Отзывы о работодателях Ровно

Бетолан

Компанія Бетолан пропонує широкий вибір продукції: виробництво тротуарної плитки, бруківки, добірні елементи мощення, малі архітектурні форми, елементи парканів, стінових колотих рваних блоків.

KanсBaza

КанцБаза — торговля канцелярскими товарами! У нас в ассортименте присутствуют все необходимые для школы и офиса канцтовары, бизнес-подарки, детские игрушки, различные наборы и товары для творчества, детская литература и много других интересностей.

СТАР-СВИТ

Транспортно-экспедиционная компания «СТАР-СВИТ» имеет в своём штате опытных и высококвалифицированных логистов, которые эффективно способны предоставить и грузоотправителям, и грузополучателям качественные услуги по организации доставки грузов любым видом транспорта.

Рівненський завод високовольтної апаратури

Рівненський завод високовольтної апаратури (Высоковольтный союз) здійснює повний цикл виробництва обладнання високого, середнього та низького класів напруги — від проектування до шефмонтажу та сервісного обслуговування.

Ховер Україна

3D моделювання

Релембуд

Оптово-роздрібний продаж будівельних інструментів.

Світ Покрівлі

Компания «Світ Покрівлі» занимается реализацией материалов, которые могут понадобиться при строительстве дома любого типа.

AppTube

AppTube — молода компанія, що стрімко розвивається. Наша мета — дарувати людям задоволення, а найкраще для цього підходить техніка Apple. Якщо коротко, то ми люди, які бажають надати Вам кращу техніку за найкращою ціною в Україні.

Amber Phoenix

Dybok.ua

Торговий дім «Гольфстрім»

Кампус Нетворкс

Campus Networks — Інтернет провайдер

ОВИС

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ОВІС» працює на ринку продовольчих товарів України з 1994 року. Ми є одними з підприємств гуртової торгівлі продуктів харчування західного регіону України, що міцно закріпилось в цій галузі.

Західна оптова компанія

Оптовая торговля минудобрениями.

Интерсофт

Компанія ІнтерСофт спеціалізується на обслуговуванні, навчанні, оптимізації та програмуванню продуктів 1С:Підприємство 8 як для корпоративних так і приватних осіб.

Смарт Телеком Сервіс

Компакт-Комп’ютер

Магазин комп’ютерної техніки «Компакт» здійснює роздрібну та оптову торгівлю комп’ютерною технікою, витратними матеріалами до друкуючої техніки, а також надає широкий спектр послуг по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб.

2 CALL

Call центр 2 CALL