Укрнафта

Укрнафта

VN:F [1.9.22_1171]
2.9 из 5 (голосов: 64)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ПАТ «Укрнафта» — найбільша нафтогазовидобувна компанія України.

Отзывы о работе в Укрнафта, зарплаты

1 15 16 17
 1. 29 июня 2020

  @Гость,

  Гость :
  Кому выделили на Азс телефон на сьемку принятия бензовоза, почему мы снимаем и фотографируем на личные телефоны?

  Мне дали кенон за 200к

 2. 24 июня 2020

  >Гость<
  Кому то делают доплаты за ремонт помещений? Покраска, шпаклевка или это зависит от директора и мастера области?

  Платят. Но о цене и сумме нужно договариваться перед выполнением работ

 3. 24 июня 2020

  Гость :
  https://youtu.be/Qs-pLl3EMcY — беспредел в Николаевском Укрнафта

  Фу. Какой позор.

 4. 21 июня 2020

  Кому то делают доплаты за ремонт помещений? Покраска, шпаклевка или это зависит от директора и мастера области?

 5. 16 июня 2020

  Гость :

  Хороший гость :
  Добрий день Шановне керівництво ПАТ «Укрнафта», якщо звичайно ви побачите цю інформацію.
  Хочемо звернути Вашу увагу на суттєві проблеми

  Не совсем согласен с описанной ниже ситуацией. На данный момент мои проблемы как обычного закупщика впервые услышали, разгрузили в работе, отвечают всегда на запросы и помогают решать проблемные вопросы. Я наоброт, впервые за пару лет стал доволен своей работой и чувствую себя комфортно.

 6. 16 июня 2020

  Хороший гость :
  Добрий день Шановне керівництво ПАТ «Укрнафта», якщо звичайно ви побачите цю інформацію.
  Хочемо звернути Вашу увагу на суттєві проблеми які вже давно виникли в Вашій компанії в департаменті закупівель.
  Директор департаменту Мирний та його команда шантажують співробітників, які в свою чергу вимушені звільнятися або за згодою сторін або за власним бажанням. Така ситуація в департаменті з першого дня правління Мирного. В перші ж дні своєї роботи на місці директора людина, без належного досвіду роботи, не має взагалі жодного розуміння як працюють закупівлі (неодноразово сам про це говорив) бездоказово звинувачую та стверджує, що всі співробітники департаменту некомпетентні та беруть хабарі. Жодного підтвердження його слів немає, жодного випадку немає, одні безпідставні підозри та звинувачення (здебільшого, хто більше усього кричить та звинувачує, той сам і винен, адже перейшовши на посаду директора, через декілька місяців, було куплене нове авто — ні на що не натякаємо…. просто зробіть висновки самі).
  Більшість співробітників працюють вже понад 10 років і до них до цього часу жодних претензій по роботі не було, підозр та звинувачень не було. Але з приходом нового директора, співробітники вимушені звільнятися або по можливості переходити до інших департаментів.
  Збирається інформація на кожного співробітника, про його роботу, його помилки, або просто людина не подобається директору, вона дуже багато задає питань по роботі, на які директор не знає відповіді та не може відповісти, після чого директор поручає начальнику тендерного управління Дикун (яка вимушена це робити), передати інформацію тому чи іншому співробітнику, що він повинен звільнитися. Адже директор боїться розмовляти зі співробітниками та сам їм говорити про те, що вони повинні звільнитися, адже в нього не має жодних пояснень свого рішення, і просто він така людина яка боїться розмовляти з підлеглими….
  В загалом таким чином вже звільнилося близько 4 — 5 співробітників. Деяких просили звільнитися, але вони поки що не звільнилися (терплять, чекають).
  Двоє перейшло до інших департаментів. І це лише початок…
  Люди просто бояться втратити свою роботу сидять та не говорять про цю проблему, або звільняються, тому що не знають що може зробити чи як може підставити директор.
  Взагалі в компанії не відомо до кого звертатися з такою проблемою. Яким чином вирішувати такі питання. Адже це шантаж, який ти не зможеш доказати, і не зможеш адже на тебе вже зібрана така кількість помилок, яких навіть і в природі не існує, в яких ніхто не буде розбиратися, тебе просто звинуватять у всьому чому можна, або тебе просто підставлять, створюють такі умови роботи що ти не можеш виконати свої обов’язки в терміни та якісно.
  Одного разу директор сказав, «Ми зробимо такі умови роботи, що вони всі самі будуть звільнятися…»
  Директор не проводить жодних зустрічів з підлеглими, жодних обговорень, навчання зі співробітниками, всі взаємовідносини між директором та підлеглими проходять через керівників управління, які в свою чергу вимушені вислуховувати нецензурну лексику від свого керівника, фільтрувати та передавати інформацію підлеглим. Жодних обговорень, пояснень, роз’яснень директор не надає навіть якщо воно безглузде.
  Сам директор не перевіряє жодних документів ні в ERP системі ні в живу, для цього було прийнято на роботу декілька менеджерів на заробітну плату втричі більшу ніж у фахівців, які перевіряють, погоджують документи перед тим як директор його підписує. Навіть протоколи тендерного комітету погоджують замість нього його помічники, а це вже порушення (закону).
  Усі питання вирішують менеджери які мають дуже великий вплив на директора.
  Порівнюючи з минулим директором департаменту Агеєвим, проводилися щомісячні зустрічі всим департаментом, де обговорювались питання, проблеми , нововведення, плани роботи. Співробітники розуміли що коїться взагалі в департаменті, в компанії, мали змогу обговорити проблемні ситуації, розроблювались нові стратегії та проводилося навчання співробітників. Можливо було зайти до директора в кабінет і обговорити ту чи іншу проблему.
  Теперішній директор взагалі рідко коли заходить до своїх співробітників, більшість часу він знаходиться у себе в кабінеті з менеджерами, яких він взяв собі на допомогу, пьє каву. Не можливо потрапити до кабінету та вирішити робочі питання.
  Звичайно Ви всі можете сказати, що все це маячня, та цю інформацію написала ображена на директора людина яку було звільнено, або попросили звільнитися, або людина яку не влаштовують зміни які проходять в департаменті.
  Але Ви цього ніколи не дізнаєтесь, якщо в Вашій компанії (шановні керівники компанії) люди не матимуть змоги звертатися з такими питаннями за підтримкою, якщо такі директори будуть мати підтримку своїх дій у свого керівництва (Голови правління).
  Всю інформацію, яка написана ви можете перевірити, поговорити зі співробітниками департаменту, переговорити з тими хто звільнився та з тими хто перейшов до інших департаментів. Але якщо люди буду розуміти що така ситуація в департаменті буде продовжуватись, та іх не буде кому захистити, то звичайно ви нічого не дізнаєтесь.
  Як Ви стверджуєте «ВИ найбільша нафтогазова компанія, що працює на ринку України понад 74 роки та видобуває близько 65% української нафти одна із найбільших нафто-газових компаній в країні», компанія з великою кількістю співробітників, і якщо Ви не приймете міри і будете надалі покривати таку поведінку керівництва, все це погано закінчиться для вас і вашої компанії…
  З отриманої нещодавно інформації, було змінено структуру департаменту, та одну із керівних посад департаменту займе *** директора департаменту. Поздоровляємо Валерія!!!
  А Дикун було звільнено, тому що вона вже не потрібна, порядок навела в управлінні, її руками звільнено більшу частину людей — все пішла звідси… Далі ми самі розвалемо все що є

 7. 16 июня 2020

  Ребята, Заярный не показывал лично как нужно исполнять то что требует сам.Он же розказывал что мить туалет нужно з душой,и ни чего постыдного здесь нет.Или он пустой?

 8. 5 июня 2020

  https://youtu.be/Qs-pLl3EMcY — беспредел в Николаевском Укрнафта

 9. 25 мая 2020

  Гость :

  Гость :
  Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
  В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

  Я теж мав не осторожність тут .Те що на вище,все правда.Майстри дійсно не вирішують ні яких конфліктних ситуацій в колектписаноиві,роблять вид що ні чого не відбуваеться або говорять прямо вирішуйте самі.Часто ситуації доходили що майстру потрібно вмішуватись,але ні яких дій не було,хоть і повбивайте одне одного.Навіщо вони тоді потрібні ці так звані майстри,що бензин красти?Заярний тих хто раніше крав бензин,зараз поробив майстами,а тепер ждіть з них толку.

 1. 19 декабря 2015

  Руслан Сергеевич отличный мастер, таких как он ещё поискать нужно, и не трындите лишнего, собака тоже кое что делает, когда ей нечего делать.Да, и «кое-кого» трогать не надо, то человек хороший,и вы, судя по всему лично не знакомы, короче не ***те!!!

 2. 23 декабря 2015

  СТА***СКИЙ падла редкасная, подерживал Таню воровку, а теперь ее нет вот досада

Украина

Водитель 1
4 000 грн
Заведующий хозяйством 1
4 100 грн
Инженер 2 категории 1
6 000 грн
Машинист 2
1 600 .. 9 800 грн
Оператор 2
2 700 .. 2 900 грн
Оператор 2 разряда 4
4 900 .. 8 000 грн
Оператор 3 разряда 3
2 208 .. 3 000 грн
Оператор АЗС 5
2 800 .. 6 000 грн
Оператор технологических установок 1
4 500 грн
Охрана 1
9 100 грн
Пистолетчик 2
1 900 .. 3 500 грн
Сливщик-разливщик 3-го разряда 1
2 800 грн

Россия

Охрана 1
6 490 руб

Добавьте зарплату в компании Укрнафта

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе УкрнафтаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрнафта?