ProStor

ProStor

PROSTOR — національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена у двадцяти двох регіонах України.
Перший магазин PROSTOR був відкритий у 2005 році у Дніпропетровську. Сьогодні мережа нараховує понад 450 сучасних магазинів у більш ніж 80 містах України.

Отзывы о работе в ProStor, зарплаты

1. 13 марта 2024

Добрий день, вам пакетик треба? Добрий день, вам ватні палочки добридень ватні диски добридень чи може серветки добрий день треба , добрий день?

2. 12 марта 2024

Ця компанія Prostor це якесь жахіття!!! Відчула злість безграмотність знущання на собі бо працювала там. Не рекомендую працювати в цій компанії. Так ще і низька заробітна платня. Відпрацювала майже 200 годин за місяць і отримала мізер, так і ще оформлення на мінімальну, а доплачують в обхід податків. І це коли країна в війні і не вистачає грошей в бюджеті!!!

3. 29 февраля 2024

@Гость, за 15 днів ви хотіли 15 тис зп ?? Цікаво😂
    Вам коли оголошують зп на співбесіді, мабудь, якщо ви відробляєте певну кількість годин, та якість показники, а не просто за те що ви прийшли та відробили( відсиділи на касі)

4. 29 февраля 2024

Работала несколько месяцев в Киеве на Миропольской и хочу сказать одно — обходите их вакансии стороной! Не тратьте свое время и нервы. Управляющая двуличная [вырезано] и коллектив соответствующий. Зарплату обещали от 12000грн, а по факту получала 6000-6500грн максимум. Еще и бесконечное количество штрафов.
    Пойти туда работать было моей огромной ошибкой…

5. 27 февраля 2024

Коли звільнялася , у мене було багато чого сказати, але зараз мене відпустило. Найсумніше , що простор не цінує працівників, які віддають всього себе цій роботі. Я працювала декілька років, дуже любила свою роботу і була їй віддана. Шкода, що все так.

6. 23 февраля 2024

Пропрацювала в просторі не цілий місяць (все завдяки керуючій, та одному з її заступників), але все по порядку: Знайшла вакансію продавця консультанта вирішила піти на співбесіду,сказали прийти на пробний день на 10 годину щоб вони глянули як я буду працювати.Все було чудово, керуюча і заступники здались хорошими я мала бути з 10 до 5 вечора але мене відпустили швидше, сказали щоб принесла документи і будуть оформляти офіційно в електронному варіанті буде трудова книга і вже щоб з 1 лютого я виходила на роботу, але прийшовши додому, я вирішила прочитати відгуки і я була шокована тому що ні одного хорошого відгуку не було! Я вже вагалась чи йти мені туди працювати, але так як хотілось своїх грошей я вирішила спробувати, на початках все було добре, фізично робота не була для мене важкою, я виконувала все як має бути, я була постійно на зміні з двома заступниками(вони були дуже класними) і з ще однією дівчинкою продавцем консультантом,доки не познайомилась з третьою заступницею яка мене чомусь не взлюбила, перший раз вона мене відчитала за те що я прийшла не в 7:50 а в 7:52, хоча я їй пояснила що мені стало погано на вулиці і я вимушена була присісти на лавку, але це не була велика проблема тому що магазин вона відкрила з іншою дівчинкою, і каса вже працювала і гроші були перераховані. Вона взяла і сказала про це керуючій але коли інші запізнювались на 5-10 хвилин то нічого не казала нікому Далі все менш більш було добре,доки в мій останній день роботи вона не сказала керуючій ніби то я не переглянула порошки пральні і кондиціонери на строк придатності(перед тим вона сказала глянути всі стелажі з порошками що я і зробила) , вона сказала що я не переглянула аж 2 полиці(хоча я їх переглянула) на що я сказала що цього не видно через те що ті полиці закривав інший стелаж і корзина, я попросила включити іншу камеру, але на ній не було цього також видно, на що вона починає казати що я халтурщиця і почала на мене кричати разом з цією заступницею, ми всі 3 піднялись вгору з підсобного приміщення і керуюча сказала награним голосом «(ім’я заступника),яку ти хочеш щоб ми глянули полицю?» і вона сказала другу знизу,ну і я показала їм особисто що товар ще дійсний, але вона сказала ще раз переглянути все, це все почула моя мама котра вирішила просто прийти до мене, після цього всього я вийшла на вулицю і розплакалась бо морально було дуже образливо що з мене вирішили зробити бог зна що… Одну із заступників керуюча підіслала післухати мою розмову з мамою після чого все доклала керуючій (цікаво чи керуюча їй доплачує за те що вона стукачка?))) після чого керуюча перейшла на особисті кордони і сказала те чого не мала казати, але все що було сказане був наклеп (виявилось що моя сусідка виявилась її родичкою і обидві мене вирішили обговорити, і родичка наговорила їй брехні про мене і мою сім’ю, хоча я і моя сім’я не спілкувались ніколи з нею).Я не витримала і звільнилася за власним бажанням. Висновок такий, керуюча мерзотна лицемірка яка переходить на особисте,вирішила зробити мені екзамен з усіх шкільних предметів (я що прийшла вчитись? Я прийшла працювати) А потім каже «тобі повезло що я таблицю множення не питала на співбесіді, бо зазвичай я всіх питаю» з трьох заступників лиш одна була найкращою а інші дві це взагалі жах) дівчата які були консультантами були класні, на рахунок роботи:працюєш і продавцем-консультантом, і охоронником, і прибиральницею,одним словом — РАБ,коли є люди то ти маєш бути і в залі в на касі встигнути побути,не скажеш хоч слово з завчених фраз-мінус премія і штраф, тягаєш важкі коробки (буває не одна палета, зазвичай може бути дві а то і три) їхні перевірки це взагалі щось з чимось… Керуюча і заступники попивають кавусю і обговорюють покупців, постійним покупцям дали клички недоречні. Якщо не хочете вбити там свою психіку і кожного дня приходити додому морально подавленими, не рекомендую там працювати!!!!Не дивно що люди там довго не працюють.. З відгуками згідна повністю на всі 100% краще бути без роботи ніж працювати там. Краще бережіть себе і будьте здорові! (Пані Ліля, якщо ви це будете читати, знайде що з такими темпами як ви «з’їдаєте» людей, ви на посаді керуючої довго не затримаєтесь, і пам’ятайте що все повертається бумерангом бо Земля кругла.)

7. 19 февраля 2024

Працюю пів року. Зі всього що казали попередні згідна. Але не зважаю на це увагу, та з гідністю роблю свою працю. Можу додати, що продвигають по карьері по перше своїх родичей, або друзів, на решту чхати.

8. 11 февраля 2024

Работала в Харькове возле ТРК Украина. Ужасная управляющая, ужасный зам, ужасные условия. Зарплата низкая, за нее ты и консультант и кассир и уборщик и груша для битья, на кассе дует, можно и простудиться. Из хорошего только девченки, которые готовы помочь, люди вокруг и то, что быстро и официально оформляют. Никому не советую тут работать.

9. 6 февраля 2024

Администрация компанії,де ваша реакція на відгуки???
    Чому такий безлад у магазинах та їх керуванні,чому про вашу компанію немає жодного відгука,який казав би про вас як про компанію в якій хочеться працювати та приносити прибуток,людина яка до вас приходить на офіційне працевлаштування,має бути забезпечена повним Соцпакетом,встановленим незмінним графіком та заробітною платою яка відповідає в оголошенні для робітників

10. 19 ноября 2023

Харків, проспект Ювілейний, 57/106. Адміністратор — неадекватна хабалка, що не вміє брати на себе відповідальність, ображає, принижує як персонал так і гостей. При покупцях гооворить куди збирається їхати на шашлики, коли людина хоче повернути товар — вихватує його з рук, щоб подивитись. що з ним не так, розмовляє у підвищеному тоні. Нічого не навчає, зате багато потребує. Її заступниця така ж сама, тільки мило посміхається. Заступниця кладе на кассу товар не той, що по акціїї, а потім винуватий кассир, бо він, мабудь, краще за адміністратора знає викладку нового товару.
    Оплата праці низька, кожен день міняти 350 цінників, особливо це тупо, коли ціна товару не змінюється, а дата на ньому змінюється. Зате на кассових чеках ми природу рятуємо. Перше, з чого починається навчання — це як стояти на касі. Ау, може спочатку магазин покажете? Бо прийдуть люди і спитають, де лаки для нігтів? А я знаю? Мені ще магазин не показали, зате розповіли, що казати на касі. Про те, де дивитися план на місяць, день і т.п. дізналася через тиждень. Є купа тупих правил. ну от навіщо повторно вітатися, коли я щойно привіталася з людиною і все їй показала, або пропонувати корзинку, коли у людини 1-н товар в руках? Боже,такі тупі правила. Люди хочуть бачити людей, а не роботів. Якщо не запропонував людині допомогу — смертний гріх. Пофіг. що твій робочий час закінчився і ти вже йшов додому, пофіг, що ти стояв на касі і йшов до адміністратора за розміном грошей, головне спитати запропонувати допомогу, яка нафіг не потрібна. Тут пропагандують максимально нав’язливий сервіс. Краще б зробили якісь палітри для помад, бо як блін їх обрати, за номером??? Вскривати упаковку не можна, а так колір не видно. Висновок — жахлива мережа, жахливий сервіс, жахливі роботодавці, ціни постійно зростають,

1. 9 августа 2014

Как говорят сколько людей, столько и мнений!Мария Корягина прям фурор произвела на всех, правда на кого-то с наилучшей стороны, а для кого-то осталась злым и бесцеремонным руководителе. Но я хотел сказать о другом: Герасименко Алена Викторовна самый бесшабашный руководитель отдела персонала, о ее разуме сказать больше нечего, когда например, на собрании Управляющих, она сидит вконтакте и смотрит разные фото, которые отнюдь не касаются собрания. Очень странно получается, с грязи сразу в князе — это о ней!год назад это был обычный стажер, который присутствовал на тренингах и фиксировал какие-то моменты в блокнот. Но теперь она очень выросла и жадно пьет кровь у других, хотя слабо отдает себе отчет о своих «справедливых» действиях!она сует свой нос во все Департаменты. На сколько мне известно, есть аудит, кро, сб , бухгалтерия, и прямые руководители Региональные и Национальные Директора- почему она лезит в «просрочку», «кассовую дисциплину», -для этого есть специальные отделы, которые ведут эти вопросы. Если все так правильно и по справедливости, возможно многоуважаемая Алена расскажет нам почему в должностой инструкции Упр не написано, что по мимо выполнения плана продаж и сохранности тмц, он должен разгружать машины цс, причем в системе!если мы все делаем по букве закона, то почему этого не прописано в инструкциях??? я предполагаю, что Алена не разгружает машины!для белоручки в розовых очках-это унизительное занятие, вот в инете сидеть -это придел интеллектуальности! Еще такой момент: в рабочее время очень правильно посещать магазины с распродажами,наверное это прописано в ежедневных тайм-листах???Почему она как человек,который занимает высокопоставленную должность позволяет в первую очередь, себе, отступать от инструкций???Наверное Герман Д., позволяет об себя вытирать ноги!Кузьменко руководил гораздо лучше и объективно. А на вопрос почему ночные смены и время до открытия и после закрытия магазина не оплачивается — Герман и самый умный руководитель Герасименко разводят руками, а не хорошо так…Люди хотят получать деньги за выполняемую работу!Герман и Герасименко не приходят на открытие магазина на час раньше за идею, как работают наши девочки у которых есть семьи и дети как ни странно! А то, что Аленка объясняет,это тем,что у персонала есть обед и в счет обеда ночные пересчеты,то хочу напомнить, что обед на смене 11-12 часов предусмотренный законом, а ночные смены имеют двойной тариф! и говорить о том,что много ошибок допускают на пересчетах — и ни мудрено,работать полтора суток немного тяжело и без оплаты ночных!но как всегда персонал виноват во всех грехах!Самое главное работаем по инструкции, что не мало важно!

2. 6 июля 2012

Сейчас работаю в Просторе. Зарплата нормальная. Сколько работаешь- столько и зарабатываешь! 8-часовый рабочий день.1-2 выходных в 4-5 дней. Зарплата при максимальной выработке часов- 2000-2200. Коллектив отличный!!! Тем более меня приняли без опыта работы,что очень порадовало!!! И уже через 3 месяца повысили!!!
    Да, для людей,которые хотят деньги получать и ничего не делать- это работа не для вас!!!

Дневной товаровед 2
УМ 1
Управляющая 2

Добавьте зарплату в компании ProStor

Добавить отзыв о работодателе ProStor

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ProStor?