Отзывы о работодателях Тернополь

ШОСЬ — магазин подарунків

ШОСЬ — крамниця, де зібрані найкращі подарунки на будь-який смак чи привід тобі, друзям, будь-кому! ;) Шукаєш «шось»? Знайдеш у нас — цікаві товари від молодих і «нашумівших» українських брендів за цінами виробників: подарунки, декор, аксесуари, одяг та інші цікавинки. Сайт: http://shos.com.ua

BabyBrok

Tоргово-производственная компания с большим ассортиментом товаров для детей, удобным сервисом и минимальными ценами, которая начала свою деятельность на рынке Западной Украины в 2002 году.

Константа, ФОП Королишин И.Н.

РЭЙВ

Альваро

Транском Україна

Компанія «Транском Україна» — сучасні логістичні рішення.

Экодери, ЧП

Ecodery — an innovative startup firm based in Ukraine that is growing by leaps and bounds developing end-to-end architectures and mobile apps for large data applications, solving complex and diversified business problems through a data driven approach, and project management in fast moving consumer goods and across technology.

Рута фарм

Грейн-транс

Транспортная компания Grain-Trans — услуги на рынке зерновых перевозок.

Биотек-Агрикюльтюр Украина

Приватне підприємство Біотек-Агрікюльтюр Україна-спільне українсько-французьке підприємство-філія  «Biotek Agriculture» Sarl.-провідного європейського гравця на ринку досліджень та наукових розробок в сільському господарстві.