ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1 2 3 4 5 9
  1. 11 ноября 2014

Львів :

Офіційне працевлаштування, іде стаж, лікарняні, відпустки. Партнери – це ті ж керівники азк, але з більшою свободою в управлінні своїми людьми і своїми результатами, відповідно можуть більше заробляти. Але на партнера не так легко попасти, треба певний період показувати результат не нижче якогось рівня.

Треба переходить на ВОГ. Туди перейшли працювати навіть територіальні))))

Ахахах, ну то йди, тільки почитай, що пишуть в них. Хоча якщо такі думки з’являються, тоді напевно дійсно краще йти на іншу роботу… :)

2. 7 ноября 2014

КОНЧЕННОЕ ОККО НАЧАЛЬНИКИ ВСЕ ***. ШТРАФУЮТ ЛЮДЕЙ. ***

3. 29 октября 2014

Я влаштувалася в офіс на посаду секретаря-референта два з половиною роки тому. Робота на рецепції: пошта, дзвінки, вівідувачі.
    Всім задоволена: гарний колектив, офіційне працевлаштування, своєчасна виплата заробітньої плати, кра’єрний та професійний ріст!
    Дуже рада, що я є частиною такої великої та надійної компанії!!!

4. 21 октября 2014

Розкажіть, будь-ласка, про умови праці на азс у Львівському регіоні (запропонували посаду керівника азс, попередній пішов на підвищення)? чого очікувати? після співбесіди відповіли, що в 10-ти денний строк дадуть відповідь. чекаю. І хто такі «партнери»? http://www.vnutri.org/kt-ukraina/comment-page-6/#comment-257165

5. 17 октября 2014

Доброго дня шановна адміністрація мережі заправок “ ОККО ”!
    Я пишу Вам цього листа з надією звернути увагу керівництва на свавілля, яке відбувається в колективі Вінницького регіону мережі заправок « ОККО», а саме в м. Вінниця.
    Так, партнери на ввірених їм об’єктах почувають себе як «рабовласники», безкарність яких буде тривати вічно. Наприклад партнер може звільнити працівника, який віддав 10 років свого життя мережі заправок «ОККО», лише за те що у нього некрасива посмішка. Також вищевказаний партнер є некомпетентним в питаннях щодо своїх обов’язків та зобов’язань перед підприємством, роботу за нього виконує один з працівників заправки. Свої гроші він отримує не чесно, вказуючи не правдиві данні про витрати на заправку, за рахунок чого придбав собі квартиру та кілька разів змінив автомобіль.
    На іншій заправці партнер може собі дозволити під час робочого дня вживати алкогольні напої та з’являтись на робочому місці в нетверезому стані. На всіх заправках мережі в м. Вінниця в високій мірі схвалюється лизоблюдство та підлабузництво, що заважає нормальній роботі в колективах заправок та активно розладнує взаємовідносини між працівниками.
    Партнер може собі дозволити не зважати на недбальство і безвідповідальність працівника, якщо той принесе йому кілька кілограмів полуниці або сиру. Також виділяються партнерами серед інших працівників люди, які допомагають їм збагатитись за рахунок інших. Партнер може забути придбати на заправку миючих засобів та інших розхідних матеріалів, але не забути вказати про витрати на них. Все частіше працівники змушені за власний кошт купляти канцтовари та миючі засоби.
    Також партнерами приймаються на роботу люди «по блату», та ще й з порушеннями трудового законодавства України, незважаючи на їх професійні здібності та моральні принципи, такий працівник може собі дозволити недбале відношення до роботи та грубе ставлення до клієнта. На всіх заправках партнерами не проводиться робота, яка входить в їх обов’язки, а саме: не здійснюється організація та контроль за роботою персоналу, не проводиться контроль за реалізацією товарів магазину, що призводить до високих нестач, які гасяться за рахунок працівників.
    Також мають місце факти введення власних штрафів за незначні проступки персоналу з метою власного збагачення. Працівники, які намагаються добитися поваги та справедливості в відношенні до себе, натикаються на стіну з зневаги , приниження та недооцінення збоку партнерів та іншого керівництва. Не забувають також партнери збагачуватись за рахунок працівників, нараховуючи малу та недостойну заробітну плату працівникам або недодаючи немалої частини цієї ж зарплати.
    Я вважаю, що вище вказані проблеми та негаразди стаються лише через низько моральність, непрофесійність та високого ступеня жадібність. На мою думку такі люди не повинні працювати в такій поважній та успішній компанії . Сподіваюсь, що мій лист стане поштовхом для люстрації таких партнерів.
    З повагою Ваш прихильник!

Треба переходить на ВОГ. Туди перейшли працювати навіть територіальні))))

6. 8 октября 2014

По 15 років працюють тільки пенсіонери яким нема куда діватись, по 5 років працюють *ополизи, та бездарі які свого ближнього втоплять у лижці гівна, і працювати 15 років та робити карєру і збагачуватись на простих людях. Ну що можна говорити про регіонального менеджера який забігає на заправку ні добрийдень ні насерматер а біжить в туалет (як би в нього був енурез) провірити чи там чисто, ну йому за це ж зарплату знімають, а чи виділили цій заправці все необхідне щоб там було чисто йому байдуже. Одним словом малолетка невихований. Тай Оленка Ваша не краща, кидатись ход-догами в лице персоналу, це ж як тих людей треба не навидіти, оце ж бо справжній «КЕРІВНИК» (культура європейського класу) Так що поки такі «керівники» будуть працювати, на сайті вакансій про вільні місця на заправках ОККО, ваша компанія завжди буде на першому місці. P.S. Доречі Сидорович напевно завжди «кидався ход-догами по персоналу і бігав до туалету» чи може заходив вітався, запитувався як справи, що потрібно заправці, а тоді вже міг зайти до туалету. Тому і люди працювали по 15 років. Так що робіть висновки шановні, а хто працював 15 років прекрасно знає як було і як є!!!

7. 8 октября 2014

Доброго дня! Прочитавши усі відгуки про компанію, є хороші ,є погані.Хочу звернути увагу на лист де людина описує,як поводяться з людьми які працюють на Вашу компанію.Люди які працюють на заправках, це практично той персонал який заробляє на всю компанію, який спілкується з клієнтами, який вислуховує від клієнтів не тільки подяки,але багато такого ,чого вище начальство навіть і не чуло про свою компанію. А яка в цих операторів заробітна плата… З якої вони проплачують недостачі по магазину і хот-кафе.Щоб люди нормально працювали, насамперед треба для цього дати все необхідне, а не зразу вимагати.За будь що зразу пониження коефіцієнту по заробітній платі.Людина яка відчуває підтримку від керівництва компанії віддасть всі свої сили,щоб компанія процвітала.А в Вас навпаки — людина віддає всю свою силу і наснагу на благо компанії, та об неї щей ноги витирають.Навіть дякую ніхто не скаже.В Вашій компанії не має поваги до людей.А на таку посаду як Територіальний менеджер потрібно набирати людей, які вміють не тільки говорити але й професійно працювати.Наприклад ТМ який наказує своїх людей, але і відповідно за своїх людей ,як говорять у народі горло перегризе.Чого не можна сказати про ТМ у Вашій компанії(правда не про всіх).Про одного із них можна сказати » Говорун, птичка певчая»,я думаю однією фразою зрозуміло,як людина працює.Щоб на ОККО завжди було гарне обслуговування, це треба,щоб всі високопоставлені особи побували на заправках хоча б по тиждню, і попробували виконувати всі свої вказівки: по продажам, по стандартам обслуговування клієнтів і все інше.Ви з висоти своїх посад нічого не бачите. Якщо Ви більше будете прислуховуватись до людей ,які на Вас працюють,може тоді у Вас не буде проблем з персоналом.Бо якщо подивитись зараз ,у Вас люди звільняються по кілька чоловік на один раз. Бодай би хтось передзвонив на АЗС і у ЛЮДЕЙ запитався у чому справа? Земля в нас кругла не забувайте……

8. 7 октября 2014

Доброго дня шановна адміністрація мережі заправок “ ОККО ”!
    З повагою Ваш прихильник!

9. 29 сентября 2014

Працюю в компанії півроку, взяли відразу після універу. Мені подобається, що є багато людей з якими можна порадитись. Немає відчуття, що ти працюєш сам. Завжди є розуміння, є підтримка і допомога. Колектив класний, багато разом часу проводимо. Літом постійно їздили в Карпати автобусами від роботи, граєм з пацанами в футбол, навіть на корпоративному турнірі срібло взяли.

10. 4 сентября 2014

Ну хз, тут как повезёт. У меня, например, дирехтур адекватный дядька с 11-летним опытом в бизнесе. Работаем по чесноку и без особых напрягов. Проверки как у всех, но без этих ужасов о которых тут пишут. Я до этого работал на автосервисе, поэтому есть с чем сравнить. Небо и земля вобщем.
    Больше негатива от клиентов-параноиков, которым везде что-то чудится и от цариц на бентлях.

11. 16 августа 2014

Барыжная контора. Обманывают не только своих клиентов, но и своих сотрудников. Позиционируют себя как европейская компания, а совок совком. К людям относятся как к быдлу: посмотрел на лево-штраф, на право- понижение коэффициента, увольняют не по КЗОТу, при увольнении не доплачивают….
    Сотрудники Львова -первый сорт, все остальные- мошенники, воры, лодыри, и вообще ничего не понимают и ждут только зарплату

12. 9 августа 2014

Я працюю оператором на АЗС. Мені подобається працювати в цій компанії, подобається ціль, мета компанії, подобається працювати для людей і за ради людей. Ще рік тому , я із задоволенням ходив на роботу, а зараз життя , як казка , чим дальше тим страшніше.І де , тільки беруться такі не компетентні , бездарні , тупоголові , нахабні, стервозні менеджери. В яких немає , а ні каплі поваги до колективу.Як ви можете сподіватися на взаємну повагу , адже що посієте те й по жнете. Ви хочете збудувати карєру на чужих помилках? Ви хоч знаєте для , чого вас поставили на цю посаду? Може ваша задача була не тільки в тому , щоб виявлляти помилки , а ще й запобігти тому ,щоб персонал , як можна манше робив цих помилок , може пора брати на себе відповідальність за колектив , яким ви керуєте, може ці помилки результат вашої роботи? А може в вашій дурні галові для , таких розумних речей немає місця.Може варто самим попрацювати , а не тероризувати котектив звільненням , та штрафами.

13. 6 августа 2014

Странная компания особенно кадровая политика, менеджеры отдела кадров просто лживые олени ) дадада… начальник занят …скоро вот уже точно развод для для галочки. И бензин ху**** .ОККО — брехуни!!!

14. 3 августа 2014

О ужас, люди, откуда столько желчи?! Такое впечатление, что вас на галере кандалами приковали! Во-первых, если кажется, что менеджер чего-то мутит — перекрещиваемся и звоним/пишем руководству. Во-вторых, если уж совсем припёрло и невмоготу выносить такую «каторгу», ну так вроде и кандалов нет — встал и вышел. Нашёл себе другую работу.
    Люди в компании работают десятки лет. И не собираются увольняться. Если ты лучше, то тебя поднимут выше, если нет — возьмут человека с лучшими умениями со стороны. Логично.
    Мне не повезло работать на одной из закрытых заправок Донецка. Другая компания бы плюнула и отправила бы всех в отпуск за свой счёт, на чёрт знает сколько времени, или вообще уволила как балласт. Но нет, зарплату выплачивают стабильно, хоть мы и не работаем сейчас фактически. Так что, друзья, всё познаётся в сравнении. Поэтому у меня складывается впечатление, что тут основные крикуны — либо какие-то Билы Гейтсы и Стивы Джобсы непонятно что делающие на заправках, либо обиженные уволенные за нарушения и сводящие таким образом счёты.

15. 27 июля 2014

В повній мірі підтримую гостя від 07,07,14р. Від себе можу добавити що в компанії повністю відсутній корпоративний дух(не враховувати центральний офіс,вони ж вища каста).Всі змагання по реалізації печива,води,тоніків,мастил і омивачів лежать на плечах операторів,а на екскурсії і святкування Нового року запрошують тільки так званих менеджерів. Писати можна багато,але це якесь однобоке спілкування,хотілось б почитати коментарі керівництва зі Львова.

16. 7 июля 2014

На боліло!Я пийшов в цю компанію, коли ще нічого не передбаало біди. Працював і гордість переповнювала мене, що я працюю,нехай оператором,але це були мої перші кроки, в такій великій і могутній компанії. Пристойна зарплата, можливість карєрного росту,зручний графік роботи,і ось прийшов ОБЛОМ під назвою ,,ПАРТНЕРСТВО».Зарплата почала падати, графік не стабільний, години врізають,а про карєрний ріст в великій компанії можна забути. Адже від великої компанії залишилася одна назва.Її розтягують на маленькі АЗС, якими не завжди керують компетентні менеджери. Якщо менеджер , за рік часу не навчилася без помилок складати графік виходу на роботу працівників, як їй довіряти нарахування зарплати. Як перевірити те що вона виплачує в конвертах.І я уже не працюю в великій кампонії,а все одно ,що торгую в палатці на базарі, зарплата та сама, тільки вимоги більші. Чому така велика компанія опускається до такого рівня ,що рівня що ОБМАНЮЄ державу,ОБМАНЮЄ простих людей, в той час коли прості люди , життя віддають за ту ж саму державу.
    Звертаюся до Вас п.Антонов. Я розмію,що зараз не легкі часи не тільки для держави, але і для вашої компанії.Я вірю ,якщо у Вас знайшлося розуму, сили, витримки, наполегливості і не аби якої винахідлевості для створення такої могутньої ,гїганської компонії ВИ прикладете усіх зусиль , щоб репутація вашої компанії не падала так низько. Адже зе з економленні гроші від вкрадених податків Ви її потім не поновите.Може не варто економити на прстих робочих операторах,а варто з економити не тих хто бездарно ними керує, хто допускає ці нестачі і помилки.

17. 20 июня 2014

Конкурс на вакансії тільки для галочки, дзвонять, обіцяють призначити тестування, потім менеджер не дає про себе знати, у відділі говорять що виїхав на зустріч, на лист не відповідає. А через тиждень приходить відповідь» Дякуємо Вам за участь, яку Ви взяли у нашому конкурсі, але Ваш досвід та навики не повною мірою відповідають відкритій у нас вакансії». Питання, на основі чого проводився той конкурс?!. Безвідповідально і непрофесійно. Дурять людям голову і витрачають їхній час.

18. 12 июня 2014

@Гість, Странно 0_о Ты откуда? Я из Днепра и наша заправка и ещё одна соседняя проходили переофрмление вместе. Всех оформили + по ОТ подписали доки и дальше работаем официально. Насколько понял, дело не в налогах было. Крайнюю зарплату тоже выплатили. Так что вроде всё ОК, жаловаться причин нет.

19. 30 мая 2014

Сьогодні 30.05.2014 кинули працівників АЗС «ОККО». Тобто, щоб не платити податки, Галнпафтогаз працівників АЗС «ОККО» оформляв на ФОПах (невідомо-де). В кінці травня 2014 всіх звільнили, щоб знову влаштувати на ПП «ОККО-Нафтопродукт», але нікуди не влаштували.З сьогоднішнього дня люди будуть працювати на шкідливій і небезпечній для життя роботі без оформлення. Якщо в найблищі дні питання не буде вирішене, то доведеться звертатись до генеральної прокуратури. За що люди вмтирали на майдані?

20. 13 мая 2014

«Партнери»,коли вже офіційно оформляти будете??!!!Податки державі треба!!!

21. 3 мая 2014

Добрий вечір!Просми Вас дати нам ті внутрішні контакти,можливо і нам допоможуть вірішити нащі проблеми.

22. 30 апреля 2014

@Гость, «скоро перейдёт», а уже известно, как это будет? Интересная логика. У нас уже давно партнёрка так и ничего, могу лучше своими деньгами распоряжаться, особенно радует при теперишнем положении в стране. Было пару подозрений и тёрок с менеджером, обратился по внутренним контактам и всё что нужно узнал. Если ты работник, то знаешь о чём я. Ничего, корона не упала.

23. 28 апреля 2014

Наша АЗС тоже скоро перейдет на партнерство. Но что это такое и как его едят,никто не говорим.Когда спрашиваешь у менеджера (Сало О.Я.),то она только иронично улыбается.
    Она прекрасно понимает, что это выгодно только для нее, а весь коллектив для нее ничего не значит.Ведь все что делаем мы это,все ни почем,это все ОНА, а мы ей только мешаем. Как при таких отношениях можно надеяться на честную зарплату.Ведь уже сейчас есть любимчики (И..),у которых зарплата больше,кого ни разу не штрафовали и не потому что они такие идеальные, а потому, что они ж…у лижут. А тот кто просто выполняет свою работу, этого мало.А впрочем чего можно ожидать от человека который сам это делает каждый день.Ведь еще не давно,год назад, она сама готова была языком мыть полы,лишь бы,только остаться у власти.И пока она мыла полы, то и швабры были новые, а как перестала,то и швабры не нужны.
    Не хочется работать в компании лицемеров и *ополизов,но мой уход ничего не решит.
    Но где совесть нашего высшего руководства, которое позволяет воплощать в реальность, такие корупционные схемы, как ПАРТНЕРСТВО . Это же наш налоги , для пенсий, для зарплат, это наши путевки и отпуска,это наше БУДУЩЕЕ.

Не ужели вам мало того что у вас есть, вам нужно снять последнюю рубашку с простого рабочего человека. Разве за это МЫ стояли и умирали на майдане.

24. 22 апреля 2014

@Гость, это призыв к самосуду? :) То есть, например, футбольный судья уже не может и не должен становится игроком и вообще играть в футбол? :))))))

25. 16 апреля 2014

Нещодавно довелося побувати в офісі , на Пилипа Орлика — дуже був здивований. Побачив там керівника ТОП Сікрет — організація , що перевіряла АЗС на якість стандартів. Віталій , здається так звуть керівника , як з’ясувалося тепер працює в ПАТ Концерн Галнафтогаз.. Як цей чоловік тепер може працювати в компанії , в якій з його участі було покарано штрафами сотні людей.. Можливо в ОККО зовсім скрутні часи настали , що немае кого взяти на роботу , чи це якісь дружні стосунки (( ТОП Сікрет допомогало Концерну заощадити на штрафах знятих з працівників , а тепер Концерн повертає борг ??? Шановні працівники , всі з кого були зняті кошти за стандарти при перевірці , всі хто постраждав від перевірок і був покараний з подачі Віталія — він сам прийшов до Вас!! (( він сам особисто перевіряв АЗС )), а тепер планує працювати пліч-о-пліч…

26. 29 марта 2014

…а когда уже нас на ОККО оформлять будут официально??революция прошла,а всё осталось на своих местах.

27. 28 марта 2014

ОККО, а не боитесь ли вы, что за вымогание денег в конверте с сотрудников менеджерами ваших АЗС, за «черные души» которые числятся на заправке ,но не работают менеджеры получают зарплату, за незаконное снижение коэффицента активности сотрудникам, за подделывание подписей сотрудников, за то что отработав сутки платят не 24 часа, а 20 ( при том что перерыв один и всего пол часа) и эти 20 часов закрывают как попало, ночные не с 22 до 6 утра-8 часов ,а закрывают 4 часа ночных!!!! ЧТО ЗА ВСЕ ЭТО ВАС ПРОСТО ПРИКРОЮТ!!!! КЗОТ для вас не закон? ничего не боитесь? А стоит!!! Что будет с менеджеров-вымогателем?

28. 23 марта 2014

ХЗ, не знаю где ещё бы удалось совмещать работу с учебой. Я могу с руководителем договориться, когда выходить на смену, если мне надо на сессию. С учётом глубинки, считаю мне вообще повезло. Опыт, всякие тренинги, плохого сказать язык не поворачивается.

29. 23 марта 2014

А нестачі по магазину,це законно? Коли по відеонагляду видно що краде клієнт,але керівництву легше зняти гроші з персоналу,а ніж писати заяву про крадіжку в міліцію. Крадений товар вибивається по касі і ставиться в розхід,так,що концерн не в накладі. Чим більше вкрадуть,тим більша реалізація,яка покривається з кишені операторів. Яка мова може бути про Європу,нам до неї,як до космоса. Я думаю,що всі це прекрасно знають,і партнери,і у Львові і ніяких мір не приймають і не будуть приймати.

30. 18 марта 2014

Шановні Колеги! Друзі!
    ОККО змушує Вас гасити нестачі ПММ, тож знайте:
    Якщо не доказано факт крадіжки – немає жодних законних підстав вимагати гроші з персоналу або партнера.
    Зараз, знахабнілі та некомпетентні керівники концерну пресують декілька тисяч людей, які на них сумлінно працюють. Вимагаючи заплатити за випаровування та інші технологічні втрати, керівництво діє як звичайний рекетир. Крадіжка двох-трьох поділків на нафтобазі існує і в інших компаніях, але тільки ОККО вимагає за це заплатити персонал АЗК.
    Створюйте власну незалежну профспілку, бо та що є, Вас не захистить.
    У кого є знання мов, перекладіть зміст цього листа на європейські мови, та надішліть до ЄБРР – нехай співвласники теж роблять висновки.
    Дії деяких керівників концерну зараз демотивують працівників і ведуть до руйнування компанії зсередини. Знаємо що для багатьох з Вас робота на ОККО не тільки спосіб заробітку, але й щось більше. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!

31. 5 марта 2014

Да точно про «ПАРТНЁРОВ» на ОККО все верно.Можно сказать одно Царьки!!!!! Которые обманывают персонал при начислении зарплат,оплате недостачи и штрафов. Так-как деньги дают им а они выдают на своё усмотрение! Яркий пример г.Киев АЗС№28 Панасенко Артём Петрович редкая скотина!!!!!!! Дай бог ему всего того чего ему желают его бывшие и теперешние сотрудники!!!!!

32. 13 февраля 2014

Люди, (кома, а не тире) перше слово (друкувати треба уважно) у реченні (слово «речення» пишеться з двома літерами «н») пишеться (маленька літера, бо крапка зайва — нелогічно у цьому місці закінчувати речення) з великої букви. Це щодо (пишеться разом, а не окремо) правопису (сподіваюся, що це просто неуважність, бо в іншому разі — біда)

33. 11 февраля 2014

Всем привет! Начал работать в окко пистолетом, не пойму как начислятьеся зарплата? Менеджер сказал что зависит от выработки…Кто еще на АЗС работает…растолкуйте, как это считать?!

34. 27 января 2014

А зачем им всё это!!Ихняя цель отбрать заработанные деньги у работника!!Вот и напридумывали себе всякие проверки и штрафы!!Типа работают на повышение качества обслуживания,а камеры стоят не для того чтобы воров ловить,всё равно ничё не докажешь!!А для внутреннего КРВ,чтобы штрафы снимать с персонала!!НЕ ТАМ СТОЯЛ…НЕ ТАК УЛЫБАЛСЯ…НЕ ТО ПРЕДЛОЖИЛ…И.Т.Д..!!!А в конце месяца по штрафам кругленькая сума получаеться!!!!

35. 26 января 2014

В компани более 5 лет работают только сотрудники офиса.. Все , кто проработал на АЗС ( директора , операторы, пистолетчики ))- такие люди много знают , и их увольняют…Такие люди не нужны..

36. 26 января 2014

да и еще а почему за доставку бумаг в офис должен платить кассир, это обязаности директора, в нормальных компания — это бесплатная функция, или в крайнем случаии — за счет руководителя. а так получи 3000 — 600 недостачи — 7х30=210 курьер = в итоге 2200 минус проезд — 100 — минус питание300 в итоге 1800 и что с ними делать, смотреть только. говорили на фопах — з.п. будет больше — НЕ ЗАМЕТНО!!!! прожевите сами на 1800!!!!!! делайте выводы!!!

37. 26 января 2014

если сотрудники офиса, читают отзывы здесь, то к вам огромная просьба — проверьте начисление з.п. на фопах, люди получают еще меньше чем было на тов, директора заправок обваровуют персонал!!!! Руководство, вы где??? а-у-у-? вот так вы относитесь к персоналу, к-рый зарабатывает вам деньги. Деректора обваровывают персонал!!!Пестолетчики получают — до 1000грн, кассиры — 3000. недостача — 600грн с каждого. камеры не помагают!!!!!

38. 26 января 2014

+1 если сотрудники офиса, читают отзывы здесь, то к вам огромная просьба — проверьте начисление з.п. на фопах, люди получают еще меньше чем было на тов, директора заправок обваровуют персонал!!!!

39. 23 января 2014

Тебе не мешает — вот и штампуй левые позитивные отзывы……

40. 22 января 2014

Что мешает штамповать левые позитивные отзывы, чтоб бонусы получать? Ты вообще о чём?

41. 19 января 2014

А классно придумано — шлепнул левый негативный отзыв и 20% экономии по фонду зарплаты- вот это бизнес………

42. 18 января 2014

Вот и для того и эта хитроумная схема придумана коцерновскими «кумовьями».Выделяют по 4000
    на каждого оператора,а потом же и за всё снимают,местными проверками)А денюжки деребанят
    между собой.А вам Партнёры дам совет:рано радуетесь.ПОМНИТЕ если будут возникать какие то
    непонятки по этому поводу,отвечать будете ВЫ. и по-закону возможно.на всё своё время.Я эту тему давно
    прочухал,и свалил с этого ОККО,от греха подальше.Что и вам советую.НЕ ЧЕСТНАЯ КОМПАНИЯ,

43. 18 января 2014

ЭТО точно! На Новый год президент компании Антонов поздравил сотрудников АЗС (больше 15 человек) ОДНОЙ коробкой новогодних конфет и открыткой. Позорище!!!

44. 18 января 2014

Компания никакая, мягко говоря! Обещали зп на собеседовании 4000-4500грн, заплатили 2300. Из них заплатила за переучет 300грн, попала на 200грн по недостаче в кассе (риск), заплатила за доставку отчетов в офис 140грн (7смен по 20грн). Итого 2300-300-200-140=1660грн. Каждый месяц скидываться на переучет по 200-500грн. КРВ каждый месяц проверяют и штрафуют. Тайные покупатели каждый месяц. Если клиент на сайте в опроснике укажет, что на АЗС ему не предложили акцию, весь персонал (!!!) недополучит 20% ЗП. Операторы за свои деньги отправляют отчеты для офиса каждую смену, а это 30-40грн.Требований, стандартов, обязанностей, проверок, отчетов, ответственности, рисков, штрафов на миллион, а платят копейки! Меня хватило на 3 месяца. ЭТО ПРОСТО УЖАС! ТЕКУЧКА СУМАСШЕДШАЯ!! А теперь думайте стоит ли терять время! Дурят по зарплате!!!!

45. 3 января 2014

Уж очень у вас гладко получаеться))Скажите пожалуйста из каких расчётов вы сейчас получаете декретные??))Из официальной зарплаты или жалование,которое вам выдаёт в» чудо-конверте»,ваш» чудо-партнёр»))Завидую вам!!))Увас не работа,а действительно сказка,раз вы так счастливы!!)))
    А наш Партнёр,вместо Новогодних подарков,ну те что Дед мороз приносит всем солидным организациям,чтобы рабочий персонал мог порадовать своих деток,на самом видном месте в своём кабинете повесил Новогоднее поздравление!!!
    ВЧОРА НА РОБОТІ ШУКАЛИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ!!!!
    СЬОГОДНІ ШУКАЄТЕ РОБОТУ!!!
    Вот и про конфетки как то не хочеться спрашивать))Работа нашлась,но только на послезавтра)))

46. 1 января 2014

Работала и на компанию и на Партнера, с Партнером стало лучше. Конечно все люди разные и все зависит от Партнера как он распорядится деньгами, заплатит зарплату или положит себе в карман, у нас и Партнеру хватает и работнике не обделены. Про компанию могу сказать только хорошее, попала в неё случайно и думала что на пару месяцев, но «задержалась» на 3,5 года, после декрета вернусь обязательно. Я не думала что работу так можно любить! При одном вспоминании о работе на душе становится тепло и появляется улыбка, коллектив это вторая семья. Отношение руководства отличное, помогут если надо, есть возможность карьерного роста. Жаль конечно что работников АЗС отдаленных от рег.отделений иногда забывают немного, хотелось бы больше принимать участия в жизни компании.

47. 30 декабря 2013

Почему на таких сайтах пишут только те, кого уволили? В компании работает тысячи сотрудников, работают годами и ничего! Хорошо, если бы написали все, кто работает в компании больше 5 лет. Я знаю людей, которые сделали карьеру, работают в компании больше 15 лет.
    Понятно, что пишут всегда плохое, потому что если всё устраивает, то и писать не зачем. Но реально выходит необъективная картина.

48. 26 декабря 2013

Когда перешли на Партнер,стало работать совсем невозможно!На концерне было всё хорошо,можно сказать,что очень даже хорошо!! Аванс,зарплата вовремя,отпускные,всё как положено!Но когда «Партнёру» дали волю,и самое главное полномочия распоряжаться зарплатами персонала,то зарплату начал платить в два раза меньше,и с отстрочкой на целый месяц!Я конешно понимаю,что здесь и почём,но пока промолчу!Начал искать другую работу,где начальство поприличнее,где считаються с рабочим персоналом!Было «Райское место»,а стало»Болото»!!

49. 24 декабря 2013

Добрий день,допоможіть звязатись відповідальними працівниками з ОККО,які мають відношення до продажу старих азс. Мене цікавить азс28 в м.Калуші,вона давно закинута і розкрадена,але місце гарне. Наперед вдячний.

50. 18 декабря 2013

Доброго дня шановні окко-ненависники. Сподіваюся що мій коментар прочитає той, що я хочу і думаю друзі Вам буде цікаво знати про те що дурнуватий параноїк Петрусь в минулому був страшним хроном і зараз закодований — дебіл. А друг Бовдурніс лиже одно місце тому що я написав вище і бреше людям різну херню тільки щоб викрутити свою сраку. Ще там є такий лисий придурок Бе….а, то в нього волося разом з мозгами повипадувало. Хто знає які-небудь грішки цих ідіотів то всоліть їм гавнюкам.
    Якщо б моя воля то я б всіх трьох + одну покатав в бочці бензовоза так щоб вони здохли падлюки.
    Моя Вам порада рвіть когті з того дебілізму і бережіть здоровя.

1. 4 января 2017

1 При оплате 20 часов в сутки, персонал не имеет возможности нормально пообедать.
    2 Почему работник не имеет право покинуть заправку в обеденный перерыв (разрешено законом)
    3 Почему не установлен суточный график (по закону) Нет ни время обеда, ни технологического перерыва ( закон о работе с кассой)
    4 Почему азс работает круглосуточно, а уборщица 8 часов
    5 Почему операторы, работая с продуктами питания, на протяжении всего дня, бегают с половой тряпкой (нарушение санитарных норм)
    6 Почему операторы выполняют бухгалтерскую работу (отчеты на компьютере)
    7 Почему млад. операторы чистят территорию в пол га. от снега в ручную (наверное бедные, технику нанять не за что)
    8 Почему постоянная нехватка персонала ( сам отвечу- в вашей компании работать не хотят, смените политику компании по отношению к младшему персоналу)
    9 Почему при «залете» одного оператора, лишают честно заработанных денег весь коллектив. Младший персонал не должен отвечать еще за кого-либо. Какое будет желание добросовестно работать у остальных? Проработав полный месяц, работник при увольнении получает « голую» зарплату
    Почему при проверке крв недостача должна гаситься работниками азс а излишки товара второй раз ставятся на приход и опять за этот товар должны платить работники, а плюсы получаются из-за пересортицы товара или «глюков» вашей программы. Почему крв в этом не разбирается, почему наглым образом с персонала требуют деньги ((это уголовное преступление!)
    10 Почему оператор должен выполнять функции охранника ( наймите охрану)
    11 Почему не расширяется штат операторов, если они физически не успевают обслуживать клиентов
    12 Почему после жалобы от работников азс начинают их «шманать», а не исправлять недостатки компании.
    И это далеко не все!!! Надоело уже писать.
    И после выше изложенного вы хотите, чтоб работник не уставал!!!,
    Не пора-ли вам, поменять политику вашей компании по отношению к младшему персоналу и перестать зарабатывать на их зарплатах. У вас и так на каждой заправке не хватает персонала а с 12-ти часовым графиком и вашими условиями труда, разбегутся и остальные Если вы себя позицианируете, как европейская компания, тогда и создайте европейские условия труда.
    Ответе пожалуйста на все вопросы по пунктам, и обоснуйте, а не для «отмазки»! Так вот прошло столько времени,с фирмы ушло много профи,а понабирали кого попало,при этом крича что мы готовы заменить персонал кого не устраивает — увольняйтесь!Сейчас работы в ОККО стало в два раза больше,штат посокращался,чтобы заманить новых сотрудников вешают объявления где только получается,вот только люди не идут!Зарплата упала в два раза а работы добавляется с каждым днем!С каждым днем все хуже становится!Персонал АЗС валится с ног в прямом смысле слова!Что хорошего сделал Борнак?Хоть одно его действие или правильное решение?Шеловские руководители не в состоянии научить или показать чему то!Могут только пальцы веером и вы никто а мы ваши боги!

2. 16 апреля 2014

Оператор АЗС 1

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?