Отзывы о работодателях Ровно

Торговий дім «Гольфстрім»

Кампус Нетворкс

Campus Networks — Інтернет провайдер

ОВИС

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ОВІС» працює на ринку продовольчих товарів України з 1994 року. Ми є одними з підприємств гуртової торгівлі продуктів харчування західного регіону України, що міцно закріпилось в цій галузі.

Західна оптова компанія

Оптовая торговля минудобрениями.

Интерсофт

Компанія ІнтерСофт спеціалізується на обслуговуванні, навчанні, оптимізації та програмуванню продуктів 1С:Підприємство 8 як для корпоративних так і приватних осіб.

Смарт Телеком Сервіс

Компакт-Комп’ютер

Магазин комп’ютерної техніки «Компакт» здійснює роздрібну та оптову торгівлю комп’ютерною технікою, витратними матеріалами до друкуючої техніки, а також надає широкий спектр послуг по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб.

2 CALL

Call центр 2 CALL

АМ Лингвиста

Три Максимум

Радоніт

Радонит — оптовая торговля подоконником и оконными аксессуарами.

Т-Стиль (Льонокомбінат)

ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату. Сфера діяльності – текстильна промисловість.

А.С.Т.

АСТ (Аграрні системні технології) – це група компаній з корпоративною структурою, яка постійно вдосконалюється. Багаторічний міжнародний досвід і ефективне корпоративне управління дозволили нам налагодити успішне виробництво зернових культур в Україні.

Смажений Кабанчик

Гриль кафе «Смажений Кабанчик»

Патар

ЧП «Патар» является современным литейным предприятием с полным производственным циклом, начиная с подготовки металлургического сырья и заканчивая изготовления продукции из черных и цветных металлов.

Грин Гровз Трейдинг (ГГТ) / Торф Ленд Украина (Peatfield)

Молокозавод Бімол

Be Smart