Отзывы о работодателях Ровно

Лия МП

Дистрибуция продуктов питания

Фибратекс Плюс

В Украине производство санитарных и гигиенических продуктов компанией «Фибратекс Плюс» начато с 2020 году в г. Ровно. Размещение производства на территории Украины позволило сделать продукт европейского качества конкурентоспособным по цене.

Упаковкамаг

Торгівля пакувальними матеріалами.

Нектар Рівне

Виробництво продуктів харчування бакалійної групи. Оптова торгівля спеціями та продуктами харчування.

Imperia HR

Наша команда- це спеціалісти різного віку, які мають практичний досвід у різних сферах управління персоналом. «Imperia.HR»- це 3 роки співпраці, спільного навчання, росту та розвитку всіх спеціалістів. Ми йдемо в ногу з часом та використовуємо тільки нові та ефективні методи пошуку та підбору персоналу. Лише за перше півріччя ми витратили 128 580 грн у підвищення […]

Бетолан

Компанія Бетолан пропонує широкий вибір продукції: виробництво тротуарної плитки, бруківки, добірні елементи мощення, малі архітектурні форми, елементи парканів, стінових колотих рваних блоків.

KanсBaza

КанцБаза — торговля канцелярскими товарами! У нас в ассортименте присутствуют все необходимые для школы и офиса канцтовары, бизнес-подарки, детские игрушки, различные наборы и товары для творчества, детская литература и много других интересностей.

СТАР-СВИТ

Транспортно-экспедиционная компания «СТАР-СВИТ» имеет в своём штате опытных и высококвалифицированных логистов, которые эффективно способны предоставить и грузоотправителям, и грузополучателям качественные услуги по организации доставки грузов любым видом транспорта.

Рівненський завод високовольтної апаратури

Рівненський завод високовольтної апаратури (Высоковольтный союз) здійснює повний цикл виробництва обладнання високого, середнього та низького класів напруги — від проектування до шефмонтажу та сервісного обслуговування.

Ховер Україна

3D моделювання

Релембуд

Оптово-роздрібний продаж будівельних інструментів.

Світ Покрівлі

Компания «Світ Покрівлі» занимается реализацией материалов, которые могут понадобиться при строительстве дома любого типа.

AppTube

AppTube — молода компанія, що стрімко розвивається. Наша мета — дарувати людям задоволення, а найкраще для цього підходить техніка Apple. Якщо коротко, то ми люди, які бажають надати Вам кращу техніку за найкращою ціною в Україні.

Amber Phoenix

Dybok.ua

Торговий дім «Гольфстрім»

Кампус Нетворкс

Campus Networks — Інтернет провайдер

ОВИС

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ОВІС» працює на ринку продовольчих товарів України з 1994 року. Ми є одними з підприємств гуртової торгівлі продуктів харчування західного регіону України, що міцно закріпилось в цій галузі.

Західна оптова компанія

Оптовая торговля минудобрениями.

Интерсофт

Компанія ІнтерСофт спеціалізується на обслуговуванні, навчанні, оптимізації та програмуванню продуктів 1С:Підприємство 8 як для корпоративних так і приватних осіб.