при этом вам придется оказывать не независимые консультации, а логически обосновывать необходимость приобретения услуг компании. Если вы готовы — удачи.

48. 2 октября 2014

Логически можно предположить, что компания, о которой написаны сотни отзывов, это либо гигант (вроде Макдональдса), либо лохотрон, через которой проходят десятки и сотни людей.

49. 2 октября 2014

«Чтобы показать, что мы не будем заниматься байками из распиаренных учебников, задаю простой вопрос: какой самый ценный ресурс рыночной экономики? Звучат разнообразные ответы: золото, нефть, земля, человек… А я отвечаю: самый ценный ресурс рыночной экономики – это дурак. С которого можно стричь всё, что тебе угодно. Но возникает проблема: дураков рождается недостаточно много. Что делать? Очень просто – их производство нужно поставить на конвейер. Такова стратегия. И в этом смысле я не вижу отклонений от этой стратегии. Нет, всё идёт в полном соответствии с ней. Поэтому, когда говорят: извините, не получилось, хотели, как  лучше, – не надо верить, ибо это – театр».

Валентин Катасонов. http://vk.com/club57291214

50. 29 сентября 2014

Для тех кто далёк от финансов,кто ещё сомневается или колебается,пожалуйста занимайтесь своим образованием,просвещением,т.к более умные люди,будут стараться вам навязать свою точку зрения и «взуть» вас https://www.youtube.com/watch?v=_XtZk0Uq-fo#t=1215 кто более продвинут,можете смотреть сначала,кто нетерпелив,с 18-й 19й минуты. Ребята,не можете гайти верный ответ,иметь логически обоснованную точку зрения,читайте книги.

1. 19 мая 2015

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.

ПРОДУКТИ.

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?