Мироновский хлебопродукт

Мироновский хлебопродукт

Приватне акціонерне товариство МХП — одна з провідних агропромислових компаній України, що має виробничі активи в Нідерландах, Словенії, Словаччині та дистрибуційний офіс в ОАЕ. Компанія заснована 1998 Юрієм Косюком. Холдинг володіє брендами «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Компанія складається з 11 дистрибуційних центрів (хабів) у великих містах країни. Продукція компанії представлена в 80 країнах світу.
МХП — вертикально інтегрована компанія, контролює повний виробничий цикл отримання товарного м’яса курки. Вирощує зерно для виробництва комбікормів; виготовляє корми для своїх птахофабрик з вирощування батьківського поголів’я і фабрик з виробництва м’яса птиці.

Отзывы о работе в Мироновский хлебопродукт, зарплаты

1. 18 февраля 2024

Здравствуйте. Мой гражданский муж устроился к вам на работу в г.Киев Мира 19. Потом нужно было ехать к матери в Херсон,и он уволился проработав у вас 1год и 3месяца. У него нету местной прописки,прописка Крымская.Семья уехала из Крыма в Херсон когда там началась аннексия Крыма.Но прописка в паспорте осталась крымская,паспорт украинский,справки о ВПЛ нету.Пришел обратно устраиваться,так ему отказали,сказав что он не прошел проверку службы безопасности. Это как понять? Чем СБ мотивировала свои действия? Муж работал хорошо,к нему никаких претензий не было,и тут СБ сообщает что вы нам не подходите.

2. 8 февраля 2024

В компанії іздіваються із співробітників, робота майже 24/7, зп на цей темп маленька. В центральний офіс забороняють звичайним співробітникам ходити, виганяють.
    HR розводять всіх на бабки. Самі hr премії бешені заробляють, hr іздіваються з людей, попи землі, набирають своїх родичів на посади і платять скажені бабки.
    Купа айчарів, які отримують по 100 тисяч і більше, які ні за що не відповідають.
    Кельдюшова неадекватна, принижує людей, «супер» керівник відділу в якому немає ні одного співробітника.
    Принижує молодих хлопців, які по 15 тисяч заробляють. А сама веде себе як хамло, не професіонал в бидло

3. 5 февраля 2024

работал 3,5 месяца, за красивой оберткой в ​​виде офиса скрываются непрофессиональные люди, в массе своей безответственные и не понимающие, какой у них функционал. Из плюсов официальное оформление, белая зп, нормальное отношение в коллективе.

4. 27 января 2024

Якщо йти у торгову команду — може й ок. В принципі за час роботи в МХП нічого поганого саме про них не знаю. Їжаківський ніби норм,і по людським яклстям і як фахівець даного напрямку

5. 27 января 2024

З приводу того, чому люди йдуть: по-перше, ненормований робочій день, у вихідні дні також виникає вимога підключатися віддалено. ЗП звичайного офісника в принципі на рівні більшості ЗП по даному напрямку.
    А от причина звільнення може бути як через перенавантаження, так і через примху керівника ( несподобався зовнішній вигляд людини, наприклад, чи ще якась нісенітниця, але оформлена у пишну догану з із суворим обличчям); з приводу колективу і норм комплаєнсу:воно ніби то діє, але не для всіх -«своїм» можна приїзжати, коли схочуть до офісу, казати і робити те, за що б не свого вже б давно звільнили

6. 27 января 2024

Перше враження — шикарний офіс, привітний колектив,командне вирішення проблем. По факту — показуха, всередині гадюшник. Сестри,куми,коханки,подруги або просто «корисні люди»,що можуть підвезти на роботу з роботи,які хвостом за начальницею ходять на перекури та каву і розносять плітки та небувальщину,- це основний контингент офісу.
    Вийшло так,що випадково потрапила на роботу саме у такий офіс. Пройшла співбесіду безпосередньо із керівниками групи та відділу. Мені довго розповідали про те,що в них — європейська модель офісу, що робота по суті,не складна,команда допомагає один одному,і всі вони — одна велика дружня родина. Були питання до мене,як до фахівця у тій сфері,де я наразі працювала,про мої навички,причини зміни роботи і яку концепцію для себе бачу. Але основними питаннями були питання про те,хто із знайомих мене привів,чи є в мене друзі в певних колах місцевого самоврядування,на якій машині я їзжу і…чи хочу я бути керівником або провідним фахівцем в їх компанії. Такі питання мені здалися непрофесійними і трохи..підозрілими.
    І після співбесіди виникло стійке відчуття того,що в дану команду потрібні зовсім не фахівці,а вигідні для керівництва люди. І люди не з вулиці,а що вже мають працюючих знайомих
    Керівництво після співбесіди дало позитивний зворотний зв’язок — їх зацікавили мої навички роботи в певних системах і досвід від попередньої роботи,що був би корисним і по місцю.
    Але в мене були великі сумніви щодо самого задуму працевлаштування в МХП: сама суть роботи не була розкрита,питання до мене були також не про професіоналізм а про речі,які зовсім не мали відношення до роботи.
    І подумавши з тиждень я перетелефонувала і відмовила,посилаючись на те що в даному секторі я — не фахівець, і плюс тут був випробуваний термін, після закінчення якого мене могли просто звільнити,а іменем діти і так ризикувати я не можу.
    Але моя керівниця сказала,що не прийме відмови і що я — ідеальний кандидат на ту посаду,де в них ж вакансія.І сказала що мене приймають на посаду без випробувального терміну.
    Ну ок.
    Подумавши вирішила ризикнути і написала заяву на звільнення.
    Коли почала працювати в офісі мене здивувала відсутність нормативної документації що б описувала саму суть роботи, посадової інструкції фахівця,де були б описані обов’язки і прописано алгоритм самої роботи.
    Але,як виявилось,то не було головною проблемою при моєму стажуванні.
    За мною закріпили фахівця,що проводив навчання — прищаве дівчисько з базовою вищою освітою та комплексом Наполеона,яка в перші декілька днів моєї роботи просто уникала навіть контакту зі мною,а коли провела перший робочій день разом,пояснюючи основні засади і принципи роботи,заявила керівниця,що я тут працювати не буду,бо нічого в роботі не розумію. Сама дівчина,до речі не володіла ні знанням своєї роботи і навчати адекватно не вміла також.
    Ну і,в принципі, через її плітки і маніпуляції мене було звільнено.
    Звільнено було вже по закінченню випробувального терміну ( що,до речі таки був,і тривав два місяці) і основним формулюванням було те що я — недоужелюбна і ніяких корисних знайомств за час роботи в них не зав’язала. На моє питання щодо переводу всередині компанії підказали,що такі як я ( невигідні) в МХП не потрібні,хоча в них нарікань до моєї роботи немає. Як і немає фахівця на моє місце.

Як підсумок: якщо у вас є знайомі в сфері,куди йдете на роботу,є власне авто,вигідні знайомства і ви просто вигідна для начальства людина — вам в МХП. І зовсім не обов’язково бути фахівцем — тут не потрібні розумні.

7. 17 января 2024

Це не робота а бубонна чума на фоні роботодавців України , якщо поважаєте себе — шукайте іншу роботу

8. 23 декабря 2023

Игорь :
    Кстати говоря о начальниках, при устройстве на роботу и на собеседовании она была милой как мне казалось, в работе начальница позволяла себе хамить новичку ибо она же здесь начальник а ты никто, а при увольнении повысила тон и пристыдила перед остальными за увол. Вообщем, я очень рад что уволился.

Если говорить обо всех начальниках, то конечно все индивидуально. Например отдел консолидации вполне себе отличное место для работы, закупщики тоже не жаловались. А вот Казимирова да и некоторые другие — это просто жесть, там просто биполярное расстройство. Люди не с плохим характером, а с конкретным психоатрическим диагнозом. Так что отдел внутреннего аудита, комплаенса, процессный офис обходите стороной

9. 22 декабря 2023

Люди не несуть відповідальність за свою роботу, спихають все один на одного.
    В компанії кількість hr скажена, зарплати в них теж такі.
    Самі важливі лбди у фірми.
    Є керівникі відділів в яких немає підлеглих.
    Ну таке, не людяно взагалі, ворогі всі між собою

10. 21 декабря 2023

11. 20 декабря 2023

Скажіть будьласка скільки ще буде це продовжуватися таке нахабне відношення «керівника» Головченко до своїх підлеглих?Його крики, нерви та скотське відношення до людей?Скільки ще він буде використовувати нецензурну брань?Вже сил нема!!Компанія хороша, але прийміть міри до цього скажемо «керіника»

12. 9 декабря 2023

@Гость, тільки, якщо вам дуже велику з.п. запропонують.
    На звичайну ринкову з.п не варто, воно того не вартує, здоров‘я краще поберегти

13. 8 декабря 2023

Підкажіть пліз хто в курсі чи варто йти на посаду ,, провідний менеджер по роботі з дістрибуторами,, керівник Їжаковський. Співбесід безліч наче я на гендіра туди проходжу) Дякую

14. 24 ноября 2023

Сама компанія загалом не погана, все офіційно наче.
    Потрібно ставити контролюючий орган над HR департаментом, іначе вони розкрадуть всю компанію. Підхід жахливий, HR вирішують в цій компанії все, тратять кошти на проекти які не несуть ніякої економічної вигоди, не доводять їх до кінця, не несуть відповідальності.
    Таке відчуття що HR департамент це мега цінні співробітники, і тільки їх тут сильно цінять

15. 17 ноября 2023

О, дивлюсь тут відзиви є гарні та правдиві. Так, Казимірова у відділі аудиту, як керівник ну дуже складна людина, така складна, що скласти відділ за 5 років не може. Тільки найняла когось, люди в шоці йдуть. Перше, що пропоную, знайдіть людей в лінках, хто працював у внутрішньому аудиті МХП та спитайте, що там такого гарного, що вони всі пішли після 3-4 місяців роботи, а друге, на співбесіді спитайте чому люди йдуть та чи є методологія у відділі. Одразу говорю, працювати треба буде за принципом «тебе найняли, ти повинен знати як працювати, та як мені це сподобається». А потім «я начальниця, ти дурак». Ще, коли туди потрапите, не треба с кимось говорити про Ганну, там спеціально виводять на цю розмову та тихенько пишуть тебе на камеру смартфону. Щасти.

1. 28 мая 2012

из за слабоумия, слабого духа и сформировавшихся в интернате комплексов неполноценности, стиль общения Курилова провоцирует окружающих придушить оного. С руководством и людьми которые ЯВНО преобладают физическим превосходством он конечно пушистый и тактичный… (получал не раз в дыню), а с людьми которые на его «из грязи в князи» взгляд по статусу ниже ведет себя по хамски, позволяет подлости, безгранично лжет. Вообще как человек слабый лжет Всем. Оскорбляет коллег не разобравшись с лету, а узнав, что был неправ не извиняется никогда. На предложение поговорить по «мужски» краснеет и бежит к автомобилю жалко озираясь :-)
    Таким образом умеет заводить «друзей», нрав подлый по этому ждет от всех подлости и обвиняет в подлости даже не способных на подлость людей. Из за слабоумия не понимает причины почему весть мир «против него».

2. 22 марта 2012

Курилов славный мальчик, а вы говорите………

Аккумуляторщик 1
Разнорабочий 1
Специалист отдела контроля качества 1
Учетчик производства 1
Эколог 1

Добавьте зарплату в компании Мироновский хлебопродукт

Добавить отзыв о работодателе Мироновский хлебопродукт

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Мироновский хлебопродукт?